MediaExpert

Opinie o MediaExpert

No name

Podejście rekruterow na żenującym poziomie. Nigdy nie spotkałam się jeszcze z takim przejawem nieprofesjonalizmu. Nie informują rzetelnie o warunkach a potem zaskoczenie że kandydat odmawia. Porażka..

Praca dla sfrustrowanych i niedowartościowanych ludzi. Sens pracowników, kierowników w media expert to siedzenie na czacie pracowniczym i chwalenie się kto, co dzisiaj sprzedał. Potem pisanie o sobie pozytywnych opinii na Google. Współczuję.... Pracowałem z ludźmi, którzy byli mistrzami sprzedaży, zarabiali gruby hajs a na końcu wszyscy na nich lecieli. Tylko dziwne, że pracowali w media expert, zrozumiałbym gdyby była to przelotna praca, a ambicje na przyszłość byłyby większe.

@Tomek

Pracowali tam dla hajsu.

@Adam

Tylko gdzie ten hajs....

Ss

Czy tatuaże są akceptowane na stanowisku doradcy? Np na ręce.

Robson

A więc tak.reklamy to zawsze reklamy.nawet net okłamuje.chialem kupić rower za marne 1500zl.moglem wydać jednorazowo i kupić gotówką.zamowilem i przywieźli.zadecydowalem że jednak wezmę na raty.niby zero procent.a niech będzie nawet z procentem ale jest wielkie ale.zamowilem przywieźli i z 1500 gość mówi na raty 2500 wyjdzie.wiec w (usunięte przez administratora) sobie wsadźcie rzekome 0% po pierwsze a po drugie jak to mi sprzedawca wyznał to jest chwyt marketingowy????produkty ok ale nie dla ludzi bez kasy.idziesz kupujesz i ok.a jeszcze jedno,wcisną ci jakieś ubezpieczenia za kolosalne pieniądze.podsumowanie,produkty dobre lecz naciąganie i za moim zdaniem 300% wartości.nie dla 80%ludnosci sory.taki kraj.dziekuje

Konkurencja?
@Robson

Czyżby koleś z konkurencji? Taki stek bzdur może wychodzić tylko stamtąd

Andrju
@Konkurencja?

Od kiedy każdy komentarz ukazujący prawdę jest stekiem bzdur?

Kolega
@Robson

Aha czyli teraz mamy taką strategię marketingową na odkręcenie tematu: sami pozorujemy bzdurne posty niby-klientów czy niby-konkurencji (cud - nagle zaczęły się takie pojawiać, na portalu o miejscach pracy chociaż ich miejsce jest na innych portalach), a potem sami z nimi dyskutujemy i obalamy. W końcu najłatwiej rozwiązuje się problemy stworzone przez samego siebie, znając dokładnie przeciwnika. Super sprawa. Koniecznie przybijcie tam w Złotowie piątkę sobie samemu za takie dobre pomysły. Grunt to zamieszać i zakrzyczeć c’nie? Bo żeby tak prawdziwi ludzie mogli coś napisać o tej pracy i nie być zakrzyczanym przez armie trolli - co to to nie...

Doradca Klienta

Po przywitaniu się i przedstawieniu zakresu obowiązków i mojej przeszłości, przeszliśmy do tzw scenki sprzedażowej, w której musiałem przedstawić propozycje jak największej ilości produktów dla klienta, uzasadnić dlaczego ma kupić droższy produkt oraz powiedzieć coś o nowym laptopie. Dodatkowo później przekonać go do zakupu na raty i zachęcić do skorzystania z promocji. Ogólnie rozmowa trwała ponad godzinę, czułem się swobodnie a kierownik sklepu doceniał moje doświadczenie oraz wiedzę.

1. Jak przekonać klienta do wyboru laptopa za 6 tysięcy, gdy on chce tego za 4 tysiące? 2. Co w przypadku agresywnego klienta, któremu nie działa sprzęt i chce go reklamować? 3. Jak namówić klienta na wybór ubezpieczenia za 1,5 tysiąca? 4. Jakie dodatkowe produkty można zaproponować do laptopa?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Marek77-Jaw

Nie wiem gdzie to zrobić, a w necie wpadłem na to forum. Chciałbym podziękować panu Erykowi, który wczoraj pomógł mi wybrać tv w Media Expert. Widać i czuć było, że facet zna się na rzeczy. Po prostu dobrze nam się gadało, a że pierwszy seans na nowym oledzie mam za sobą, to mogę napisać - super. Jeszcze raz wielkie dzięki!!!

