Opinie o FedEx w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FedEx. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w FedEx na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FedEx w Łódź

świeżak

Właśnie miałem się zatrudnić w FedEx na same noce, ale po tym co tu przeczytałem wolę jednak omijać te firmę z daleka.

pastorro

to kobiety tez tam robia????

były desperat

Popieram. naprawdę BARDZO ciężka praca na umowę zlecenie, na noce, bez urlopu zwolnienia itp. za mniej niż najniższa krajowa, to praca dla desperatów bez możliwości awansu. pracownik fedexu to tak zwane 'mięso armatnie'. jeśli nie masz ambicji sam siebie nie szanujesz i niezależny ci na zdrowiu to polecam

zdunskowolanin

Praca bardzo ciężka paczki max 30 kg śmieszne.każdy na każdego się wydziera nawet brygadzisci.Przerwa 20min z stoperem w ręku. Nawet nie możesz się spóźnić 1 min.Kradną wszystko na stołówce kanapki picie. Szafek nie ma torby plecaki leżą przy wejściu na halę jeden na drugim zostaw coś a już nie będziesz miał. A ochrona uważaj się nie wiem za co a to tylko zwykły ci.c.a zanim wejdziesz na teren zakładu musisz wstać się w ogromnej kolejce po przepustkę której i tak nikt tego nie sprawdza a na koniec oddajesz to na ochronie a oni to wyzucaja.Wszystkich pomału zwalniają i Ukraińców zatrudniają. Nie polecam tej pracy nikomu. A ten progres to wogole porażka.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie FedEx? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Łukasz

Popieram "pracownik a nie niewolnik". Przełożeni nie zwracają uwagi na to czy się daje radę czy nie. paczki muszą iść. Wszyscy drą na siebie ryja.Nowi pracownicy są mieszani z błotem a paczki są rzucane jakkolwiek i upychane na siłę nieważne czy to szkło, pojemniki z płynami czy jakieś inne rzeczy które łatwo uszkodzić. Rzadko kiedy idą listy, zazwyczaj są to paczki po 30-40 kg które trzeba samemu dźwigać bo nikt nie chce pomóc.

Pracownik a nie niewolnik

Typowy (usunięte przez administratora) jakich przybywa w ostatnich latach na terenie łodzi. Szukają do sortowania listów i paczek- a tak naprawdę, to listów jest około 1% a reszta to paczki, gdzie większość przekracza 30-40 kg. Non stop przez 8h dzwigania z jedną przerwą 15 min, odliczaną przy pomocy stopera. Przepisy BHP tam nie istnieją, chyba, że Audyt się pojawia. To nawet rękawiczki bez dziur dostaniesz podczas kontroli i miejsca do poruszania się w wyznaczonym terenie nie są zastawione paletami. Jeżeli nie masz ambicji, zarabianie najniższej średniej krajowej Ci wystacza, lubisz być przez przełożonego poniżany i mieszany z błotem to właśnie praca dla Ciebie. Ostatnio jak zamawiałem produkt w e-sklepie to sprawdziłem czy przypadkiem moja paczka nie będzie przechodziła przez FeDex, bo mimo, że na etykiecie szkło to by była rzucana min kilkanaście razy, bo na to się nie zwraca uwagi. Towar jest na samochody dopychany i nie ważne, że inne paczki są uszkadzane. Towaru jest na 1,5 TIRa, a musi wejść na jeden- bo to oszczędność, a klient ma zawsze prawo reklamować uszkodzoną paczkę. NIE POLECAM tej firmy do pracy !! Kwestia czasu jak sami Ukraińcy będą tylko tam pracować za 7 zł, bo dla niech to spora kasa, mimo, że to typowy obóz pracy.

kristofwar

Nie polecam pracy jako kurier

FedeX

Opek Sp. z o.o., część FedEx Express Adres: Ulica Rokicińska 156, 92-412 Łódź

Zostaw merytoryczną opinię o FedEx - Łódź

• Jak się pracuje w FedEx?

Zobacz opinie na temat firmy FedEx tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

FedEx