Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka

Łódź

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 9 ocen.

Opinie o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka

Magdalena Kor.

A ja tam lubię Darka.To mężczyzna moich marzeń. Zakochalam sie w nim.Wspaniały i genialny adwokat.Przepraszam za swoje nieładnie zachowanie wobec niego,te wszystkie wpisy są nieprawdą. Jestem osobą niepoczytalna i leczenie się psychiatrycznie.

Tez przyjaciel Madzi
@Przyjaciel Madzi 17.03.2018 15:10

Popieram !

Paranoja
@Tez przyjaciel Madzi 17.03.2018 15:13

Absurd !!!

Fakt

Pani Magdalena Koroblewska przyznają się w korespondencji do kłamliwych i oszczerczych wpisów powołując się na swoją niepoczytalność.

M
@Fakt 17.03.2018 14:33

Pożałujesz ! Każdego kłamliwego słowa , pożałujesz !

???
@M 17.03.2018 15:56

A to co to ma być? Nick: M -ma sugerowac,ze to Magda.Niesamowite.

D

Ty chamie i marny śmieciu ! Będziesz podłogę lizał za to co zrobiłeś Madzi . A prokurature to ja zawiadomię o twoje krętactwa, a dowodów mamy nadto . Jyz żałuj każdego słowa adwokacino marna . I masz czas do jutra by spłacić wszystkie długi ! Cierpliwość nasza już sie skończyła . Zapłacisz za każde słowo którym obraziłeś Madzię

Pani Basiu?
@D 17.03.2018 14:09

Po co Pani to napisała? Czy ktoś prosił Panią o interwencję? czy chciała tym Pani sprowokować obciach dla mnie?

Ciekawe
@Pani Basiu? 17.03.2018 21:05

Ciekawe,ze jakoś zamilkła -mogła by Pani chociaż na łamach tego portalu oficjalnie przeprosić Magdalenę, bodaj z jakiegoś obcego loginu i nie kreować więcej tego typu okolicznosci.

Obnażenie

A ja myśle ze Darek ma trochę racji ze te posty pisze jedna czy tez dwie osoby . Patrzcie komentarze pojawiają się Natychmiast pod każdym wpisem Darka ( żenada , ???- zmienia tylko nicki ) I choć żal mi tej Madzi , bo faktycznie Darek po niej równo jedzie , to jednak patrząc na to myśle ze pisze to wszystko ona sama albo z kimś jeszcze . No patrzcie , na godziny i podobny ton tych wpisów . Łapią Darka za jego przejęzyczenia , pod każdym jego wpisem od razu reakcja . Myśle ze pani Magda tez powinna się zastanowić nad swoim zachowaniem .

To łatwe.
@Obnażenie 17.03.2018 15:11

Bo na mailu i telefonie się ciągle pojawia komunikat o nowym wpisie.

Vanitas Vanitatum
@To łatwe. 17.03.2018 15:17

To marne Pani Barbaro.

Obnażenie

A ja myśle ze Darek ma trochę racji ze te posty pisze jedna czy tez dwie osoby . Patrzcie komentarze pojawiają się Natychmiast pod każdym wpisem Darka ( żenada , ???- zmienia tylko nicki ) I choć żal mi tej Madzi , bo faktycznie Darek po niej równo jedzie , to jednak patrząc na to myśle ze pisze to wszystko ona sama albo z kimś jeszcze . No patrzcie , na godziny i podobny ton tych wpisów . Łapią Darka za jego przejęzyczenia , pod każdym jego wpisem od razu reakcja . Myśle ze pani Magda tez powinna się zastanowić nad swoim zachowaniem .

:-(
@Obnażenie 17.03.2018 15:01

Także odnoszę takie wrażenie . Tu się odgrywa jakaś polemika pomiędzy Panem Dariuszem i Panią Magdaleną

Magdana
@:-( 17.03.2018 15:08

Magdalena mimo wszystko lubi Darka,a jeśli zechcialaby z nim polemizować to zrobiła by to telefonicznie,a nie na łamach tego portalu.

Znajoma

@Obiektywna 13.03.2018 20:31 Z tego co ja tu czytam ,to może i coś sie Zgadza .. Co do Darka , to on jest dziwny , jakis taki lepki . Poznaliśmy go teraz niedawno i najpierw robi dobre wrażenie , ale jak go poznać bliżej , to zachowuje się jak dziecko . Jest śmieszny w wygłaszaniu poglądów ,ciagle opowiada o sobie i znajomych ze świata Warszawki , lubi komplementy i nie widzi ze niektórzy już ledwo to znoszą . Zwłaszcza faceci , śmieją się z niego za jego plecami . Coś Ż nim musi być nie tak ze jest sam . Niby ma dziecko a go nie wychowuje , niby ma jakaś dziewczynę a nikt jej nie zna . Może on jest innej orientacji ? takie słuchy trz chodziły . Próbuje niby flirtować , robicwrazenie ale to tylko działa na głupiutkie laski . Ciekawe było go poznać i poobserwować , bo to faktycznie dziwoląg . Ja myśle ze wsztscy to widzą , jakijest dziwny i niezdarny w normalnym życiu , dlatego jest sam . A ze jest sam to robi głupoty i kombinuje , pewnie stad te przekręty . Nie ma normalnego życia , wiec zachowuje się nienormalnie w pracy i poza pracą .

