Opinie o Basicsport Sebastian Malinowski w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Basicsport Sebastian Malinowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Basicsport Sebastian Malinowski o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Basicsport Sebastian Malinowski w Szczecin

Jaki jest okres rozliczeniowy w Basicsport Sebastian Malinowski? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Były Nowy wpis

nie spodziewaj się, daje pod stołem , najniższa plus jakieś dodatki co niby to twoja kasa, twierdzi i że premia ruchoma... i co i przycina, że niby masz mniej bo coś tam, zawsze coś wymyśli

Praca w firmie opinie Nowy wpis

Praca w Basicsport Sebastian Malinowski to porażka, straszny przemiał ludzi, ciągle ktoś nowy, potem po jakimś czasie kązdy ma dość humorów szefa i ucieka. Wynagrodzenie najniższa krajowa i koperty (od widzimisię właściciela, zawsze coś z tego obetnie). Ciągle o coś pretensje i każdy nadaje na każdego. Chora atmosfera.

Czy urlop w Basicsport Sebastian Malinowski jest płatny 100%?

Szagy

Też nie polecam tej firmy.. ich rzeczoznawca to Mama Właściciela tej firmy przyjeżdża co jakiś czas popatrzy na reklamacje i wszystkie praktycznie odrzuca

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Basicsport Sebastian Malinowski.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace

Sprzedają tandere, która rozpada się po miesiącu, a ich rzeczoznawca zawsze znajdzie jakieś wytłumaczenie. Nie polecam

Sebastiankarpacz Allegro
@Marcin

Dokładnie Reklamacji nie uznaja Gwarancji brak jak przychodzi co do czego Nie polecam

stafan

Złodziejska firma, w przypadku zwrotu nowych butów nie zwracają za pierwszą wysyłkę, Robią problemy na każdym kroku, nie polecam firmy ani jej produktów.

Łukasz
@stafan

Czy uznają zwrot nowych butów które nie były używane

Adamus
@stafan

Firma porażka, gwarancji nie uznają pod żadnym względem. Nie polecam aukcji internetowej, porażka firma sklep i Ci zjebani ludzie.

Sylwia
@Adamus

Jak to? To nie jest tak ze gwarancję ci po prostu gwarantuje prawo konsumenta?

agawas11

Niestety i ja zmagam się z podrobionymi butami i odrzucona druga reklamacja. Kupiłam dziecku obuwie sportowe- po 3 tygodniach znikomego użytkowania naprzemiennie z sandałami i klapkami, odkleił się nosek. But sklejono, odesłano. Po następnych 3 tygodniach użytkowania naprzemiennie z innymi butami, ta sama historia. Tym razem reklamacja odrzucona- uznano, ze to od prania podczas gdy między jedna a druga reklamacja buty nie były prane. Żenada i temat podchodzący pod kodeks karny.

madzia_roki
@agawas11

U nas też reklamacja bezzasadna. Odrzucona na podobnej podstawie co u Pani. Zaczerpnęliśmy opinii innego rzeczoznawcy na swój koszt i co się okazuję?! Użytkownik nie miał żadnego wpływu na zaistniałą wadę. W tej chwili walczymy u rzecznika praw konsumenta o uznanie reklamacji ,aczkolwiek jesteśmy nastawieni na walkę choćby sądową bo widzę, że ten nieuczciwy sprzedający wraz ze swoją przekupioną Panią rzeczoznawcą trzepią niezłą kasę. Wklejam tu jakże treściwy komentarz jednego z Jej klientów zamieszczony w internecie "Polecam panią Ewę jako super rzeczoznawcę od obuwia. Obroni wasz portfel przed klientami chcącymi was naciągnąć na odszkodowanie. Z każdej sytuacji znajdzie wyjście, nawet tej z pozoru beznadziejnej. Potrafi pisać opinie na korzyść sklepu nawet gdy towar ewidentnie ma wady. Bardzo dobry rzeczoznawca. Super pomoc dla sprzedawców obuwia.". Tak więc nie dajmy sobie wciskać kitu i walczmy o swoje pieniądzę. Ta firma to (usunięte przez administratora)

Wilk01

Po Waszych opiniach zastanawiam się czy jest sens reklamować buty, które po niecałych dwóch miesiącach się rozwaliły, odkleiła się podeszwa od materiału, jak dla mnie jeden wielki szajs....

@Wilk01

Na pewno dostaniesz odmowę reklamacji. Wtedy lepiej walczyc w Sądzie. Ja walczyłam z nimi i po 2 latach wygrałam, dostałam wszystkie pieniądze plus koszty sądowe itd.

Czy firma sprzedaje produkty stacjonarnie czy online?

