Opinie o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DWS Draexlmaier. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DWS Draexlmaier o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Djsjs

Nie mogę zalogować się na d-now. Wpisuje personalny na wszystkie sposoby i nie działa. Pomocy

Gosia
@Djsjs

Trzeba wpisać najpierw liczbę 31, potem czterocyfrowy numer personalny, potem znak podkreślnika i litery PL. Czyli na przykład: 311234_PL. Hasło przy pierwszym logowaniu takie samo jak login.

Jan
@Djsjs

To na pewno wina Pisu :)

Klaudia
@Jan

Jakiś bo ty głupi Janie masz muzdzek koliberka wszystko co się stanie to PiS tak ATA twoja platforma razem z Budką to co????(usunięte przez administratora)

tak
@Jan

Masz racje,potwierdzam .

Alojzy

Gawarii tu Polsza?

paweł
@Alojzy

Alojzy stuknij się w łepek, bo w głowę to za późno

Anioł

Kantyne otwarta Ale do maja Płatność tylko Kartą!!!!

@Anioł

Wszystkie informacje macie na D-NOW warto się zalogować i wszystko jasne dlaczego, po co,na co ;))

Jan
@Anioł

to pewnie tez wina Pisu jak by PO rzadzila to by za darmo wszystko bylo :) smacznego komuchy

Dlaczego ludzie z land rovera 462 i 560 są przeniesieni na macana i G2? Czy to prawda jest?

Technolog produkcji

Powiedziałem co wiem, oni czego oczekują i co maja, na czym polega praca, było kilka pytań technicznych. Pytali o angielski i dlatego nie dostałem pracy, bo już długo nie używam.

O doświadczenie, wiedzę techniczna , co robiłem, sprawdzali język angielski, o finanse, okres wypowiedzenia

Land Rover

Czy ktoś wie kiedy wraca L 560 i 462?

prawy
@Land Rover

W czerwcu

llll

a ja zrobilem

Mi

Czy ktoś wie jak będą wyglądać dojazdy pracownicze? Jakieś środki bezpieczeństwa będą stosowane?

Jola
@Mi

Mcv wraca 18.05 ale o tym jak będzie z dojazdem nikt nic nie mówi.

anna
@Jola

a czy będą jakieś przyjęcia na produkcje ?

@Jola

My z Macana już jeździmy . Jeżdżą busy , na każdej trasie na której jest ktoś z pracowników . Trasa nr 5 jeżdzi mikrobus , siedzimy w maseczkach . Tyle w temacie

@Jola

Są dojazdy . Jeżdżą busy na razie , adekwatnie do liczby osób dojeżdżających .

Nostradamus
@Xxx

W samych maseczkach? ;)

@Mi

najlepszy jest własny samochód lub rower

Andrzej Dominiak

A porsze kiedy wraca do pracy?

@Andrzej Dominiak

Kaszerowanie dzisiaj miało wrócić a reszta jutro wraca

@Andrzej Dominiak

Juz wróciliśmy i 3 dni pracy za nami

D-NOW

Od najbliższego poniedziałku wznowiona zostaje produkcja części do dwóch projektów: W213 (klasa E) i W223 (klasa S). Produkcja odbywać się będzie na razie tylko w ograniczonym wymiarze, w systemie jednozmianowym i będzie na bieżąco dopasowywana do aktualnych zamówień klienta. W celu zapewnienia bezpieczeństwa pracownicy zaopatrzeni zostaną we wszelkie niezbędne środki ochrony osobistej. Oprócz tego w firmie wprowadzono dodatkowe środki ostrożności, które zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronowirusa. Jednocześnie prosimy pracowników o ścisłe przestrzeganie wytycznych dotyczących ochrony przed zakażeniem. Firma DRÄXLMAIER Jelenia Góra produkuje do projektu W213 (klasa E) deski rozdzielcze i konsole środkowe, natomiast do projektu W223 (klasa S) deski rozdzielcze. Także pracownicy jeleniogórskiego Design Center stopniowo wracają do pracy. Do wznowionego już wcześniej projektu VW Caddy dołączyły w ubiegły piątek częściowo zespoły AUDI A3 oraz Q8. Na przyszły tydzień planowane jest również wznowienie wsparcia produkcji seryjnej w projektach Porsche oraz projekcie Crafter. Dalsze działania także tutaj będą na bieżąco dopasowywane do aktualnej sytuacji. W gliwickim Design Center również uruchomione zostały projekty. Już od 2 tygodni pracuje tam duży zespół pracowników z obszaru wiązek elektrycznych. Są to projekty Daimler (BR214, BR238, BR465, BR463, AMG HV), BMW ( CLAR-WE, G7x/G6x, SystemIntegration) oraz Rivian. W przyszłym tygodniu rusza project Audi (eQ5/eQ6) oraz w części Porsche (eMacan).

