Opinie o Tales Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tales Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tales Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tales Sp. z o.o. w Kraków

EGH

Jak czytam te wasze komentarze, myśli wyrwane w kontekstu w taki sposób, że nie wiadomo o czym tak naprawdę piszecie to aż żal brać wasze słowa na poważnie. Wyzwolony pisze, że był niewolnikiem...skoro byłeś niewolnikiem to jakim cudem udało Ci się z tej niewoli wydostać? Walczyłeś o wolność na Arenie w Rzymie i jako niezwyciężony gladiator odszedłeś w chwale?:D:D Chłopie nie pisz takich głupot bo na siłę nikt Cię nie trzymał...chciałeś pracowałeś...przestańcie pisać takie brednie bo aż żal czytać takie głupoty...Jeśli chodzi o biurokrację to idź do korpo zobaczysz co to jest praca administracyjna. A skoro wypełnienie kilki papierów na miesiąc sprawiało Ci taką trudność to w sumie się nie dziwę bo widzę, że złożenie kilku składnych zdań przysparza Ci sporo trudności i weź pod uwagę fakt, że dla innych te kilka papierów może nie mieć kompletnie żadnego znaczenia bo ogarną temat w 10 min i po sprawie. Mariol to już w ogóle oderwany od rzeczywistości...jeśli chcecie wyrażać opinię proszę bardzo ale piszcie tak by można było was zrozumieć... GLADIATORZY ;)

A.Morales
@EGH

W odpowiedzi na post zamieszczony przez Gladiatorów Talesowskich. Normalnie Dostałem umowę o prace na trzy miesiące narzędzia do pracy samochód tel. Pełną ofertę firmową , zebrania raz w miesiącu , szkolenie już po pierwszych trzech miesiącach 2tygodnie w miejscowości gdzie znajduje się fabryka. Plan pracy przygotowany na miesiąc z góry czas pracy . Karta Asistans karta BP. obowiązująca na terenie trzech Państw unijnych. Do obowiązków moich należy ,prowadzić regularne wizyty u kontrahentów , ustalone trasy , śledzenie w systemie EBI. Reklamacje ,przyjmowanie gotówki w systemie Door tu Door. Nie wolno pobierać gotówki i wypisywać jakiś papierów reklamacyjnych jak by ktoś nie wiedział.Nie ma narzuconych targetów rynek jest tak wypracowany że wystarczy tylko uczciwie wykonywać plan pracy miesięczny , co spowoduje wyniki nikt nie ciśnie nie mówi że sprzedaż spadła , wystarczy tylko wpaść w system a od Poniedziałku do Piątku jest co robić a wyniki przychodzą same , a dlaczego proszę zobaczyć jaką firma daje motywacje !!! i naprawdę się chce pracować a w następnym roku 3 miesiące gwarantowane pracy za granicą dla tych którzy tak jak ja trzymają się planu . Pakiety towarów dla klientów stałych w gratisie. Ubezpieczenie zdrowotne indywidualne karnety rekreacyjne premia już po okresie próbnym czyli teraz 2600brutto + 400netto co miesiąc . Narzędzia do pracy to pojazd 2 letni , palm top nowy z tego roku , umowa o odpowiedzialności za sprzęt , monitoring narzędzi całą dobę . Wyjazdy integracyjne raz na 6 miesięcy Delegacje płatne. Cztery placówki na terenie kraju w europie 21. Proszę teraz coś napisać na prawdę na temat tej firmy gdzie pan /pani pracuje jak macie państwo odwagę pisać prawdę... Byłem z tą firmą związany przez kilka zebrań jeśli mogę to tak nazwać, i wcale nie dziwie się że są tu takie komentarze . Dodatkowo w 2016 moja kochana dwójka dzieci ma zapewnione wakacje przez tą firmę , jako pakiet rodzinny.... Wydaje mi się że na prawdę można się chyba bardziej postarać i dać się sprzedać takiej firmie w całość za takie podejście do człowieka . Oczywiście jak w każdej firmie znajdują się tu tacy jak opisani jak wyżej w tej rubryce . Dziękuje za nauczkę ze strony tej , firmy która doprowadziła mnie do tego że musiałem pewne rzeczy przemilczeć i odejść , a teraz mogę coś odpisać , ponieważ mam takie prawo i nikt tego nie zabroni. Augustyn .Morales

mariol

Chyba na prawdę nie miałeś do czynienia z tą firmą morda w kubeł i pracujesz , robisz dobrą minę do złej gry ja tu pracuje trochę i już mam linię na swoje wyjście ale tak nie piszę , możesz najwyżej skorzystać z darmowej lekcji demokracji i wyzysku zachowujesz to dla siebie . Inaczej nigdy tu nie pracowałeś i nie widziałeś tego co mła. Pozdrawiam klakierów Mariol.