Gosia

@stefan to nie jest miejsce na reklamacje.

LUKASZ

Nigdy nie róbcie zakupów w tym sklepie. Towar to chińskie podróbki słabej jakości. Z butów po trzech tygodniach "zeszła" częściowo łyżwa, która była na klejona na but. Po odesłaniu obuwia ich rzeczoznawca napisał, że to nie ma wpływu na użytkowanie i reklamację oddalają.Buty są do wyrzucenia. Nieeeeee polecam!!!

Kinga

Kupiłam Buty nike, bo paru miesiacach zauwazyłam, że przy znaczku z tyłu pękła sóra (buty za kostkę), wysłałam rekalamacje, dziś dowaiduje się że odrzucona, buty kupiłam na Allegro, więc ich tez powiadomie o sprawie, bo widzę że nie tylko ja zostałam tak potraktowana przez tę firmę.

Absolutnie NIE polecam zakupów w firmie Basicsport z siedzibą w miejscowości Rekcin. Po 2 miesiącach wyciągnął się jeden z otworów sznurowadłowych w butach Nike. Obie reklamacje odrzucone przez "rzeczoznawcę" będącego na ich usługach. Pismo Rzecznika Konsumentów również nie wniosło nic nowego do sprawy. Firmę tworzą cwaniaki bazujące na znacznej odległości dzielącą siedzibę firmy od miejsca zamieszkania klienta, w moim przypadku ok 500 km. Doskonale wiedzą, że do czasu wniesienia sprawy do sądu są nietykalni. Zainteresowanym bardzo chętnie wyślę moją korespondencję z nimi, ujawniającą żenujący sposób argumentacji rzeczoznawcy - m.krzemien@op.pl. Wybierajcie ofertę konkurencji ! Pozdrawiam potencjalnych klientów firmy, jednocześnie zdecydowanie nie pozdrawiam jej decydentów.

@Marcin

Dokładnie piszesz. Ja mam identyczną sprawę i cały czas z nimi walczę. Pozostaje juz droga sadowa.

Natalia

To nie jest forum do zamieszczania reklamacji. Tu pracownicy zostawiają opinie o pracy w firmie!

mariola

Jak najbardziej potwierdzam pozostałe opinie, ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora) sprzedaja buble i podróbki a reklamacje oczywiście nie uznają nigdy, maja swojego ustawionego niby rzeczoznawce, która byle jakim ręcznym pismem odrzuca reklamacje. UWAŻAJACIE NA TA FIRME I NIGDY U NIEJ NIE KUPUJCIE!!!! Kupilam sandały Nike, które rozwaliły sie po niecałych miesiacach i oczywicie odmowna reklamacja, bo to zwykła tandenta podrobka. Sprawę kieruję do sadu, nie dam sie wrobic w konia. Ta firma czuje sie bezkarna, o ile niewiem jak ja nazwac, bo to na pewno nie jest normalna uczciwa firma!!!!!

alicja

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buty rozkleiły się po 3 tygodniach, mimo reklamacji - straciłam pieniądze, a buty są nie do noszenia. Tragedia(usunięte przez administratora)

Kamil
@alicja

Pierwszy raz miałaś okazję robić zakupy w Basicsport? Może to jednorazowa sytuacja i trafiłaś po prostu na wadliwy produkt? Ciekawi mnie, jak została rozpoznana Twoja reklamacja.

Cezaryinho

(usunięte przez administratora)zakupiłem buty, po 4 miesiącach 2 dziury pękająca podeszwa i ścieranie się farby. Chińskie pierdoły sprzedają. Powiedziałem że nie odpuszczę i sprawę skieruję do sądu jeśli będzie trzeba. Utrę nosa tym cwaniaczką. NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!! PROSZĘ TAM NIE KUPOWAĆ STANOWCZO ODRADZAM !

Dawid

Nie polecam, obuwie bardzo słabej jakości, ponadto nie uwzględniają reklamacji.

AsuGo

Pękanie zewnętrznej powierzchni butów nie zostało rozpatrzone przez ,,rzeczoznawcę" - śmiech na sali. Zdecydowanie odradzam zakupu u nich.

NikiBerry

Trzeba uważać na tą firmę, buty New Balance prawdopodobnie podróbki, bo wykonane z bardzo słabego materiału. Rzeczoznawca nie uznaje zwrotu po odesłaniu, jeszcze trzeba zapłacić za ponową odsyłkę od nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Basicsport Sebastian Malinowski - Szczecin

• Jak się pracuje w Basicsport Sebastian Malinowski?

Zobacz opinie na temat firmy Basicsport Sebastian Malinowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Basicsport Sebastian Malinowski
1.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Czereśniowa 4
    83-010 Szczecin