Opinie o THT Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie THT Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie THT Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THT Sp. z o.o. w Świdnica

Dred

Powiem tak , na magazyn i wózkowego odradzam,na maszynach jest nawet ok.

NA NIEOBECNEY
@Dred

czemu odradzasz na magazyn i wózkowego ? jakie są zarobki na wózku?

@Dred

Możesz coś więcej napisać o pracy na tych stanowiskach w firmie THT? Dlaczego nie polecasz pracy w tym dziale? Rozumiem, że warunki pracy są zróżnicowane, opisz proszę, jak to wygląda. Na pewno potencjalnym kandydatom takie informacje się przydadzą.

@NA NIEOBECNEY

Na magazynie zdarzają się okresy gdzie trzeba prawować po 10 godzin , rozładunki załadunki , wszystko pilnie. Co do wózkowego, wszystko trzeba robić na zaraz , polecania magazynu w pierwszej kolejności choćby hala się paliła( a to hale wózkowy obsługuje) , wózek praktycznie bez bieżnika i żadnej osłony przed warunkami na dworze plus spędzanie minimum 2-3 h dziennie na dworze co w obecnej porze roku raczej nie jest niczym przyjemnym + pomysły i zażalenia pani prezes.

@Dred

(usunięte przez administratora) NIKT Z TYM NIC NIE ROBI? A ILE OSÓB NA PRACUJE NA MAGAZUNIE I WÓZKACH? A JAK Z HAJSEM ? JAK ATMOSFERA MIEDZY KOLEGAMI W PRACY

@A

Na magazynie obecnie jest chyba 6 osób z czego 2 wózki widłowe, kasa w cale nie taka zła jak na okolice ale (usunięte przez administratora) nie urywa, co do atmosfery różnie bywa.

@Dred

Tzn kasa jak wypada podaj w brutto A atmosfera spoko chłopaki ?

@Dred

A na zakładzie są jakieś ładne dziewczyny żeby było ma co zawiesić oczko ?

@A

Z sobotami i premią pewnie powyżej 2600 da się wyciągnąć. Ekipa magazynu nawet w porządku, na hali też fajni ludzie. Łatwo premie stracić no ale cóż, Polska

a
@Dred

ale Ty mi napisałeś 2600 brutto czy netto?:)

@a

Netto, nie dam sobie ręki uciąć że tyle się uda ale 2300 na pewno

R

O kurde ;) ciekawe

@R

Może kasa niezła ale szkoda psychiki , wszystko pilne , z maszyną do streczowania obowiązków jeszcze więcej.

@Dred

Aż tyle zamówień czy jaki ch.uj? Najwyżej przyjdę potem jak się uspokoji ????

Lucek
@Dred

Jak się nie umie (usunięte przez administratora) i nie ma się organizacji pracy własnej to nigdzie nie będzie dobrze. Trzeba umiec sobie poukładać pracę.

Dżentelmen Metalu
@Dred

Akurat stretcharka to dobry pomysł i oszczędność czasu. Chyba, że się stoi i patrzy jak się paleta kręci kiedy w tym czasie można coś innego ogarnąć ;)

@Dżentelmen Metalu

Niezbyt duża oszczędność jak masz na raz 20 palet do ostreczowania i 30 innych rzeczy do robienia ;)

Dżentelmen Metalu
@Dred

Kwestia organizacji pracy ;)

Uczciwy Spokojny Człowiek

Witam Serdecznie pracowników owej firmy. Czy mógłbym dostać rzetelne opinie(recenzje) o pracy w tej firmie? Jak wygląda stawka dla magazynierów ,operatorów i szwaczy. Czy warto aplikować ? Czy pracuje tu dużo osób? Jakie są opinie wewnątrz firmy? Czy w zakładzie jest klimatyzacja ? Czekam na szczere opinie Pozdrawiam

Uczciwy Spokojny Człowiek
@Uczciwy Spokojny Człowiek

Halooo? Jest tu kto ?????????

XDE
@Uczciwy Spokojny Człowiek

Halo też jestem zainteresowany ofertą magazyniera chciałbym poznać więcej szczegółów

@Uczciwy Spokojny Człowiek

Jaka klimatyzacja? Warunki pracy jakie są każdy wie kto tam pracował. Spytać należy bardziej o wentylację i warunki pracy. Nie wspomnę o zarobkach. Polecam jak najbardziej. Warto przekonać się samemu na własnej skórze niż czytać stos pierdół.

Bartosz

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Miałem zamiar aplikować ale teraz zastanawiam się.

Czy aktualnie jest ktoś kto pracuje w tej firmie? Jak wygląda praca w firmie THT Sp. z o.o.? Jaka jest atmosfera?

