Opinie o Barbara Anna Pszczółkowska Indywidualna Kancelaria Adwokacka w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Barbara Anna Pszczółkowska Indywidualna Kancelaria Adwokacka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Barbara Anna Pszczółkowska Indywidualna Kancelaria Adwokacka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barbara Anna Pszczółkowska Indywidualna Kancelaria Adwokacka w Łódź

Leszek

Czy Barbara Anna Pszczółkowska Indywidualna Kancelaria Adwokacka zatrudnia wielu pracowników? Jak wygląda ta kwestia? Na rynku jest wiele młodych osób poszukujących możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego. To dla nich te informacje będą bardzo pomocne.

zegarmistrz Nowy wpis
@Leszek

Zatrudnia, to powiedziane mało precyzyjnie. Płaciła grosze , finansowo wykorzystywała młodych aplikantów. Charakterek cwanej sknery, chorobliwej (usunięte przez administratora). Nie polecam.

Zofia Nowy wpis
@zegarmistrz

Grosze tzn? Ogólnie widzę masz słabe mniemanie, co takiego się działo, że taka opinia?

obiektywny Nowy wpis
@Leszek

A jak może wyglądać praca u prawie 80-letniej adwokat , prawniczki z ubiegłej epoki, wykazującej starcze zaniki pamięci i braki w posługiwaniu się nowymi technologiami? Specjalistka od rozwodów, ot i to wszystko.....

Sara

Jak wygląda tu praca biurowa w tej kancelarii? Warto aplikować?

Renia
@Sara

Odpuść sobie tą powiedzmy pracę jeśli nie chcesz być wciągnięta w przekręty Pani mecenas i nie chcesz za nią nosić teczki. Wszystkie prawie sprawy i tak przegrywa taka z Pani mecenas-Pani mecenas.DNO. Była klientka.

Elżbieta
@Renia

Przykro mi, że masz niemiłe doświadczenia z firmą ale to nie powód by kogoś aż tak źle opisywać. Chyba, że masz jakieś dowody na wspomniane przekręty? W innym przypadku nie powinniśmy w taki sposób wypowiadać się o kimś publicznie.

bystry
@Elżbieta

Jeśli ci przykro z powodu złych doświadczeń z tą firmą to znaczy, że ją reprezentujesz. FE.....

@adam
@Renia

100% prawda. Potwierdzam.

Zofia Nowy wpis
@@adam

Ale jesteś klientem czy to Ty miałeś przyjemność biegania za Panią Mecenas z tą nieszczęsną teczką? W jakiej przykładowej sprawie przy Tobie przegrała, że tak się zgadzasz?

Marzena

Poważnie, zatrudniając się w tej kancelarii jako aplikant, mogę liczyć tylko na noszenie teczki? Może Wasze doświadczenia wynikały z braku zaangażowania, Pani adwokat uznała, że nie można powierzyć Wam bardziej odpowiedzialnego zadania... Będę wdzięczna za informacje, jaki faktycznie był Wasz zakres obowiązków? Długo pracowaliście w tym miejscu, może za szybko zrezygnowaliście?

zaskoczony

Pani mecenas i jej sekretarka Elżbieta S. podobno umożliwiały obywatelom Izraela pozyskiwanie łódzkich kamienic.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Barbara Anna Pszczółkowska Indywidualna Kancelaria Adwokacka? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Antek

Czy kancelaria wróciła już do normalnego funkcjonowania?

Podtrzymuję i konfabuluje iż nie warto agitowac?

Czarek

To nie forum plotkarskie tylko forum dla pracowników!!

poinformowany

Wyrodna matka , wyrodna babka. Nie zna swojego wnuka od dwudziestu lat , z synem nie utrzymuje kontaktu. Egoistyczna, wygodna , próżna, konfabuluje na poczekaniu , sfera emocjonalna zaburzona.

Zadowolony ze nie była moją ad

Jest beznadziejnym adwokatem i mówię to jako strona przeciwna przegrała wszystkie sprawy z moim adwokatem we wszystkich instancjach sądów A były ich 3 Mało tego wymyślała, kombinowała i jedynie ośmieszyła się w sądzie podwazyliśmy wszystkie jej śmieszne niby dowody ???? smutno że istnieją tacy "adwokaci" chociaż ja cieszę się że trafiłem na takiego nieudacznika jak ona ????

zong

Nie polecam. Pani mecenas ,... córka kamieniarza z Łodzi czyli pudrowana inteligencja z pierwszego pokolenia a każe nosić za sobą teczkę .....Mamy aspiracje i wielki apetyt na pieniądze. Specjalistka od rozwodów.

klient
@zong

Podzielam ,bardzo droga pani mecenas nie przejawiajaca zadnego interesu do pomocy prawnej swoim klientom , czy do reprezentowania swojego klienta na sali sadowej ,ale jedynie pokazujaca zainteresowanie do kasowania pieniedzy za swoje uslugi prawne ,NIE POLECAM ......

przerażony
@klient

Jestem zaniepokojony stanem emocjonalnym i psychicznym tej adwokat. Konfabuluje, pomawia i zmyśla na poczekaniu.

Jg

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Barbara Anna Pszczółkowska Indywidualna Kancelaria Adwokacka - Łódź

Barbara Anna Pszczółkowska Indywidualna Kancelaria Adwokacka
  • Mickiewicza Adama Al. 11/1