@Marek77-Jaw

Jakie miasto i sklep?

Hubcio

Nie widzę swojej opinii a więc dodam jeszcze raz. W sklepie w którym pracowałem na czasie teraz jest wystawiać sobie samemu pozytywne opinie, nawet podwójnie a potem wyskakiwać z tym na czat pracowniczy. Żenada ale niektórzy potrzebują podwójnej atencji.

Żartowniś ponury
@Hubcio

No i napisałeś dwa razy. Co to może znaczyć? ;) :)

Hubcio
@Żartowniś ponury

Chciałeś być chyba fajny, ale Ci nie wyszło. Post pojawił się podwójnie, gdyż gowork weryfikuje opinie, a to jest mylące. A poza tym polecam czytanie ze zrozumieniem, bo pisałem o dowartosciowywaniu siebie w pozytywnych komentarzach na własny temat. A tu o sobie nic nie pisałem. :) Po prostu żenujące jest to jak dorośli ludzie muszą zwracać na siebie uwagę, żeby poczuć się dowartościowanym.

Maciej

Witam moi dwaj koledzy dostali propozycje wypowiedzenia za poruzumieniem stron z okresem wypowiedzenia zawartym w umowie.(1 miesiąc). Czemu nie dostali normalnego wypowiedzenia??? Za porozumieniem stron tracą prawo do zasiłku. Czy ma to związek z covidem?

Pracownik1

Nie polecam. Milion kierowników i żaden nic nie robi, jedyne co to się czepiają nie dając nic od siebie. Zero kompetencji a na dodatek wyzysk lepszych pracowników a pochwała dla gorszych. Jeśli jesteś ambitny i się szanujesz to znajdziesz coś lepszego ta praca(usunięte przez administratora) Warta

@Pracownik1

Nie jest źle nie narzekaj.To naturalne jak jogurt z piątnicy że jak jesteś pracowity i ambitny to będziesz wykorzystywany,tak to wygląda praktycznie wszędzie chyba że masz pysk od ucha do ucha to się wybronisz,pokornością nie wiele zdziałasz,owszem utrzymasz się w pracy ale zawsze będziesz dostawał po dupie.Jak jesteś na top liście ulubionych u kierownika będziesz miał trochę luzu w innym przypadku musisz mieć twardą dupę,ale to żadna nowina wszędzie tak jest.Trzeba trochę poznać rynek pracodawców w Polsce żeby zrozumieć czym rządzi się prawo pracy.Nie myśl że gdzieś indziej będzie lepiej,musisz sam nad sobą pracować żeby nie dać się wyrolować...jak się pięknie zrymowało haha.Ludzie zawsze wymagają więcej od pracowitych,poukładanych,ambitnych,przejmujących się swoją rolą, a mniej od tych co za wiele nie wnoszą bo od takich za dużo nie uzyskają i niestety to oni są na wygranej pozycji,ale tylko do jakiegoś czasu.Nie ma recepty na idealną pracę.Twoje zalety które czynią Cię dobrym pracownikiem niestety też są twoją kula u nogi,bo jesteś mile widziany ale do (usunięte przez administratora)zadań,natomiast nieroby na dłuższą metę nigdzie się nie utrzymają,chyba że po znajomości ale nie każdy ma tyle szczęścia.

@Marek

Taaa podstawa już wieksza w biedronce a zapierdol taki sam

Jak długo czeka się na rozmowę kwalifikacyjną? :)

Vilge
@Anonim

Do mnie odezwali się po tygodniu od złożenia cv

Pracownik1

Marek. Bzdura nie w każdej pracy tak wyzyskują jak w tej. Chyba ktoś nie miał za dużo styczności z innymi firmami bo ja pracowałem w różnych i zdarzyło mi się pracować w firmach gdzie wymogi były adekwatne do pensji, a tu ani pensji spoko, ani atmosfery i jeszcze nikt nei potrafi nic zorganizować.

