Art World

Kraków

Opinie o Art World

5ton 2012-07-17 17:29
Chyba pracowało. Ta firma to lans na glinianych nogach. W dodatku nie ma się od kogo uczyć, bo pracują sami stażyści praktycznie, rotacja potężna i przekręty na klientach.
Sierra 2013-08-24 14:14
Niestety potwierdzam, szkoda czasu i pracy dla [usunięte przez admina], firma nonstop zalega z wypłatami, wszystko tylko ładnie wygląda na zewnątrz :-(
marzena 2013-10-01 20:12
ktoś pracuje tam obecnie w tej firmie jak naprawde teraz jest ile kasy mozna zarobic pozdro podzielcie sie info co macie dzieki:)
a 2016-12-29 18:20
Takiego szefa nie polecam nawet największym wrogom. Wszystkie pozostałe opinie o firmie prawdziwe. Nie polecam.
Brrrr 2017-02-01 15:18
Na 20 zatrudnionych osób - 19 to bezpłatni stażyści wymieniani co 2 miesiące. Przyciąga ich do firmy ułuda stałej pracy po zakończeniu stażu. Zaczynałam swoją karierę w tej "firmie" z dobre 7 lat temu, ale dalej nic się nie zmieniło, oprócz nazwy firmy (kilkukrotnie). Szef (uważający się za artystę, podstarzały hipster), obiecuje umowę o dzieło za całe 1200 zł brutto po zakończeniu stażu :) Firma ma jak najgorsze opinie na krakowskim rynku.
Zostaw swoją opinię o Art World - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art World