wyzwolony

Jak wszędzie w każdej firmie tylko obrót się liczy w talesie to chyba niewolnictwo jest na pierwszym miejscu jest konkurencja i inne schematy gospodarcze na to miast to co spotkało mnie w tej firmie to bystre oszustwo i biurokracja na pozimie POrombanych .. obecnie dostaje za swoją prace godziwe wynagrodzenie i robię to samo co próbowałem zrobić w talesie tylko tam to jakaś prowizorka , po kolejnym zebraniu podjąłem decyzje o rezygnacji z tych dziwnych warunków płacowych i przepychanek regionalno administarcyjnych. Tales nie jest teraz dla minie konkurencją to tylko kolejny importer pośrednik na rynku polskim . Który szuka ciągle ludzi do tego zagłębia pogardy i nie udolnej tolerancji .... Wyzwolony pacjęt.

Tales jest jak każda inna firma. Jeśli masz chęć do pracy to zrobisz. Jeśli chcesz być przedstawicielem tylko po to by dostać samochód i jeździć przez pół dnia bez celu to też zarobisz...podstawę. Ale jak będziesz tylko jeździć bez żadnych efektów to i podstawa się skończy :) Prosta piłka jeśli lubisz sprzedawać i wydaje Ci się że umiesz to robić to warto spróbować. Przecież wszyscy szukający pracy jako PH liczą się z tym że musi być wynik bo po to jest ta praca:) Nie masz płacone za godzinę tylko za cyfrę jaką wykręcisz. Wiadomo jeden teren lepszy drugi gorszy zależy jak trafisz. Ale nigdzie nie dostaniesz gwarancji że wszędzie gdzie wejdziesz to klient z otwartymi rękami będzie na ciebie czekał. konkurencja jest teraz wszędzie i w każdej branży:)

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Nikt

I po co te pisanie chcesz kogoś spieniaczem po traktować nie wiesz chyba wszystkiego. Gus zio , już zamówił pociąg z Madziarów nowych Syryskich niewolników. Oni bez umowy będą pracować w tej przyjaznej dla środowiska firmie. Przykro patrzeć jak nas zastąpią bracia Syrjczycy. Szkoda tylko tych nadgorliwych , dla nich tu miejsca nie będzie. Nikt.

oudster

Dwóch najlepiej liżących du..pe się w sobote wykazało sprzedaż w porównaniu z firmami innymi wypadła miernie , właśnie zaczynam szukać czegoś nowego nie można tego słuchać tych zapyziałych szefów kierowników od niczego i kłamliwych wykresów a na dodatek uszkodzone auto i kasa taka że po rozliczeniach mało zostaje jak ci z tarnowa kombinują żeby cie ujeb..c , szkoda pisania już nie długo tu mojego stania. Tales to kompletne dno , widzę jak przejżdżam przes sieć Tesco , ten co pracował tej kanwie talesoskiej wstawia stendy do sieci i na łapę ma 3x tyle jak to możliwe a branża pokrewna. I żadnych papierów do wytarcia duupy dla biura tylko to co jest potrzebne. Można frajerzy i lizusy .. out fa.

maikel

Cholera znowu te zebranie jutro , tylko jestem nie przygotowany może to już to ostatnie ? nie wiem te same wredne gęby i tyle . jak widzę to nic się nie zmienił statystyki nie kłamią same zgliszcza i sztuczny populizm nic ciekawego na tej stronie . Zjeb.ne koment. i tyle a tu trzeba zapier.na te sekte trzym ty wyżej jesteś po za syfem michael

Jack Zach

raczej nie korzystam z wpisów na tej stronie , jestem byłym pracownikiem tej firmy no cóż muszę tu podziękować kierownikowi Jurkowi za normalność w nie normalności. Praca tej firmie obłożona totalną biurokracją , podobna jak się prowadzi działalność gospodarczą , tylko pojęcie działalności a pracowanie u kogoś i wykonywanie tego samego za marne grosze mija się z celem . A w ogóle pozdrawiam całe biuro talesa panią Gosie, Izę ,Anie , i super sprytnego doskonałego Jurka Kierownika. Przez ten krótki czas bardzo duże doświadczenie zdobyłem. Polecam prace tam tylko dla tych którzy chcą zdobyć tam cenne doświadczenie Kariera w tej firmie to raczej coś bardzo odległego . Wiadomo jak trudno teraz o normalną prace ... Ale to już przeszłość Pozdrawiam Jack Zach.

