Opinie o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka w Łódź

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka w Łódź

Policjantka

Z perspektywy prawa Pan Dariusz nie popełnił przestępstwa i ciężko było by mu cokolwiek udowodnić,jednak tego typu zachowania,które są skondaliczne i niedopuszczalne z humanitarnego i moralnego punktu widzenia - maja znaczenie w etyce zawodowoj adwokata - tak jak jedna z Pań tutaj opisała.Pomyślałam więc,że przyda się ta informacja,zarówno jako przestroga dla kobiet,jak i dla NRA.

Zarzut

Zostały mu postawione jakieś zarzuty? Czy te obserwacje zachowań miały charakter bardziej prywatny?

fejsbukowiczka

On twierdził,że ma fetysz na stopy i kobiety prosił,żeby wysyłały mu zdjęcia nagich stóp,a sam bywało,że wysyłał im zdjęcia nagiego penisa,lub ogólnie nagiego siebie.

znajoma

Szanowna lub Szanowny Anty,skoro twierdzisz,że "trzeba go lekceważyć" to czemu się nakręcasz i atakujesz jego osobę od strony prywatnej? Ja również uważam,że Dariusz jest czasem knąbrnym i bezczelnym bucem,zaś od strony prawnej lub "zboczeniowej" nie miałam okazji go poznać.To jest też pojęcie względne czym dla kogo jest zboczenie.Natomiast zgodzę się z Toba,iż Darek jest charyzmatyczny i niwątpliwie posiada olbrzymi zmysł psychomanipulacyjny - jeśli dobrze by wykorzystał te cechy,a okoliczności życia okazały by się sprzyjać to mógłby zrobić międzynarodową np.w polityce.Być może jeszcze wszystko przed nim ....kto wie?.... jednak zaszczuwanie Dariusza do tego stopnia,że chłopina aż miałby usunąć konto z fb jest moim zdaniem przesadą. Ps. Biedne niektóre panie,kto im teraz będzie słodził,komplementował i obiecywał śluby oraz wycieczki ...?....hi hi hi ... a tak to przynajmiej miały oparcie w naszym Darku :)

Aplikowałeś na stanowisko Aplikant adwokacki/prawnik oferowane przez firmę Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Anty

Znajoma albo jesteś tak głupia i naiwna jak reszta bo "postawił ci drinka" i go nadal bronisz albo jesteś Dariuszem ? Dariusz to jeden z największych manipulantów Świata !!!, ale jednak można go pokonać, po prostu trzeba go zlekceważyć. Natomiast Wszyscy pokrzywdzeni, pisząc na gowork powyższą prawdę opiszcie również to wszystko na piśmie, również te zawody miłosne, wykorzystania seksualne, wszelkie inne wykorzystania, zboczenia, itp., które ujawnią oficjalnie prawdę o Dariuszu, zboczenia Dariusza, też będą tu mile widziane z racji że adwokat powinien być przykładem a nie zboczeńcem, itd., i zaadresujecie to do NRA tzn. Naczelnej Rady Adwokackiej w Warszawie, Świętojerska 16, 00-001 Warszawa z prośbą o wszczęcie postępowania w celu usunięcia Dariusza z listy adwokatów itd. pozbawiając go prawa do wykonywania dotychczasowych zawodów powiązanych z prawem, bo Dariusz był też komornikiem itd. Cel tego portalu jest tylko jeden, należy tego Człowieka pozbawić wykonywanego zawodu by nadal nikogo nie oszukiwał, a szczególnie ludzi w potrzebie prawnej, bo o Kochankach to już brak słów. Pozdrawiam.

