brak logo

Vastbouw Poznań Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Vastbouw Poznań Sp. z o.o.

xxx 2015-03-20 09:09
Kompetentni i fachowi tylko w wyciąganiu pieniędzy i mamieniu klienta. Nastawieni na maksymalny zysk jak najtańszym kosztem. Podwykonawcy – słupy podatkowe – aż dziw, że urząd skarbowy się do nich nie dobrał. Jedynym ich atutem jest lokalizacja, przynajmniej w Szczecinie. Nie polecam żadnych prac dodatkowych. Ich marża to co najmniej 100%. Lepiej zrezygnować z „gwarancji” (której i tak muszą udzielić) niż zgodzić się na ich przeróbki i ich podwykonawców. Mniej zdrowia i pieniędzy kosztuje zrobienie to samemu. Np. położenie podjazdu -30 m2 – do 3000 zł, oni wołają 5500-6000 zł. NIE POLECAM.
2
obiektywnie 2016-03-08 09:30
Współpracowałem. Uczciwe rozliczenie według przejrzystych procedur. Jedno z lepszych wspomnień dotyczących kontrahentów.
Kasia 2016-10-31 14:35
Szczerze odradzam pracę w tej firmie
4
Mika 2017-01-24 22:01
Nie dawno byłam na rozmowie rekrutacyjnej.
Żenujące w jaki sposób zostałam przywitana przez prezesa, nie mówiąc już o samej rozmowie...
Usiadł za swoim biurkiem, odebrał prywatną rozmowę i umawiał się na prywatne przyjęcie w weekend, a ja stałam jak ciele mele nie wiedząc gdzie ( i czy w ogóle ) mogę usiąść do rozmowy.
Tak też wzięłam sobie sama krzesło i dynamicznie przysiadłam się do jego biurka - "pana", który zaprosił mnie chyba tylko dla zasady, bo nawet nie zapoznał się z moim CV.
Rozmowa była nudna, pytania na poziomie przedszkola. Rekrutowała mnie osoba, która sama zaprosiła mnie na rozmowę - a tą rozmową wcale nie była zainteresowana - wiecznie zaglądając w swój komputer.
Jakieś 10 minut trwało to spotkanie, strata czasu - jakiś zakompleksiony gość, który ma inne priorytety albo go bolało, że przyjechałam lepszym autem od jego, albo że mam ciekawsze życie zawodowe i doświadczenie za sobą od jego .
Szukał głupiej debilki w miniówce za 2000 zł ?
Chyba tak.
Bo na pewno nie kobiety odważniej, interesującej, komunikatywnej, znającej języki obce, mającej wiele różnych kontaktów w tej branży - doświadczonej -chcącej działać dla tej firmy.
Na szczęście po kilku minutach odechciało mi się stać zespołem tej firmy.
Niech szukają jakiejś studentki za grosze, która obrobi im papierki i tyle.
7
największa pomyłka - praca w Vastbouw Poznań 2017-02-18 00:32
Zero kultury, moje pierwsze wrażenia z rozmowy niemal identyczne.
O czymś to świadczy, jeśli pracodawca nie potrafi nawet spojrzeć w oczy. Lekceważący stosunek, przedszkolne pytania zadane tylko po to żeby odbyć rozmowę - bo przecież w jakimś celu zaproszono kandydatkę (stanowisko Kierownik ds. Marketingu) a to tak naprawdę casting na podwładną sekretarkę. Na drugim etapie po wstępnej selekcji usłyszałąm niewiarygodne, tanie, wyssane z palca historyjki o tym jak się można się rozwinąć na tym stanowisku i na przestrzeni lat awansować do zarządu...
Tłumaczyłam sobie z początku takie podejście tego Pana brakiem zdolności interpersonalnych i tym, że niektórzy mają ubogie umiejętności komunikacyjne.
Jednak na tym nie koniec, nie radzę podejmować współpracy: wiecznie niezadowolony, na wszystkich krzyczy, trzaska drzwiami, opryskliwy, mówi do pracowników odwracając się plecami i odchodząc.
Praca w tej firmie ta jakaś żenada. Opis obowiązków z ogłoszenia to bujda.
Generalnie praca kierownika ds. marketingu polega na zmywaniu naczyń po szefie i wyciąganiu poczty ze skrzynki.
Jakiekolwiek zaangażowanie w marketing i poszukiwanie form reklamy są wręcz niemile widziane. A szkoda, bo pośród innych deweloperów Vastbouw jest nierozpoznawalny.
Od lat przez to stanowisko przewinęło się kilkanaście pracownic, mało która wytrzymała tam dłużej niż miesiąc, góra kilka miesięcy. Ciekawe dlaczego...
Stanowczo odradzam. Trauma.
6
Zostaw swoją opinię o Vastbouw Poznań Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vastbouw Poznań Sp. z o.o.