Opinie o Trodat Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trodat Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Trodat Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trodat Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Matylda

Widziałam ofertę pracy przy sprzedaży telefonicznej i obsługi klienta. Bardzo lubię taki charakter pracy i będę aplikowała , tylko mam jedno pytanie na jakiego rzędu zarobki mogę liczyć??

???? Nowy wpis

W ogłoszeniu dla Specjalisty ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta wskazano uczestnictwo w programie adaptacyjno-wdrożeniowym. Jak wygląda i ile czasu zabiera? I czy dodatkowo są jeszcze jakieś inne szkolenia? w opisie się nie zawarły

Paweł Nowy wpis

Ja opowiem coś o procesie rekrutacji, który uważam za bdb przeprowadzony. Kandydowałem na stanowisko przedstawiciela handlowego w firmie Trodat. Najpierw rozmowa ok 20min przez tel z Panią z HR, potem 2 etap już bezpośrednio z dwoma Panami ok 60min- dyrektorem regionu i dyrektorem na całą PL. Rozmowa w miarę luźna, kilka normalnych zadań do zrobienia jednak dla mnie nic stresującego. Dostałem po kilku dniach jak obiecalk odpowiedź od Pani, z którą rozmawiałem w 1 etapie, że wybrali kogoś innego. Rozmowa i cała otoczka uważam były ok.

WJ Nowy wpis
@Paweł

Ciekawe czy to dotyczy mojego regionu, na który docelowo kandyduję. Teraz są dwie oferty. Mam tylko pytanie odnośnie tego podziękowania za udział w procesie. Czy jeśli miejsce by się zwolniło to by jeszcze próbowali się kontaktować z kandydatem? Została taka informacja przekazana?

Nie widzieliście aktualnych ofert? pokazuje mi się taka na obsługę klienta ale jest już wygasła, na stronie natomiast pustka. Pisali wcześniej o wyśrubowanych normach ale nie widzę przy tym by była rotacja, czy to się unormowało?

Czy Trodat Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Byly

Niby ustalone godz pracy ale wysrubowane normy pracy jak w kraju Trzeciego Swiata. Kazda czynnosc zeskanowana w systemie pracy, co zajmuje duzo czasu, ktory mozna by wlasnie poswiecic na jakas czynnosc… wiele prac niepoliczalnych wiec pieniedzy z tego nie ma. Najwazniejsze statystyki????Nigdy wiecej, nikomu nie polecam. Kto nie wierzy szybko przekona sie…

Kierownik Sprzedaży

Wymagania bardzo obaszerne , testy matematyczne , sprawdzanie referencji , itd Niestety , trodat polska zabrania zwoim praconikom prowadzenia działalności gospodarczej o czym nie są łaskawi poinformować na początku rekrutacji. DNO !!

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Matylda

Kandydatka

Jestem rozczarowana postawą Pani rekruterki z ww. firmy. Po rozmowie na której zostałam przesłuchana pod kontem mojej przydatności w firmie, Pani obiecała do mnie zadzwonić w konkretnym terminie w sprawie dalszych kroków. Termin minął, nie otrzymałam żadnej informacji zwrotnej, więc kilkukrotnie próbowałam się dodzwonić do Pani rekruterki - nie odbierała ... Ile ta Pani ma lat? 15?

Halina
@Kandydatka

Noo to po prawda, brak informacji zwrotnej jest frustrujący. Możesz napisać o co konkretnie byłaś wypytywana? Czy rekrutacja to była ta jedna rozmowa czy miała kilka etapów? Pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniu pracy!

Adriann
@Kandydatka

Widzę, że nie jestem sam i nie dotrzymywanie własnego danego słowa w Trodat to norma

Piotrek
@Kandydatka

Jeszcze w lutym bylem na rozmowie rekrutacyjnej w siedzibie firmy. Osoba przeprowadzajaca rozmowe zapewniala mnie, ze w ciagu max. kilku dni otrzymam informacje zwrotna (negatywna lub pozytywna). Oczywiscie nikt juz potem sie do mnie nie odezwal, a mijaja juz 3 tygodnie. Jest to tym bardziej skandaliczne, ze idac na rozmowe musialem wziac urlop w dotychczasowej pracy o czym informowalem. Nie szanujecie kandydatow ! polecam umawiac sie z nimi na spotkania on-line !

Kamil
@Piotrek

A nie dało rady umówić się na pierwsze spotkanie zdalnie? Tak z ciekawości spytam na jakie stanowisko aplikowałeś? Miała być jeszcze jedna rozmowa przed zatrudnieniem czy czekałeś już tylko na potwierdzenie o przyjęciu do pracy? Sam nie próbowałeś się skontaktować i spytać jak się sprawy mają?

Cześć, czy ktoś z was pracował/pracuje na stanowisku magazyniera w tej firmie? Właśnie kogoś szukają. Jaka jest podstawa? Obiecują nawet premię - ciężko ją zdobyć?

Asia

Czy ktoś z was pracuje na stanowisku sprzedawcy telefonicznego w Warszawie? możecie się podzielić informacją jak wygląda wasza praca i czy warto aplikować ?

Czy na dzień dzisiejszy jest ktoś w stanie powiedzieć ile płacą na początek . Bo od jakiegoś czasu widzę ogłoszenia że cały czas szukają ludzi do pracy .