Co ?
@Oszukiwana 16.03.2018 20:38

O mnie tez zabiega od kilku tygodni .... Jestem w szoku

Expert
@Co ? 17.03.2018 17:16

To znaczy,ze jest Pani wyjątkowa he he :)

anonymous

Wy się chyba niežle nudzicie Żeby tracić czas na takà pisaninę , to trzeba mieć nie po kolei w głowie

MAGDALENA KOROBLEWSKA

Apel i prośba do Pani Barbary K. Szanowna Pani Barbaro (tak przynajmniej figuruje Pani na fb,choć nie wiem jak się Pani nazywa naprawdę),akurat zapoznawam się szczegółowo z tym,co tu się dzieje i niestety,ale wydaje mi się,że to Pani niby pod pretekstem "dobrych chęci" i nadgorliwości bazuje na informacjach uzyskanych ode mnie (bo tylko Pani przedstawiłam pewne szczegóły o Darku,Pawle itp.) intensywnie udzielając się na tym portalu,prawidłowo weryfikując sprawę,że to rozwścieczy Dariusza w moim kierunku i tutaj gratuluję Pani tej przebiegłości.Przypuszczam,że również to Pani,pod przykrywką kibicowania mi usiłuje wywołać u mnie negatywne emocję i apatię względem Darka,również podtrzymując ze mną kontakt prywatny,podpuszczając mnie na fb odnośnie tego czy ja faktycznie podkochuję się w Darku,albo czy zwrócił on Pawłowi pieniądze.Pani Basiu,ja oczywiście posiadam swoje zdanie na temat Dariusza i jak najbardziej zła jestem,na to,że po raz kolejny operuje na tym portalu moim nazwiskiem,przypisując mi pojawienie się wszelkich negatywnych tutaj postów (choć paradoksalnie wyraziłam pod jego adresem chyba najwięcej ciepłych i pochlebnych tekstów).Proszę Panią, by nie prowokować ani Dariusza,ani innych mężczyzn (np.nieustannie naćpanego Dawida,który nudząc się w życiu,tylko szuka zaczepki) jak i nie powoływać się na cudze porachunki z Dariuszem,tylko pilnować własnych.Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie. M.Koroblewska

E.K

Chciałam bardzo przeprosić Pana Darka. Nie chce mieć problemów z prawem i zarzutów Prokuratirskich. Napisałem przeprosiny do redakcji portalu i prosbe o zdjęcie złych wpisów

Żenada
@E.K 17.03.2018 14:30

Żałosny jesteś, nawet w tym poście zamiast słowa "napisałam" wkopales się słowem "napisałem".

anonymous
@Żenada 17.03.2018 14:52

To odpowiedziała Magda . Ten sam styl wypowiedzi

Art.216 Kodeks karny

PANIE MECENASIE, PROSZĘ O. UWAŻNE PRZECZYTANIE I POWAŻNE POTRAKTOWANIE Artykuł 216 Kodeks Karny § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Ku przestrodze
@Art.216 Kodeks karny 17.03.2018 14:47

Ku przestrodze

Pelnomicnik

W związku z kolejnym bezprawnym i oszczerczym wpisem stanowiącym przestępstwo zniewagi skierowano wibec Magdaleny Koroblewskkej , która znów podszywa się pod swojego znajomego zawiadomienie o przestępstwie stalkingu i publicznej zniewagi. Tożsame kroki prawne zostały podjęte wobec operatora portalu , a dodatkowo pozew do Sądu o zaniechanie dalszych naruszeń prawa i zadośćuczynienie.

Interwencja
@Pelnomicnik 17.03.2018 14:27

Proszę przestać pokrzyżować się pod kogoś, kto ma sugerować, że jest to Dariusz.

Przyjaciel

Pani Magdakena Koroblewska i E. K. wkasnie przyznały się do przestępczego zachowania., Gratulukacje z powodu głupoty i niepowodzenia przy stawianiu zarzutów przez Prokuraturę. Żenujące ze są takie Kobiety

Interwencja
@Przyjaciel 17.03.2018 13:54

Proszę przestać podszywac się pod Dariusza i operować moim nazwiskiem-zdradza Panią to,że gdyby to faktycznie napisał Dariusz to posłużył by się nazwiskami w obu przypadkach,zaś Pani bazując na tym,ze akurat moje zna to je napisała, a o pani E. K. dowiedziała się z tego portalu i mogła użyć jedynie inicjalow.Nie jestem dla Pani żadnym zagrożeniem i przeszkodą na drodze do szczęścia, nie utrzymuje z Dariuszem kontaktu bezpośredniego, nie widziałam go ponad dwa lata.To Pani jest kobietą jego marzen-nie ja.

