Opinie o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka w Łódź

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka w Łódź

Mamy Cię.

Mamy Cię.

psycholog kryminalny

Osoba o przeciętnej inteligencji jak najbardziej - jest w stanie zweryfikować motywację pana Dariusza,więc "ofiarami ' takich panów stają się zazwyczaj kobiety albo szczególnie naiwne i słabo rozgarnięte,albo interesowne,które podświadomie lub świadomie liczą na jakieś korzyści np.materialne z tej znajomości,albo wyjątkowo zdesperowane,a także w dołku psychicznym,depresji itp.,czyli osoby niezdolne w danym momencie do racjonalnego i właściwego rozeznania sytuacji.Natomiast w żadnym wypadku nie wynika to z "wygody bycia tą jedyną".Takie formy uwodzenia i świadomego oszukiwania jak największej liczby kobiet celem rozkochania w ich sobie wynikają u mężczyzn z chęci bycia w "tym jedynym",ale tych mężczyzn w odczuciu tych kobiet, dla własnej satysfakcji i poczucia się przez to kimś lepszym przed samym sobą.Jest to forma dowartościowywania się i leczenia kompleksów,próba zrekompensowania sobie np. niskiego poczucia swojej męskiej atrakcyjności przed samym sobą,braku powodzenia wśród płci przeciwnej lub zawodów miłosnych z przeszłości bądż też lęku z powodu nieustannej rywalizacji wśród mężczyzn i z tym związanej potrzeby udowadniania sobie swojego pseudo-bohaterstwa.

ciemnowłosa ;)

Słuchaj Facet,myślę,że raczej byś się zdziwił i raczej wolał byś nie mieć do czynienia z ciemnowłosą,bo nawet szanowny nasz mecenas nie mógł sobie z nią poradzić ;) ha ha ha - my wiemy z Darkiem o co chodzi ;)

klient

Wydaje mi się, a nawet na 100% że Ciemnowłosa, I jeszcze jedno, Ponadto to - to we własnej osobie nasz szanowny mecenas Dariusz Matuszczyk !, Brawo !!!

Aplikowałeś na stanowisko Aplikant adwokacki/prawnik oferowane przez firmę Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ponad to

Ponad to Dariusz jest tak bardzo wyczulony i przewrażliwiony na swoim punkcie: czy ktoś go przypadkiem nie podpuszcza,nie robi sobie żartów,że przypuszczam iż gdyby prowokowało go "dziecko" ,to od razu zaczął by wietrzyć w tym jakiś podstęp i wręcz sam prędzej zgłosił by to organom ścigania.

hi hi ha ha

a tyłek chociaż powycierał?

ANTY

Ciemnowłosa i jeszcze jedno, przeczytaj sobie komentarz osoby ANTY, i wszystkie inne i proszę nie broń Dariusza. Co do Administratora, prokuratura nadzoruje wpisy i administrator nie ma wpływu na to co jest wpisywane. W zasadzie dla prokuratury jest to idealne rozwiązanie ponieważ mają mnóstwo dowodów, ponadto po adresach IP znajdują pokrzywdzone osoby bo same nie mają na to odwagi. Natomiast osobiście nawołuję by każdy pokrzywdzony pisał listy do Naczelnej Rady Adwokackiej w Warszawie i prokuratury w Warszawie i w Łodzi. Pozdrawiam,

ANTY

Wspomniane adresy email: 1. longinszwach@gmail.com 2. mann@autograf.pl 3. biuro.giorgio@gmail.com 4. dd-lex@wp.pl Pozdrawiam,

ANTY

Kochana, jeśli tak mogę by Cie nie zranić. Uczyń coś dobrego dla innych, dla tych Kobiet które niestety poczują to samo co Ty czułaś kiedy cię porzucał, kiedy Cię zostawiał, kiedy Cie lekceważył. Trudno Ty już to przeżyłaś, jesteś, i czuwasz by się to w Twoim życiu nie powtórzyło. A co by było gdybyś się załamała psychicznie, czy też w depresji odebrała sobie życie ? A może niestety ktoś już to uczynił. My sobie tu piszemy i ubolewamy bądź się śmiejemy. A może kogoś już wśród Nas brak, może ktoś uwięziony w szpitalu psychiatrycznym, nie daj Boże , ktoś byłby uwięziony w pokoju, etc., przez Naszego bohatera Dariusza Matuszczyka. Osobiście słyszałem z jego ust jego Chore marzenia niczym z najbardziej przerażających filmów. Kto wie kiedy Dariuszowi Matuszczykowi całkowicie stanie się coś w głowie, teraz to jeszcze zabawa, a gdy pójdzie na całość i będzie chciał odtworzyć np. film pod tytułem Piła :( Wtedy żaden z Nas nie chciał by być blisko Niego. Zatem jeśli możesz spisz to wszystko co doświadczyłaś, spotkaj się z innymi pokrzywdzonymi Kobietami, wieloma klientami bo tak naprawdę to tu jest masa pokrzywdzonych i oszukanych Klientów, nie tylko Kobiet. Napiszcie to wszystko i powiadomcie NRA Naczelna Rada Adwokacka w Warszawie Świętojerska 16, 00-001 Warszawa. Proszę złóżcie zawiadomienie do Prokuratury. Osobno każdy z Nas będzie tylko pozostawiał tu po sobie tylko wpisy. Natomiast razem możemy Raz na zawsze zakończyć karierę Dariusza Matuszczyka jako adwokata, prawnika itd., oraz jako oszusta Kobiet czy pedofila, bo znam przypadki że i z nastolatkami też bywał. Pamiętajcie, Razem możemy Wszystko. Może załóżmy stowarzyszenie, nie wiem, ale w końcu zróbmy coś. Te wpisy tu są już od 2012 roku !!!, to już 5 lat Oszukiwania i nic, a my Oszukani klienci ? a my oszukane Kobiety ? Poniżej adresy email do osób/kancelarii które mają dużo dowodów przeciw Dariuszowi, którzy zostali wyjątkowo oszukani, proszę się z nimi skontaktować:

