Opinie o Trodat Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trodat Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Trodat Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trodat Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Optymista

Jaki koleś ze Śląska się ostatnio zmył?

grzes

ile telemarketer zarabia ???

jabol

Nasz Kolega ma widze Wy jej nie macie robi dobrze stara sie ma pomysły a handlowcy ich nie realizują. Co chcecie zrobić aby to zmienić ? Nerwowy by wam to powiedzial.

jabol

Kierownik Sprzedaży

Wymagania bardzo obaszerne , testy matematyczne , sprawdzanie referencji , itd Niestety , trodat polska zabrania zwoim praconikom prowadzenia działalności gospodarczej o czym nie są łaskawi poinformować na początku rekrutacji. DNO !!

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
dziad

Kolega J to osoba która g...o zrobił dla firmy miało być lepiej dla ph pod względem pracy komunikacji itp . jest 100 razy gorzej . Nic nie zmienił a wręcz pogorszył. Dziewczyny z bok stały się stacjonarnymi przedstawicielami sprzedaży I są takimi profesjonalistkami że młoda nie wie w połowie miesiąca jak wystawić promocję, daje promocję klientom którzy nie powinni jej dostać typowa samowolka bez kontroli nikogo . Firma narzazie działa bo trzyma to wszystko kilku ph i kam którym się chce pracować .Nowy kierownik to się nadaje .... Siedzi prawie pół roku a zielony jak ogórek na grządce . Pokasowali mu wiekowość kompetencji ,więc jest tylko do oceniania czy na wizytę przeprowadziłeś zgodnie z standardem . Wystarczy że odejdzie z firmy 3-4 osoby którym się chce i będzie wtedy ciekawie.....

pilo

Romek co ty z byka spadles? czy jak ? premie 3000 to były za byłego dyrektora, na rękę teraz to już nie pamiętam kiedy dostałem taką premię. Kolega J wszystko u ukrocil, tak to bywa, a prezesowi w to mi graj. Gdyby rozliczali z obrotu i marży tak jak kiedyś to ok daloby zarobić, a tak to spiąć wszystkie wskaźniki to bardzo ciężka opcja! Dodatkowo marża per region na cześć z koloegami. Pozdrawiam

Romek,
@pilo

W regionie nowego RKS zarabiają więcej, są zmotywowani i osiągają dobre wyniki. Nie wiem jak u tego starego ale północ rządzi w firmie. Na północy ten nowy poukładał tematy i handlowcy zarabiają niezłe premie zapewne, ci co to piszą te złe rzeczy to zapewne jest konkurencja. Kolega J daje dużo nowych możliwości rynkowych i nieprawdą jest że tak nie jest.

bzyk
@Romek,

to jak to jest że u nowego zarabiają wiecej niz u starego? o co chodzi?

Znawca tematu
@Romek,

Hahaha :) Ale sie ubawilem :) Ten Romek to niezly dowcipnis ;)

stasiek

ja napisalem jesetem zaproszony na kolejny tydzien czy oni maja jakies wymagania poza tym abym popracowal kilka godzin mam kontachty umiejetnosci i lubie jezdzic fajny klimat a ile mozna zarobic na reke tak od bez premji pracowalem w hurtowni papierniczej w olszowce ale za darmoszke sie nie opalaca szukam nowych mozliwosci dajcie cos qbym wiedzial czy to sie skalkuluje dzieks

stasiek

koles daj do siebie namiar zdzwonimy sie to mi dasz cyka

edels

Teraz jest rekrutacja na mega stanowisko polecam !

ciekawy ph

czy ta firma na wroclawiu w wuja leci? co chwila nowa oferta pracy przedstawiciela, tam jest jakaś karwa epidemia i ludzie schodzą co chwila czy jak???

nie zarazbiacie bo nie sprzedajecie po co taki handlowiec prezesowi co nie umi sprzedawac marki pisokowej

obecny pracownik
@1234

To idz do konkurencji . co ty możesz wiedzieć o laserach i ich możliwościach

jo

Regionalny przedstawiciel techniczno handlowy zarabia 2500 złotych-3000 max, z premią, dlatego ten co był na Dolny Śląsk odszedł szybciutko kiedy zorientował się jaka to firma i że produkt nie idzie. Konkurencja jest o połowę tańsza i nie odbiega technicznie od tego co oferuje trotec, jak widać z innymi pozycjami, które oferują też może być podobnie...

ss
@jo

o... chyba konkurenckja w jęku rozpaczy się odezwała :-) Brawo

fiona

Przez kilka lat jak pracowałam w trodat rotacja przedstawicieli byla dość duża, że nie jestem w stanie przypomnieć sobie ludzi. Jakby można było zarabiać po 10 tyś miesięcznie to każdy by trzymał taką pracę za gardło i jej nie zmieniał. Zgadzam się z wypowiedzią nick, brak rozwoju i możliwości zarobkowych w tej firmie! To co pisze Sukir to jakiś absurd! Dodatkowego wsparcia też nie było i z tego co wiem nie ma za wiele. A jak widać po opiniach, zmieniło się na gorsze. Nie polecam tego pracodawcy, lepiej znaleźć coś ambitniejszego niż patyki i obumierajace stemple.

SUKIR

mozna duzo zarobic nawet 10 tysiecy moze wiecej sa warunki i narzedzia jest fajnie w ty co piszesz takie rzeczy to nie robisz targetow jest wsparcie sa probki i szanasza awansu

nick

Zarobki 5-10 tys to chyba jest żart! Osoba, która pisze takie o takich kwotach to chyba kierownik. Jako przedstawiciel 3000 złotych max, z premią, dodatkowo molestuja o zalanie baku po przejechaniu prywatnej kilometrowki. Nie polecam pracy w tej firmie, brak rozwoju zawodowego.

pimp

Tak to fakt też to słyszałem, kiedyś pracowałem w tej firmie z tego co wiem, teraz podobno nie można zarobić, jakieś wskaźniki, liczą czysty zysk a ty zasuwasz. Prezes zatrudnił jakiegoś starego kolesia co wszystko liczy i ucina ludzia premie. Przedstawiciel firmy nie ma wsparcia, nawet próbek, za duży koszt...masakra!

gizol

Narzedzia pracy to nie wszystko. Slyszalem ze kiedys mozna bylo zarabiac w tej firmie. Ale niestety zmiany persolalne i zatrudnianie ludzi przed emerytura w kadrze zarzadzajacej spowodowaly upadek firmy!

DJ f

Ta.....

baba

benek dziala jeszcze na zachodzie ?

Ciekawy gość

Czy ktoś może napisać jakie są plusy pracy w tej firmie a jakie minusy?

Zostaw merytoryczną opinię o Trodat Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Trodat Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trodat Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trodat Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trodat Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trodat Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trodat Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Marywilska 22
    03-228 Warszawa