Pełnomocnik

Ponieważ pojawiły się na tym portalu kłamliwe i naruszające dobre imię wpisy osoby posługującej się różnymi nickami , zostało skierowane zawiadomienie do prokuratury dotyczące przestępstwa zniewagi i stalkingu. Również operator portalu otrzymał takie zawiadomienie i skierowany pozew r roszczenie o zadośćuczynienie zgodnie z orzecznictwem SN, z wezwaniem do usunięcia nieprawdziwych i nie zweryfikowanych wpisów

Straszydlo

Czasami wejście w relacje seksualne z nie odpowiednią dziewczyną może kosztować spore konsekwencje -o tym też się Pan Matuszczyk miał okazję przekonać.

To nie tak
@Znajoma 13.03.2018 23:14

Nie jest żadnym gejem,ani dziwolagiem-może jedynie ekscentrykiem i indywidualista, a to,ze koledzy się śmieją za jego plecami to świadczy źle, ale przede wszystkim o nich.

:)
@Prawda 13.03.2018 13:04

Coś mi się wydaje,że tego posta to nie napisał Dariusz,bo jest on zbyt ładnie skonstruowany stylistycznie,gramatycznie oraz nie zawiera błędów literowych. Również nie ma tu wspomnienia o "zawiadomieniu do prokuratury",co jest charakterystyczne u Darunia. Pozdrowienia zatem dla Pani Basi :)

Zajęta

I w odpowiedzi do "STRACHA" : Tak , boi się . Boi . I to jak !

Zajęta

Czyżby Dareczek dopiero teraz zapoznał się z postami sprzed tygodni , miesięcy ? Może komornik odciął mu internet , tak że nie mógł przeczytać prawdy na swój temat ? W każdym razie zabolało , zabolało :-( Tyle ze te jego marne wpisy o zawiadamianiu organów ścigania , o rzekomych popełnianych tu przestępstwach , o wyciąganiu konsekwencji wobec wszystkich i wszystkiego - na nikim już nie robią wrażenia . Ty lepiej Darek uważaj żeby to Tobie nie postawiono zarzutów i nie wyciągnięto konsekwencji z Twoich poczynań , nie do końca uczciwych i oficjalnych ( łagodnie nazywając ). Ty się lepiej Darek zajmij swoim życiem osobistym - jeśli go faktycznie masz, bo wszyscy w to wątpią patrząc na to jak się samotnie snujesz po knajpach polując na łatwe panie ....

Ustosunkowanie
@Zajęta 10.03.2018 22:18

Nie ma się co wywyższać,a poza tym ten wpis świadczy o tym,że jednak Dariusz nie jest Pani obojętny.Nie jest w dobrym tonie również obrażać inne kobiety,które tez stały się,lub mogą w pewnym sensie stać ofiarami pana D. Niech każdy lepiej pilnuje siebie.

Poszkodowani

No to prosimy udowodnić ta rzekoma "nieprawdę" Mecenasie ,bo my poszkodowani w każdej chwili jesteśmy w stanie Panu oraz wszem i wobec przedstawić dowody Pańskiej nikczemnosci, poza tym jest nas trochę.

Pokrzywdzony

To leń i truteń. Obiecuje ze zajmie się sprawą a potem znika , nie odbiera telefonów .w dodatku nie zacznie nic zdziałać zanim nie weźmie pieniędzy , potem ciagle coś dolicza . W moim przypadku dwa razycprzekladał terminy rozpraw a w końcu i tak się nie pojawił . To zwykły oszust .

Pokrzywdzony nr 2
@Pokrzywdzony 17.01.2018 20:31

Należy wytoczyć mu zbiorowy proces odszkodowawczy i zrobić kolo tyłka maksymalnie jak tylko się da.Skontaktujemy się wszyscy ze sobą prywatnie na operacyjny adres e mail.

Prawdziwy
@Pokrzywdzony 17.01.2018 20:31

Te wpisy stanowią karalne naruszenie prawa poprzez publiczną zniewagę i bezpodstawne oszczerstwa. Z uwagi na ujawnienie sprawców, zostały odjęte zawiadomieniem do Prokuratury o uzasadnionym podejrzeniu przestępstwa

DD

No to teraz muszę zareagować . Poniżej wpisany D D nie jest mną , ktośs nieudolnie sie pode mnie podszywa . Nieudolnie- bo niewiele wie co się dzieje w zyciu Darka . Narzeczona w ciżzy nie jest -a tak , pewnie byscie rączki zacierali , ze taka wpadka......., z tego co wiem zyje im sie obojgu fajniee i szczęśliwie . A panienki ? pewnie że były , bo kto zabroni singlowi próbować ! Darek - nie daj się sprowokować , rób dalej swoje ! P.s. a tej marnej podróbce DD radzę ju znie próbować

