Opinie o Trodat Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trodat Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Trodat Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trodat Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Franio

Ludzie, którzy pracują uczciwie nie narzekają na firmę bo tu jest ok.

My
@Franio

Uwazaj co mówisz, bo tym stwierdzeniem, dajesz jasno do zrozumienia, że gro ludzi w tej firmie pracuje nieuczciwie, a to juz jest pomówienie... Chyba, że jesteś właścicielem M5-tki w kolorze black to co innego, bo wszystkich z założenia traktujesz jak potencjalnego złodzieja wiec się przyzwyczailiśmy.

Lizus

Głupoty same tu piszą prawda jest taka ze za leżenie nie płacą choć podstawą jest godne a jak zasuwasz jak należy to i zarobisz wymaga to jednak wysiłku ale 5 na łapkę dostaniesz . Mało chcesz więcej pracuj więcej ...

@Lizus

5 to ma kam jak zrobi plan.

A jakie auto służbowe dają na różnych stanowiskach, skoro tak tego GPS się czepiacie? To, że rozliczają z GPS znaczy nie mają systemu w pełni automatycznego U mnie w firmie jest GPS i wszystko idzie z klucza, nie ma tłumaczeń tylko automatyczny raport 8-16 godziny służbowe poza prywatne i tyle:)

@Tomek

chopie nie wiesz o czym gadzasz !! dzieciak z Ciebie, życie cię nauczy :)

Wierny

Wystarczyła jedna pozytywna opinia a tyle hejtu się posypało!

wkurzony
@Wierny

Wierny, przestań siać tutaj propagandę tylko napisz coś konkretnego. Płaci Ci ktoś za te gadanie? Skoro jesteś taki zadowolony to powiedz na jakim jesteś stanowisku, czym się zajmujesz, bo czytając Cie mam wrażenie, że piszesz o jakiejś innej firmie

Kierownik Sprzedaży

Wymagania bardzo obaszerne , testy matematyczne , sprawdzanie referencji , itd Niestety , trodat polska zabrania zwoim praconikom prowadzenia działalności gospodarczej o czym nie są łaskawi poinformować na początku rekrutacji. DNO !!

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
Wierny

Firma Trodat Polska z cała pewnością poradzi sobie. Muszę zmartwić niektórych gdyż do pikowania jest daleko i nie ma się co cieszyć. Fajne firmy zawsze muszą borykać się z hejtem. Szkoda, że pracownicy nie dorośli do myślenia o firmie jak o drugim domu.

obserwator
@Wierny

Oczywiście, że sobie poradzi bo ma mocne zaplecze w postaci międzynarodowego koncernu. Pytanie kiedy ten koncern w koncu zauważy, że dzisiaj w Polsce zarządzana jest przez dwa typy osób: 1) nie maja już na firmę pomysłu 2) kompletnie nie potrafią zarządzać ludźmi A wierny... hmmm... masz w zakresie obowiązków pisać takie rzeczy? Zdecydowanie nadają sie do kronik filmowych, tylko czasu już nie te - moze czas na emeryture? Uwierz mi, ludzie maja swój rozum, patrzą i wyciągają wnioski. To nie jest tak, że jest świta i kilkudziesięciu głupków, którzy się nie znają na niczym - dzisiaj to ta świata powinna się zastanowić czy ma kompetencje, żeby dalej prowadzić ta firmę

@Wierny

Drugi dom :/ w trodat ?? ciekawe :) Czasy są takie, a nie inne, rynek jest nastawiony na klienta nie tylko końcowego. Pamiętaj to !! klient jest osobą decyzyjną, to on zatrudnia to on zwalnia, zarząd, dyrektorów, przedstawicieli itd.... jeśli pociągniecie tak dalej jak to robicie to w końcu zostaniesz zwolniony !!

Góral

Uuuuuu.... widzę że trodat dalej pikuje :(

chrum
@Góral

Oj tam pikuje :) Sprawdzają tylko jak nisko można upaść, żeby sobie głowy nie rozbić :)

nick666

To nie jest polska firma, tylko austryjacka! Nawet nie wiesz, gdzie pracujesz i dla kogo?

odpowiadający
@nick666

Może firma jest austriacka, ale standardy są polskie aż do bólu. Od zawsze zastanawiało mnie to, że taka światowa firma, a pozwala, żeby oddział w Polsce funkcjonował j(usunięte przez administratora)

Wierny

Myślę, że opinia o Trodat będzie całkiem niezła. Zawsze czytam złe i dobre oceny i średnia wychodzi przyzwoicie. Nigdy nie spotkałem się z sytuacja żeby wszyscy byli zadowoleni.

Wierny, zapraszamy!

krzis

Strzała, praca w tej firmie nie jest latwa ale pieniądze godziwe. Warto ja to wiem !

Optymista

Bzdura, bzdura...o premiach zapomnij? Wiele osób otrzymuje naprawdę godne. Z podstawy nie wyżyjesz? Bzdura. Wszystko zleży od kwalifikacji. Podwyżka? A ile osób pyta? Ja dostałem po 9msc. Życie.

Henry

Witam, Mam pytanie i kicze, że ktoś pomoże mi w uzyskaniu kilku informacji. Zależy mi na pracy kierownika ds.klientów kluczowych. Jaka jest atmosfera w firmie? Czy firma dba od strony socjalnej o pracowników? Czy są jakieś podstawowe wymagania przed kandydatami?

