Opinie o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DWS Draexlmaier. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DWS Draexlmaier o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Obserwujący

Rozmowa na poziomie ;-)

A na psy tez zbieramy?

Madzia

Zazdrościsz ? To może też zacznij zbierać

Obserw

Nie widzę w tym nic wstydliwego. Normalna sprawa. Wstyd że się udzielasz głupio a nie pomagasz więc chociaż zamilcz. Co za ludzie? Wstyd to kraść!!

Nie wierzę

No bo to, że ktoś chodzi zadbany i nie biadoli na prawo lewo, a szuka dla siebie realnej pomocy to Cię boli dziwna istoto?Powinna się przeczołgać na kolanach i Cię za nogi łapać żeby wypaść dość wiarygodnie. Nie chcesz nie pomagaj proste jak budowa cepa. Ale jak można takim być nie ogarnę nigdy, przewiń w swojej głowie dziwny stworze zawistny zatruty z brzydką duszą ile ludzi dookoła uśmiechniętych i pięknie wystrojonych już na tym świecie nie ma?! Choroba to choroba i trzeba walczyć nawet kosztem takich uwag i poczucia godności i honoru. Czasem siła drzemie w tym, że człowiek potrafi obnażyć swoje największe słabości i mimo wszystko idzie do przodu. Ja trzymam kciuki żeby się udało. Ona walczy o siebie i nic w tym dziwnego. A Ty spójrz do lustra i zobacz jaka z Ciebie paskuda to jest masakra dopiero.

Monia

Kto tam pracuje co takie rzeczy pisze jaki wstyd? być chorym i chcieć się leczyć? Szukać pomocy. Wstyd, że takie kaleki emocjonalne co to piszą ktoś do ludzi wypuścił, bo to się nadaje na terapię (usunięte przez administratora)

obserwator
@Madzia

@pieknisia- puk puk !!! Kto tam?- głupota!!!

"Klepać gębą"to tylko na forum potrafią..

Quasimodo

"PIERW" naucz się pisać w ojczystym języku a później możesz już wypisywać te pierdoły. Masakra !!!

Ciekawy

A wiadomo coś czy będzie w tym roku urlopowe?

@Ciekawy

Z tego co słyszałem to ma urlopów nie być do września.

Xxx
@Ciekawy

Przeważnie każdy projekt ma urlop w innym terminie . My jako firma dostosowujemy urlopy do konkretnego klienta . Więc pytając o urlop warto by przedstawić projekt o jaki chodzi . I tak np Macan ma zaplanowany postój od 20 lipca i termin ten pokrywa się z postojem w porsche a nie czyimś kaprysem w Polsce .

@Ciekawy

To może doprecyzuje swoje pytanie:) , ponieważ już spora część pracowników korzystała z urlopu moje pytanie dotyczy urlopówki czy będzie wypłacona czy w związku z tarcza 4.0 pracodawca zawiesza wypłaty z zfsś.? Coś się mówi o tym?

@Xxx

Dzięki za odpowiedź ale nie o tym było moje pytanie więc następnym razem zanim poleci taki emocjonalny tekst proszę czytać ze zrozumieniem;) .

Pracownik macana
@Xxx

My zawsze mamy postój jak Niemcy stoją tylko mam pytanie : Od 20 lipca do kiedy będzie ten postój?

Technolog produkcji

Powiedziałem co wiem, oni czego oczekują i co maja, na czym polega praca, było kilka pytań technicznych. Pytali o angielski i dlatego nie dostałem pracy, bo już długo nie używam.

O doświadczenie, wiedzę techniczna , co robiłem, sprawdzali język angielski, o finanse, okres wypowiedzenia

stefania mała

Ja tam się cieszę z postojowego :))) mogę siedzieć i siedzieć , mąż mnie utrzyma , A DO WSZystkiech Plebsów powodzenia w tym cięzkim okresie

Monia

Albo szczescie a Ciebie zazdrość zżera!!!

@Monia

Dokładnie tak!