P.P.
@DD 09.01.2018 21:07

Panie D.D zapraszam do kontaktu priv :-)

Prawdziwy
@Królik 10.01.2018 05:35

Ten wpis stanowi bezprawną zniewagę publiczną i został objęty zawiadomieniem o uzasadnionym podejrzeniu przestępstwa przez Prokuraturę

Członek N.Rady Adwokackiej

Niestety,z uwagi na nieustanne donosy co do nagannego zachowania tegoż adwokata, w imieniu NRA pozwalam sobie wyrazić swoje oburzenie tymi opiniami i coraz bardziej przyglądać się działalności pana Matuszczyka, uprzejmie proszę innych,by nie zaśmiecać tegoż forum opiniotwórczego w sposób nie rzeczowy i komiczny,gdyż wtedy coraz trudniej nam będzie zweryfikowac rzeczywistą działalność mecenasa Dariusza Matuszczyka.

Ortograf
@Członek N.Rady Adwokackiej 07.02.2018 01:30

Nierzeczowy ! razem , Panie Czlonku:)

Prawdziwy
@Członek N.Rady Adwokackiej 07.02.2018 01:30

Ten wpis nie jest autorstwa adwokata , czy przedstawiciela NRA, stanowi naruszenia prawa i zniewagę publiczną, przez osobę , która bezprawnie podszywa się pod członka NRA, o czym została powiadomiona Prokuratura oraz samorząd adwokaci

Rozliczenie

Pozwólcie Państwo , ze i ja zabiorę głos w sprawie mec DM , ponieważ to bo on wyprawia przerosło już najśmielsze oczekiwania . Nie dość ze jest kłamcą i oszustem , to jeszcze grozi i szantażuje . Właśnie przegrał z kretesem moją sprawę , a na moje zarzuty , ze był nieprzygotowany , nie zabierał głosu na sali i właściwie zupełnie nie wiedział o co chodzi ( ciagle tylko przegląda telefon i pisze smsy ), wyśmiał mnie i zaczął grozić ujawnieniem faktów z rzeczonej sprawy . Bezczelny typ ! Nie zamierzam tego zostawiać i natychmiast podejmę odpowiednie kroki prawne w jego kierunku jak tez zamierzam poinformować o tym zachowaniu NRA . Przestrzegam Państwa przed tym typem i proszę się nie bać mówić - bo mniemam , ze spośród tu piszących , jest sporo ludzi oszukanych i skrzywdzonych przez mec DM , którzy mu odpuszczają i nie wyciągają konsekwencji z jego ciągłych niechlubnych działań .

Porada dla Darka
@M 10.02.2018 21:32

To troszkę nie na temat, ale z tego co kojarzę panią dr Gosie, to ona była od niego kilka lat starsza,ale za to zadbana,filigranowa itp.,a on przy niej to nawet juz wtedy to faktycznie prezentował się jak jakiś podstarzały, siwiejący dryblas.Nie musze chyba wspominać, iż pani Gosia w przeciwieństwie do niego wyróżniała się przepięknym uzębieniem.Darek,weź Ty lepiej zamiast kupować te ubrania w Vitkac 'u to zainwestuj w swój organizm,bo wyglądasz jakbyś juz dawno przekroczył pięćdziesiątkę. A te młode panienki,które tak zaczepiasz na FB to mają z Ciebie jedynie bekę i dobry ubaw he he

PRAWDA
@Rozliczenie 10.02.2018 14:23

Ten wpis jest bezprawny i został objęty zawiadomieniem o uzasadnionym podejrzeniu przestępstwa zniesławienia publicznego

Zainteresowana

Komu mecenas M prowadził ostatnio jakąś sprawę? Twierdzi,że od 2013 listopada tj.od wypadku ( w którym poważnie ranił młodą dziewczynę ,prowadząc bez prawa jazdy-wcześniej stracił je za punkty-i ze stwierdzoną padaczką) nie pracuje . Wyzbył się majątku i udaje biednego. Napiszcie proszę ile wziął za sprawę i kiedy to mniej więcej było ?

Brawo
@Zainteresowana 15.02.2018 09:02

No właśnie -udokumentować wszystko i nie ma siły -skarbówka i tak będzie musiała go (usunięte przez administratora) Poza tym wciąż figuruje na liście aktywnych adwokatów.

anonymous
@Zainteresowana 15.02.2018 09:02

Ten wpis narusza prawo i został objęte zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa zniewagi publicznej

PRAWDA

Z uwagi na naruszające dobre imię i stanowiące zniewagę publiczną, wpisy umieszczone na tym portalu, poświadczające nieprawdę zostało złożone zawiadomienie o uzasadnionym podejrzeniu przestępstwa i organy ścigania prowadząca postępowanie wyjaśniające, mające na celu ujawnienie osoby, która posługując się różnymi nickami, dokonuje tych wpisów tych wpisów, podszywając się również pod NRA i adwokata., co jest karalne

STRACH
@PRAWDA 08.03.2018 13:31

BOISZ SIĘ GNOJU?