Siwa

Atmosfera nie ciekawa kasa jeszcze gorsza nie polecam pracy tam

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
Ciekawy

Witam a zna ktos może Pana Ryszarda K. Ktory pracował prawdopodobnie na magazynie .mógłby ktoś powiedzieć coś o tym Człowieku?pozdrawiam

@obolały, ja przejrzałam oferty pracy i nie widzę ogłoszeń, do działu opakowań głownie poszukiwani byli pracownicy? Dlaczego masz złą wizję firmy? Może podzielisz się z nami jakimiś konkretnymi informacjami co Twoim zdaniem ci się nie podobało a co było w porządku? Sama piszesz, że są ciągłe rekrutacje więc pewnie sporo kandydatów zagląda by się dowiedzieć czegoś na temat firmy.

Obolały

A ja życzę pracownikom żeby znaleźli sobieb inna prace a w tym czasie to żadne wyczyn. Fakt firma pomimo ciągłego zwiększonego zainteresowania tak jak to przekazuje Pan Prezes -) , którego serdecznie pozdrawiam idzie ku upadkowi moralnemu czego wynikiem jest zatrudnianie osób ktore nie wiedzą nic w temacie .. . Poza tym mamy kapowanie i wieczny krzyk - jeszcze raz pozdrawiam i chciałam tylko powiedzieć ze nic się nie dzieje bez przyczyny.

ameo....

Cos sie zmienilo zaczynaja zbierac plewy wypluwane przez konkurencje

Han
@ameo....

Ale co niby się zmieniło ? Chyba na gorsze .. dajcie spokój tutaj nie jest dobrze i nie będzie .

Konczynka
@Han

Tutaj nikt niczym nie rządzi i nikt niczym nie zarzadzac. - nie ma kto tego robić a sam właściciel powinien być daleko stąd bo on sam spowalnia wszystko i odechciewa się wszystkim wszystkiego . Produkcja to total klapa .. dlatego konkurencja daje rade jak nikt inny w swidnicy w kwestii opakowań. Nikt kto ma coś w głowie nie będzie tu /zarządzał / za takie grosze .

Ona

Uwaga , pojawiła sie oferta na sp.ds.logistyki i sprzedazy, pewnie konferencja pęka w szwach ...-), za takie marne stawki jakie proponują . Widać to po bosie produkcji - chyba mu płacą najniższa + 500 plus to ja bym więcej nieb zapłaciła .

Salceson

Pozdrawiamy pana szeffffffa prod i przy tym osobę ktora go rekrutowala . Gratulacje dla obu panów i każdego z osobna . Wiemy o co chodzi .

marek

hej, a pracowników na produkcji teraz nie szukają? chyba teraz jest dobry okres i produkcja opakowań jestw zmorzona, zaczynac niedlugo bediz eise sezon swiateczny

was

jak mozna tak popsuc atmosfere i uklad pracy jaki byl - to jest normalnie nie do opisania !

Kiss

Nie wytrzymam - co to ma być !

Osoba

Tutaj cały czas jest rekrutacja ...to zależy ile wytrzymasz albo ile się nauczysz i zwiejesz do konkurencji

Opin

To prawda ale opinie mówią same za siebie , nawet jakby wszystkie były nieprawda to i tak zawsze coś w tym jest . Choć nie da się ukryć ze dużo prawdy tutaj można się dowiedzieć .

Ikar

No właśnie jak szef jest przyzwyczajony tzn ze jest akceptacja takiego stanu rzeczy. Oj uwazalabym żeby ludzię nie uciekli za szybko niosąc nowinę w świat jak tu dobrze się pracuje ...

Mareczek

Ale kto tu mówi o tym ze się nie daje rady ? 90 % pracuje tu bo musi i ot to cała filozofia . No i co niektórym przydalaby się kuracja odchudzająca -)

Nowa

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, nie wiem kim jest pan który prowadził rozmowe, bo nawet się nie przedstawił i ledwo w krześle się mieściła, ale skutecznie mnie zniechęcił. Jeśli to wasz szef to współczuję.

Ulka

To wszystko o czym piszesz to teoria ... co powinno być a co jest ... to całkiem dwie różne rzeczy. Była rekrutacja nie dawno i przyjęli pana - nie będę nazwiskami pisała , ale jeśli tak to ma wyglądać no ja naprawdę się nie dziwie ze konkurencja daje o wiele lepiej rade niż nasz zakład - samo podejście szefostwa do pracowników nie wspominając już o zarobkach itp... tutaj aż się nie chce czasami pracować .

Num

Szkoda pary ... nie pisz nic Olciak bo i tak mądre głowy nic z tym nie zrobią bo nie wiedzą o co chodzi tako juz tu jest.

Zostaw merytoryczną opinię o THT Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w THT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy THT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THT Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy THT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w THT Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

THT Sp. z o.o.