Opinie o DekorShop w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DekorShop. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DekorShop o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DekorShop w Gdańsk

Pelikkanos

Pracując w Perfect Construction sporo się nauczyłem. To praca dzięki której można nabyć cenne doświadczenie. Niestety przeprowadziłem się do Warszawy, ale PC w CV zrobiło swoje. Dziękuję i pozdrawiam całą ekipę!

współpraca/stolarka

Robiliśmy dla nich kilka zleceń stolarskich. Faktury opłacane były w terminie. Dobry kontakt, szybka odpowiedź na telefony czy maile. Ogólnie nie było żadnych problemów, ani mniejszych ani większych. Polecamy współpracę z nimi.

Kamil S.

Miałem przyjemność współpracować z nimi przy kilku zleceniach. Płatność na czas. Wszystko zgodnie z umową

Florian

Zdobyłem dobre doświadczenie z tą ekipą. Mogę powiedzieć, że pracują tam kreatywni profesjonaliści. Chcę się z nimi spędzać czas i poznawać nowe rzeczy z tej branży! Polecam

Architekt Wnętrz

Rekrutacja przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Rekruterka pytała się o moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz ze dwa zadania praktyczne do rozwiązania. Chociaż propozycji zatrudnienia nie dostałam, otrzymałam wiadomość z podziękowaniem za udział w rekrutacji

Tak jak wyżej

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
kluska

Luźna atmosfera, spoko hajs i tyle.

Hejooo wszystkim :) wiecie może czy szukają kogoś teraz do pracy? Kształcę się w tym kierunku i pomyślałam o zmianie pracy na właśnie już taką trochę w zawodzie. A do tego słyszałam i teraz tutaj czytam, że dają dobre warunki. Ktoś coś wie? Będą chcieli studenciaka w ekipie?

Zeuuuus
@Ania

Nie wiem, ale myślę, ze nic nie stracisz wysyłając tam swoją aplikację. Spróbuj, co Ci szkodzi!

radzio
@Zeuuuus

Ja tam pracowałem zaraz po skończeniu studiów, świetna praca i swietni ludzie :) Nie zastanawiaj się tylko aplikuj!

ejc
@Ania

Mój poprzednik dobrze mówi. Najlepiej po prostu spróbować. A ta firma cieszy się dobrą opinią i wśrod praconików i wśród klientów więc mysle, ze jak Cie przyjma to bedzie Ci tu dobrze.

lanister

Perfect Construction ma właśnie bardzo dobrą ofertę budowlaną. Ceny dobre, niewygórowane. Cenię sobie ich usługi.

Karandam

Dobra firma. Zapełniają odpowiednie warunki pracy na które nie da się narzekać. Wypłaty są dobre i wszystko mi się podoba.

Konkret

Ja powiem krótko i konkretnie, żebyście wiedzieli na czym stoicie - profesjonalna firma, dotrzymuje umów i wywiązuje się z tego co proponuje, żadnych machlojek nie robią i każdego kandydata czy pracownika traktują poważnie.

good job

Może długo nie pracuje, ale co nieco już mogę powiedzieć. Fakt, obowiązków sporo, ale do przeżycia. Na start jak najbardziej dobre miejsce.

miętowy

Świetna firma. Dobrze się pracuję u nich i dobrze się zarabia. Klienci ich doceniają, więc chce się tam pracować. Widać, że firma trzyma dobry poziom i poświęca się temu co robi w 100%

MelonMelanżowy

Dzięki za pomoc, dostałem propozycję pracy i się wahałem czy to wgl ma sens. Ale jak są same pozytywy na temat firmy to zaryzykuję, bo może się już taka okazja nie przytrafić.

Weronika Frąckowiak

Wiem, że portal jest o pracy, ale chciałabym się podzielić doświadczeniem współpracy z Perfect Construction. Miałam przyjemność skorzystać z usług firmy i jestem bardzo zadowolona! Tak dobrze w swoim mieszkaniu jeszcze się nie czułam. Dzisiaj z rana się obudziałm po raz kolejny u siebie w mieszkaniu i nie mogłam się napatrzeć. Zaparzyłam sobie kawę i po prostu chodziłam po mieszkaniu i oglądałam wszystko, pewnie już raz 2000-ny. Projekt który firma przedstawiła mi się spodobał. Na obrazku wszystko wyglądało dobrze i mi wszystko odpowiadało, ale kiedy pracy się skończyli, to ja nie mogłam uwierzyć swoim oczom! W rzeczywistości mieszkanie wyglądało w 10 razy piękniejsze niż na obrazku! Przyjemne kolory, wszystko dopasowane idealnie do siebie i materiały bardzo dobrej jakości. Wiecie, nawet zapachu specyficznego nie było, jak to czasami jest po remoncie! Polecam w 100% firmę, bo to na prawdę chyba najlepsza firma na rynku!

Warta Polecenia

Jestem klientem firmy i jak na razie to jestem zadowolony ze wszystkiego. Wykonują wszystko dobrze i przebiega współpraca dobrze. Widząc postęp i wstępne rezultaty to moge powiedziec, że firma warta polecenia!

Titi

Korzystałam z usług, jestem bardzo zadowolona z projektu oraz realizacji! Z czystym sumieniem mogę polecić biuro wszystkim, którzy szukają profesjonalnego podejścia, ciekawych pomysłów i funkcjonalnych rozwiązań :)

Atmosfera

Zarobki ok, wydaje mi się, że podobne jak w innych firmach z tej branży. Obowiązków ilość adekwatna do zarobków, tutaj robotę robi atmosfera, bo jest naprawdę fajnie :)

Poranna

Nie polecam tej firmy

Ignacy R.

Opłacają faktury, dają dobre zlecenia. Rzetelna firma. Pozdrawiam, Ignacy R.

ok..

Praca ok. Zarobki ok. Terminowość wypłat ok. Atmosfera ok. Dla mnie- bardzo OK

PAczko

Ogarnięci ludzie tam pracuja, a to mega ważne. Wiem, bo najpierw byłem ich klintem (zadowolonym) a teraz jestem pracownikiem (też zadowolonym).

MMonic
@PAczko

Ja miałam styczność z Panią Martą. Świetna projektantka :) Polecam każdemu

Zostaw merytoryczną opinię o DekorShop - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DekorShop?

Kandydaci do pracy w DekorShop napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DekorShop
2.6/5 Na podstawie 399 ocen.

DekorShop