Aluzja

"Największe tchórzostwo mężczyzny, To rozbudzić miłość w kobiecie, Nie mając zamiaru jej kochać..." -Bob Marley

?
@Ha 16.02.2018 17:59

Obawiam sie, ze to nie Marzenka, hahaha, hihihihi

Wniosek
@? 17.02.2018 09:19

Pan DM postępuje wedle tego cytatu wyłącznie gdy wyczuje w kobiecie słabą jednostkę,która w dodatku ku niemu robi tzw."maślane oczka".A jak mu się podstawi jakąś panią nie dość,że bardzo atrakcyjną,bardzo seksowną,to jeszcze bardzo inteligentną i przedsiębiorczą to wtedy sam się boi i trzyma na dystans.

Obserwatorzy Adwokaci

Post "Rozliczenie " jest mądrym opiniotwórczym wpisem , takim , jakich tu niewiele zważając na temat portalu . Ja sam jestem adwokatem i miałem wątpliwą przyjemność kilkukrotnego spotkania pana mecenasa Matuszczyka . Z dezaprobatą obserwuję wspólnie z kolegami jego poczynania tak na polu zawodowym jak i prywatnym . Chcę Państwa zapewnić , ze nie pozostaną one bez echa i przyjedzie czas gdy pan mecenas zostanie odpowiednio rozliczony . Tym samym , również w imieniu kolegów adwokatów , proszę o zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości w działaniach prawnych etycznych i moralnych mecenasa Matuszczyka . Zapewniam również , ze nie bez znaczenia jest jego opinia życia prywatnego . Przykro mi , że poczynania mecenasa Matuszczyka godzą w dobre imię adwokatury i wszystkich prawników .

?
@Brawo ! 12.02.2018 11:28

Tylko czy to coś pomoże ? On zna wszelkie kruczki prawne .. Tak na marginesie to podobno łepski facet

Sprzeciw
@? 12.02.2018 23:09

Nie chodzi o kruczki prawne,ale o marketing i negatywny PR Panie Mecenasie he he he he

Natalia

Ja także uważam , ze Dariusz jest aroganckim prymitywnym typem , który zaczyna od flirtu i miłych słówek ,a potem pokazuje swoją prawdziwą twarz . Twarz chama i tyle. W dodatku oszukuje podczas rozliczeń za sprawę . Przyznaję , ze po wstępnej fascynacji - teraz nie chcę mieć z nim nic wspólnego . Zaskakujące , jak łatwo stać się jego wrogiem !

Racja
@Natalia 12.02.2018 07:48

To prawda, to nie wychowany, arogancki burak,który żyje w przekonaniu, iż świat powinien się kręcić wokół niego. Niech chociaż zeby zacznie myć.

Ha ha

Darus , szykuje się twój koniec No patrz

Rozsądek

Szanowni państwo, większość wpisów nie jest zgodne ani z prawdą, ani z tematem.Jednak proszę zważyc,ze nawet pani Magda,poza stekiem bzdur w jednym ze swoich postów wspomniała jedna mądrą kwestie,mianowicie,iż pan Dariusz nigdy jej nie oszukał,w sprawach zawodowych,ani uczuciowych - co akurat dowodzi i świadczy o jego rzetelności i uczciwości.

Żenada
@Rozsądek 07.02.2018 17:09

O jej,też mi wyczyn,chyba mu się jakiś hołd za to należy...

(NRA)

Wątpię aby członek NRA zamiast czasu poświęconego na odpoczynek , wpisywał się na forum .... W dodatku prosząc o niezamieszczenie kolejnych wpisów (?) Chodzisz po cienkim lodzie , Dariuszu , uciekając się do takich sztuczek i wciągając w to NRA Uważaj , żeby te słowa o namierzaniu twojej osoby nie okazały się prorocze !

Darek MATUSZCZYK vel KIEPURA

"Brunetki, Blondynki ja wszystkie Was dziewczynki całować chce ...."

anonymous

Darek , czas zająć stanowisko : wolny czy zajęty ? Szczęśliwy czy porzucony ? I czy Magdalena mówi prawdę ?

Sia la la
@anonymous 05.02.2018 20:58

A co to za jakieś dziwne podchody i konspiracje ? Przecież śmiało można do Dariusza zadzwonić, albo napisać e-maila -on ma tego typu dane upublicznione, więc śmiało każdy może to zrobić. Z Magdalena tez przecież można się skontaktować osobiście.

