Opinie o Trodat Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trodat Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Trodat Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trodat Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Góral

Według mnie kierownik z północy ma mega jaja, zanim ktoś powie coś o nim złego proponuje zrobić sobie rachunek sumienia, postawił się kłamstwom i oszustom panujących w firmie, ten z południa to przydupas z przypadku tak jak i kilku KAM-ów, wypadało by powiedzieć coś nowym RKS-ie gumowym uchu...

klient

Hej słyszałem coś o kierowniku z północy chyba się na dłużej rozchorował To prawda ?

dodel
@klient

podobno dostał jakąś niespodziewana oferte pracy i tak go to zdziwilo, ze az sie rozchorował ;) nie wiem co w tym dziwnego ze firma zapomniala mu powiedziec ze go zwlania tylko z ogloszenia na sie o tym dowiedział :)))))))) a moze dziadek sie tak bał reakcji polnocnego kierownika ze żaden inny pomysł na zwolnienie go nie przyszedł mu do głowy:)))))

poszukiwacz klemensa

i kelmens został wycięty :) widzicie jak to trzeba uwazac co się pisze? zupelnie tak jak w naszej firmie trzeba uwazac co sie mówi/pisze i tu i tu tak samo wycinaja ale co zrobic... każdy orze jak może :)

Brawo Klemens

Klemens dobrze mówi - dac mu naleweczki!

Kierownik Sprzedaży

Wymagania bardzo obaszerne , testy matematyczne , sprawdzanie referencji , itd Niestety , trodat polska zabrania zwoim praconikom prowadzenia działalności gospodarczej o czym nie są łaskawi poinformować na początku rekrutacji. DNO !!

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.

eeeeh

Prezes to pół biedy, ja spojrzeć sobie w oczy może największa zakała tej firmy w postaci pana przed emeryturą....

Zuzanna

@Pokrzywdzony Marek@OSZUKANAo jakiej sytuacji wspominacie? Chętnie usłyszymy więcej o Waszych doświadczeniach.

zirytowany
@Zuzanna

Zuzanna - IĆ STONT! Irytująca jesteś ! Tu nie ma o czym gadać. Odchodzą koleje osoby i to najlepiej świadczy o tym co tu się dzieje.

Zuzanna

@ja jeśli zniknął z wątku jakikolwiek wpis oznacza to, że łamał on regulamin naszego portalu. Dlatego też zachęcam do zapoznania się z jego treścią przed zostawieniem wpisu.

ceznura działa. 2017-03-14 o godzine 11:15 pojawił się wpis, a już go tutaj nie ma.

Zuzanna

@Odpowiadający redaktorce staram się, by osoby wypowiadające się na wątku mogły jak najpełniej się wypowiedzieć, dlatego właśnie dopytuje o między innymi Twoje doświadczenia z firmą.

@Zuzanna

Są złe - nie mam w tej kwestii nic więcej do powiedzenia. Komu potrzebne sa kolejne sprawy w sądzie.

Zuzanna

@Odpowiadający redaktorce rozumiem, że nie warunki pracy w firmie nie zadowalają Cię w pełni. Czyli firma nie oferuje dodatkowych benefitów?

Odpowiadający redaktorce
@Zuzanna

Wiesz co Zuzanna, Twoje pytania i ich ton jest irytujący. Jeśli dostałaś zlecenie na opiekę nad profilem firmy to musisz się bardziej postarać, chyba ze abonament, starcza tylko na zirytowanie tych co piszą.

Zuzanna

@Realistaa Ty długo już pracujesz w firmie? Co więcej możesz powiedzieć o oferowanych przez firmę warunkach pracy?

Odpowiadający redaktorce
@Zuzanna

Warunki? Jest woda w kranach, toalety. Nawet kawa i herbata jest. Zdarzają się przeterminowane słodycze z gratisów, których nikt nie dał klientom jak nadawały się do jedzenia. Poza tym są bardzo "mili" niereformowalni ludzie, którzy nie szanując pracowników tracą to co w firmie najważniejsze właśnie u ludzi - zaangażowanie, kreatywność, chęć do pracy. Jeszcze jakieś pytania Pani redaktorko? Ps. Zapomniałbym - jest też parking i to na dodatek bezpłatny (woooow!) ... Traktujemy to jako premii premii...