@Monia

To nie zazdrosc, zal mi ciebie kobieto ze uzależniasz sie od chłopa.

do Teresa

Nie moja wina , że twój maż pracuje na kasie na biedronce lub na tasmie w Plastikach i na dwie głowy już nie starczy co dopiero na rodzinne .. załosna to twoja bieda

@do Teresa

Lepsza bieda finansowa niz umysłowa jak w twoim przypadku flejo leniwa

pracujacy w firmie

kiedy normalnie wszystko będzie normalne ??

@pracujacy w firmie

Jutro

Słuchacz...

Ponoć,tak słyszałem jak i również koleżanka mówiła na przystanku to chyba najlepsze cechy naszych wspaniałych ludzi tutaj pracujących :D

Edward

Kiedy landek wraca ?

Chodzą słuchy że nie przedłużają umów co nie dziwne ale i że maja zwalniać ludzi co pobrali L4 na koronawirusa w czasie postoju . Prawda to? Za chamskie złośliwe odpowiedzi dziękuje

Zastanawiasz się czy dalej ciągnąć L4? XD

@Nostradamus

Nie . Ja pracuje jestem na macanie , my wróciliśmy 6 maja i roboty mamy w bród . Jedyny projekt który pracuje na 3 zmiany

Yyy

To po co się interesujesz czy innych będą zwalniać?Zajmij się pracą nie plotkami.

PANAMERA

To chyba słabo doinformowany jestes ,bo u Nas tez sa 3zmiany ! Jedynie Miko pracuje na 2 .

MACAN
@PANAMERA

Wiem tylko przeoczyłem ten fakt

W-213
@PANAMERA

Mercedes na dole puki co robi na jedną zmianę. Ale to już nie bawem się ma zmieniać.

Przodownik pracy

Ludu pracowac nie narzekac a jak nie pasuje to sie zwolnijta

Maestro
@Przodownik pracy

Dokładnie tak nieroby do roboty

Zapraszam pracowników DWS Draexlmaier do założenia związków zawodowych NSZZ Solidarność, aby założyć związek wystarczy 10 osób, zapraszam do kontaktu Region Jeleniogórski NSZZ Solidarność ul 1 Maja 25 58-500 Jelenia Góra tel 75 641 59 12 email soljg@solidarnosc.org.pl

@Paweł

Dziękuje za solidarności już raz do nich należałem i na dobre mi nie wyszło tylko składki chcieli brać, a co do czego i tak byli za pracodawcą.

@Nowy

Niech się dowiedzą najpierw czy w tym zakładzie można założyć ZZ, a później proponują.

@Nostradamus

W każdym zakładzie można założyć, zależy to od pracowników muszą chcieć, nikogo na siłę nie zmuszą, potrzeba 10 osób na założenie związku, w waszym zakładzie faktycznie była kiedyś Solidarność NIGDY nie układała się z pracodawcą, gdyby tak było to do dzisiaj by ta organizacja istniała ale pracodawca wywalił i zastraszył związkowców.

@Paweł

Tutaj na forum jest kilku takich co wiecznie narzekają, oni z pewnością się dołączą do tych związków.

Po powrocie
@Paweł

W tej firmie pracuje wystarczająco długo i związki powstały dwa razy i umarły,bo nic dobrego nie zrobili ,gadać nie każdy potrafi a działać tym bardziej jeszcze na korzyść pracownika

@Po powrocie

Gadać potrafią, ale jak przychodzi co do czego to nikt się nie odezwie.

Ktoś
@Paweł

Piszesz, że nie mogą zwolnić pracownika bez porozumienia ze związkami a tu się okazuje, że pracodawca zwolnił związkowców ? Jak to się stało ?????? Jak chcecie bronić pracowników jak sami siebie nie potraficie obronić przed zwolnieniem ???

@Ktoś

No właśnie jak? Pomijam fakt, że w tym zakładzie żądne związki zawodowe nie są potrzebne. Dla jednej czy dwóch osób narzekających na każdym projekcie to niema absolutnie żadnego sensu.

Trzyletnirobol

Chyba poszukam se innej roboty.

@Trzyletnirobol

Teraz? To życzę powodzenia.

@Nostradamus

Jest sporo ofert na Jelonce ale przeważnie w hotelarstwie

Po powrocie
@Trzyletnirobol

Szukaj ,tylko nie wiem czy znajdziesz w tym czasie gdzie pracowników zwalniają, ale powodzenia

Ajlajdhd

To jednak prawda że nie przedłużaja umów ? Czy to tylko plotki

Była pracownica
@Ajlajdhd

Tak to prawda

@Ajlajdhd

Tu dużo ostatnio się pisze o zwalnianiu .Stare towarzystwo z wypranymi mózgami powinni trochę przeczyścić bo za duzo cwaniakuja . Albo komu nie pasuje praca innych niech sam się zwalnia

Zorro

Co przeczyscic? Gdyby nie MY z dlugim starzem ,to bys pracy nie mial. To mysmy zapierdzialali na kablach,malych i duzych,potem na dws zebys nierobie mial prace dzisiaj. .

Informator

Podobno na nie ktorych projektach bedzie zmniejszona liczba godzin pracy

@Informator

Jak na razie to wszędzie jest zmniejszona oprócz macana . U nas to ciągle mało a norme dowalili tak że zrobiliśmy ostatnio w 4 dni tyle co przez 5 i pół dnia . Nie wiadomo co jest grane bo wysyłaja produkcyjnych na jakieś jednodniowe postojowe a kierownictwo to na dłuższe . To jest wykorzystywanie ludzi

Nostradamus

Kiedyś to gadali, że wykorzystują w soboty, nadgodziny i święta, a teraz wykorzystują przez dawanie postojowego. Ręce nie mają gdzie opadać :)

@Nostradamus

A czy to jest fair jak jak zrobiłem przez 4 dni tyle co normalnie przez 5 dni i dostałem postojowe ?

Maesto

Skoro dajecie radę tyle robić to za nie długo będziecie robić w 3 dni tyle co w 5

Pracownik.

MCV też pracuje normalnie na dwie zmiany

@justynab

witam. Jak mozna sie teraz skontaktowac z kadrami? Bo telefonu nikt nie odbiera

@@justynab

Najlepiej przez adres email. Wystarczy że znasz imię i nazwisko osoby z którą chcesz się skontaktować. Np. imię.nazwisko@draexelmaier.com. Przy nazwisku dwu członowym między pierwszym a drugim członem trzeba wstawić myślnik. Można też w polu DW (do wiadomości) podać adres kierownika np. imię kierownika.nazwiskokierownika@draexelmaier.com panie będą bardziej zobligowane do odpowiedzi. Schemat tworzenia adresu email dla każdej osoby jest ten sam.

:) mladry miałem pisać po pozdzie ! Szacun

Ke

Zamknij się we własnym kiblu, nie zapomnij tylko się podetrzeć, jeśli oczywiście papieru Ci wystarczy.

@

7.05.2020 zaczął się maidan w Warszawie telewizja milczy coś było na tyn24 dużo jest na FB,, strajk przedsiębiorców,,i na innych grupach,szukajcie.

@@

Fajny strajk przedsiębiorców, a prawie każdy podjechał Mercami, BMW i innymi super furami za ponad 200 koła. To kolejny Ciamajdan jest z udziałem KODu i całej reszty która jeździ po kraju i protestuje.

XXX
@Nostradamus

ty zazdrośniku a czym mieli pojechać? małym fiatem syrenką .Otwórz firmę pomyśl o podatkach o zbycie o marudnym pracowniku itd......to zobaczysz jak to jest.Jak myślisz firmę otwiera ktoś dla idei?czy żeby coś więcej mieć w życiu? czy możne ma firmę otworzyć żeby Tobie dać pensje która jak znając takich jak ty nigdy nie zadowoli. A wiedz jak ich firmy padną to ty z zasiłku nawet opłat nie zrobisz

nikt

masz racje BRAWO !!

AAA
@Nostradamus

To nie tylko przedsiębiorcy,ale też zwykli ludzie wychodzą na ulicę i widzą co ten obecny rząd wyprawia,jak nas wszystkich okrada. Załóż firmę też będziesz jeżdził BMW.Zobaczymy czy wtedy taki będziesz mądry.

Mietek
@@

Znowu kwik komuchów i platfusow, ale dobrze że macie (usunięte przez administratora) do gadania

@Mietek

W punkt.

"tyn24"
@@

Hej. Na tyn24 troche za dużo plotek przedstawiają jako fakty. Dobrze ze jest net, bo człowiek jakos to weryfikuje.