Magdalena

A ja zapraszam pana D.D. do kontaktu na priv: maddalena86@wp.pl, to może Pan mnie wyleczy z tej niespelnionej miłości do Darunia i sprawi,że zakocham się w Panu :-) A byc moze okaze sie Pan fajnym kolega,a moze partnerem w interesach,kto wie...? Ja wiem,ze zawsze warto poznawac nowych,ciekawych ludzi-zapraszam wiec do kontaktu i serdecznie pozdrawiam :-)

bebo
@DD 04.02.2018 08:08

Oj Magda,Magda...ale Ci posisnął....jak Ty to teraz przezyjesz... :(((

O jej..
@DD 04.02.2018 08:00

A kto tu wspomniał o pewności...? Pewnym to można być w życiu tylko śmierci...i....podatków - jak to mawiał Dariusz :-)

P.P.

Panowie,dajcie mu już spokój i przestańcie go dojeżdżac.Dla mnie i tak będzie on zawsze NUMBER ONE i zawsze będę do niego wzdychac, niczym Mickiewicz do nieosiągalnej Maryli Wereszczakowny.Pozdrawiem. Magdalena :-)

Zagadka
@Hejka 03.02.2018 15:00

Są takie , które nie muszą zabiegać ;-)

P.P.
@Zagadka 03.02.2018 15:31

Pani jest o mnie zazdrosna? Przepraszam,ale to tym bardziej, skoro Pani widzi w Dariuszu takie bozyszcze i Supermana,to co się Pani dziwi mnie ; -) ? Poza tym, skoro jest Pani tak pewna,tego,iż zawładnela jego sercem, to nie ma powodu, by widzieć w innych kobietach zagrożenie i starac sie je publicznie powstydzac,Pani szczęście, że chociaż ja mam dystans oraz poczucie humoru względem siebie, świata,a także PANA DARKA :-) pozdrawiam.

Znowu Wolny!

Tak,więc nasz Daruś,który podobno był zaręczony znowu umieścił w swojej prezentacji fb komunikat: WOLNY,więc śmiało piszcie do niego,on żadną nie pogardzi-zawsze chętny i otwarty :)

Prawdziwa Przyjaciółka

A ja jestem prawdziwą przyjaciółką Dariusza,choć kiedyś zrobiłam w życiu mu trochę przykrości i osobiście pofatyguję się do siedziby tego portalu z wnioskiem o zresetowanie tych uwłaczających wpisów,gdyż ok 70% z nich jest zupełnie nie zgodna ani z regulaminem,ani z tematem.A z okazji urodzin drugiego potomka również mu gratuluję i życzę powodzenia.I proszę innych o zaprzestanie tych złośliwości w jego kierunku.

Magdalena
@Magdalena 29.01.2018 13:32

Ja się mniej więcej domyślam,kim Pan jest - Panie DD,ale to tym chętniej skonfrontuję się z Panem osobiście.Ps. Niech Pan nie idzie w ślady Dariusza,bo to akurat on boi się "wyszczekanych" kobiet.

Davide R.
@Magdalena 29.01.2018 13:32

A Ty co? Wrażeń szukasz?

Oj Magda,Magda...

Oj Magda,Magda...Czy Ty myślisz,że ktoś jest tak naiwny,by uwierzyć w Twoją wspaniałomyślność wobec Dariusza....??? ha ha ha.... Ty się tym posługujesz jako pretekstem,a to Tobie zależy,by to Twoje nazwisko się tu nie pojawiało,jak i kompromitujące informacje,których nawypisywał tu jakiś czas temu chociażbyTwój były mąż :)))) hahahahaha

No właśnie
@MiD 30.01.2018 07:28

No właśnie,wiec zablokuj w końcu jej numer i pozwól Madzi się skupić na swoim młodszym,przystojnym,mającym wiele do zaoferowania koledze o imieniu na literę P.,którego całkiem niedawno oszukałeś w interesach. Bye Bye.

Davide R.
@Oj Magda,Magda... 29.01.2018 23:46

Przyznaje,iż poniosło mnie wtedy,ale ja jakoś potrafiłem zadbać o usunięcie moich wpisów odnośnie byłej żony,więc nie rozumiem dlaczego pani Magda,czy pan Dariusz mieli by mieć z tym problem,na tyle by osobiście fatygować się do siedziby "go work".Pan,Panie Dariuszu nie jest święty i to prawda,że wykazywał się Pan bezczelnością względem Magdaleny,a bez względu na to w jakich okolicznościach Pan ją poznał nie miał Pan prawa ani podstaw do takiej postawy względem jej,zwłaszcza zniesławiając Magdę w rodzinnej miejscowości,po przez zaczepianie dziewczyn z marginesu społecznego(co czyni Pan regularnie na płaszczyżnie portali internetowych np.facebook w celu przygodnego seksu).Więc jak wszelkie dowody wskazują,to niestety,ale przede wszystkim Pan jest człowiekiem upadłym moralnie.