Pracownik 001
@Pracownik1

Nie zgodzę się. Procedury są i działają, wystarczy się ich trzymać. Ale jest też przestrzeń na indywidualizm, na nowe rozwiązania. Jak to mówią: żeby łamać zasady, najpierw trzeba je dobrze poznać, Pozzdrawiam

@Pracownik 001

Hahaha ta firma i zasady hahaha

Adsm

Mam pytanie ile zarabia kierownik?

ASM
@Adsm

Sporo

Tytus
@ASM

ta... a jak nie wyrobisz planu to mniej niż, sprzedawca :) z resztą nawet jak wyrobisz to często sprzedawcy zarabiają tyle samo. :)

Wynagrodzenie POK

Hej Czy możecie powiedzieć na jakie wynagrodzenie ( mówię o podstawowym ) można liczyć jako wieloletni pracownik POK?

Tytus
@Wynagrodzenie POK

Coś się zarobi

Pracuje w naszej firmie dość długo i nie potrafię pojąć fenomenu marnowania potencjału "małego agd"jest to dział praktycznie samoobsługowy choć klienci oczekują zaangażowania doradców jak wiadomo na tym dziale pracuje z reguły mało doradców,którzy zajmują się głównie porządkami,wykładaniem towaru i innymi zadaniami a jest ich sporo w tym czasie połowa klientów wychodzi bez towaru.Na dużym agd czy rtv klient zaczeka na doradce bo nie ma wyjścia musi kupić lodówkę,pralkę tv jeśli mu się zepsuł tego typu sprzęt a odkurzacze pionowe,ekspresy do kawy roboty sprzątające itp produkty nie są niezbędne do tego trzeba klienta przekonać.Sama robię prawie najwyższy obrót w salonie i jestem przekonana że mogłabym wyrobić minimum 30% więcej gdybym miała więcej czasu na handel,a gdyby jeszcze jedna osoba była z nami na dziale bez problemu też wyrobiła by fajny obrót,matematyka jest prosta 10-20% większe obroty na salonach a jest ich sporo.Wystarczy trochę zainwestować w te działy uwagi ,pieniądze leżą na ulicy a w naszym przypadku na naszej szarej wykładzinie,między alejkami...

emem

(usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie nikomu - chyba, że nie masz sumienia i nie przeszkadza Ci ciągła presja, brak życia prywatnego,a mometami nawet mobbing z góry. Niby firma ma określone procedury/zasady - w rzeczywistości wszyscy,(usunięte przez administratora) Jeśli czegoś nie wiesz nie licz na pomoc - zostaniesz odesłany do (usunięte przez administratora) wewnętrznej strony internetowej gdzie część z tych procedur jest nieaktualna (np. z 2015r), bądź nawet ich nie ma. Dla kierownictwa jesteś tylko pionkiem - nie możesz mieć absolutnie własnego zdania,(usunięte przez administratora) Jeśli wykażesz oznaki jakiejkolwiek inicjatywy czy myślenia na dłuższą metę niż 1-2 dni do przodu zostajesz momentalnie sprowadony do pionu przez kierownictwo - a jeśli to nie pomoże to cóż... możesz się żegnać z pracą. Ciągłe niedopowiedzenia z góry, obietnice lepszych dni, wypłat, które nigdy nie zostają wprowadzone, bo zawsze jest jakieś "ale". Straszny nawał pracy i brak realnych perspektyw na ich zrealizowanie w ciągu dnia - chyba, że zostaniesz nadgodziny, które niekoniecznie są zawsze mie widziane - to zależy od nastrojów w centrali). Ceny zmieniające się nawet 3 razy dziennie i co chwile inne promocje wprowadzją zamęt nie tylko wśród klientów, ale i pracowników. (usunięte przez administratora) Nigdy więcej pracy w media expert.

Doopso
@emem

To wszystko prawda. Dodam jeszcze że grafik jest do bani, nie można się dogadać. 11h stania na nogach - polecam, można usiąść tylko podczas jedzenia albo na pok. Wszędzie nerwy i presją. Do tego w opisie stanowiska powinno być "Agent ubezpieczeniowy", a nie doradca klienta.

Takie życie...
@emem

Uwierz że bywają gorsze firmy,dużo gorsze,fakt nie jest lekko ale z doświadczenia wiem że ta praca nie jest taka zła.Popracujesz gdzieś indziej zrozumiesz.Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

baja
@emem

Jeśli ilość przekłamań w tym wpisie dorównuje ilości błędów, to faktycznie miarodajna jest to opinia...

Onet
@Doopso

Jesteś mało poważny,ciesz się że masz dniówki 11 h bo to najlepsze co może być a jeszcze lepsze są 12 h bo masz więcej dni wolnych chyba że lubisz pracować po 8 h od 11-19 non stop i czekasz na jeden dzień wolnego żeby zamiast odpocząć,wyprać tonę prania która się nazbierała,pojechać na zakupy,posprzątać mieszkanie itd...i chodzisz wkur....non stop bo jesteś zmęczony.

Olek
@Doopso

Wolisz pracować 3-4 dni w tygodniu po 12 h i mieć 4 albo 3 dni w tyg wolnego czy pracować poniedziałek,wtorek,środa,czwartek,sobota od 13-21 ?? i nie masz 2 dni z rzędu wolnego i zero czasu dla siebie ?

Haha
@Doopso

Stać na nogach ciesz się że masz czas na to stanie bo ja rzadko mam taki luksus,usiąść i zjeść ?? marzyciel ja nie mam czasu na tak długie przerwy ale mimo tego nie narzekam.Jest jak jest żyjemy w Polsce a nie Luksemburgu jak byś się dostał na dział rtv miałbyś więcej luzu, więc podejrzewam że musisz albo robić w piekiełku czyli małe agd albo duże agd oba działy są do (usunięte przez administratora)najwięcej pracy ale nie ma co narzekać,bo z pracą od roku różnie bywa....

Hmm

Pracowałem w tej pracy dosyć krótko, ale na tyle by wyrobić sobie zdanie na temat zasad tam panujących. Najpierw się nasluchalem o super pensjach od pracowników itp a potem rzeczywistość otworzyła mi oczy... Jeśli jesteś dobrym pracownikiem to i tak Cie nie docenia, najważniejsze jest robić wyniki, a poza tym możesz siedziec na socjalu i nic nie robić. Tak właśnie wyglądało to u mnie w markecie, jeden strzelił parę gwarancji, poza tym wychodził co 3 godziny na posiłek, a w międzyczasie nic konkretnego nie robił tylko się wymądrzał. Kierownik, którego nigdy nie było, a jak był to nic nie robił lub miał dziwne problemy. A pod nim kilku innych ks którzy wykonywali każde jego polecenie. Szkoda tylko, że i tu więcej siedzenia na socjalu było i (usunięte przez administratora)się. Reasumując kilka osób które nic nie robiło oprócz zwracania innym uwagi, chociaż często te komentarze nawet nie były adekwatne do sytuacji. Brak ochrony, przez co później firma ściągała hajs z pracowników, którzy mieli obcinana pensje za nic, na dodatek musisz pracować jako magazynier i wykonywać milion innych poleceń. Ogólnie to nie polecam, te wysokie pensje są wyssane z palca, być może jeden na 6 zarobi większe pieniądze siedząc na agd gdzie i tak każdy weźmie jakąś usług, za które masz płatne. Reszta jak na tyle obowiązków uważam ma słaba pensje.

Pracownik1

Pracownik001 widzę, że ktoś odleciał tu myślami w kosmos. Widać, że niektórzy tak lubią lizać tylek osobom nad nimi, że nawet na forum ciężko pogodzić się z rzetelna opinia. A jeszcze do tego mogę dodać, że jest to firma, w której zatrudniają samych doradców klientów, zero ochrony, zero sprzątaczek, zwykły pracownik musi robić wszystko, włącznie z przenoszeniem bardzo ciężkich rzeczy, który są niezgodne z bhp a na końcu odetną mu z inwentaryzacji. Pensje nieadekwatne do pracy, a kierownicy przekraczają non stop swoje kompetencje

Zainabalkhalifa 104

Przestańcie puszczać w kółko reklamę w tv bo oszaleć można! Raty nigdy 0%,a i wciskanie na siłę gwarancji= żywa gotówka na tym zarabiają. Sprzedawcy ,,polujący" na klienta. Drożyzna, omijam szerokim łukiem.

