Opinie o Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Gdańsk sp.k. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Gdańsk sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Gdańsk sp.k. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Gdańsk sp.k. w Gdańsk

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
CO Nowy wpis
Inne

Nie mam pojęcia jak z rok temu obsługiwanie wyglądało, że klient taką opinie po sobie tu zostawił ale jak to wygląda od drugiej strony? Opiszecie mi bieżące standardy pracy? Widziałam, że jest ogłoszenie dla specjalisty na obsługę przy słuchawce na Przywidzką. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to fakt, że to praca stacjonarna. Nie ma opcji na hybrydę? W razie czego jaka jest atmosfera na miejscu i czy określi ktoś średnie zarobki?

Piotr Nowy wpis
Inne

Jest godzina 6.30 a zostałem już obsłużony przez miłego Pana Piotra (w okularach) a przypominam że otwarte jest od 7.00. Dziekuje oby więcej takich ludzi w kontaktach z klientem!

TRAGEDIA.CZŁOWIEK JEST TRAKTOWANY JAK ŚWINIA A [usunięte przez moderatora]JAK MA ZŁY HUMOR TO NIE ODPOWIE DZIEŃ DOBRY TYLKO [usunięte przez moderatora] GO I JEGO RODZINE.PO 3 MIESIĄCACH PRACY PRZEZ AGENCJE PRACY LAUDAM ZMIENIAJĄ EKIPE NA NOWĄ BEZ PRZYCZYNY TŁUMACZĄC SŁABĄ WYDAJNOŚCIA.[usunięte przez moderatora]ICH NIE PRACUJCIE TAM

Zostaw merytoryczną opinię o Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Gdańsk sp.k. - Gdańsk

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Firma Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Gdańsk sp.k. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Sprzedawca - Magazynier w Hurtowni Instalacyjnej, Gdańsk - Luty 2024
  • Specjalista ds. sprzedaży płytek ceramicznych, Gdańsk - Styczeń 2024
  • Doradca Techniczny - Dział wentylacja i klimatyzacja, Gdańsk - Styczeń 2024
  • Sprzedawca-Magazynier w Hurtowni Instalacyjnej, Gdynia - Grudzień 2023
  • Doradca Techniczny - Dział grzewczy i instalacyjny, Gdańsk - Październik 2023
  • Magazynier-Sprzedawca w hurtowni instalacyjnej, Gdańsk - Wrzesień 2023
  • Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta, Gdańsk - Sierpień 2023
  • Handlowiec / Doradca klienta w Salonie Łazienek ELEMENTS, Gdańsk - Lipiec 2023
  • Handlowiec, Gdańsk - Czerwiec 2023
  • Sprzedawca/Magazynier ABEX, Pruszcz Gdański - Maj 2023

Czy pracujesz w firmie Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Gdańsk sp.k. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Gdańsk sp.k.
2/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Przywidzka 4
    80-174 Gdańsk
  • NIP: 9581498695 KRS: 0000237861

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Gdańsk sp.k.
Przejdź do nowych opinii