Opinie o Atos Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Atos Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Atos Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos Sp. z o.o. w Łódź

Mało profesjonalne podejście do kandydatów. Byłem na dwóch rozmowach na stanowisko 'kontrolne-operacyjne' i brak odpowiedzi zwrotnej. Ogłoszenie pojawia się co jakiś czas na OLX więc albo kogoś zatrudniają i widząc co się dzieje w firmie osoba ucieka, albo wystawiają ogłoszenie żeby zobaczyć jakie osoby są obecnie na rynku pracy. Być może oferowane zarobki po zatrudnieniu różnią się od tych obiecywanych. Jeżeli ktoś poświęca czas na dwie lub 3 rozmowy to wypadałoby chociaż zadzwonić i powiedzieć, że nie spełnia ktoś oczekiwań lub cokolwiek innego. Firma wygrała przetarg na ochronę Politechniki w Łodzi i wiem od osób z wewnątrz, że totalnie nie dają rady. Panuję totalny chaos i nieład. Czasy ich świetności minęły i jak nie zmienią pewnych zachowań i stosunku do otaczającego ich rynku to popłyną jak nie jedna niegdyś duża firma. Niestety wiem od byłych Pracowników, którzy mieli 'zaszczyt' pełnić wysokie stanowiska, że wszystkiemu winny jest Zarząd, który głęboko wierzy nadal w swoją świetność z wielu, wielu lat wstecz. Starodawne techniki i podejście do pewnych zagadnień uniemożliwia rozwój i powrót na podium. Obecnie doskonałym odzwierciedleniem tego jak na rynku przedstawia się Atos, jest stan, wygląd i ilość osób w biurowcu, w Łodzi.

Rowniacha
@Kandydat

Masz nas za świrów? Byłeś 3 razy i nawet nie oddzwonili! To jak masz niższe zarobki niż obiecali?

@Rowniacha

@Rowniacha czytaj ze zrozumieniem całą wypowiedź i sam również zadawaj bardziej konkretne pytania. Wyobraź sobie, że rozmowy na stanowiska typu Kierownik/Dyrektor składają się z 2 lub 3 etapów. A co do zarobków to nie ma nigdzie napisane, że ja mam niższe tylko podejrzewam, że dają niższe niż obiecują przez co być może osoby, które się zatrudnią w krótkim czasie odchodzą. Ja nie pracowałem i nie będę w tej firmie pracował na pewno. Z perspektywy czasu bardzo dobrze, że nikt nie oddzwonił i że się tam nie zatrudniłem. Za dużo znam osób, które pełniły stanowiska kierownicze i wyższe, więc wiem jak to wygląda od środka.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Atos Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

bez nika

Gościu, wolne we wigilie w ochronie... zmień branże

ONA

JEŚLI WYPADNIE CI DYŻUR TO PRACUJESZ 12 LUB 24 H..

Ciekawa

Od co naj mniej dwóch lat pojawia się ogłoszenie rekrutacyjne na asystentkę Prezesa. Czy macie jakieś informacje co jest nie tak?

Leszek Wesołowski

Firma bardzo solidna i autorytatywna

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
marek

Sa przyjęcia na grupę, podobno jest mało obiektow i luz . Czy to prawda

Jurrek

A propos poprzednich wpisów to podobno ochroniarze najbardziej boją się monitor gu. Taki uczciwy element ochrony

Papaj

Znudziła mnie już ta Twoja rozpaczliwa natarczywość. Piszesz, że to ja ukrywam się pod różnymi nickami - tu akurat jest na odwrót - to Ty jako Biurwa wszelkiej maści, Ciekawy lub Geniusz usiłujesz mnie rozgryźć. Powiem Ci coś - Twoje chore ego musiało użyć jakiegoś lotnego słowa - GENIUSZ - tak o sobie możesz myśleć tylko Ty. A z tytułami wymienionymi przez Ciebie jakie Atos zdobył tu i tam, jest tak jak z facetem, który został wpisany do księgi Guinnessa za zjedzenie największej ilości pączków. I co z tego ma? Pączki już dawno wysrał, nadal jest głodny a w kieszeni pusto. Tak samo jest z Waszymi "super wynalazkami" - macie tylko tytuły i nic więcej. Te zabawki są tyle warte, że nikogo nie interesują oprócz Was samych. I tak niech pozostanie. Same ambicje nie wystarczą...... GENIUSZU......., a może TW PIOTRZE???

