Opinie o Korbut Sp. z o.o. (Zakończona działalność) w Kraków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Korbut Sp. z o.o. (Zakończona działalność). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Korbut Sp. z o.o. (Zakończona działalność) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korbut Sp. z o.o. (Zakończona działalność) w Kraków

silny

O co chodzi z tymi L4, prawda ukraińcy są tańsi i za chorobowe im sie nie płaci dlatego tylu ich zatrudnili w korbucie. ciekawe czy znajdzie sie odważny i zgłosi temat do inspekcji pracy

anonimowy

Jestem pracownikiem od kilku miesięcy (etat). Firma w porządku - płaci na czas i tyle co się należy, ale za ciężką pracę. Lenie nadużywający L4 (kilka ich (usunięte przez administratora) nych opinii powyżej) nie powinni tam szukać pracy - szybki wylot gwarantowany. Jeśli jednak naprawdę ciężko zachorujesz firma będzie robić wszystko byś wyzdrowiał i wrócił - dbają o nas.

aaa
@anonimowy

Ile można zarobić przy 200 godzinach w miesiącu na budowie?, nie kombinując jestem pracowity i sumienny.

kuba

Nie wiecie na czym polega praca projektanta z branży telekomunikacyjnej w Kortbudzie? Jakie przykładowo projekty się dostaje?

projektant
@kuba

Naucz się pisać, to może będziesz mógł zbierać zgody i uzsgadniać trasy w terenie...,

abc

8-10 zł/godz. tyle po podwyżce miałem, sprzęt owszem jest ale ludzi traktują jak Robokopów 12godz w tym przerwa 15-30min jak szefostwo ma dobry humor. Polecam !!!!

Czy po rozmowie w Korbut Sp. z o.o. (Zakończona działalność) rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
rozsądny

Dostałem, nie tylko ja i było to dosyć sporo w porównaniu do poprzednich zarobków. Po za tym trzeba być ślepym żeby nie zauważyć, że firma teraz sporo inwestuje w sprzęt, samochody i w ludzi też ...

abc - 2013-04-05 21:25:01 a pracujesz jeszcze w firmie? bo jak nie, to nie doczekałeś podwyżek :D ...z tymi podwyżkami to ciekaw jestem czy ty dostałeś? bo ja nie (usunięte przez administratora)

abc

a pracujesz jeszcze w firmie? bo jak nie, to nie doczekałeś podwyżek :D ...

yyy

Całkowicie się zgadzam przerost formy nad treścią tylko treśc że rzygać sie chce. chłopcy się muszą dorobic... jeden wielki syf.

Sprawiedliwy

Jeśli zgodziłeś się na takie warunki to co teraz narzekasz? Chyba na siebie?

aaaa

jeden wielki dramat i(usunięte przez administratora) nie płacą za nadgodziny

XxX

póki kierownictwo jest jakie jest to zawsze będzie wykorzystywanie okradanie, pomiatanie i oszukiwanie pracowników. godziny pisane wedle humoru(jak ma dobry to utnie mniej). Nadgodziny po 7.77zł/h. Kto tam pracuje niech sie najlepiej pomaluje na czarno i bedzie wyglądał adekwatnie do stanowiska-NIEWOLNICTWO COME BACK

student

Miałem praktykę studencką w FIRMIE Korbut- biuro geodezji... i potem jeszcze parę miesięcy extra pracowałem. Chłopaki spoko, wyrozumiali dla 'leszcza', robota też O.k. jak w geodezji, płaca jak dla praktykantów ale dużo się nauczyłem konkretów, myślę że z doświadczeniem łatwiej będzie teraz coś znaleźc. Szkoda ze nie potrzebowali na stałe do pracy ale może na wiosnę będzie więcej robót więc się załapię ponownie. student geodeta

Musisz być blisko z Prezesem, albo nie byłes na budowie godziny płacą ale nie tyle ile sie pracuje, trza pracowac po 16 a kierownik zapisuje 12 Jak masz staż to napisz cos wiecej tylko szczerze

DOCIEKLIWY

Jak piszesz ze często teraz zatrudniają nowych to znaczy że szybko sie pozbywaja ludzi z firmy czy sami ludziska uciekaja? Chyba ze macie sporo roboty i bierzecie nowych...? Dobre są zarobki? Są nadgodziny? SZUKAM ROBOTY OD ZARAZ. Robic mogę na fula ale żeby płacicli za to, pamietam jak mój stary z kolegą szukali roboty to zrobili wywiad i nie przyjeli się w tej firmie jakiś czas temu, ale nie wiem jaka byla prawda bo delikatnie mowiac prezio, wszystkich mial w (usunięte przez administratora)(poszanowaniu głębokim), potrzebowal robokopów a nie ludzi i tak ich traktował.

pracownik ze stażem

Polecam prace w tej firmie. Nowy pan Prezes ma podejscie do ludzi i ich szanuje. Ci co pracuja, zarabiaja tutaj jak prawdziwe szychy. Teraz to tu mi sie podoba, kazdy moze sam sprwdzic bo co jakis czas sa przyjmowani nowi ludzie. Nie ma sciemy a zazdrosnicy i złosliwcy niech otwarcie mówią jak jest.

aDamo

Zgadzam sie z powyższymi ocenami. Atmosfera psychozy, nieudolne kierownictwo, braki w wyposazeniu firmy,nedzne wynagrodzenie.

PanP

Potwierdzam opinie kolegi wyżej z tym że do 1500 to mi trochę brakowało ...

Pracuś

Sympatyczna atmosfera ? Chyba pisał to jeden z kierowników Wyzysk wyzysk wyzysk praca po 9-10 h za 1500 zl A jeżeli chodzi o wykonanie robót to straszna fuszerka. Pracowałem w kilku firmach ale pierwszy raz na oczy widziałem coś takiego

waldek

a ja mam inne zdanie, chlopaki wykorzystuja ludzi po studiach za marna kaske, ale atmosfera w miare dobra (jak to zwykle do czasu heheh)

Korbut Sp. z o.o. (Zakończona działalność)