@D-NOW

Mam nadzieję że w maseczkach nie będziemy pracowali i wentylacja na projekcie się poprawi

Gorzej jak ci pracodawca pozwoli to zarządzenie stosować za bramą.

@Tomek

Niech lepiej pracodawca już poprawia wentylacje na halach produkcyjnych żeby nie było tak duszno

Pracownik Macana

Albo niech pozwola na przyłbice to juz co innego

Ale nikt nie zabronił

@Pracownik Macana

DLACZEGO CHCESZ PRACOWAĆ BEZ MASECZKI ,SKORO NA ULICY MUSISZ JĄ NOSIĆ. POMYŚL ROZSĄDNIE

@Pracownik Macana

Jeżeli tobie za duszno w pracy TO NIE PRZYCHODŹ, IDŹ NA ZIELONĄ ŁĄCZKĘ .A- ha nie zapomnij zabrać swojego ,,pseudo" męża NIE

BMW

Producent samochodów BMW ogłosił zaostrzenie środków oszczędnościowych, co będzie się wiązało ze zwolnieniami. Powód? Koronakryzys. Niemiecki koncern motoryzacyjny BMW planuje zwolnienia. Informację przekazano wczoraj (05.05.) wieczorem. BMW szuka oszczędności. Ilu pracowników zwolni? Koncern nie ujawnił liczby pracowników, których dotkną zwolnienia. Wiadomo, że w ten sposób BMW chce szukać oszczędności. W trakcie trwającej epidemii koronawirusa BMW poniosło większe straty finansowe, niż zakładało, ponieważ z czterech tygodni do sześciu tygodni przedłużyła się przerwa w produkcji wymuszona koronawirusem. Linie produkcyjne wznowiły już prace, ale zakłady w Europie, Ameryce Południowej i Północnej nadal nie działają na pełnych obrotach. Pod znakiem zapytania stają także zachowania klientów. Nie wiadomo, jak będzie wyglądał rynek zbytu samochodów osobowych po ustaniu epidemii.

Land rover

Czy ktoś wie kiedy ruszaja land rovery?

Janusz
@Land rover

ja nie wiem

Grażyna
@Janusz

a ja wiem ale nie powiem

Land Rover
@Grażyna

To co się udzielasz jeśli nie chcesz powiedzieć

Nostradamus
@Land Rover

Intelektualna dyskusja, takie lubię :)

ktoś
@Land rover

l405 rusza 18 maja, co z resztą niewiem.

Pracownik zzz

Czy ktoś wie do kiedy stoi cały zakład

@Pracownik zzz

Już nie stoi, zaczęły się powroty

Czy ktoś wie kiedy wracamy do pracy L405/494?

Vera

Witam,na dzień dzisiejszy 18 maja, na tydzień, tydzień postoju i znowu do pracy.

Czy ktos wie moze kiedy jest szansa na powrot pracownikow z poza JG?

Władimir

jak jg sie zrazi to bedzie zmiana :)

?

Jestem z Jeleniej i jeszcze nie wiem kiedy mój projekt ruszy a ty się martwisz kiedy ty wrócisz

wsp

powrót do pracy ,powinien być uzależniony od potrzeb zakładu , anie od miejsca zamieszkania . (CO? TO DYSKRYMINACJA !! )

Ww
@wsp

Zatankuj auto swoje i dojezdzaj do pracy tak jak większość i po problemie a nie czekasz na autobus Jaśnie Panie!! Nie wszystko w życiu jest za darmo!

Yyy
@Ww

Dobrze napisane!!! Ciekawe czy jak jeszcze nie było benefitów też był oburzony że ludzie z Jeleniej płacą za dojazd, a on ma za darmo.

6 maja na Porsche Macan i G2 -Panamera wracają wszyscy a dojazdy będą organizowane indywidualnie natomiast na reszcie projektów ma być jedna zmiana i nie wiem co z prcownikami z poza Jeleniej Gory

Ww

Panie to sluchaj Ja akurat dojeżdżam z poza Jelonki za własny hajs i nie użalam się nad tym. Ty stekasz strasznie!!!