bogand

jak ktoś chce pracować w tej firmie nich najlepiej będzie prawnikiem albo adwokatem. inaczej zostanie goło dupcem , cwaniaki i nie zrozumiałe warunki pracy . już nie jeden został tam wykiwany. jest to kolejna firma złodziejska i bandycka. Jutro mam spotkanie z osobą która też ma zamiar skończyć z tym gu nem. Toaletes

mauer ela

Chciałam się czegoś dowiedzieć na temat tej firmy , przypatkiem na sklepie spotkałam handlowca , odradzał mi tą historie , czyli raczej nie polecał tej firmy dla takiej młodej osoby jak ja ? chyba coś jest z tych wpisów prawdą.

kurdanów .pl

O coś nowego napisali o tym syfie czajnikowym. brałem ich produkty kilka razy i co? Reklamacje i n0n stop. Korekty czas i czas oczekiwania handlowcy tylko kłamią a na do datek ciągle jak to napisane nowe gęby , super zarządzanie polecam szkolenie z zakresu częstotliwości wyrzucania w błoto pieniędzy ... inne firmy które teraz nawiązują współprace handlową całkiem inne podejście do tematyki a tales zesr... ny i nie odnawialny Kraków i świat ....

W. cienistek.

Dawno nie widziałem u siebie przedstawiciela ? straszne te chińskie produkty. A teraz zero obrotu u mnie na sklepie . przyjechali do mnie z hurtowni z energy źarówkami , tymi samymi co z talesa , cholera co za czasy tales przysyła przedstawiciela , hurtownia tej samej marki wysyła handlowca o co tu chodzi? Bałagan w tej firmie chyba jest nie do opisania . Ciekawe ile wytrzyma ten z talesa przedstawiciel nic nowego , u nas na rynku w Opocznie , można taniej wszystko kupić be z jakiegoś problemu , i sprzedaje to za normalna cene a tu tylko czekać nowej gęby na mieśćie. W. Cienistek.

tales biuro

straszne (usunięte przez administratora) obroty spadają gustaw szaleje wymienia pracowników co dziennie . kasuje wpisy i docenia lizusów firmowych od 5 lat bez zmian . Nowe produkty nowe pomysły i nic ? brak normalności tylko ten biały murzyn sie tam najlepiej trzyma. k kierownik ch. najwyższego wsparcia. większość wpisów jest kasowana , aby nikt nic nie wiedział.

tales fack

kolejny wpis o tym syfie zablokowali?

zal.pl

Tragedia to malo powiedziane

Insider

Ta "ruina" dostała kolejny certyfikat, tym razem Gazela Biznesu 2014, więc chyba nieco na wyrost ta poprzednia opinia.... Firma ma 23 lata a niektórzy pracują w niej ponad 15 lat, wiele osób powyżej 10 lat. Rekordzista 19 lat. Czy osoby te są niewolnikami, że nie odchodzą jeśli jest tak źle ?

Margaret
@Insider

A co mają robić jak mają rodziny z dziećmi? Znam tych starych lisów i gdyby na rynku pracy nie było tak źle to rekordzista miały max 2 lata. Poza tym tytuł przyznawany firmie przez Gazele jest wart tyle co papier w toalecie!

lis małopolskie

Ogólna opinia to taka że ta firma to jakaś ruina. Pchaja sie w jakąś chinszczyzne bez certyfikatow , uwaga lampki choinkowe bez atestu(sami drukują i naklejaja atesty) a żarówki takie ze mnie koplo przy wkrecaniu 150w. Ostatnio był u mnie przedstawiciel handlowy mówił ze beda miec premie ujemne , pieknie ich motywuja nie do pracy lecz do ucieczki z tej firmy.Z tego co wiem to ludzie spoko tylko własciciel stracił kontakt z rzeczywistością.

mazi

to może ktoś poda konkrety?ile tam można zarobić?czy jest jakaś podstawa itp.

wow

brawo tales!zrywanie świeżo zawartych umów z poważnymi firmami równa się powolnemu upadkowi firmy bo nikt już nie będzie takiej firmy traktował poważnie!fama pójdzie dalej,nie da się tak prowadzić firmy,niestety nie ma tam kto nią kierować gdyż pani kierownik się do niczego nie nadaje, chyba że do robienia zestawień ,no cóż kiedyś ta firma miała potencjał...

Shawik

:) :) :)

Zostaw merytoryczną opinię o Tales Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Tales Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tales Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tales Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tales Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tales Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tales Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Saska 23
    30-720 Kraków