Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

zxc

My się łapiemy na tą premię z zysku ? Wszak jesteśmy grypa PGNiG

No tak wiecie i nic z tym nie robicie nadal jest jak jest a nawet gorzej więc co z takiej wiedzy.....

Diament

nasi związkowcy też dzielnie walczyli [O WZGLENDY PRACODAWCY ]

do poczytania do obecnych i byłych pracowników

o nagrodzie wypracowanej za 2014 rok! 16.12.2015 Zakończenie sporu zbiorowego w PGNiG SA Zarząd PGNiG SA podpisał 16 grudnia 2015 roku Porozumienie ze wszystkimi Organizacjami Związkowymi, które zakończyło spór zbiorowy rozpoczęty 21 maja 2015 r. Podpisane porozumienie jest dowodem na wzajemne uszanowanie stanowisk obu Stron oraz uwzględnia interesy pracowników i możliwości finansowe Pracodawcy. W wyniku Porozumienia strony ustaliły, że: pracodawca wypłaci premię za 2014 rok w wysokości 5050 zł brutto na pracownika z proporcjonalnym uwzględnieniem wymiaru etatu oraz okresu zatrudnienia w 2014 roku. Premia roczna zostanie wypłacona do 24 grudnia 2015 r. pracodawca dodatkowo zasili bony towarowe kwotą 950 zł na każdego pracownika do 24 grudnia 2015 r. Strony uzgodniły, że do końca kwietnia 2016 r. ustalą procentowy wzrost płacy zasadniczej na 2016 rok, który będzie uwzględniał również brak regulacji płacowych w 2015 roku. Tym samym został zakończony spór zbiorowy pomiędzy Pracodawcą a Organizacjami Związkowymi działającymi w PGNiG SA. Zespół Prasowy PGNiG SA

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Globus

W jakim stanie Pakistanu wierci Exalo? W jakim obwodzie Kazachstanu? Ile w Polsce urządzeń pracuje?

prk

Wiekszosci ludzi, ktorym konczy sie umowa beda przedluzac i przedluzaja, ale nie wszystkim. Nie wiadomo tak naprawde czy kieruja sie ocena od kierownika( grudzien 2014),czy czyms innym. Ale z naszych obserwacji wynika, ze w duzej mierze ta ocena.

robol exalo

wie ktoś może czy bedą przedłuzac umowy tym co maja na czas określony czy wszyscy do zwolnienia?

@robol exalo

Zostało trochę w tej firmie TD do załatwienia ,przekrętów do zrobienia,niby pracy do wykonania i du...y do dania:)My też wiemy co ,gdzie ,z kim i kiedy:)

tre

Ja nadal czekam na wyrównanie z wielkanocy

wiertnik

Na prowadzeniu w czym? - Ilości posiadanych urządzeń - wielkości zatrudnienia - dochodach z usług - Ilości odwiertów - Ilości odwieconych metrów - Niezadowolenia pracowników Polska to nie Japonia , gdzie praconik jest emocjonalnie z firmą związany i praca w danej korporacji często jest rodzinną tradycją. My wiertnicy tracimy zdrowie dla godnej wypłaty i dopóki tego nie będzie będą wszyscy wylewać żale i do lepiej płacącej konkurencji uciekać (jeśli znów się możliwości pojawią).

No proszę i jak wam teraz SZEREGOWE ROBACZKI na tyle są warte te wasze gorzkie żale... wszyscy mają je w d.... poważaniu

@1234

RB, daj sobie juz spokoj ... dalej gorzkie zale bedziesz wylewal, podjudzal, ciebie juz wszyscy znaja, to co chcesz wiecej zametu zasiac ...

UDAR
@222

co to za gostek ten rb co tak podjudza i wylewa te swoje żale kto to jest niespełniony otworowy ? zakompleksiony wieżowy? niedowartościowany dołowy? sfrustrowany wiertacz ? zadłużony po uszy zmianowy? czy mały kierownik z dużym EGO

Wieżowy

Weź się trochę zachowuj nie wyzywaj nikogo od (usunięte przez administratora) bo to nic nie da ,a szkoda strzępić sobie języka :) od dawna jest wiadomo że pracownicy z terenu to samo zło i kłopoty i tylko narzekają, niech sobie te dziady z biur piszą co chcą :)

NIEDOWARTOŚCIOWANY DOŁOWY

Weź się nie kompromituj niby w czym ??? ... chyba w wałach jakie robi zarząd i w poniżaniu ciężko pracujących ludzi z tereniu marnymi co miesiąc rzucanymi OCHŁAPAMI na nasze konta , pij sobie dalej kawkę od godz.7:00 do 15:00 i grzej swoje ruchane przez buraków z biur doopsko bo już niedługo wszyscy nie będziecie mieli roboty jak się ludzie terenowi wkońcu wku...ią i przyślą do Krakowa L4 ... na EUROPĘ WSCHODNIĄ no rozje...ła mnie :P

@NIEDOWARTOŚCIOWANY DOŁOWY

tak jest masz racje!!!!!!!!!!!!!

Robol

ŻENUJĄCE spotkanie Pana Wiglusza z pracownikami Centrum ZG "...mamy za mało pracowników..."

john

czy wszyscy dostali wyrownanie za swieta wielkanocne?

podobno

Asnyka 6

Żona

Witam mam pytanko czy te 115zł to jest dodatek na święta??? Jeśli tak to ho ho święta w dostatku będą.

Zzxx

To forum powinno zostać zamknięte, tyle głupot co tu jest napisanych to ja przez całe swoje życie nie czytałem !!!

józio
@Zzxx

czytać nie czytałeś ale dużo więcej narobiłeś

jhvgcfdrttghn

hehe ostatni wpis w piatek o 15 ktos w biurze konczyl prace i forum ucichlo:)

xxx

I co wy myslicie że jak przyjdzie nowy prezes PGNiG to coś nam w Exalo sie na lepsze poprawi? hahahha naiwni

@xxx

hahahaha masz racje tak samo jak myśl ze PIS cos poprawi... najwyzej zrobi kontrole i uszczelni kontrolne "nieuzasadnionych kosztów eksploatacji wierni"

@1234

po prostu nie oszukujmy się jesteśmy tylko robolami a takimi nikt sie nie przejmuje robol ma tyrać i jemu nigdy nie ma być lepiej.

k

od świątecznej 19% bo finansowane z ZFŚS, od barbórki ok.30% bo finansowane ze środków bierzących

EXALO

Piotr Woźniak został członkiem rady nadzorczej PGNiG. Nowy przedstawiciel nadzoru ukończył studia na Wydziale Geologii Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 1998-2000 był doradcą Prezesa Rady Ministrów ds. infrastruktury, brał udział w pracach stałych komitetów RM oraz w zespołach zadaniowych, m.in.: ds. ubezpieczeń transakcji eksportowych, ds. ceł i infrastruktury celnej, ds. restrukturyzacji kolejnictwa, energetyki i ds. dywersyfikacji dostaw gazu ziemnego. Od lipca 2000 r. do marca 2002 r. był wiceprezesem zarządu ds. handlu i restrukturyzacji w PGNiG gdzie odpowiadał m.in. za przekształcenie spółki w grupę kapitałową. 31 października 2005 r. został powołany na stanowisko ministra gospodarki i do roku 2007 pełnił tę funkcję w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego. Od 2011 do 2013 r. pełnił stanowisko wiceministra środowiska i Głównego Geologa Kraju w rządzie koalicji PO-PSL. Pracował jako asystent w Państwowym Instytucie Geologicznym, w połowie lat 80-tych kierował grupą terenową w Geopol-Polservice w Libii.

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.