Opinie o DekorShop w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DekorShop. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DekorShop o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DekorShop w Gdańsk

Tomeczek

Pracuję---> polecam! Świtna, zgrana ekipa. Każdy dba o to żeby klient był maksymalnie zadowolony- to co lubię! Poza tym mam tu bardzo dobre warunki zatrudnienia.

Tomek Góralski

Mnie przekonały ich wizualizacje i zdecydowałem się na nich - teraz cieszę się, że tak zrobiłem. Współpracowałem z nimi wielokrotnie i było wszystko ok. Rzetelni fachowcy, a konkurencja jak widać nie śpi, skoro boi się PC :) Pozdrawiam, Góral

danusia szu.

Ich relizacje robia wrazenie. Zrobily na mnie i na calej mojej rodzinie bo wspolnie ustalamy wszystko co do wykonczenia mieszkania. Jestesmy juz po pierwszej rozmowie z nimi, na razie wstepne ustalenia co do projektu. Ale widac, ze podejscie do klienta profesjonalne, tak jak byc powinno.

Dominika

Szukałam długo kogoś, kto zajmie się moim mieszkaniem, ale dopiero jak trafiłam na PC to było to. Młody zespół, fajni ludzie :) Skorzystanie z ich usług to był strzał w dziesiątkę :)

Architekt Wnętrz

Rekrutacja przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Rekruterka pytała się o moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz ze dwa zadania praktyczne do rozwiązania. Chociaż propozycji zatrudnienia nie dostałam, otrzymałam wiadomość z podziękowaniem za udział w rekrutacji

Tak jak wyżej

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec

Jeśli chodzi o pracę u nich to wszystko super. Wypłaty w terminie, możliwość rozwoju, atmosfera i ogólnie podejście do pracownika też na plus.

Marta M.

Nasza współpraca z PC przebiega bez najmniejszych problemów. W 100% mogę polecić współpracę z tą firmą - oby więcej takich !

Tak tak tak

Jesteśmy ich podwykanowacą już ponad dwa lata. Na co warto zwrócić uwagę- szybkie płątności, możliwość podpisania umowy na dłuzej, dużo zleceń, czasem kończy się jedno i od razu zaczyna kolejne. Jednym słowem POLECAMY

MłodyM

Mi wykończyli mieszkanie i był to tzw. full service. Bardzo mi się podobało, jak to było wszystko ustawione i proces koordynacji zlecenia. Nie mam zastrzeżeń co do terminów, bo były one zawsze zachowywane. Pracownicy wydawali się na zadowolonych ze swojej pracy :)

an.

Jedno słowo REWELKA! Pracowałam u nich zaraz po studiach, niecałe 3 lata. Ten okres wspominam baaardzo dobrze. Z takich przyziemnych rzeczy to pensja bardzo okej, w porównaniu do konkurencji- znacznie lepsza. Zawsze była na czas. Ogólnie byłam traktowana z szacunkiem. Atmosfera świetna, nie mozna się było smutać, codziennie nowe wyzwania, śmiechy, pogaduszki, super :)

Kamil B.

Z mojej perspektywy - klienta - to nie mam żadnych zarzutów. Wszystkie osoby, które zajmowały się moim projektem robiły to bardzo profesjonalnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do współpracy z Perfect Construction i polecam każdemu ich usługi.

Aszawa

Pragnę serdecznie podziękować całemu zespołowi firmy Perfect Construction za poprowadzenie remontu mojego mieszkania. Bardzo się cieszę, że mimo przeszkód w trakcie projektu udało nam się razem dotrzeć do mety, co - muszę przyznać - było wyzwaniem zarówno dla mnie, jak i dla was. Cóż, mieszkania do remontu niekiedy kryją przeróżne "niespodzianki" ze swojej historii. Tak więc: nigdy więcej mieszkania do remontu - to nie na moje nerwy :) A w kwestii wykończenia mieszkania jeszcze raz dziękuję Państwu za współpracę. Pozdrawiam. Ada Szawarska.

Kasia Z.

Idealnie dla mnie jako osoby nie mającej ani czasu ani wiedzy "remontowej". Co najlepsze firmę polecił mi wykonawca, który odrzucił ofertę mojego remontu, gdyż on mi wszystkiego sam nie ogarnie. Dobrze, że są firmy robiące to kompleksowo, przynajmniej wiem za co płacę.