Świadek

A ja znając doskonale cała sytuację w pełni potwierdzam,że pan Darek jest ,był i potrafi być mega bezczelny wobec kobiet.Taką postawę w pewnym momencie wykazał m.in. wobec pani Magdy K.,dokuczając jej w perfidny sposób oraz usiłując zniesławić jako kobietę.Pani Magda nie raz obracała to w żart i próbowała wyjaśnić sprawę,lecz Dariusz nie dawał za wygraną.Zapomniał tylko,iż pani Magda ma silne wsparcie i nie jeden gentleman,jak i łobuz w razie potrzeby stanie w jej obronie.Pan Darek się również się o tym przekonał i nie radzę mu więcej igrać z ogniem.

P.P.
@Świadek 28.01.2018 23:46

Dziękuję za wsparcie,ale prosiła bym się nie wtrącać i nie pisać tu o tym.Jednak prawdą jest,że gdybym znała motyw Dariusza,lub jeśli w ogóle byłby on wtedy otwarty na kulturalne porozumienie ze mną,to na pewno i ja wykazała bym więcej pokory i nie wtajemniczała osób trzecich do mojej relacji z nim.

Gratulacje!

Gratulujemy, Darkowi wczoraj właśnie urodził się kolejny syn :)

Asdf
@Gratulacje! 20.01.2018 14:13

Ale nie z tą samą panią?

cicha wielbicielka

Darek jest cudowny...Pozdrowienia i powodzenia (on dobrze wie od kogo :-) ). I ten zmysłowy głos ...

Przyjaciele

Darku , ty masz więcej wrogów niz myśleliśmy !!! A Twoi wrogowie są naszymi przyjaciółmi! Iflaczego ty zawsze we wszystko wplątujesz te biedne kobiety ? ?? Pozdrawiamy - przyjaciele P.s. ale ten głos nadal masz piękny , taki głęboki zmysłowy

Przyjaciółka
@Przyjaciel 18.01.2018 01:17

Nie jedna ! Nie przewidział ze takich Magd jest znacznie więcej .nie wiedział z kim zagrywa i czara się przelała . Oszukiwać i motać może sobie inne panienki łącznie z narzeczona , o ile ją ma , bo gdy się ze mną spotykał niby służbowo , to robił maślane oczy i nic nie wskazywało żeby się do kogos spieszył .

hi hi ha ha
@Przyjaciółka 18.01.2018 08:31

No proszę ,któraś chce być lepsza od innych i sugerować,że to właśnie ona była lub jest tą jedyną,na którą czekał całe życie.Żałosna jesteś kobieto i w takim wypadku niezbyt czujna,trzeba go było odpowiednio podejść np.podstawiając mu jakąś panienkę,to wtedy byś się przekonała.Tylko niektóre panie boją się stanąć w obliczach prawdy i kreują sobie taką rzeczywistość,która im pasuje i usiłują w nią wierzyć.Brak słów.

Paulo

No właśnie, porozliczaj się w końcu z ludźmi i nie oszukuj więcej, a prawdę mówiąc to Twoje panienki : Gosie,Basie,Madzie i Marzenko to mnie nie interesują.

Pedro

A może tak dowiem się coś o pracy w firmie? Nie róbcie z forum takiego magla!

Dawny pracownik
@Pedro 16.01.2018 18:14

Niestety w tej firmie były wieczne problemy z wypłacalnością dla pracowników i aplikantów-za to pan mecenas nie żałował sobie na różne luksusy i wystawne życie.

Bzdura,Bzdura!

Co to ma być ? ! To jest jakieś obrażanie niewinnych osób na tym portalu ! Załatwiajcie sobie z Dariuszem swoje spory,ale zostawcie w spokoju osoby,które nie mają z tym nic wspólnego. Panie DD.,Pan jest taki charyzmatyczny. ,może Pan coś pomoże? Coś zdziała z tym portalem.Ja jak coś to podam do siebie namiar i skontaktujemy się priv.

DD
@Bzdura,Bzdura! 10.01.2018 17:51

A z kim mam do czynienia ze tak bardzo się oburza ? Ja tu widzę ze tylko Darek ma powody do zdenerwowania , ale on na szczęście to zlewa i robi swoje . Swój chłop !

Zainteresowana
@DD 10.01.2018 20:05

Może jakaś kawka? ;)

Sejkrety

Marzena Marzena! Kibicujemy ci ! No opowiedz cos jeszcze : jak doszło do poczęcia, a w jakiej pozycji ,a jak teraz pzerzyjesz stratę tego wyrzezbinego ciała, a jak darus da dziecku na imię, a chłopak to czy dziewucha będzie ????? Marzena Marzena no pochwal się

Za Marzeną
@Sejkrety 09.01.2018 22:18

Ta to nie Marzena,to ludzie maja ubaw,ona przypuszczalnie nawet tu nie zagląda.

