Opinie o DekorShop w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DekorShop. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DekorShop o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DekorShop w Gdańsk

patt

Ekipa ELEGACKA!! Pracuje od 3 mcy i jestem zadowolony...Kasiora jest w porzadku, godziny tez..wiadomo ze to praca w ktorej ciagle sie czlowiek rusza haha - mi to nie przeszkadza. Budowlanka to moja dzialka

michu

szef stawia na solidność i ciagle powtarza aby było zrobione dobrze wszystko a nie fuszerka

mlody

co prawda przyszedłem do pracy niedawno tylko dorobić w wakacje bo jeszcze się uczę ale pierwsze wrazenie już mam. podoba mi się ze w pracy mam takich fajnych ludzi. myslalem ze bedzie młody podaj młody zanies a tak nie jest. poza tym bardzo spoko ze dostalem umowe bo nie spodziewalem sie tego. a nie podoba mi sie ze wlasciciele sa tacy wymagajacy, ze nie moze byc ani najmniejszego zatarcia i czasem trzeba poprawiac po 3 razy.

Mirkoo

Pracuję w PC do dzisiaj i jest całkiem dobrze. Pieniądze da się zarobić całkiem niezłe , ludzie w pracy w porządku, do tego wyrozumiałe szefostwo. Każdy ma prawo do swojej opinii - moja jak widać jest pozytywna. Polecam

Architekt Wnętrz

Rekrutacja przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Rekruterka pytała się o moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz ze dwa zadania praktyczne do rozwiązania. Chociaż propozycji zatrudnienia nie dostałam, otrzymałam wiadomość z podziękowaniem za udział w rekrutacji

Tak jak wyżej

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Antoniowski

Współpracowałem z PC i wszystko było w porządeczku. Znają się na robocie, konkretni i profesjonalni. Gdybym zawsze miał przyjemność robić interesy z takimi ludźmi to byłbym zachwycony. Polecam

Muminek

Praca godna polecenia. Fajne zarobki i dobre miejsce do rozwoju :)

Misiek
@Muminek

Zapomniałeś dodać że atmosfera też niczego sobie :) Praca w PC jest naprawdę przyjemna. Zarówno finanse jak i osoby z zespołu.

fAwor

Atmosfera w pracy w Perfect Construction była dobra, a ludzie ją tworzący, a szczególnie zespół sprzedaży dawał zdecydowanie radę. Można było się dogadywać bez problemu.

Artur

Nie każdy się nadaje do pracy w Perfect Construction i ogólnie do pracy w nieruchomościach. Musisz być pewny siebie, przebojowy i odważny. jak posiadasz te cechy to w Perfect Construction będziesz dobrym pracownikiem i o kasę możesz być spokojny.

Kika
@Artur

Głownie przebojowy. Inaczej kasy za robotę nie wydobędziesz

K
@Artur

Kierownictwo bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej roli. Nie kombinują tylko działają i dają pracownikom szansę żeby iść stale do przodu. Ja mogę polecić pracę z Perfect Construction ????

Mati28

Dobra robota , mordeczki w pracy też bardzo w porządku. Grunt że dobra atmosfera to i przyjemniej się pracuje.

Gabriel_Min

Zdarzyło mi się współpracować z Perfect Construction i złego słowa powiedzieć nie mogę. Ludzie w PC są kompetentni, profesjonalni a przede wszystkim rzetelni. Do tematu podchodzą bardzo poważnie, co jak dla mnie jest ogromnym plusem.

synek

pracowałem przy remontach firma kozak. nigdzie tyle nie zarobicie. maja najlepsze zlecenia na miescie.

Byłybyłybyły

Atmosfera w pracy bardzo w porządku , to samo tyczy się innych pracowników. Praca jak to praca - wiadomo za leżenie nie płacą. Generalnie w porządku .

Andrzejpepis

Uczciwy pracodawca . Pieniądze zawsze były na czas , dokładnie tyle ile było na umowie. Kiedy trzeba było wziąć wolne zawsze można było się dogadać. Mogę polecić.

Konrad

Firma jako pracodawca na prawdę dobra. Idealnie oczywiście nie ma, ale warunki dobre, firma się wywiązuję ze wszystkiego i na taką firmę to chce się pracować.

Dominik

Robiłem u nich na remontach i było ok. Płacą na czas, nie ma opóźnień. Dużo projektów, więc nie ma co narzekać na brak pracy.

JanuszekMis

Ta firma mi się podoba za podejście do pracowników. Wszystkich traktują równo. Płacą na czas i wypłaty są dobre. Polecam

MarekMarek

Nasza cała ekipa remontowa lubi współpracować z Perfect Construction. Ja z kolei uwielbiam ich projekty i dla mnie jest przyjemnością realizować ich kreatywne pomysły. Jeszcze największą zaleta są warunki pracy, dobre materiały i w sumie płatnę jest dobrze =)

judyta skomra

Byłam w zeszłym tygodniu w ich show roomie.... Robi wrażenie! Widać, żę bardzo dbają o detale i przykładają wagę do szczegółów. Rozważam podjęcie z nimi współpracy. A jesccze tutaj patrzę jakie są dobre opinie. Więc chyba się skuszę.

Damian

Pracowalem u nich przy remoncie dobrze placili i w terminie nie anrzekalem wiec polecam na pewno jeszcze bede u nich pracowal kiedys

1 2 3
@Damian

ja z kolei pracuje u nich juz 2 lata, robię wykończeniówke i bardzo dobrze mi płacą wiec narzekać na pracodawcę nie mogę.

Klendor

Współpracowałem jakiś czas z ta firmą i dla mnie wszystko wyglądało dobre. O pracowników dbają, wypłacają na czas i wysokie kwoty. Wszystko według umowy. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o DekorShop - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DekorShop?

Kandydaci do pracy w DekorShop napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DekorShop
2.6/5 Na podstawie 399 ocen.

DekorShop