Anty

Dariusz przestać pisać te bzdury o sobie, zacznij studiować psychologię :)

Rakieta

Wygląda na to że Dariusz usunął konto na FB ?

znajoma sprzed lat

To prawda,co stwierdziła osoba o nicku: "ewa",że Dariusz ma zbyt długi język i czasem wręcz złośliwie plotkuje i podważa cudzą wartość,chcąc w ten sposób zyskać na własnej atrakcyjnosci w oczach adresata,jednak te ostatnie posty,które pojawiły się pod jego adresem są po prostu podłe.Tak się składa,że ja jestem osobą,która poznała go kilka lat temu w jednym z warszawskich nocnych klubów,w którym wraz ze swoją przyjaciółką byłyśmy hostessami,mającymi pomóc rozkręcać nowo otwarty nocny klub go go,w postaci wprowadzania gości i sprzedarzy oferowanych tam alkoholi.Tam też poznałam Dariusza i OKAZAŁO SIĘ,ŻE JEST ON ZATRUDNIONY PRZEZ FIRMĘ,KTÓRA JEST POD KTÓRĄ PODLEGAŁ KLUB,BĘDĄC PRAWNIKIEM,ZAJMUJĄCYM SIE SPRAWAMI PODATKOWO-ADMINISTRACYJNYMI. Gdy się tam pojawiał,dziewczyny - tancerki,a nawet ukryte prostytutki być może,widząc atrakcyjnego,miłego eleganckiego faceta,który czasem z grzeczności zagadał,uśmiechnął się,przywitał - mogły po prostu narobić sobie nadzieji same z siebie.Bo niestety poziom dziewczyn w takich lokalach jest "meliniarski" i raczej o mizernym poziomie IQ,aczkolwiek nierzadko wygórowanym mniemaniu o sobie,nieproporcjonalnym zupełnie do tego,co soba reprezentują.Ja miałam przyjemność porozmawiać wtedy z Dariuszem,to naprawdę okazał się być bardzo ok,nawet postawił mi drinka,ale w żaden sposób nie próbował podrywać,wspominał wręcz o swoim synku i partnerce,która czekała na niego w domu itp. Wiem,ze Darek prowadził też sprawy dla agencji o innym sektorze usług,ale to dlatego,że każda działalnosć,zwłaszcza tego typu musi mieć swojego administratora,księgowego,prawnika itp. Zyjemy w panstwie prawa,a skoro Dariusz się w tym specjalizuje to jest to jego rynek,a klient - nasz pan.Skoro ktoś zamawia u niego konkretna usługę prawną,to dlaczego miałby odmówić tylko dlatego,że robi to branża erotyczna. To jego "chleb". Kobitki, zostawcie już proszę prywatny aspekt życia Dariusza,bo niektóre z tych postów są pisane tak prymitywnym i ry

yu

Ty jesteś głupia czy tylko udajesz?

Evita

Szanowna Ewo,właśnie teraz wkopałaś swojego kolegę Darka i potwierdziłaś to po jakich miejscach chodzi i uwiarygodniłaś post niejakiej "zawiedzionej".W darmowe bzykanko nie wątpię,bo skoro wytwarza w upadłych,sponiewieranych życiem kobietach nadzieję na wysoki standart życia u swego boku i dozgonną miłość,to logiczne,że tego pokroju kobieta w ramach promocji ufunduje mu darmochę.Przecież dziwki pracują nie tylko w agencjach,również na "odlotach",czy ulicy.A ty czyżbyś była z tej branży i przestraszyła się,że stracisz klienta?

ewa

I o jedno można miec do niego pretensje. Klapie jęzorem na lewo i prawo-wszystkim i o wszystkim.

ewa

Sorry dziewczyny ale jesteście zalosne. Chciałybyście żeby Darek poszedł do waszej pracy powiedział że bzykacie się za darmo . Albo lepiej opisal w necie wraz z setka swoich kolegów. Do Darka mozna miec wiele zarzutów ale to nie jest chyba miejsce na to bo same się poniżacie.

pokrzywdzona

Bzdurą i pustosłowiem to jest tłumaczenie,że skoro się ma dziewczynę to się nie chodzi po agenturach! Od kiedy ci przeszkadzała obecność dziewczyny w łajdactwie na prawo i lewo! W poszukiwaniu co raz to nowych chętnych na mniej lub bardziej poufne bzykanie! Również płatne! Choćbyś miał za dziewczynę najbardziej seksowną i namiętną miss świata to i tak byś ją zdradzał i chodził na dziwki,bo jesteś tak żałosnym i beznadziejnym dupkiem!!!