Królik
@Sejkrety 09.01.2018 22:18

On zna tylko jedną pozycję -misjonarska,5 minut i po zabawie,zero kreatywności i polotu.I tryska ślepaktami, więc to raczej kit z tą ciążą.

Jaja

A to nie była żadna wpadka,tylko planowane,bo oboje tego chcieli i wara wszelkim tancerkom go go od Darka,a szczególnie tej,co... Ale jaja , no to są jaja Na miejscu tej Marzeny to bym się pod ziemię zapadła ! Niech jeszcze rozmiar cycków poda ! A na miejscu Dariusza z miejsca bym się z nią rozstała, chyba że życzy sobie ciągu dalszego tej marnej telenoweli (jak to słusznie ktoś określił) . Zmienia się tylko bohater , Marzena pozazdrościła Dariuszowi roli głównej i teraz to ona wysuwa się na pierwszy plan .

Jaja jak berety
@Jaja 09.01.2018 21:53

he he nie wiem,czy rozmiar i owe parzyste części ciała mają dla Dariusza jakieś znaczenie,bo z tego,co inna pani na M.,która naprawdę ma czym oddychać to z kolei uskarżała się,że Darek zbyt mało pieszczot i uwagi poświęcał jej popiersiu :) Biedna rozpalona dziewczyna poczuła się rozczarowana he he

Czarnobyl
@Jaja jak berety 09.01.2018 22:09

No u tej to ewidentnie he he chyba efekt nuklearny zadziałał...he he

D D

Ludzie dajcie już spokój i jemu i jego narzeczonej, nieważne kim ona jest.Nie stresujcie kobiety bo jeszcze przez Was poroni i będziecie mieli na sumieniu niczemu winna istotę! A za to grozi odpowiedzialność karna.

Ha ha

Posiada posiada - i zdolnośc do bilokacji i inne jeszce zdolności. Wspólczuje wszystkim tym naiwnym które sie nabierają na jego gadkę. Zapytajcie gdzie bywa i z kim ,adresy znane bywalcom pewnych warszawskich klubów . Tej jego lasce z która sie zaręczyl wspólczuje .ZZrszta mao prawdopodobne, żeby chciał goktoś inny niż panienka z klubu gogo. Dr ? haha ,o doktor to daruś może sobie pomarzyć .

Gorzej
@Ha ha 09.01.2018 15:04

Gorzej, nie tylko panienki z klubów go go, jego ulubienice to również panienki z "odlotów " i innych pseudo klubow nocnych o charakterze towarzyskim...

"odprawiona i spławiona"

Facet jest w porządku,ma swój honor,swoją godność i uczucia,a nawet w sytuacjach oraz osób go irytujących stara się zachować opanowanie oraz pełną kulturę.Wśród tych wpisów jest sporo nadinterpretacji ludzi (z całym szacunkiem),ale którzy usiłują na płaszczyżnie tego portalu poprzez siłę persfazji na płaszczyżnie tego portalu wpływać na swoje relacje prywatne z Dariuszem,co jest niezgodne z regulaminem.Proszę się również nie ośmieszać w kwestii opisywania tu wyolbrzymionych jego poczynań co do "zwodzeń i uwodzeń oraz oszustw" względem kobiet.Na pewno nie jest święty,ale jakby to wszystko,o czym tutaj jest tak dosadnie wypisywane było prawdą,to za przeproszeniem "sprzętu" by mu na to wszystko nie starczyło,albo D. musiałby posiadać zdolność do bilokacji i nie robić w życiu nic innego poza "bzykaniem".Myślcie trochę ludzie.

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla Pana Mecenasa za okazaną w życiu życzliwość oraz pomoc darmową prawną na wielu płaszczyznach. Klub Seniora z Warszawy

Diagnoza

W tym przypadku oszukiwanie jest jak uzależnienie-podobnie jak u niektórych zjawisko kleptomanii podnosi poziom adrenaliny i jest powodem do dumy,tak i tutaj oszukanie każdej kolejnej kobiety/klienta podnosi poziom ego i daje satysfakcje.Żenada Panie Mat.

Frajer
@MP 01.01.2018 19:34

Ta Magda to Cię ma głęboko w (usunięte przez administratora) ,pisze,to co wypada pisać,bo usiłuje być lubiana łechtając ego takich palantów jak ty,bo jest PR-owo cwana i równie narcyztyczna,co ty,a czyżbyś zapomniał jak na nią najeżdżałeś?jak się uskarżałeś?jak chciałeś nasyłać na nią policję?! Przypomnij sobie!

Magda
@Frajer 01.01.2018 22:34

O jej....nie to nie tak,to Darek dał mi kosza,a ja to bym za takim facetem poszła i na koniec świata :) Pozdrawiam. Ps.Darek,nie ma co tu dyskutować i polemizować,trzeba lekceważyć te wpisy,a swoją drogą iść osobiście na interwencję do siedziby "go work".

Zostaw opinię o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka