Opinie o Brandgood Maciej Golonka w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Brandgood Maciej Golonka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Brandgood Maciej Golonka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brandgood Maciej Golonka w Kraków

Gutek

Najłatwiej jest krytykować. Jednak nie wszyscy z tych którzy udzielają "porad" zakładają własne firmy. Obawa czy dadzą radę?

Weronika

Nie widzę, aby obecnie były prowadzone rekrutacje, ale może ktoś z was będzie wiedział czy są jakieś nabory. Proszę pomóżcie innym użytkownikom dzieląc się opinią o firmie Brandgood . Wiecie może jak wygląda rekrutacja? Czy ewentualnie można liczyć na dodatkowe benefity od firmy? Podzielcie się opinia proszę.

Weronika

@Robić nie robić, na pisz proszę na jaka umowę może liczyć nowy pracownik? Czy jest przewidziana umowa o pracę? Czy prócz pensji podstawowej przewidziane są dodatkowe bonusy? Czekamy na resztę opinii o Brandgood Maciej Golonka.

robić nie robić
@Weronika

umowa o pracę na czas określony ( raczej najniższa) z perspektywą na czas nieokreślony. produkcja i montażyści mają premię finansowe.

Weronika

@Brake, co masz na myśli mówiąc, że wypłaty są na raty? Czy w ciągu miesiąca wypłata jest dzielona na jakieś "części", które otrzymujesz po okresie rozliczeniowym, tak to jest? Wytłumacz też jak objawia się kontakt z szefem, napisałaś, że porażka ale może jesteś w stanie to rozwinąć? Na forum są również opinie byłych pracowników, którzy wspominają , że wynagrodzenie jakie otrzymywali było dobre i atmosfera też w porządku. Więc proszę powiedzcie mi, jak jest obecnie? Jakie zaszły zmiany od roku 2017?

Barbara
@Weronika

Wypłata w ratach (co najmniej 3) wyplacanych pod koniec miesiąca (usunięte przez administratora) Szefowie to dramat- jednego dnia jestes super a już następnego dnia rano wylatujesz z niewiadomo jakich przyczyn. Ale to nic bo pieniądz ma się zgadzać ale w ich kieszeni-Twoje ciężko zarobione pieniądze nie są dla nich ważne bo jak ktoś napisał wcześniej pracownika można zmienić ot tak. O należne wypłaty trzeba prosić-KURIOZUM. Nie ma pieniędzy na materiał ale ich to nie obchodzi- produkt ma być gotowy na czas a jak załatwisz sobie materiał to niech się kierownicy martwią którzy z reszta nie są lepsi od szefów. Kierownictwo zachowuje się jak gdyby byli niewiadomo kim. Traktują ludzi z góry a wyzwiska i przekleństwa pod adresem pracownika są na porządku dziennym. Także atmosfera między pracownikami w miarę OK (usunięte przez administratora)

Robić nie robić..
@Barbara

Wypłata fakt na raty ale nigdy nie było tak że spóźnili się i do końca miesiąca niewyplacili.. skąd Barbara mas takie info ?? Relacja pracownik kierownik normalna koleżeńska dziwna opinia Barbara ...

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Weronika

@Barbara, dziękuję Ci za tak obszerną wypowiedź. Tego typu komentarze są cenne, w szczególności dla osób, które jeszcze nie do końca wiedzą czy chcą zacząć pracę w tej firmie. Może jest jeszcze na forum osoba, która zechciałaby napisać parę słów o firmie?

Fonsi

Witam. Pojawiła się oferta pracy na stanowisku spawacz i zastanawiam się czy warto. 1. Ile zarabia się na tym stanowisku? 2. Czy są nadgodziny i czy są lepiej płatne? 3. Jaka jest atmosfera? 4. Relacja kierownictwo-pracownik?z przykladami 5. Co takiego wyrabiają kierownicy że określani są jako "niepelnosprawni"? Przyklady 6. Ile wynosi przeciętne opóźnienie wypłaty? Jeżeli ok tyg. to jeszcze spoko 7. Tendencja w zatrudnianiu ludzi czyli ilu na oko pracowało w styczniu zeszłego roku a ilu teraz 8. Przykłady dziwnego zwalniania ludzi. 9. Firma się zwija czy rozwija? Bardzo proszę o szczera i szybka odpowiedź.

Fonsi

Dzięki za odpowiedź. Kierownik trzepik? Co to oznacza? A coś o zarobkach, relacjach i czy firma ma przyszłość czy nie.

mleko i pączek :) EM.

Czytając te wszystkie opinie o Gamie muszę przyznać racje w pewnych kwestiach aczkolwiek niektóre są mocno przekoloryzowane. Przepracowałem tam 4 lata na stanowisku montażysty, pieniądze dobre - mało jest firm reklamowych w Krakowie które płaca tak jak Gama. Prawda jest to ze trzeba pracować dużo godzin daleko jeździć i często być poza domem ale atmosfera w ekipach i gratyfikacja finansowa rekompensują wszystko. Przez te 4 lata raz była sytuacja ze Wypłata nie została wypłacona do końca miesiąca( trzeba sie poprostu nastawic na wypłate na koniec miesiąca i problem z brakiem wypłaty 1 czy 10 automatycznie znika). ludzie którzy wypisują tutaj opinie to w 90% ludzie którzy zostali zwolnieni za "osiągi" swojej pracy. Gama to z firma z naprawdę dużym potencjałem, robią naprawdę duze i ciekawe projekty przy których można nabyć wiedzy i doświadczenia. Polecam osobą dyspozycyjnym czasowo i pracowitym tym co chcą sie czegosc nauczyc. śmieszne sa wpisy o braku możliwosci awansu obiecni kierownicy ślusarni i produkcji sa awansowanymi pracownikami produkcji. Ja osobiście byłem brygadzista/liderem (?) rownież z awansu. zwolniłem sie sam tylko i wylacznie dlatego ze niemogłem juz jezdzic na wyjazdy srednio 3 razy w tygodniu, wiadomo czasem krócej czasem dlużej. Pozdrawiam wszystkich i dziekuje za fajne 4 lata życia ! POZDRAWIAM :)

Małpa

Paweł G. to ja Nie wiem po co są wypisywane takie informacje, od 17 lat witam się z pracownikami, nie ma rotacji na stanowiskach grafików, handlowców, kierowników montaży / produkcji. Umowy normalne pierwsza na 3 miesiące druga na 1 rok lub 2 lata, 3 na cza nieokreślony. Jeżeli komuś zależy 2 umowa może być na czas nieokreślony. Na zwolnienie w firmie trzeba sobie zasłużyć, zarobki takie jak w innych firmach reklamowych. Wypłaty są płacone na bieżąco tak jak środki pozwalają, normalne. Quady i inne rzeczy wypisywane pod adresem właściciela nie jestem w stanie skomentować brak mi słów. Każdy pracodawca dający w Polsce prace powinien być szanowany.Istotą każdego człowieka prowadzącego firmę jest dążenie do wolności bo ciąży na nim cała odpowiedzialności. Osądzanie ludzi pozostawiam Bogu, każdy żyje po swojemu i nic nam do tego.

Roman

Wszystko już zostało napisane, ciężko dorzucić coś od siebie. Można tylko potwierdzić że wypłaty są na raty nie wiedzieć czemu te raty są nazywane zaliczkami. Zusy płacone z 3 miesięcznym opóźnieniem, ciągle brak kasy na materiał przez co często trzeba zostawać na nadgodziny, bo wszystko przyjeżdża z opóźnieniem. Zarobki dobre jak uda się dostać wypłatę w terminie. Jedynie co to atmosfera wśród pracowników jest ok, chodź też znajdą się konfidenci, którzy nie wiadomo jak później patrzą w lustro. (usunięte przez administratora)

Weronika

@Big Majk dziękuję za odpowiedź. Jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Piszesz podobno. Czy w takim razie nie jesteś pracownikiem firmy i nie masz informacji z pierwszej ręki? Chętnie usłyszymy od osób obecnie zatrudnionych w Brandgood.

Weronika

@qaz jesteś pracownikiem Brandgood Maciej Golonka? Ostatnie komentarze pochodzą z ubiegłego roku. Co od tego czasu zmieniło się w firmie? O czym warto powiadomić przyszłych kandydatów?

qaz

czyzby sie poprawilo ze nic tu nie pisza?

buk

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.....

Krzysztof

Widzę,że jak zawsze negatywne oceny pozytywne czasem są jak justynka sama sobie napisze firma pracowało na to latami

była

jak tam polepszyło się coś ?? bo nie wiem czy wracać :)))

amsk

A jakie są zarobki dla specjalisty w dziale it? Dzięki

pracujacy jeszcze

Czekając na sobotę ten film najlepiej odzwierciedla pracujące tam osoby,tyle że zamiast poloneza mamy teraz passerati w tdi, są również dobre chłopaki,ale to jednostki

rego32

Widzę że tutaj są jakieś dziwne rozgrywki pomiędzy byłymi pracownikami a obecnymi , nie szkoda wam czasu na oczernianie siebie nawzajem na forum? , nie lepiej dać sobie po pysku i wyjaśnić sprawę po męsku a nie taką dziecinadę uprawiacie ? . Rotacja jak w korporacji , brak szacunku , obelgi.......... nikt normalny nie wytrzyma z takimi ludźmi Z tego co czytam to wy sami siebie nie szanujecie to jaka opinie o Was może mieć pracodawca i co on ma do tych rozgrywek ?

Aga

Kierownik w krótkich spodenkach mnie rozbawił, brakowało mi klapek bo skarpetki do kolan są

orex

Poprzednią robotę zostawiłem ze względu na beznadziejną atmosferę wśród pracowników Szukam czegoś w branży i już kilka osób polecało mi to miejsce. Podobno w tej kwestii jest tu zdecydowanie lepiej. Chodzą jednak oczywiście również słuchy , że na swoje wynagrodzenie zarobić trzeba ciężką i mozolną harówką rzecz jasna - słyszałem że wypłaty są opoźnione do kilku dni po 10 - czy to prawda i czy nie ma dłuższych ? Bo jeśli kila dni to ok

Zostaw merytoryczną opinię o Brandgood Maciej Golonka - Kraków

• Jak się pracuje w Brandgood Maciej Golonka?

Zobacz opinie na temat firmy Brandgood Maciej Golonka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brandgood Maciej Golonka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Brandgood Maciej Golonka?

Kandydaci do pracy w Brandgood Maciej Golonka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Brandgood Maciej Golonka