Czy w trakcie rekrutacji firma Trodat Polska Sp. z o.o. podawała informacje o zarobkach w mieście Warszawa?

ania

tak podczas rozmowy była mowa o zarobkach

Secret

A to w pracy się pali papierowy czy się pracuje? Jak ktoś nie pali fajek to ma mniej przerw i więcej pracuje niż osoba chodząca na fajki - jak dla mnie to powinno być nawet prawnie unormowane bo w tym momencie osoby nie palące są pokrzywdzone...

@Secret

W pewnym sensie masz rację. Ale miałam poruszyć inny temat. Ponoć Trodat jest liderem na międzynarodowym rynku artykułów stemplarskich oraz systemów laserowych do cięcia i grawerowania. Tak sobie myślę, że chyba dobrze byłoby spróbować tam swoich sił. Wiesz może, czy wymagają tam od kandydatów dużego doświadczenia?

Typek

Nic nowego, praktyka stosowana od lat w tej firmie. Dlatego tyle ludzi odeszlo

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Trodat Polska Sp. z o.o.?

MiMi

umowa o pracę :)

Jacek
@MiMi

Czy w Trodat dają od razu umowę na czas nieokreślony? I ile można tu zarobić na początku współpracy? Wiesz coś na ten temat i możesz mi powiedzieć? :)

hahaha

firma chce przeprowadzać testy przez 4h a nie chcą za ten czas zapłacić

Przedstawiciel handlowy

Aktualnie : zatrudnienie osób po znajomości, bez doświadczenia w pracy w terenie... Super firma, polecam, jeżeli macie kogoś kto tam pracuje, możecie zadzwonić do niego i dostaniecie pracę....

Czy firma Trodat Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

zator

nie organizuja tu zadnych szkolen bo wiecznie oszczedzaja

Czy zdarzają się nadgodziny w Trodat Polska Sp. z o.o.?

Całe szczęście nie :-)

Robol

Niestety cala prawda, najlepszym dowodem jak wielu dobrych pracownikow zwolnilo sie...

Henry

Dobry pracodawca więc wystarczy swoje obowiązki wykonywać solidnie, ja polecam tu pracę.

Qwerty

Jakie auta maja dla przedstawicieli i jaką dają podstawę?

@Qwerty

Planują kupić dla pH fordy Mondeo. Dla najlepszego handlowca miesiąca jest dedykowany przez kolejny miesiąc focus rs

Zuzanna

@Ruda, mobbing to poważny zarzut. Oznacza świadome i uporczywe nękanie psychiczne pracownika w sposób werbalny lub niewerbalny przez przełożonego lub współpracownika. Czy takie sytuacje miały rzeczywiście miejsce? Pamiętajmy, że jest to forum publiczne i informacje w nim zawarte powinny być zgodne z prawdą.

Beti
@Zuzanna

Nie polecam firmy. (usunięte przez administratora) Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w piątek. (usunięte przez administratora). Rozmowa prowadzona w sposób jałowy przez godzinę bez konkretów. Po rozmowie Pani podziękowała za przybycie i powiedziała, że przez kolejny tydzień będzie trwał proces rekrutacji. W poniedziałek dostałam maila z informacją, że dziękują za udział w procesie rekrutacji, gdyż zatrudnili osobę z wewnątrz. Zero(usunięte przez administratora)jakiegokolwiek poszanowania jego czasu. Bardzo nie polecam! Zły obraz firmy już na samym wstępie.

@Beti

Rozumiem, że jesteś rozżalona z powodu takiego obrotu spraw. Ale chyba nie powinnaś brać tego aż tak do siebie - firma, mimo wszystko, poinformowała Cię o wyniku rekrutacji. Wspomniałaś, że sama rozmowa kwalifikacyjna trwała aż godzinę. Możesz mi zdradzić, czego mniej więcej dotyczyła?

Beti
@Iwona

Nie powinno się wzywać człowieka na rozmowę w sprawie pracy, jeżeli zatrudniło się kogoś z wewnątrz. To jakaś kpina i jak już napisałam brak poszanowania dla osoby bezrobotnej. Rozmowa prowadzona bez sensu i bez pojęcia. Brak pytań o kompetencje, czy doświadczenie zawodowe. (usunięte przez administratora) Nie zaliczam tej rozmowy do przyjemnych, raczej bezcelowych i bezsensownych. Polecam firmie zatrudnić osobę profesjonalną przy następnej rekrutacji :-)(usunięte przez administratora)

Iwona

@Ruda, rozumiem. A czy powiadomiłaś kogoś o tego typu praktykach w Trodat? I z jakim skutkiem?

@Beti

Rekrutacja w firmie trodat to kilku etapowy proces dwu lub trzy . Pani Malwina sprawdza na pierwszej rozmowie czy się ktoś wogle nadaje. W etapie rekrutacyjnym biorą też udział osoby z wewnątrz ale to jest taki sam proces jak przy rekrutacji nowej osoby. W firmie jest wiele działów .

Zostaw merytoryczną opinię o Trodat Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Trodat Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trodat Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trodat Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trodat Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trodat Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trodat Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Marywilska 22
    03-228 Warszawa