Goto

Pustosłowie, pustosłowie, a dowodów brak! Status na fb ma byc dowodem? Bzdury, nie rozśmieszaj mnie hahaha hihihi

koleżanka kibicka

Droga Pani,takie "roszczenia" jeśli juz to należy zgłaszać do administracji fb,a nie tutaj. Bo na "go work" to tak naprawdę powinni się wypowiadać tylko tacy ludzie,którzy współpracowali z Dariuszem,jako profesjonalistą w dziedzinie prawa.Ale z tego,co dane mi było poznać jak Dariusz "uwodził" na fb np.moje koleżanki,to robił to w niesamowicie kurtuazyjny,delikatny i miły sposób,bo komplementy zawsze są miłe,nawet jeśli nie brzmią wiarygodnie i zawsze miło jest,gdy ktoś do nas napisze jakiś serdeczny sms,lub chwilę porozmawia przez telefon,czy na czacie.Niestety wiele kobiet za bardzo bierze to "do siebie",nie mając dystansu do tego rodzaju sytuacji.A przecież niektóre nacje na świecie np.Włosi,Romowie czy Arabowie już maja zakorzenione w swojej kulturze to,że do kobiet należy zawsze zagadywać i je komplementować- co często jest w wykonaniu panów z tych nacji zupełnie odruchowe,a czesem nawet bezmyślne.Kobieta powinna i tak zawsze "wiedzieć swoje" i ufać swojemu rozsądkowi.Swoją drogą,skoro Panie,które zaznały rozkoszy z Dariuszem mają potrzebę wyrazić na tym forum swoje osobiste emocje,świadczy to o tym,że w gruncie rzeczy za nim tęsknią i czują się zawiedzione brakiem kontynuacji spotkań,a skoro tak jest,to świadczy to tylko i wyłącznie o tym,jak cudownie i wspaniale było tym paniom z Dariuszem podczas tych rozkosznych chwil :)

kochanka z fb- ofiara

Zatem Panie Dariuszu,dlaczego wciąż na Pana profilu fb jest informnacja - WOLNY i wciąż usiłuje Pan werbować coraz to nowe panie na przygodny i zapewne jednorazowy sex? a potem je straszyć,zaszczówać i posądzać o nękanie gdy do Pana się odzywają i oczekują lojalności?Pana cytaty z tego uwodzenia fb brzmią : "ja ci we wszystkim pomogę,jesteś skarbem,jesteś idealna,ja jestem adwokatem ,mozesz mi ufać,ja jestem uczciwy,wszystko ci zapewnie ,we wszystkim ci pomoge,zauroczyłem sie toba po uszy,zabiore cie na wycieczkę itd" Drodzy Panie,oto jest link do Dariusza profilu FB: https://www.facebook.com/dariusz.matuszczyk.1?fref=ts

Anty

Uwaga to jest Dariusz !!!

Goto

Dariusz sie ustatkował, ma dziewczyne od miesięcy, przedstawił rodzicom i traktuje normalnie. Cały czas sa razem, zatem to bzdury z tym chodzeniem do agencji i wprowadzaniem. A telefon odbiera. Te posty nie sa związane z tematem

ta opinia

ta opinia jest już sporym nadużyciem,ponad to jest niemerytoryczna,a możliwe,że są to po prostu jakieś zlośliwe jaja,go work powinien się tym zająć.

zawiedziona

Darek,czego nie odbierasz telefonu?! przecioez obiecałęs mnie wyrwać z tego burdelu,wyznawałeś mi miłość ! mialam sie do Ciebie wprowadzic razem ze swoją cureczką i przeciez godziłam się dzieki temu na pewrwersyjny sex ktorym sie na ogól brzydzę!chodziłes do mnie do agencji i zarzekales sie,ze jestem twoja jedyna wysniona i wymarzona kobieta twojego zycia,a teraz co stchurzyles?! obiecałes mojej córce kupic nowe buty na zimę i ogólnie mi pomóc,a teraz co ?! poruchałeś i myślisz,że ujdzie Ci to na sucho?Panie nie wierzcie mu! to oszust,który rucha i obiecuje głupoty,a znaja go w połowie burdeli w stolicy i nie tylko !

Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka
2.8/5 Na podstawie 19 ocen.

Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka