Opinie o Elektrotech Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Elektrotech Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elektrotech Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrotech Sp. z o.o. w Katowice

Rom Nowy wpis

No ja też polecam Ci po prostu zadzwonić i oni Ci wszystko opowiedzą i odpowiedzą na wszystkie pytania, moim zdaniem to najlepsze, a jak chcesz CV to ja Ci proponuje iść

jawox Nowy wpis

Wpisz kropkę w miejsce telefonu stacjonarnego i wtedy twoja oferta pracy wyjdzie. Tez tak zrobiłem.

mądrala Nowy wpis

Hm. Dziwię się Wam, że nie zapytacie o to u źródła. Na stronie Elektrotechu jest zakładka "praca". A może już tylko potraficie pisać na komunikatorach i nie stać Was na rozmowę twarzą w twarz? Chłopie, wyślij CV lub umów się na rozmowę o pracę i zadaj pytania. Jak chcesz być handlowcem to nie możesz się tego bać.

szuwar

jeżeli będziesz się nad sobą użalał na tym forum albo na jakimkolwiek innym to nie sądzę , aby Ci się w życiu polepszyło. Lepiej weż to życie w swoje własne ręcę zamiast ślęczeć i marudzić. Zadaj konkretne pytania. Tak jak @wolański chociażby. Na jaką kasę można liczyć na początek w Elektortechu ...?

Firma Elektrotech Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Elektryk. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
ziom

ok :)

kolo

hahaha fajnie pisze się opinie ,tylko należy pamiętać ,że punk widzenia zależy od punktu siedzenia. krytykować każdy może a jak przyjdzie co do czego to taki sam konował jak każdy....ciekawe czy te osoby które odeszły zrobiły gdzie indziej karierę ....wątpie.....i co nie są dyrektorami ,kierownikami , nie zarządzają nie kieruja zespołem ...a to dlaczego co? powiem wam bo tonie takie proste w dzisiejszych czasach

imak

wezyr, podasz więcej szczegółów? jak handlowców rozwalili? karami, nierealnymi progami czy czym? dzięki za odpowiedź

wezyr

Nie polecam pracy w tej firmie, złe zarządzanie, brak wizji, kierownik handlowy porażka, zero umiejętności kreowania działań zespołu handlowego, w ostatnim czasie dzial handlowy wraz z PH został praktycznie rozwalony.

mov

(usunięte przez administratora) zero perspektyw, nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrotech Sp. z o.o. - Katowice

Elektrotech Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Porcelanowa 60
    40-246 Katowice