Brat Heleny
@Henry

Trudno stary powiedzieć bo zasada jest tu taka , że jeżeli jest coś szczerze i wprost to post zaraz jest kasowany. Jeżeli firma jest wychwalana , tyle że kompletnie nie ma za co , to takie posty wiszą i wprowadzają w błąd . Jakie są realia ? Wymagania i presja w pracy ogromna . Rozlicza Cię z każdego kilometra . GPS w pakiecie . Na podwyżkę nie masz co liczyć przez pierwsze 3 lata . Jak masz inne opcje to nawet się nie zastanawiaj .

Wierna Helena

Przyznam, że rozumie, co motywowało kolegę Oszukanego w napisaniu takiego poematu. Poczucie krzywdy oraz ból jakim jest utrata wolności obywatelskiej połączona ze skandalem jakiego musiał być świadkiem musiało wywrzeć na nim niezapomniane traumatyczne przeżycia, z których być może nie będzie mógł już się podnieść. Przecież założenie działalności gospodarczej w żadnym stopniu nie wyklucza pracownika z kilku godzin pracy w tej firmie. Przecież każdy obywatel ma prawo do innej działalności w zakresie swojej firmy w tym czasie a przecież nie będzie jechał do domu po swoj samochód bo była by to jawna strata czasu wiec chyba logicznym wydaje się już użycie samochodu służbowego. Firma, która łamie prawo nie powinna być godna przyjąć do swojej palestry tak wspaniałych ludzi. Łączą się w bólu i rozpaczy po utracie takiej szansy, zrozpaczona ale Wierna Helena

oszukany
@Wierna Helena

Po pierwsze drogi panie nie jesteśmy kolegami. Po drugie dziękuję za wyrazy współczucia . Fakt , bolesne jest tracić setki złotych w imię czyjejś nieudolności , wręcz partactwa. Skoro firmę trodat stać na utrzymywanie takich amatorów w swoich szeregach ,to tylko ze szkodą dla innych , zakładam wzorowych i solidnych pracowników. Auto służbowe? Użytkownicy kręcą i kąbinują ? Ciekawe .... To już nie wystarczy że każdy ma " w tyłek" włożony GPS? Trzeba z góry założyć że wszyscy są złodziejami i na 100% gdyby nie wnikliwa inwigilacja , kradli by na potęgę. Może te słabe instynkty niesie pan z trudnego dzieciństwa ? Może ktoś panu wiecznie z talerza coś zabierał? Ogromnie współczuję i żal mi pana. Zamiast pisać kolejne bzdury , niech pan kupi sobie odpowiedni podręczniki - "jak przeprowadza się rekrutację ?" Dziś niech pan się zajmie lepiej czymś bardziej przyziemnym

Zuzanna

@Wierna Helenaw jakim dziale firmy pracowałaś? Możliwe, że różnice w opiniach mogą tez wynikać z tego, że pracuje się w różnych częściach firmy. Chętnie dowiemy się więcej o tym jak wyglądała Twoja praca w Trodat Polska. Jak dawno z firmy odeszłaś? Co było tego przyczyną?

Wierna Helena

A mnie się bardzo dobrze pracowało w tej firmie. Dużo pięniązków zarabiałam, około 7 h dizennie, premia co 2 miesiące grubo, fajny kierownik, prezes tez niczego sobie, samochód do dyspozycji, nikt sie nie czepia ze nie dolewalam paliwa w weekend. Ten starszy pan bardzo miły, nie powiem, doradził i wpierał zawsze. Jestem zasmucona, że tak sie pozmienialo, szkoda taka fajna firma. Chcielam pozdrowic wszystkich pozostajacy na okrecie i zyczyc im wielu dobrych chwil. Wierna

Zuzanna

@Ja w czym przejawia się brak szacunku do pracowników, o którym wspominasz?

Wierny

Każdą firmę można przedstawić w złym świetle jak ktoś chce!!!!!!!!!!!!

@Wierny

O Wierny już kiedyś coś pisał :) Kadra się ponownie odzywa :) Oczywiście, że każdą można tylko po co? Oczernianie miejsca gdzie jest ok, dobrze się pracuje i atmosfera jest git to jakaś głupota. Tutaj natomiast jest ewidentny przykład firmy, która zatrzymała się kilka ładnych lat temu i nie zrozumiała, że ludzi trzeba szanować Nikt tu nie jest z miłości do firmy, ale chce po prostu pracować, żeby zarabiać pieniądze. Oczywiście wierny powie, że to sabotaż i wszystkie 140 wpisów napisała jedna osoba

Zuzanna

@Góral @wierny ma prawo do swojej opinii, tak jaki i każdy użytkownik portalu. A Ty jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Chętnie bliżej poznamy Twoje doświadczenia.

@Zuzanna

Podpisuje się pod negatywnymi komentarzami, w dobrym kierunku może chcą iść, ale nie uda się. Proponuje pieczarki zacząć hodować. Ocena dla pracodawcy 2 Niedługo ja odchodzę :)

Zuzanna

@Wiernyco sprawia, że tak pozytywnie oceniasz firmę? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń.

@Zuzanna

Wierny sobie za żartował, gdyby tak myślał pewnie by bronił swojej oceny. Dostał od bossa rozkaz napisać coś pozytywnego, tak też zrobił !!

Wierny

Trodat Polska jest spoko firmą i jak się pracuje nie trzeba się bać.

Optymista

Mocne...pewnie w 99% nieprawdziwe.

Zostaw merytoryczną opinię o Trodat Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Trodat Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trodat Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trodat Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trodat Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trodat Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trodat Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Marywilska 22
    03-228 Warszawa