Opinie o Barbara Anna Pszczółkowska Indywidualna Kancelaria Adwokacka w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Barbara Anna Pszczółkowska Indywidualna Kancelaria Adwokacka, i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Barbara Anna Pszczółkowska Indywidualna Kancelaria Adwokacka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barbara Anna Pszczółkowska Indywidualna Kancelaria Adwokacka w Łódź

Sara Nowy wpis

Jak wygląda tu praca biurowa w tej kancelarii? Warto aplikować?

Renia Nowy wpis
Klient
@Sara

Odpuść sobie tą powiedzmy pracę jeśli nie chcesz być wciągnięta w przekręty Pani mecenas i nie chcesz za nią nosić teczki. Wszystkie prawie sprawy i tak przegrywa taka z Pani mecenas-Pani mecenas.DNO. Była klientka.

Elżbieta Nowy wpis
@Renia

Przykro mi, że masz niemiłe doświadczenia z firmą ale to nie powód by kogoś aż tak źle opisywać. Chyba, że masz jakieś dowody na wspomniane przekręty? W innym przypadku nie powinniśmy w taki sposób wypowiadać się o kimś publicznie.

bystry Nowy wpis
Klient
@Elżbieta

Jeśli ci przykro z powodu złych doświadczeń z tą firmą to znaczy, że ją reprezentujesz. FE.....

zaskoczony

Pani mecenas i jej sekretarka Elżbieta S. podobno umożliwiały obywatelom Izraela pozyskiwanie łódzkich kamienic.

Antek

Czy kancelaria wróciła już do normalnego funkcjonowania?

Anna

Podtrzymuję i konfabuluje iż nie warto agitowac?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Barbara Anna Pszczółkowska Indywidualna Kancelaria Adwokacka? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czarek

To nie forum plotkarskie tylko forum dla pracowników!!

poinformowany

Wyrodna matka , wyrodna babka. Nie zna swojego wnuka od dwudziestu lat , z synem nie utrzymuje kontaktu. Egoistyczna, wygodna , próżna, konfabuluje na poczekaniu , sfera emocjonalna zaburzona.

Zadowolony ze nie była moją ad

Jest beznadziejnym adwokatem i mówię to jako strona przeciwna przegrała wszystkie sprawy z moim adwokatem we wszystkich instancjach sądów A były ich 3 Mało tego wymyślała, kombinowała i jedynie ośmieszyła się w sądzie podwazyliśmy wszystkie jej śmieszne niby dowody ???? smutno że istnieją tacy "adwokaci" chociaż ja cieszę się że trafiłem na takiego nieudacznika jak ona ????

zong

Nie polecam. Pani mecenas ,... córka kamieniarza z Łodzi czyli pudrowana inteligencja z pierwszego pokolenia a każe nosić za sobą teczkę .....Mamy aspiracje i wielki apetyt na pieniądze. Specjalistka od rozwodów.

klient
@zong

Podzielam ,bardzo droga pani mecenas nie przejawiajaca zadnego interesu do pomocy prawnej swoim klientom , czy do reprezentowania swojego klienta na sali sadowej ,ale jedynie pokazujaca zainteresowanie do kasowania pieniedzy za swoje uslugi prawne ,NIE POLECAM ......

przerażony
@klient

Jestem zaniepokojony stanem emocjonalnym i psychicznym tej adwokat. Konfabuluje, pomawia i zmyśla na poczekaniu.

Leszek

Czy Barbara Anna Pszczółkowska Indywidualna Kancelaria Adwokacka zatrudnia wielu pracowników? Jak wygląda ta kwestia? Na rynku jest wiele młodych osób poszukujących możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego. To dla nich te informacje będą bardzo pomocne.

Jg

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Barbara Anna Pszczółkowska Indywidualna Kancelaria Adwokacka - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Barbara Anna Pszczółkowska Indywidualna Kancelaria Adwokacka
2/5 Na podstawie 1 ocen.