@Papaj

Wszystkie szanujące się firmy proponują rozwiązanie mobilne. Jak to było kamery na tyczce :) Np. IMPEL zachwala to jako oszczednosc w ochronie poprzez ograniczenie kosztów w tym plac. Geniuszu mamy 2020 rok w Atos wprowadzono to w 2012 roku. Wiesz o ile lat to wyprzedza branze ? A zyski na tych rozwiązaniach są na pewno wyższe niż na prostym ochroniarzu

Dominik

Są ogłoszenia na technika nie wiecie co za obiekty handlowka konserwacje czy zasuwanie na inwestycjach?

Robol
@Dominik

Niestety nie ma takiego podzialu. Konserwacje robia z rejonu a jak jest montaż to trzeba jechać Wrocław, Gdańsk czy Podkarpacie sporo roboty Warszawa. Samochód służbowy tampo roboty do zniesienia stawki jak wszędzie mogłoby być lepiej ale spoko. Mało nas i są z tego powodu napięcia.

Adam - nowy?

Byłem dzisiaj na rozmowie w sprawie pracy , mam czekać na odzew długo czekaliście na swój obiekt ??

Kapitan P
@Adam - nowy?

Pierwsza rozmowa środek kwietnia, druga początek maja... Potwierdzone info na początek Czerwca. Nie kłamali - było długo.

Adam - nowy?

Witam przeglądałem oferty na olx.pl i znalazłem ofertę z Atosu, Ochrona takie pytanie jak stoją wypłaty wypłacają w terminie przykładowo do 10 każdego, miesiąca , Pracowałem rok w podobnej Firmie i wypłąty były w różnych terminach a ja jestem młody chłopak z 2 grupą w okolicach 30-tki ,Proszę o informacje bo zastanawiam się czy jutro tam dzwonić

Gwarancja
@Adam - nowy?

od 12 lat wyplata na 10 umowy, 15 zlecenia. Wcześniej mówią że też terminowo.

Adam- Nowy?
@Gwarancja

dziękuje za informacje to ja w okolicach czerwca będę dzwonił najpierw ogarniam parapetówkę bo jest koniec remontu tak że niech wiedzą że 1 telefon mają

Luzne gatki
@Adam- Nowy?

Dzwoniles juz w sprawie pracy? Tutaj raczej szans nie masz, ale szukać powinieneś.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Atos Sp. z o.o.?

Zwoj

Na jakim stanowisku?

Robol

Dzisiaj na Śląsku szacun. Jak patrzy się co potrafi nasza firma i jaki XXI wiek to nieźle. Nawet Amerykany zauważyli.

Ochrona

Na Śląsku są miejsca Szef, Monitoring, posterunki z bronią i bez broni, recepcje z angielskim.

Potencjalu

Czy są jeszcze oferty pracy w ochronie na kopalniach?

Biurowy as

Stanowisko? Ja nie zajmuje stanowiska. Ja pracuje i wreszcie mogę normalnie rozwojowo. Zasłużyłem na nie i mam nadzieje ze nowa Prezes mnie docenia. Patrze na próżniaków i widzę jak drżą bo zajmowali "stanowiska" nic nie robiąc . Zwolnią ich i nie będą zajmować stanowisk bez sensu.

On

@Biurowy as ale to jakie stanowisko zajmujesz?

Biurowy as

To wy też pracujecie w Bumarze, czy to pomyłka? Podobno rzeczywiscie w Bumarze przy nowej Pani preze światła w biurowcu nie gasną. Elegancka babka i pracowita. Pewnie wywali połowę. Słyszałem rozmowę Pani Prezes dlaczego nie mam premii , zostawałem po godzinach, a pani Prezes na to ja zostawałam dłużej. No to wszyscy zasuwamy.

Olo

Jak jest faktycznie, czy dalej robicie na Bumarze po 500 godzin - stawka minimalna? Informacja krąży że, jest nowa prezeska i nie patrzy na Atos przychylnym okiem - czy to prawda?

Powinieneś mieć nick jełop
@Olo

patrzy na Pawełka jak go do doktora wysłać i on zabierze cie ze sobą będzie taniej. Porządna kobitka i wreszcie zrobił z jelopami porządek. (usunięte przez administratora)

Hej
@Powinieneś mieć nick jełop

sie ma znowu ożyła nadzieja. Pani Prezes szuka oszczędności . W żadnej firmie PGZ nie ma tak rozbudowanego działu bezpieczeństwa jak .... będzie wypowiedzonko może nawet dwa, juz szykują.

Firma

Dobrze że tu zajrzałam. Znowu gowork po chwilowej przerwie staje się platforma szkalowanie pracodawców . Proponuję bardzo szybko powrócić do reagowania na taki stan rzeczy. To nie może być miejsce gdzie gość bo ma złość do firmy lub popiera konkurencję pozwala sobie na zawiadamia i ciągle działania na szkodę spółki. Ostrzegalem Was o obowiazkach wydawcy publikator i regulaminie i efektywnych dzialaniach powstrzymujacych działania na szkodę słusznego interesu podmiotu. Myślę że pozew i to zbiorowy wpłynie na bezmyślność gowork co do konsekwencji stanu wywołanego.

Dusza

Jak miałbym straszyć to zadał bym takie pytanie : kto w porozumieniu z pewną dziunia biegał i plombowal magazyny na 8.. po tym jak się zrobił dym? A część ochrony widziała ! W tej sprawie w Warszawie toczy się ..... ciekawe czy wiedza, bo to interesujące.

usmiech

Nie mają "określonej formy donosu"? Jesteś tak zaawansowanym donosicielem, że określasz formy? Dobre, dobre, bardzo dobre. Kto plombował w porozumieniu z dziunią wie i liczyć na niego w dalszym ciągu to słabe.

Zombi
@usmiech

Nie ważne co robisz... rób to dobrze, tylko co Gorol może wiedzieć o Śląsku. Wypisujesz dyrdymały o swoim obiekcie gdzieś hen daleko ... chyba że, jesteś hanys importowany a to zwracam szacun, tacy wiedzą lepiej co nam potrzeba

Zwoj
@Zombi

Tobie to potrzeba choć odrobinę rozumu. Jeżeli uważasz że każdy Ślązak pisze donosy ukryty to pewnie nie Ślązacy cie wychowali an na slazokach się ne wzorowales

Zasady

REX czy Ty potrzebujesz grafiku bo tak mówi kodeks pracy , czy dlatego że pracujesz jeszcze w innych firmach? Słyszałem , że grafik powstaje w znacznej mierze na podstawie oczekiwań i propozycji pracowników - czyli co ? nie złożyłeś propozycji ? Audyt na obiekcie wykazał bardzo duże zmiany na korzyść bezpieczeństwa , więc negatywna ocena nowych pracowników nie jest na miejscu. Wzmożone kontrole na bramach realizowane bardzo dobrze, o niebo lepiej niż dawniej. Wyraźne współdziałanie ochrony fizycznej z systemami elektronicznymi. Rozpisywanie się o skargach do PIP to tylko po to żeby było publiczne jak to ktoś określał (usunięte przez administratora). Jak masz takie podstawy do pisz do PIP jak to źle traktuje firma właśnie ciebie. Nie masz pojęcia o tym co się dzieje w obiektach i potwierdzam takie stanowisko innych osób.