Idealnie :)

i jeszcze jedno

Ten schemat,który powstawał w głowie tych Pań z fb a propos jego osoby to przede wszystkim był obrażliwy,ale dla Darka,bo on był po prostu fałszywie skromny,twierdząc,ze nie ma szczęścia i zle trafia,a Wyscie widocznie to łykały. Panie nie osmieszajcie się ,facet owszem - może być w czyimś typie lub nie,ale ogólnie Dariusz - kawaler przystojny,zadbany,elegancki i szarmancki, komunikatywny, adwokat z doktoratem,ustabilizowany materialnie i ktoś taki Waszym zdaniem nie miałby w kim wybierać i szukał "miłości" i "żony" na fb - paranoja... Jest jakis procent mężczyzn,z pewnym bagażem doświadczeń życiowych,którzy już wybierają życie singla i świadomie "uciekają" przed miłością i swiadomie nie chcą dawać sobie juz kolejnych szans na zaangażowanie uczuciowe,skupiając się jedynie na tym,by co jakiś czas rozładować swoje samcze instynkty - stąd też panowie Ci sa niewybredni i jedynym ich wyznacznikiem co do pań jest to,by po prostu "była kobietą" i fizycznie jako tako w miarę wyglądała,a raczej nie chcą się do danej,konkretnej kobiety przyzwyczajać,tęsknić czy ją wspominać,więc starają się,by była to za każdym razem inna pani. Dariusz ogólnie jest gentlemanem i podrywa kobiety i tak w bardzo kulturalny i poetycki wręcz sposób,potrafi zaprosić do drogiej restauracji itp. Wolały byście np.spotkać jakiegoś faceta w remizie i żeby Was wprost zapytał np."ruchasz się ,czy trzeba z tobą chodzić?",albo od razu zaproponował: "chodżmy za stodołe"....???...

ciemnowłosa :)

Darku,czy Ty nie masz jaj?! Dlczego tego nie zgłosisz do adm. "go work"?! Jakim prawem tolerujesz,żeby takie wytwory ludzkiej złośliwości, ograniczenia i ciemnoty były tutaj pisane?! A tak w ogóle to gdzie są pracownicy tego portalu,że nie reagują i nie filtrują opinii?! Swoją drogą,to niestety,ale trochę masz "za swoje",bo takie są konsekwencje spoufalania sie z kretynkami i patologią... która teraz w perfidny sposób nadużywa anonimowości w internecie. A dla Szanownej Patologii i Kretynek to mam do przekazania tyle,żeby zamiast wypisywać,jak to bardzo je skrzywdził i oszukał,i nie odbiera telefonu itd... to,żeby faktycznie w tej całej swojej bezmyślności i nieprzewidywalności cieszyły się,że trafiły tylko i aż na Darka,a nie na jakiegoś prawdziwego zboczenca,psychpatę czy "Tulipana"... Pamiętajcie o tym,gdy po raz kolejny umówicie się z kimś obcym z internetu i jeszcze od razu pojedziecie do niego do domu (doskonale wiedząc na co),bo wtedy może się to okazać naprawdę jakiś "Kuba Rozprówacz"....

