Opinie o Trodat Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trodat Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Trodat Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trodat Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Ana

Pracuje w T. pensja zawsze na czas, Pensja jest połączona z premia, ale to teraz standard. pensje nie najgorsze nie narzekam. Warunki pracy dobre, atmosfera różna, zależy w jakim dziale u mnie jest ok, ale nie pisze gdzie bo to mała firma. Trochę się zmienia w obsłudze jest nowy kierownik. Ogólnie nowej roboty nie szukam.

Ciekawy
@Ana

Pracuje w tej firmie i nazywam się na J, ale nie powiem gdzie bo i tak mnie nie lubi. Ana - więcej konkretów bo to brzmi jak bełkot

larry
@Ciekawy

Jacek, nie przesadzaj :)

były

Niestety sprawa znana od jakiegoś czasu. Góra pozwala to tak traktują. (usunięte przez administratora)chyba powinien poszukać innego zajęcia i zabrać ze sobą swoja świtę.

bocian

jakie wynagrodzenie oferuje firma na początek jako pracownik magazynu? i jak wygląda grafik?

Zdziwiony

Znowu ogłoszenie na RKS na południe???

ja wiedziałem ze tak będzie
@Zdziwiony

Na mieście mówią, że pan bez włosów jest coraz bardziej skuteczny w swoim działaniu

P4
@Zdziwiony

bo gość zrezygnował jeszcze na okresie próbnym. Zobaczył o co biega i podziękował. A szkoda bo konkretny był.

Kierownik Sprzedaży

Wymagania bardzo obaszerne , testy matematyczne , sprawdzanie referencji , itd Niestety , trodat polska zabrania zwoim praconikom prowadzenia działalności gospodarczej o czym nie są łaskawi poinformować na początku rekrutacji. DNO !!

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
Kapsel

(usunięte przez administratora) Plusy to darmowy parking i kilka fajnych osób w firmie.

Jurek
@Kapsel

Szczera prawda (usunięte przez administratora) Płace - śmiech na sali

Kandydatka
@Kapsel

Dobrze wiedzieć:/ właśnie biorę udział w rekrutacji do działu obsługi klienta ,jestem już po rozmowie i w sumie od razu miałam mieszane uczucia. Pani A.G. która prowadziła rozmowę wg mojej opinii nie ma o tym zielonego pojęcia.

Region północ

Heyka wszytkim byłym pracownikom trodat.. :) miłe spotkanie miałem, pomimo prawie roku poza szeregami klienci dalej pamiętają i czekają na wielki Come back :)

zniecierpliwiony
@Region północ

I się doczekają :) po lojalce . Ja mam zamiar wrócić jeszcze ok roku czekania .....

Nie zatrudnię się w Trodacie

I co z tego, że płacą. Co to jest 25% wynagrodzenia jeśli proponują np. 2500 brutto? Marne pieniądze w marniutkiej firmie. Możesz taką umowę zapewne podważyć, trochę gorzej może się zrobić jeśli już te pieniądze zacząłeś pobierać. W każdym razie na zapisy proponuję uważać. Trodat wydaje się być strasznie awanturującą się firmą i nie lubi rozstawać ze swoimi pracownikami.

Roman

Witam Na pracuj.pl jest ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta i sprzedaży. Na jaką pensję można liczyć?

Zuzanna

Czy Trodat Polska zapewnia swoim pracownikom rozwój kompetencji? Mam tu na myśli udział w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje? Jak pod tym względem oceniacie pracodawcę? Czy w firmie istnieje szansa na awans? Zachęcam Was do odpowiedzi na te pytania.

były
@Zuzanna

Haha, jak zawsze Zuzanna dowcipna :) Szkoleń brak. W kwestii awansu... zdarzało się to kiedyś, ale raczej już nie wróci. Pracodawca woli brać osoby z zewnątrz bo przecież są mądrzejsze, bardziej doświadczone, nie wiedzące co się dzieje w firmie i nie wiedzą w co się pakują :)

RKS Śląsk

Witam Państwa ! Pojawiło się ogłoszenie na Regionalnego Kierownika Sprzedaży na południu. https://www.pracuj.pl/praca/regionalny-kierownik-sprzedazy-malopolskie,oferta,6024792 Czy może ktoś podpowiedzieć o warunkach zatrudnienia, atmosferze w firmie ? Z góry dziękuje.

Lewy
@RKS Śląsk

Zlezy co masz na myśli pytając o warunki wszystkie narzędzia do pracy dostaniesz a co do kasy ustalane indywidualnie

Zuzanna

@RKS Śląsk, może warto zapytać bezpośrednio w firmie? W sieci znajdziesz numer kontaktowy i adres mailowy do firmy. Zawsze warto spróbować zapytać. Czy zdecydowałeś się już wysłać CV? Może masz już umówiony termin rozmowy rekrutacyjnej? Każda informacja może być cenna dla przyszłych pracowników tej firmy.

Zuzanna

@... Z Twojej wypowiedzi trudno wywnioskować, jaka jest Twoja prawdziwa opinia o atmosferze w tej firmie. Czy mógłbyś jednoznacznie napisać i poprzeć to jakimś przykładem? Czy możesz się wypowiedzieć w pozostałych kwestiach, jak oceniasz wysokość wynagrodzenia i pozostałe warunki w firmie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Trodat Polska Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

...

Atmosfera? Jaka Atmosfera???!!! (usunięte przez administratora)

Szczery

Brawo Wierny... A może powiesz kim jesteś w firmie, na jakim stanowisku pracujesz? Wtedy byłoby jasne skąd w tobie tyle optymizmy, dobrego humoru i głębokiej wiary w prawidłowość działania firmy trodat.

Wierny

Pieczątki i głównie długopisy z całą pewnością będą jeszcze długie lata potrzebne. Mimo, że mniej się już używa ale jednak będą potrzebne. Firma spokojna i sądzę, że nie poprzestanie na tej działalności

Ggg

No pójdzie jak juz pieczątki i długopisy przestaną być ludziom potrzebne

zadziwony

imponujących komentarzy nie ma a 3-cia gwiazdka wskoczyła :) Jak ten trodat to robi? :) Czary jakieś...

Eeee
@zadziwony

Trodat zawsze czarował???? nie wiedziałeś o tym?????

zdziwiony
@Eeee

wiedziałem, wiedziałem :) Ale cały czas wierze, że w końcu pójdzie po rozum do głowy ;)

Zuzanna

@Miłośnik czyli jesteś zadowolony z pracy w firmie Trodat Polska Sp. z o.o. Powiesz może coś o warunkach pracy? Na jakim stanowisku pracujesz? Przekazywanie takich informacji jest ważne dla tych którzy chcą podjąć się pracy w firmie.

Miłośnik

Pracuję tu i wiem, że to spokojna firma bez szału prowadzi swoja działalność. Może komuś ta praca nie odpowiada? Czasami lepiej poszukać czegoś co nam bardziej pasuje?

Jak jest?

Jest też ogłoszenie na konfekcjonera - jakie zarobki? godziny pracy?

Konfekcjoner
@Jak jest?

generalnie godziny pracy 8-16. Zarobki... minimalna stawka + premie za wybitne osiągnięcia :)

ciekawy

Jest ogłoszenie na stanowisko magazyniera. Czy ktoś może powiedzieć jakie są warunki pracy, pensja i w jakich godzinach się pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Trodat Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Trodat Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trodat Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trodat Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trodat Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trodat Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trodat Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Marywilska 22
    03-228 Warszawa