Rex
@Zasady

To gdzie pracuję to moja sprawa, a to co ty słyszałeś to nie wiem skąd. Proponuję zatrudnij się wtedy pogadamy. Bo ja akurat tu pracuję i nie jest tak słodko jak myślisz. Żeby coś komentować to trzeba tu pracować a nie słyszeć od kogoś.

Hary
@Zasady

Audyt na obiekcie... widocznie coś przegapiłem a pokażcie mi ochroniarza, który nie dorabia w innej firmie - nie piszę o tych co zapylają po 500 godzin

Romek
@Hary

Zgadzam się , że każdy pracuje w kilku firmach zawsze zastanawiałem się po co? Jak w niektórych tak dobrze płacą to dlaczego mi mało? Bo to trudno zrozumieć , że "dużo płacą a zarabiam tam zbyt mało" i chodzę dorabiać gdzie indziej. To już rzeczywiście Kant łamie głowę jak dużo jest za mało?

Hary
@Romek

Jeżeli jesteś kolejnym dorabiającym byłym emerytem resortowym to i nie zrozumiesz dlaczego dorabiają. Gdybyś miał patent na godne przeżycie rodziny za minimum płacy lub 15 zł. brutto w normatywie, byłbyś geniuszem.

Renata
@Hary

Sporo wiecie o pracy w Atosie, więc liczę na pomoc z Waszej strony. Wiem, że firma właśnie prowadzi rekrutację i tak się zastanawiałam, jak ona dokładnie tam przebiega. Czy ktoś z Was może mi coś o niej powiedzieć? Z ilu etapów się składa, czy to same rozmowy czy także i testy, itp?

Baca
@Renata

Kolejny wpis geniusz(a)... sporo wiemy, czywiście że, tak - pracujemy w tej firmie. W sprawie rekrutacji dzwoń do firmy a nie szukaj szczęścia w necie. Możemy się wypowiedzieć o warunkach pracy, atmosferze - opinia nie powinna być negatywna skoro akceptujemy warunki pracy i umowy, zawsze znajdzie się wszystkowiedzący, który wie lepiej bo według niego powinno być tak jak ON sobie życzy.

Popa
@Hary

Hary mocne przepraszam nie wiedziałem że tu pisze Nadprezes. Jak smieli nie konsultować z Tobą co sprawdzać i jak się to robi. Wyniki bez konsultacji z Tobą są nieważne . A czy Ty nie jesteś przypadkiem taki sam prosty cięć jak ja i powinneś zasuwac nie medrkowac. Jak zostaniesz prezesem albo założysz sobie firmę to zobaczymy jak Ci będzie szło

Haaryyyyy
@Popa

Szanowny Panie "cieciu" tym się różnimy - ja jestem pracownikiem ochrony a Ty zwykłym cieciem jak to napisałeś o sobie. Szanuję swoją pracę bo taki mój wybór, Ty zapewne robisz to co robisz nie mając innej alternatywy.

Jest.fajnie
@Zasady

W omawianej jednostce nie ma szefa czy też kierownika jak zwał tak zwał ale po odejściu pana K nie ma. Były próby reanimacji tego stanowiska ale bez skutku. Próbuje to robić jeden z pracowników ale nie każdy potrafi zarządzać ludźmi a on jest jednym z nich. Brak grafików to fakt, nie ma znaczenia komu do czego jest potrzebny. Szanowny Panie, pracownik ma obowiązki ale ma też swoje prawa o czym zapomina się dosyć często. Brak obsady kadrowej jest efektem prowadzonej polityki, dlatego z braku laku zezwala się na pracę w wymiarze 500 - 600 godzin nie zwracając uwagi na jakość tych usług. Można by tak długo jeszcze ale co to zmieni?

Zostaw merytoryczną opinię o Atos Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Atos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos Sp. z o.o.