legenda

A mi raz taka koleżanka z która sie przespal opowiadała,ze jak tuz po poszła do toalety u niego w domu to w kiblu był kloc wczesniej przez niego niespuszczony eeee he he....kibel opsrany i nawet wody za soba nie spuscił e he he ee

dawna kochanka/klientka

Jesli zaproponujesz mu spotkania na razie na kawki,herbatki,w knajpach itp. lub gdy wyczuje,że po prostu jestes inteligentna i chcesz coś stponiowo budować to wycofa się z tego kontaktu,a jeśli wyczuje,że jesteś tak nieskomplikowana i za przeproszeniem uzna za łatwy łup w sensie "pogotowia seksualnego" to napali się na spotkanie,ale jak mu nie będziesz chciała mu dać to gotów Cię jeszcze naobrażać i zerwie kontakt,ale z kolei jak mu dasz,to skończy się to na jednorazowym bzykanku i i tak Cie oleje.Jesli myślisz,ze rozkochasz go w sobie tym,jaka bedziesz namietna i pomysłowa w łóżku,albo wyjątkowo ładna czy wybitna pod jakimś innym wzgledem to sie mylisz - już nie jedna taka była... on ma to głeboko w d......Dla niego liczy sie fakt, że za każdem razem bzyka inną kobietę i pcha w inny otwór - takie są fakty niestety...

nnhjjd

Prosta sprawa,facet,który ma dziewczyne,na pewno wyrzuciłby ze swojej prezentacji fb haslo : WOLNY,chociażby poprzez szacunek do tej swojej dziewczyny zmieniłby status i nie zapraszałby nowej rzeszy pań,najlepiej - jak robiły to jego inne ofiary załóż fikcyjne konto i go popodpuszczaj to zobaczysz,że takich najwspanialszych,cudownych i wyśnionych materiałów na żonę i kobiet jego życia jest w h.. i jeszcze trochę....

nbbbjmlkm

...oj Skarbie,brak słów,ale pamiętaj ,że takich jak Ty - kobiet,którym wmawia,że sa jegą wymarzoną dziewczyną jest zazwyczaj około kilku,po prostu,jezeli poznaliście się przez fb to on funkcjonuje w ten sposób,że wysyła zaczepki,pozdrowienia lub zaproszenia do jak najwiekszej liczby nienagannie wyglądających kobiet,a te,które wdzadzą sie z nim w konwersację nagabuje prędzej,czy pózniej na spotkanie podczas którego dąży do jednorazowego seksu.Podczas facebookowania jest Ci w stane napisac i powiedzieć wszystko,co tylko wyczuje,że życzyłabyś sobie usłyszeć,tak naprawde nie skupiając sie na Twoich rzeczywistych wartościach...przykre to,ale niestetyb prawdziwe...

?? Pytania ??

Tak sie składa, ze ja jestem ta jego dziewczyna, a przynajmniej tak mi sie wydawało... Jestem porażona tymi wpisami i chętnie przeszłabym na priv, aby poznać szczegóły. Choć z drugiej strony nawet boje sie zapytać :(((((

karma wraca

Otóż Panie DM,a czy Pan przypadkiem się nie boi,że los się przeciwko Panu odwróci i odpłaci Panu za to jak potraktował Pan te kobiety? Czy Pan się nie boi,ze w końcu trafi na taką dziewczynę,która okaże się być córką,partnerką,albo siostrą jakiegoś wpływowego człowieka ?Przykładowo przedsiębiorcy,polityka czy nie daj Boże gangstera i ktoś w niespodziewanym dla Pana momencie wymierzy Panu samosąd? Niezbadane są wyroki Boskie,bo w końcu kiedyś to Pan może się zakochać w jakiejś dziewczynie,która może sie wydać Panu chodzącym ideałem i to Panu będzie się wydawało,że trafił na swoją i to Pan się zaangażuje,a ona tylko dla własnej satysfakcji perfidnie Pana uwiedzie,rozkocha i rozbudzi zaufanie w sobie,a gdy tylko przestanie być Pan dla niej "wyzwaniem" zacznie się wycofywać,a to Pan będzie tęsknił a ona Pana jeszcze upokorzy. Albo jakby to Pan się poczuł gdyby na przykład miał Pan córkę,a jakiś inteligentniejszy i cwańszy od niej facet perfidnie by ją omotał,zrobił swoje i zerwał kontakt? Myślę,że wtedy dopiero zrozumiałby Pan,co czuły lub czują te kobiety.

Magdalena

O to jak Darek lubi blondynki,to ja już go nie lubie i nie będę lubić :( hech...masz ci los....

hohoho

Dziewczyny miejcie trochę godności. Cieszcie się ze trafilyscie na niego a nie na jakiegoś łowcę majątków bo zostałybyście z niczym jak jesteście aż tak głupie by zaufać takiemu facetowi jak DM. Naprawdę po trzech zdaniach mozna się zorientować co to za typ. Ale bylo wam wygodnie przez te kilka godzin byc ta jedyna... Co do rady adwokackiej to tez jesteście śmieszne łamane na żałosne bo gdyby prywatne życie miało wpływ na bycie adwokatem to chyba w tym kraju nie mielibyśmy takowych. Jest jeszcze jedno podejrzenie,ze te wszystkie posty pisze jedna i ta sama dziewczyna o imieniu na literę K. Ewentualnie ta druga co to sie na blond przefarbowała bo D.lubi blondynki.

Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka
2.8/5 Na podstawie 19 ocen.

Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka