Opinie o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka w Łódź

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka w Łódź

Obiektywna

W związku z wpisem osoby posługującej się nickiem OBIEKTYW, który dokonał zniesławienia i naruszenia dóbr osobistych zostało skierowane zawiadomienie do prokuratury i operatora portalu oraz zapytanie czy jest to znajomy Pani zmarłemu Kotarskiej

obiektyw

Co? (usunięte przez administratora) pod siebie? boisz sie? i dobrze,wreszcie doigrasz za swoje,a inni jeszcze poprą Marzenę,bo wychujałes ją na kasę!

Prawda1

Szanowni Państwo w związku z nagabywaniem do "utarcia nosa temu gnojkowi" przez osobę posługująca się niickuem "szok" a która w rozmowach telefonicznych przedstawia się jako Marzena Kotarska i podaje swój mail i nr telefonu, uprzejmie informuje ze Oanie wskazywane przez nią w treści SMS nie tylko nie potwierdzają kontaktu z Nua ale nawet znajomosci Jej nazwiska. Dalsze zniesławienia spotkają się z reakcja prawna. Jednocześnie jeżeli otrzymają Osnsteo informacje o kontakcie w związku z mija osoba na mail lub nr telefonu przez osobę posługująca się nickiem"szok" lub nazwiskiem Marzena Kotarska jak w przypadku osoby o nicku "zaskoczona" i "zaskoczona1" orosze o kontak na wskazanego przeze mnie maila celem obrony moich praw. Pokrzywdzony

cicha wielbicielka

Darek jest cudowny...Pozdrowienia i powodzenia (on dobrze wie od kogo :-) ).

I ja...
@cicha wielbicielka

I ja pozdrawiam...Tak , jest cudowny...

Aplikowałeś na stanowisko Aplikant adwokacki/prawnik oferowane przez firmę Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
D.m

Z uwagi na dalsze naruszenia prawa i zniesławianie przez osobę podająca się za nick Zaskoczona 2 składam zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa i wzywam Operatora Portalu gowork i Te osobę do zaniechania dalszych naruszeń prawa. D.m

oburzona
@D.m

Nie rozumiem za co płacą tym operatorom! Trzeba tam iść osobiście i zrobić awanturę, tak, żeby to poczuli!

Zaskoczona 2

Panie Darku,wszystko wskazuje na to,że jestem z Panem w ciąży i to mnogiej ! i co ja mam teraz zrobić ??? Chyba musi sie Pan w końcu ożenić i to właśnie ze mną !

Koleżanka Magda

Darek daj już spokój i skup się lepiej,żeby portal zresetował te wszelkie opinie nie związane z Twoimi relacjami business'owymi,a tak na marginesie to te Panie akurat są bardzo wysokiego poziomu i klasy kobietami,a prawda jest też taka,że to Ty lubisz kobietom mieszać w głowie,zwodzić i uwodzić,więc nie dziw się,iż potem są tego takie skutki,więc przyjrzyj się czasem swojemu postępowaniu i zacznij szanować innych,bo kobiety to nie jakieś pionki w Twojej grze.Pozdrawiam. MK

ZAŻALENIE DO ADM.PORTALU

Szanowny Panie Administratorze/Pani Administrator Z uwagi na wulgarne, nie mające absolutnie nic wspólnego z regulaminem,ani tematem portalu wpisy,naruszające wszelkie zasady etyki,kultury i obyczajowości,a także uwłaczające godności osobistej zwłaszcza wspomnianej tu wielokrotnie z imienia i nazwiska osoby Magdaleny Koroblewskiej, jak również jej serdecznego (tylko i aż) kolegi Pana mec.Dariusza Matuszczyka - pozwalam sobie zgłosić naruszenie,wynikające z braku cenzury,do której Szanowna Administracja ostatnimi czasy absolutnie nie poczuwa się zobowiązana.Wszystkich odbiorców i czytelników wpisów tego portalu uprzejmie proszę o oddanie swojego głosu na ten post (najlepiej zarówno z komputera,jak i telefonu). Z poważaniem Poszkodowani

Magdalena Koroblewsja

Panie DFarku bardzo kręci mnie to forum dyskusyjne i brandzluje sie przy tym,jest pan taki waleczny i pragne by mnie pan bzykal swoja maczugą każdego dnia he he już na sam pana widok mam kisiel w majtkach he he

Mec Dariusz Matuszczyk

Przed chwila Pani Koroblewska używając bezprawnie mojego nazwiska z fałszywego nicku opisała wylewy uczuć na swój temat które nieprawdziwe. Poczynania spamu Koroblewskkej sa niezgodne z prawem i złożono kolejne zawiadomienie o plemieniu przestepstwa

he he he
@Mec Dariusz Matuszczyk

coś jednak jest na rzeczy z tymi smsami Darek,skoro tak cię to ruszyło,a ręka Cię nie boli? he he he

Chłopak Magdy Koroblewskiej

Ale przecież to Pan Dariusz pracując dla jednego z warszawskich klubów klubu go go zbałamucił sobie zupełnie inną dziewczynę: PAULINĘ, zaś Magdaleny nigdy tam nie było. Jednocześnie będąc w poważnym związku z kobietą ze swojej sfery,którą Pan oszukiwał,prowadząc podwójne życie.To było w tym czasie,gdy uległ Pan temu ciężkiemu wypadkowi.Naobiecywał Pan Paulince głupot,w tym ślubu i dostatniego życia u swego boku itp.,rozkochując w ten sposób ją w sobie,cieszył się Pan ze swojej przewagi i manipulacji nad naiwną dziewczyną,która potem gdy ją Pan już zlekceważył wypytywała o Pana wszem i wobec wszystkich Pana klubowych znajomych.

Kokega Magdy Koroblewska

Pani Magdalena Koroblewska znieważa dobre imię prawników. Zostanie skierowany przeciw niej pozew o zniesławienia.

Magda Koroblewska Jedyna Zoraw

Przeoraszam mec. Dariusza zacwszystkue krzywdy. Nie wiedziałam co robię. Nie chce iść do więzienia. Pracowałam kiedyś w klubie go go PkayHousevi wstydzę siectego

Magdalena Prawdziwa :)

Pana Dariusza można było wielokrotnie podziwiać w wielu programach telewizyjnych,takich jak : "Państwo w Państwie", czy "Pytanie na śniadanie", gdzie gościł jako profesjonalista, dzieląc się swoją ogromną wiedzą z różnych dziedzin prawa,w zależności czego dotyczyła dana kwestia. Jak zwykle bardzo elegancki i urokliwy.

Prawda

Z uwagi na nękanie przez Panią Magdalenę Koroblewska i inne bezprawne działania zostali skierowane zawiadomienie do Prokuratury Warszawa Mokotow. Dalsze niezgodne z prawda publikacje który czyni ona w tym również z nicku obrońca zostaną dołączone do akt prokuratorskich. Dopiero po ostatniej publikacji o zawiadomieniu ustały jest bezprawne telefony z zastrzeżonych numerów które czyni od ponad dwóch kat.

No przecież
@Prawda

No przecież Pan już dawno zablokował jej numer i ona nawet nie ma szans do Pana zadzwonić,ani napisać sms...?

Dziwna sprawa :)
@Prawda

Żadne telefony, ani smsy nie ustały, bo przecież właśnie wysłała do Pana sms...hm...

obiekt.
@Prawda

To ty ją chciałeś obrzydzić innym facetom,a teraz odwracasz kota ogonem-jakos do mnie tez pisała,dzwoniła,jest normalna w porzadku dziewczyna,ty sie wez lepiej za robote i nie wal ludzi w h...