Mietek
@"tyn24"

Nie ogladajta TVN szkoda prądu na ta komunistyczna propagande

Igor
@XXX

Mogli pojechać na twoich plecach. A tak poważnie to już są pierwsze informacje co to za towarzystwo tam protestuję.

Link
@@

Panie rolnik z farmy brejzy poszukaj rozumu u siebie w głowie chodziarz pewnie masz go już dawno w(usunięte przez administratora)

Covid19 to sciema
@Nostradamus

Moze weź pod uwagę że wielu przedsiebiorców mają auta w kredytach lub lizingu.. Włącz myślenie bo póki co ignorancja zaczyna być tu zarazą!

Anty prywaciaz
@XXX

Biedaki teraz będą cienko piszczec - brawo PiS. Starczy tego wyzysku na za śmieciowe wynagrodzenie i gownianą umowe.

Toni
@AAA

A niby jak rząd okrada. Wyciagacie łapy po 500+ i resztę a (usunięte przez administratora) że rząd zly. Co fajnie było za PO jak robili co chcieli i sprzrdawali kraj. Jeleniogorscy hipokryci. Jak tak ci bylo dobrze to nie wyciagaj łapy po dotacje. Wy w tej jeleniej macie za prezydenta niemote z po i tylko (usunięte przez administratora)o katach. Zakompleksione społeczeństwo. Pracujesz u szwaba gębę trzymasz na kłódkę. Jak ci się w Polsce nie podoba to droga wolna. Selavi matole

*****

Ma ktoś informacje jakie projekty pracują?na ile zmian i w dalej w okrojonym składzie?

Zdegustowany

Niby firma dba o bezpieczeństwo a tak naprawdę to skończyło się na wręczeniu na macanie po kilka maseczek i płynu antybakteryjnego dla każdego. Nie idzie nawet zachować odstępów bo są takie stanowiska na montażu na których jesteśmy zmuszeni pracować po 2 osoby obok siebie .Jeszcze na dodatek zwiększyli produkcje co skutkuje częstszymi kontaktami tych osób a powinna być zachowana odległość. Może kierownictwo by coś z tym zrobiło albo należało by poprosić o zmianę stanowiska

@Zdegustowany

Na L4 idź jak masz problem.

paweł

ZMIEŃ PRACE

Nic
@Zdegustowany

Ludzie czeską na Twòje miejsce .ZWolnij się daj innym zarobić Z tegò co piszesz to wynikù że za dużo i tak tam nie robisz !Nie blokùje innym uczciwym i. Pracoaitym ludziom miejsce

Bolo

Zwolnij się, nie smroć

@Nic

Sługusy z wypranymi mózgami się odezwali a każdy widzi tylko czubek własnego nosa

Nostradamus

Zapomniałeś dodać pisowcy, nie dziękuj.

pra.
@Zdegustowany

W co ty wierzysz nie ma żadnego wirusa ,zobacz jak chodzi rząd,klapki masz na oczach.

@Zdegustowany

A co potrzebujesz kombinezonu szpitalnego? Firma zapewniła płyny do dezynfekcji przy każdym wejściu i przy kantynie każdy dostał butelkę płynu antybakteryjnego i maseczki czy to jest mało?

@Nic

Nikt nie czeka na niczyje miejsce i nie Siej paniki. Jest sporo ofert pracy wystarczy wejść na Jelonke i zobaczyć

Pracownik DWS

Jak to jest, że od 2 mcy nie ma beneficjentów a podatek zabrali za co je się pytań

??
@Pracownik DWS

Jak masz Luxmed to za to jest podatek.

Yo
@??

Każdemu odciagneli podatek, nawet tym co nie korzystają z niczego

Zostaw merytoryczną opinię o DWS Draexlmaier - Jelenia góra

• Jak się pracuje w DWS Draexlmaier?

Zobacz opinie na temat firmy DWS Draexlmaier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 620.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DWS Draexlmaier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 569, z czego 181 to opinie pozytywne, 136 to opinie negatywne, a 252 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DWS Draexlmaier?

Kandydaci do pracy w DWS Draexlmaier napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DWS Draexlmaier