Opinie o DekorShop w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DekorShop. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DekorShop o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DekorShop w Gdańsk

Wiadomo że każdy ma inne oczekiwania, ale mi Perfect pasowało. Zrobili wszystko w dobrej cenie w terminie. Z czystym sumieniem polecam ich usługi

Dominika
@Adam

Oczekiwania, oczekiwaniami, ale na nich złego słowa powiedzieć nie można powiedzieć. W Gański lepszej firmy w tej branży po prostu nie ma :)

ENERGYYY

FIRMA JAKICH MALO PROFESJONALNI KREATYWNI UCZCIWI NIEDRODZY POWINNI TYLKO SIE BARDZIEJ REKLAMOWAC BO TO CO OFERUJA NA PRAWDE POWINNO WIECEJ LUDZI POZNAC MEGA SZACUN

Kobbi
@ENERGYYY

Podpisuje się pod tymi słowami rękami i nogami. Solidna firma.

ta jest!
@ENERGYYY

Dobrze powiedziane :D Po spieprzonym remoncie przez tzw. panów (usunięte przez administratora), PC uratowało moje mieszkanko

Ewelina
@ta jest!

Własnie też jedna firma zepsuła mi mieszkanie i nie wierzyłam, że ktoś potrafi to naprawić i w ogóle bałam się już podobnych firm, ale skorzystałam z usług Perfect Construction i jestem pozytywnie zaskoczona i wdzięczna. Rzetelne i profesjonalne wykonanie

Felicja

Ja jestem zadowolona ze współpracy z firmą perfect construction. Miła obsługa, pięknie zrobione mieszkanie, prace zakończone w terminie.

Urządzali mi co prawda tylko łazienkę, ale była spora, a chciałem każdy kąt dobrze zagospodarować, nie za bardzo wiedziałem jak... Oni mi dobrze doradzili i to tak, że zmieściłem się spokojnie w moim budżecie, ba, jeszcze troche mi zostało.

Architekt Wnętrz

Rekrutacja przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Rekruterka pytała się o moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz ze dwa zadania praktyczne do rozwiązania. Chociaż propozycji zatrudnienia nie dostałam, otrzymałam wiadomość z podziękowaniem za udział w rekrutacji

Tak jak wyżej

Logart Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Więcej by takich firm

Wykonanie zawsze kompleksowe i solidne, widać że cała kadra posiada wysokie kwalifikacje, bo mimo że jakiejś ogromnej wiedzy o budownictwie nie mam, to widać że nie robią po łepkach tylko dobrze

naro

Praca u nich na plus. Bez rewelacji jesli chodzi o zarobki, ale mozna sie rozwijac i panuje swietna atmosfera.

Ooo
@naro

potwierdzam. atmosfera akurat to jeden z wiekszych plusow. dla mnie jest cholernie wazne po to zeby chcialo mi sie pracowac. a kasa jest okej.

@Ooo

Kasa jak na warunki w Gdańsku bardzo dobre. POLECAM

;)

Niech każdy piszę według własnego rozumu, żeby ludzie wiedzieli jak jest w PC. Ja tam pracowałem koło roku. Było super. DUżo sie nauczyłem, bo jak tam robiłem to większość pracowników to byli ludzie naprawdę znający się na tym fachu. Kasa no cóż nie było źle. Klienta traktują baaardzo dobrze to właśnie jeszcze jedna zaleta, dzięki której świetnie tam się pracowało.

Byly klient

Nie polecam tej firmy

Merytoryka
@Byly klient

Bardzo merytoryczna wypowiedź... na prawdę... Ja za to polecam. Za co? Za terminowość wykonania, dokładność, sumienność, uczciwość, w miarę przystępne ceny. I to właśnie jest MERYTORYCZNA wypowiedź.

Zwykły

Dobra, na prawdę Dobra firma. Nic złego nie mogę powiedzieć naich temat. profesjonalnie i z pasją podchodzą do wszystkich projektów. Polecam

Adrian

Wiecie co podpisujecie i na co się zgadzacie, więc nie płaczcie. Ja już nie współpracuję z PerfectC, bo zmieniłem branżę, ale nie miałem z nimi większych problemów. Może idealnie nie było, ale narzekać nie ma co, bo po prostu z innymi firmami bywało 100x gorzej.

medrzec pawel
@Adrian

Podpisuje sie pod ta opinia. Ja z nimi tez wspolpracowalem i wiadomo jak to przy kazdej wspolpracy troche wpadek z mojej strony i troche z ich, ale to byly takie problemy w granicach normy. Nic wiekszego nigdy sie nie zadzialo. Miewalem gorszych zleceniodawcow, oj duzo gorszych.

Kajak

Solidna firma wszystko zgodne z podpisana umowa dobre zarobki i warunki pracy. Nigdy nie miałem żadnego problemu z tą firmą. Polecam!

MarekSul.

Spostrzeganie działań tej firmy jest niesamowicie fajnym doświadczeniem!! Z pasją i chęcią podchodzą do swojej pracy i realizacji każdego projektu! Wielu rzeczy od nich można się nauczyć. Mam wrażenie, że dla nich na prawdę nie ma czegoś co nie dało by się zrobić. I jeśli coś zaczynają to musi być to skończone na 100% i tak dobrze jak tylko się da!

skldjfvlsiv

Nie ma co dużo pisać na temat Perfect Construction. Świetna firma, pozytywna atmosfera, dobre zarobki. Jeśli traficie to na pewno nie będziecie chcieli wychodzić z pracy. Ja często już czekam następnego dnia, i rozpoczęcia pracy. Na prawdę bardzo dobrze się pracuje. Polecam

bolo

Po prostu okej. Fajna firma na start zaraz po studiach. Moja pierwsza praca w zawodzie a do tego dają dobre warunki.

Makaronik22

Nie pożałuję ten kto zostanie pracownikiem Perfect Construction!! Pozytywna atmosfera. Warunki na dobrym poziomie. Płacą również dobrze. Szkoda, że wyjechałem do Warszawy i nie mogłem więcej pracować. Tęsknie za zespołem!

Franciszek K.

Firma godna polecenia. Mieszkanie zostało kupione pod wynajem krótkoterminowy w Koszalinie, ze zwględu a potrzebę terminowego wykończenia mocno naciskałem na termin. Cena jest odpowiednia więc skorzystałem z usług. Wszytsko zostało wykończone tak jak chciałem, fajna obsługa, dobra jakośc wykonania, może nieco ciężko dodzownić się do koordyantora, ale terin i jakość jak najbardziej w porządku. Jestem bardzo zadowolony; na tyle że robimy kolejna inwestycję razem. Podsumowując - poleacam wszytskim, którzy nie maja czasu, chcą inwestować i mieć firmę która zagwarantuje kompleksową usługę

MJ #23

Byłem tam na krótkim stażu - jak dla mnie ta praca to świetne miejsce do rozwoju i zapoznania się z branżą. Za jakiś czas spróbuję swoich szans, żeby pracować tam na stałe ;)

wuwuniu

Pracowalem, polecam. Bardoz dobry pracodawca. Dba o swoich pracowników.

zadowoleni klienci

Polecamy wszystkich usługi Perfect Construction. Firma rzetelna i solidna. Kontak z biurem- bez żadnych problemów. Bardzo zdolni pracownicy. Uwzględnili wszystkie nasze zachcianki. (usunięte przez administratora)

Pracuję już tutaj kawałek czasu i jest ok. Nie mam zastrzeżeń co do warunków, narzędzi które otrzymałem od firmy. Pieniądze wpływają na konto, dobre miejsce żeby się rozwijać :)

Zostaw merytoryczną opinię o DekorShop - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DekorShop?

Kandydaci do pracy w DekorShop napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DekorShop
2.6/5 Na podstawie 399 ocen.

DekorShop