HOMO SAPIENS
@Prawda

Panie Darku,a czy ta Pani Magda tak tylko dzwoniła,czy również sapała lub śpiewała Panu do słuchawki...?

sprzyjający
@Prawda

Niech Pan nie popuszcza! ona wypisywała Panu smses o tresci lubieznej,co śmiało moża by było podpiąć pod molestowanie,a Pan wyraznie sobie tego nie życzył,także zauwazył Pan na pewno,ze ta kobieta naduzywała alkocholu,ona nawet do porannej herbaty dolewała whisky,ponad to przyjmowała lek psychotropowy o nazwie : zoloft.

Niemożliwe...
@sprzyjający

Niemożliwe...
@Prawda

wypisywała Panu smses o tresci lubieznej,co śmiało moża by było podpiąć pod molestowanie,a Pan wyr... Niemożliwe - wez nie nie piernicz facet,bo bedziesz miał problemy,zmyslasz bardzo nieudolnie,a to pan M. zawsze uparcie szuka obiektów do bajerzenia - sam bylem swiadkiem,a taka młoda i piękna kobieta to akurat ma w kim wybierać,dajcie jej spokój,bo pożałujecie!

cicha wielbicielka

Pan Darek jest cudownym mężczyzną - zarówno kochankiem, jak i partnerem w sensie kompanem do rozmowy,imprez,wycieczek itp. - mentorem,a poza tym jego imię jest najpiękniejszym imieniem męskim,jakie tylko istnieje... Pan Darek zupełnie niechcący rozkochał w sobie wiele kobiet,bo jest niesamowicie seksownym i ujmującym mężczyzną....

Kolega z palestry
@cicha wielbicielka

Najważniejsze jednak,że jest dobrym adwokatem,bo to przede wszystkim o profesjonaliżnie powinno się tutaj wypowiadać.

Magdalena prawdziwa
@cicha wielbicielka

Pan Darek jest wspaniałym kolegą.

BusinessPartner
@cicha wielbicielka

Wspaniały i rzetelny adwokat. Wybitny specjalista prawa podatkowego, handlowego, rodzinnego i spadkowego. Takze karnego. To adwokat z powołania, bardzo sumienny i niedrogi.

Magdalena Koroblewska-Rotondi

Rynsztok

Zenada Panie Matuszczyk, czytajac wpisy Pana znajomych trudno uwierzyc, ze jest Pan adwokatem.

Magdalena prawdziwa

Przepraszam ponownie za swoje komentarze o Osnu Darku. To Paweł mnie przymuszał. Już sama nie wiem co robię. Bardzo przepraszam , wycofuje die

sprawiedliwa
@Magdalena prawdziwa

Nikt nikogo nie przymuszał,idz Pan jutro do Go work i niech zresetują większość tych wpisów i postów,bo one są nie na temat i nie dotyczą niczyich relacji businessowych,tylko jakichś prymitywnych brudów i plotek.

Magdalena Koroblewska

Bardzo Przeoraszam wszystkich i Pana Darka Matuszczyka za kierowane pomówienia i oszczerstwa z mojej strony. Mam kłopoty osobiste a zakochałam się w Nim i chciałam w ten sposób odstraszyć inne Kobiety. Jest mi wstyd z tego powodu. Bardzo przepraszam i boje się idpowidzialnisci

hi hi
@Magdalena Koroblewska

hi hi ty to sobie mozesz najwyżej zmarszczyć freda do jej zdjęcia he he

MAGDALENA (ta prawdziwa)

NO TO TERAZ PAN DARIUSZ MATUSZCZYK BĘDZIE CHODZIŁ DUMNY JAK PAW :) A swoją drogą,to ładnie to się tak podszywać oraz operować cudzym imieniem i nazwiskiem,w dodatku z błędem?

sojusznik
@MAGDALENA (ta prawdziwa)

Pani Magdo,niech się Pani niczym nie przejmuje - wiemy jak jest,ale niestety faceci, zwłaszcza przy tak narcyztycznej osobowości jak Darek właśnie w ten sposób reagują,gdy jakaś kobieta urazi ich dumę...

Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka
2.8/5 Na podstawie 19 ocen.

Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka