Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o.

fiacik 2013-05-20 08:41
nie kupię tam więcej samochodu , a w ogóle nigdy fiata
NIEZADOWOLONY 2016-07-31 10:47
AUTO PLUS - SERVIS TO PORAZKA NIE POTRAFIA NIC NAPRAWIC .
PO KAZDEJ WIZYCIE U NICH SAMOCHOD BYL W GORSZYM STANIE NIZ PRZED.
AUTO PLUS I SCHEWE - SERVISY FIATA W GDANSKU TO BADZIEWIAKI NAJLEPIEJ OMIJAC JE SZEROKIM LUKIEM
syn 2016-08-05 22:30
e tam, mój szwagier u nich miał samochód ostatnio i nie narzeka, mówi że wreszcie wszystko działa jak trzeba
Agata 2017-07-31 12:21
A jak obecnie wygląda praca w Centrum Motoryzacyjne Auto Plus? Czy w ciągu ostatniego roku zaszły jakieś zmiany, które mogą być istotne dla przyszłych pracowników? Co możecie doradzić osobom, które są zainteresowane dołączeniem do firmy? Czy mogą liczyć na benefity, czy też możliwości rozwoju? Każda dodatkowa informacja może być pomocna.
serwisant 2017-09-12 18:38
praca w Auto Plus obecnie nic nie zmieniła, ciagle wszystko źle mało, plany ciężkie do wyrobienia, pensja co chwile obcieta, u nas na serwisie tez ciagle z amały przerób itp, ogólnie bardzo sie pogorszyła atmosfera w firmie
Agata 2017-09-13 08:44
@serwisant dziękuję za odpowiedź. Rozumiem ze według Ciebie presja na wyrabianie planów wpływa na atmosferę w firmie. Czy właśnie ich nie wyrobienie jest powodem niższego wynagrodzenia? Co jeszcze warto wiedzieć o tej pracy? Czy możecie liczyć na dodatkowe benefity, kursy, czy też szkolenia?
Zostaw swoją opinię o Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o.