Fakt,inteligencją nie grzeszysz.

Dojazd
@Ww

Czy takie za darmo te autobusy to mam wątpliwości. Podatek jest odciągany co widać na wypłacie. Jeśli Cie boli ze ktoś ma za darmo to porównaj fiszki osób z dojazdami i bez jak przepracują cały miesiąc tak samo ???? stan konta się różni. Samochód nie jest na obowiązkowym wyposażeniu każdego Polaka więc gdybym mieszkał w jg to podobne koszty wyjdą na bilet MZK. A za dojazdy pracownicze zabierają też punkty. Więc punkty i podatek. Dowiedz się najpierw jak to wszystko wygląda a dopiero później się madruj. Pozdrawiam i życzę mniej złośliwości.

Yyy
@Dojazd

Starasz się być mądry ale nawet nie przeczytałeś dokładnie o co chodziło w tych wpisach.

To nie jest miejsce do agitacji politycznych????

Jak patrzę na niektórych wpisy na tym portalu to zastanawiam się czy od tej "pandemii" wam się całkiem w głowach poprzestawialo? Wielcy fanatycy PiSu, (usunięte przez administratora) ze swoimi teoriami do Ciemnogrodu w którym żyjecie. Pozdrawiam :)

Fanatyk Pisu

Ciemnogròd to fani Kidawy, tygryska i tak dalej. A tak poważnie mòwiąc to każdy ma swój pogląd i jak jest inny od Twojego to nie znaczy że tylko Ty jestes światłym człowiekiem. Kto by nie wygrał wyboròw to i tak będziesz murzynem w niepolskim zakładzie i robił za darmo w ewentualne soboty.

W 213

Jutro W213 wraca do pracy (hurra) co prawda w okrojonym składzie ale wraca, ciekawe jak to będzie. Jestem ciekawy jak to będzie, bo ma być tylko jedna zmiana a przecież były trzy brygady... Jak chcą to pogodzić...

Pracownik Drexa

Jak można posać takie teksty ! Gdzie Admin? Mariiia my wam pracę dajemy a wy tacy wdzięczni ! U nas w firmie nikt nie poniża Ukraińców a nawet mją lepiej niż Polacy. Nie pasuje Ci to wracaj do siebie

????

Grzesiek a tobie nie wstyd? Masz żonę pewnie tez dzieci a zadajesz się z taka łatwą pustą i tępą laską. Co ty robisz chłopie. Ona nie jest wara żeby się ja interesować. Ciebie tak samo zamieni na innego jak to zrobiła ze swoim mężem. Otwórz oczy chłopie!!!!

Ha ha
@????

A co Grześkowi ma być wstyd jak na pierwszy rzut oka widać że to idiota.Gdzie ty w niej widzisz laskę?Stare obleśne i do tego wredne babsko.I na kogo ona jego wymieni?Co prawda durni i desperatów nie brakuje ale chyba nie aż takich.Osobiście wolał bym sobie sam zmarszczyć Freda????

?
@????

Nigdy nie osądzaj nikogo według opinii innych. Wszyscy mamy różne strony, które pokazujemy różnym ludziom .

X
@Ha ha

Gość nadawał by się do polityki że swoim IQ

@X

I tu właśnie jest pole do popisu dla (usunięte przez administratora)wybory za pasem. Chłopie dawaj masz mój głos na prezydenta

I znowu polityka zamiast ważnych infotmacji.Przestańcie tu pisać (usunięte przez administratora) Pytałem czy można pracować w przyłbicach zamiast maseczek i zero odpowiedzi ?

Ty akurat nie musisz mieć maseczki możesz w przyłbicy.Nie musisz nawet ubierać bo jak rycerz masz łeb zakuty.

Fufhh

Bo jesteś z platformy

Po powrocie

Wróciłam już do pracy dają maseczki, ale nikt nie zabronił pracy w przyłbicach

Xxx

Przecież to marionetka sam nigdy jeszcze nie podjął żadnej decyzji

Zostaw merytoryczną opinię o DWS Draexlmaier - Jelenia góra

• Jak się pracuje w DWS Draexlmaier?

Zobacz opinie na temat firmy DWS Draexlmaier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 620.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DWS Draexlmaier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 569, z czego 181 to opinie pozytywne, 136 to opinie negatywne, a 252 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DWS Draexlmaier?

Kandydaci do pracy w DWS Draexlmaier napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DWS Draexlmaier