Opinie o Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o. w Gdańsk

Co z tym ucinaniem? Ze dwa lata temu pewna pani pytała o ofertę dla mechanika do Szczecina, ja także z nią przychodzę ale zastanawiam się czy warunki pracy mogły się nieco zmienić? Czy ten serwis się rozwija? Teraz w opisie wskazanych jest 6 stanowisk naprawy, ciekaw jestem jak kiedyś tu było gdy jeszcze ludzie komentowali warunki?

Ciekawy Nowy wpis

Witam Chciałem zapytać jaka panuje atmosfera w pracy i jak wygląda wynagrodzenie ? Przy premie są możliwe ? Z góry dzięki za odp

Widzę, że właśnie tu o Gdańsku w ostatnim czasie pisali? Właściwie ten ostatni czas miał miejsce tak naprawdę z rok temu. wtedy tez były wystawiane właśnie oferty dla doradców ds. sprzedaży samochodów. Jak przez ten jeszcze bieżący rok szła średnia sprzedaż? interesują mnie przy tym prognozy na ten kolejny. Znacie widełki?

AGA

Od wielu lat jestem klientką Centrum. Wspaniała i świetnie wyposażona siedziba to nie wszystko. Moim zdaniem, o wysokich ocenach Centrum w opiniach klientów decydują przede wszystkim ludzie. Z uwagi na fachowość obsługi i szczególnie przyjazny stosunek do klientów na moje wyróżnienie zasługują Panowie Janusz Jarosz oraz Mateusz Pol. W ogóle, podczas wizyt w Centrum czuje się dobrą atmosferę i zaangażowanie całego zespołu. Gratulacje!

Ilona
@AGA

Brzmi w porządku. A o której miejscowości jest tutaj mowa?

Mikołaj Tasarz Nowy wpis
@Ilona

O Gdańsku

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku diagnosta samochodowy - zatrudnię?
Ilona

Widzę tutaj jakieś przykre doniesienia o ucinaniu zaraz po miesiącu pracy pensji ludziom tutaj, gdy ktoś pytał o pracę w Gdańsku. Wrzucili niedawno ofertę, że szukają mechanika ale do Szczecina. Myślicie, że tam jest podobne z takim ucinaniem jak tutaj? Pracował ktoś w Szczecinie może i by powiedział jak tam w ogóle jest? Podobnie jak tu w Gdańsku?

Szukam pracy w mieście Gdańsk. Zainteresowała mnie oferta firmy Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 5500 ?

RC

Haha na rozmowie tak ale po pierwszym miesiącu dostaniesz 3000zł netto

Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 6600 i Blacharz Samochodowy. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Nie wierz w to co oferują już po pierwszym miesiącu będziesz miał obcięta pensje bo niby czegoś nie zrobiłeś, zapomnij o premiach nagrodach atmosfera masakra, nie polecam nikomu!

A.B.

Jestem bardzo zadowolona z naprawy mojego samochodu Fiat w blacharni Auto Plus. Bardzo kulturalna i kompetentna obsługa, precyzyjne wykonanie naprawy, przyjazny, życzliwy kontakt redukujący stres powypadkowy.

Na jakie benefity można liczyć w firmie Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o.?

żadne, tylko kary, nigdy nie masz wypłacone tego co Ci się należy, zawsze obcięte!!!!

Jon
@.

Święta racja. Nic dodać nic ująć. Szkoda nerwów na takie traktowanie szczególnie ze strony pani dyr...oraz pana od kamer...

xyz

panie prezesie proszę się rozliczyć z obietnic i pieniędzy! Nie idźcie tam pracować! Prezes nie szanuje ludzi i tylko każe dyrektorom zbierać haki żeby nie płacić. Brak szacunku do ludzi i na sile szukanie i tworzenie na pracowników złych papierów. Odklej się człowieku od kamer!

PS

Racja ta firma to dramat. Ale nie przez pania M tylko przez prezesa, ktory sam rzadzi firma sterujac Pania M, ona wykonuje jedynie polecenia. Sama nie może nawet niczego podpisac i podjac decyzji. Prezes podpisuje nawet wszystkie faktury i sam kilka przelewy. Ksiegowosc sie z tego nawet smiala. Zresztą swiatem prezesa sa kamery. Pani M jest wymagajaca ale tez pomocna i ja tam jej wspolczuje bo latwo babka z Panem A nie ma.

Ona
@PS

Ale jaja to już jest na maksa żenada że firma sama sobie robi takich wpis a tak naprawdę jedna osoba która próbuje się teraz wybielać. Pomocna bardzo ale w odchodzeniu z tej firmy. Szkoda słów.

BT
@PS

To nie ch się zwolni i spowoduje, że atmosfera się na pewno polepszy!!!!

PsPs
@PS

Zgadza się, Pani M robi wszystko aby pomóc pracownikom , dodatkowo w tym wspiera ją jeszcze jeden Pan M , , prezes do wymiany , absolutny brak wyczucia , pojęcia o świecie oprócz swoich kamer na których szuka byle czego aby tylko pracownikowi nie wypłacić wszystkich pieniędzy, nie polecam.

PZ
@PsPs

Brak słów..pomaga pracownikom? Ciekawostkia.może zapytajmy Beatke i chłopaków co odeszli

Rany
@PZ

Patrycja znajdź prace i przestań hejtować ;-)

TM

Obecną sytuacja w firmie jest na tyle zła, że zaczynają pojawiać się bardzo złe komentarze na stronie Google od potencjalnych Klientów, niestety ludzie z łapanki, więc mają prawo nie mieć wiedzy, nie ma już kto ich uczyć, bo wszyscy, dzięki którym salon działał już nie pracują, a jedna kompetentna osoba w całym dziale sprzedaży w dodatku w dziale samochodów dostawczych nie jest w stanie robić wszystkiego. Pytanie do Dyrekcji i Zarządu, jak jeszcze długo nie będą mieć krzty szacunku do osób dzięki którym ta firma jeszcze się utrzymuje.......

Czy pracodawca Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

nie.

Odpowiedź

Tak motywuje ale do szybkiego odejścia.

Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Sprzedawczyni. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

RC

Kolezanko uwierz mi, że szkoda czasu i nerwów dla tej firmy, kadra ,, zarzadzajaca'' nie mająca szacunku dla drugiej osoby, (usunięte przez administratora) wieczne kary, zastraszanie, kilku innych dealerów w Trójmieście szuka tam się rozejrzyj.

PZ
@RC

W punkt. Dokladnie tak jak piszesz. Brak szacunku do drugiego czlowieka, odgorne traktowanie, kary jak w (usunięte przez administratora). Dodatkowo wulgaryzmy i nieuczciwosc.

Majkel

Byłem, nie polecam. Zapytajcie chłopaków z branży to wszystko Wam dokładnie powiedzą.

BG

Ta firma to jakiś kompletny dramat. Czy pan prezes nie widzi tego jak jedna pani rozwala cały ten system? Pani M. niszczy tą firme od środka. Każdy to widzi, ale nikt nie zareaguje. Ludzie są zdemotywowani,zastraszani kompletny,codzienny (usunięte przez administratora) W innej firmie poleciałaby w 1 dzień. Rotacja jakich mało. Przyjmowani są ludzie z łapanki, pojęcia nie mający o samochodach.Nie polecam nikomu. Strzeżcie się tej złej aury.

dawny Pracownik PTHM Auto Plus

czy to ta sama forma co Auto Plus na ul. Hallera 132?? Bo na Hallera pracowałem kilka lat... gdy kierownikiem sprzedaży była Pani Bocheńska

Łukasz

Jak atmosfera w firmie? Dobrze się pracuje ?

Wlodi
@Łukasz

(usunięte przez administratora) Kompletny brak szacunku do pracowników. Metody zarzadzania jak za komuny. Wyzysk, (usunięte przez administratora)Szkoda czasu i zdrowia na to miejsce.

@Wlodi

Zaniepokoił mnie Twój komentarz. Możesz podać jakieś przykłady, które potwierdzą, że rzeczywiście atmosfera nie należy do najlepszych? W szczególności stwierdzenie o wyzysku jest niepokojące, więc proszę o uzasadnienie.

Kamil

@Zbigniew Możesz dodać coś do swojej opinii? Chyba, że to konkurencja tak pisze.

Zbigniew

Niezadowolony - masz słuszną rację omijać ich szerokim łukiem .

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Potokowa 15AC
    80-283 Gdańsk

Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o.