Kamilla

Jestem po generalnym remoncie z PC. To mój pierwszy remont i pierwsze własne mieszkanie. Po tym co zobaczyłam, nie wyobrażam sobie, bym mogła te wszystkie rzeczy zrobić sama, koordynując ludzi, na których pracy się nie znam… Jeśli mogłabym coś poradzić: warto skupić się na etapie współpracy z architektem i nie iść ze sobą na kompromis. Dać sobie czas i zastanowić się. U mnie trochę trwało zanim zdecydowałam się na ostateczną wersję od architektki, ale jestem zdania, że wybrałam najlepszą propozycję :) Warto też dołożyć kilka złotych i zdecydować się na wyższy pakiet, przecież robi się to na lata. I co powiedziała architektka: zastanowić się 3 razy, zanim wybierze się elementy, które właśnie teraz są modne. Są teraz i będą jeszcze 2-3 lata. Pozdrawiam już ze swojego mieszkania.

Kaja

Generalnie jestem bardzo zadowolona. Nie za bardzo wiedziałam na początku jak się chwycić tematu remontu, a w zasadzie wykończenia wnętrza (mieszkanie od developera), nie mając męskiego wsparcia na miejscu. Właśnie od niego dostałam info o PC, nie sądziłam, że są w ogóle tego typu firmy. Sądząc po doświadczeniach znajomych, oszczędziło mi to wielu nerwów, przede wszystkim dając pewność, że projekt zostanie poprowadzony do końca. Podziękowania dla (usunięte przez administratora)z koordynacji za jego anielską cierpliwość w stosunku do mnie :)

MS

Moim zdaniem współpraca z Perfect Construction jest w porządku. Praca jest w miarę elastyczna, trzeba po prostu robić swoje, jak wszędzie. Istnieją też piony zarządcze przez co obowiązki w firmie są odpowiednio delegowane i każdy pracownik ma swój obszar odpowiedzialności. Ja już pożegnałam się z PC, ponieważ dostałam propozycję od większej marki, bardziej związanej z moją branżą, w innym przypadku bym została. Okres po złożeniu wypowiedzenia też wspominam bardzo dobrze, pracodawca ograniczył wówczas mój zakres bieżących obowiązków do dokończenia zaczętych spraw i standardowych czynności day by day. Jedyny wniosek, jaki mi się nasuwa to ten, że wszystkie negatywne opinie jakie się tutaj pojawiają nie są wyłączną winą pracodawcy. W końcu obie strony obowiązuje umowa. Nie ma co wierzyć plotkom, trzeba sprawdzić na własnej skórze. W PC pracuje zespół świetnych ludzi i atmosfera jest miła, a myślę, że to też wartość dodana dla całego przedsięwzięcia ;). Słowem - polecam pracę w tej firmie, zwłaszcza w marketingu: ciekawe zadania, fajne pomysły, dobra realizacja.

Alicja

@Jacek widzę, że jesteś zadowolony ze współpracy z Perfect Construction. Mógłbyś powiedzieć co wpływa, że jest ona tak bardzo dobra? Jak firma wyróżnia się na tle innych z branży? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które aktualnie zastanawiają się nad kontaktem z firmą.

Jacek

Bardzo dobra współpraca, dużo zleceń i fachowe podejście!!

Alicja

Zapoznaliście się z wywiadem udzielonym przez Manager Projektu? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,884809,wywiad-katarzyna-kazojc Co Was najbardziej zaciekawiło?

poszła

no wiadomo, że pracownicy firzycznie, własnie tacy zajmujący sie wykonczeniówka zawsze będą potrzebni. Ludzie non stop cos remontuja, zmieniają. Tylko trzeba trafić naprawde na dobrą ekipe, zeby nie popsuli

Jan

Zawsze dostaję same ciekawe zlecenia- idealne miejsce dla każdego projektanta :-)

Zostaw merytoryczną opinię o DekorShop - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DekorShop?

Kandydaci do pracy w DekorShop napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DekorShop
2.6/5 Na podstawie 399 ocen.

DekorShop