Realista

Jesli szukasz pracy bo nie ma srodkow do zycia to zapraszamy, ale jesli chcesz miec ciekawa prace, dobre zarobki I jeszcze w milej atmosferze to szukaj dalej

Zuzanna

@ciekawy moją rolą jest między innymi poznanie firmy Trodat Polska oraz dzielenie się Wami informacjami np. na temat obecnie trwającej rekrutacji do firmy. Obecnie firma poszukuje Specjalistów ds. Sprzedaży Telefonicznej i Obsługi Klienta do pracy w Warszawie. Moja praca nie jest zależna od tego, czy dana firma z nami współpracuje, czy też nie. Jeśli pracujesz w firmie Trodat Polska Sp. z o.o. chętnie poznamy Twoje doświadczenia z tym związane.

Zuzanna

Pracowaliście w firmie Trodat Polska Sp. z o.o.? Jak wygląda atmosfera pracy?

ciekawy
@Zuzanna

Zuzanna, a na czym polega bycie redaktorka? Firma wykupiła abonament?

Ilona

Dzięki za odpowiedzi są do (usunięte przez administratora) zero odpowiedzi na moje pytania, sama musiałam się dowiedzieć, a że pracuje jako PH nie było trudno :) wniosek: nie aplikuje, kiepskie opinie itd..

Eeee
@Ilona

To szybko znalazlas prace.... 2dni...gratulacje...

@Eeee

Czytanie ze zrozumieniem kuleje :''(

Jest jeszcze ogloszenie na spwcjaliste ds sprzedaży. Warto aplikowac?

Wiernypracownik

Ludzie nieudacznicy uzurpują sobie prawo jako jedyni do dokonywania wpisów złych opinii. Dlaczego? Ja tu pracuję, jestem zadowolony z pracy i chcę o tym pisać!

olo
@Wiernypracownik

pisz wiernypracownik. uzurpuj sobie prawo do pisania, a chętnie poczytamy. tylko czy masz coś do powiedzenia?

Ilona

Witam, Jestem zainteresowana aplikacją do firmy Trodat, ale niepokoją mnie te negatywne posty, jest też kilka pozytywnych więc nie wiem o co chodzi :/ Proszę kilka informacji: jakie auto, telefon, komputer czy tablet (stan rzeczywisty sprzętu), premia - jakie warunki co za co, itd co przyjdzie do głowy. Proszę o rzetelne informacje. https://www.pracuj.pl/praca/trodat;kw

Taka sobie opinia
@Ilona

Na tym serwisie na ogół nie znajdziesz wielu pozytywnych opinii bo tutaj wypowiadają się najczęściej rozgoryczeni. A takich w każdej firmie jest zawsze kilku. Ja jak szukałam pracy to też przeglądałam takie wpisy i w każdej firmie takie są. Zdecydowałam się na pracę w Trodat i jest ok. Więc najlepiej samemu porozmawiać i przeanalizować i ewentualnie spróbować lub nie. A czasami się dziwie, dlaczego jak ktoś jest taki niezadowolony to tak długo w firmie siedzi. Ja bym tak nie mogła a pracy teraz dużo.

malina
@Taka sobie opinia

Nie zgodzę się, ponieważ są firmy na tym poratlu, które mają bardzo dobre opinie, więc coś w tym musi być. A ze rozgoryczeni to pewnie prawda, ale rozgoryczenie skądś się bierze. Kilka wpisów powyżej wyjaśnia tą kwestie, ale trzeba to chcieć zrozumieć.

Pracuję w firmie od lat i jestem bardzo zadowolony z zarobków i atmosfery. Oby więcej było dobrych pracodawców. Myślę, że ludzie którym nie wychodzi w życiu muszą swoją złość wylać na innych i niektóre wpisy są tego dowodem. Nie zmienia to faktu, że TRODAT jest ok.

Oczekujący odpowiedzi

Pracownik, konkrety poprosimy. Powiedz co jest wg Ciebie ok, ponieważ na Trodat uczy mówienia o faktach, a nie o tym co nam się wydaje. Na razie Twój wpis traktujemy jak wpis starszego Pana, który ratuje swoją pupę przed wyrzuceniem na zimną ziemię, tak jak to zrobili w paliwowej firmie na S.

Wobler

Ja pamiętam PH którzy zarabiali 8 tyś netto i więcej i co z tego !!! Kiedyś ktoś powiedział że PH za dużo zarabiają i co ?? teraz zarabiają mało !! Więc ku..a nie pisz że można zarobić 6 tyś nawet brutto, bo tak nie jest każdy zna swoje i innych zarobki !

Zostaw merytoryczną opinię o Trodat Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Trodat Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trodat Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trodat Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trodat Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trodat Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trodat Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Marywilska 22
    03-228 Warszawa