Garbis
@Zainabalkhalifa 104

Przestań ślęczeć przed telewizorem. To ogłupia!

Aby głośniej
@Garbis

Przez was to niestety nawet jazda samochodem z włączonym radiem ogłupia. I to jest smutne

Whaaaza!
@Aby głośniej

Ogłupia (usunięte przez administratora) Mądrym nie szkodzi. Pozdro dla kumatych

Tom

Jak wygląda aktualnie sprawa zniżek pracowniczych ? Chodzi o to co ile można zakupić nowego smartfona ze zniżka.

Maruder
@Tom

Nie ma stałej stawki, na każdy sprzęt jest inna zniżka.

@Maruder

Ale mi nie chodzi o kwotę zniżki ale o czas jaki musi upłynąć między zakupami na zniżkę

Maruder
@Tom

Niektóre rzeczy są bez limitu, inne z limitem. To jest zakup pracowniczy, a nie furtka na robienie rabatów dla znajomych ???? producenci przeważnie dają 2 lata gwarancji i tyle minimalnie sprzęt powinien wytrzymać.

@Maruder

Ale z Ciebie gbur było proste pytanie o zniżkę na smartfona może lubię zmieniać telefon co rok a Ty wyskakujesz ze znajomymi i furtkami. Jeśli tak obsługujesz klientów to ja im współczuję

Name
@Tom

Nie słuchaj ich. Ja na te zniżki wyposażyłem chatę znajomemu bo od tego są. A jak się skończą to zawsze możesz dogadać się z kolega z pracy. A jak kupować za cała kwotę to tylko u konkurencji :)

Jaki jest procent od sprzedaży?

Handlowiec
@Kandydat

Według moich obliczeń jakieś 0.00(...)01%

Lioneeeekk

Witam ;) Jakie są zarobić w sklepie na magazynie i godziny pracy ?

Kei
@Lioneeeekk

Magazyn (przynajmniej ten nowy w Łodzi na Olechowie) to tragedia. Kierownicy zmian i brygadziści mają pracowników gdzieś, rzadzi kolesiostwo i prawa starszyzny. To co w teorii jest powiedziane na codziennych odprawach przed zmianą, że każdy pracuje tak samo, dzielimy sie pracą po równo itp. W momencie gdy przychodzi dostawa dużego agd (pralki, kuchenki, lodówki) i niby wszyscy pracownicy powinni złapać po jednym zleceniu zeby to rozładować szybko i sie nie nameczyć, w praktyce wygląda tak, że pracownik pracujacy na magazynie 1-2+ lat idzie do brygdzistki i zmienia sobie zlecenie na cos lżejszego, a "świeżaki" tachaja cięzki agd po 6-8h na zmianie. No i oczywiście komunikat brygadzistów, że oni oczekują 80% gotowosci do nadgodzin, to znaczy że 4 na 5 dni roboczych masz być chętny wyrobić 2 dodatkowe godziny (oczywiście wszystko legalnie płatne itp), ale jeśli z jakiegoś powodu nie możesz, np małe dzieci czy cokolwiek innego, to mamy 10 chętnych ukraińców na twoje miejsce. Aha i oczywiście 3/4 hali gada po ukraińsku :)

Zola
@Kei

Ty, Kei, a Ty w pierwszym tygodniu pracy myślałeś, że zostaniesz kierownikiem:):) Młody zawsze musi się wykazać. proste. A ty zaraz o jakieś fali niczym w wojsku za PRL-u opowiadasz

Rekiny Employer Brandingu
@Zola

Naprawdę podziwiam, ze komuś zatrudnionemu na etat od marketingu pracy i taniej „internetowej adwokatury” chce się w tak bzdurny sposób uprawiać dyskusje z ludźmi przytaczającymi realne fakty. Oczywiście ze bierzesz za to pieniądze ale na sile tylko odwracasz kota ogonem i efekt jest naprawdę marny. Myśle ze czytający to doskonale rozumie kto jest kim w tych dyskusjach.

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Warszawa

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 224.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 18 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MediaExpert?

Kandydaci do pracy w MediaExpert napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MediaExpert