logo Exalo Drilling S.A.

Exalo Drilling S.A.

Piła

Opinie o Exalo Drilling S.A.

Wiezowy 2017-01-08 12:48:51
Nie jest źle pół metra na ciagniecie pół metra na zapuszczanie żaden mróz niestraszny gorzej bywało kasa żeby była wieksza
5467 2017-01-08 16:14:12
Rok temu piła była na topie teraz krosno ludzie co wam się w głowach przewraca może zrobić dyrekcję w kopydlowie może wilkowyjach będziecie zadowoleni ? stado baranów któremu nawet papier toaletowy nie odpowiada
07 2017-01-08 19:14:25
Na jakim topie?To tylko dzięki ówczesnym politykom stała się siedzibą spółki. Oprócz polityki nie mieli nic do zaoferowania.Od tego czasu wszystko się zmieniło. A więc zmiana siedziby to tylko kwestia czasu. Pozdrawiam wątpiących.
Diament 2017-01-08 19:51:35
A teraz z jakiego nadania są ----mały człowieczku
Kolo 2017-01-08 21:57:17
Zapisz się do kodu Kijowski potrzebuje ludzi typu 07, diament
Fred 2017-01-09 10:52:25
A może zrobić taką mobilną dyrekcję w zależności od opcji politycznej 5 kontenerów I 4 lata na południu 4 na północy przy zatrudnieniu 500 fizycznych 50 umysłowych jakoś by to funkcjonowało co nie
lolo 2017-01-09 13:28:05
Niedługo nie będzie exalo do śmiechu bo młodzież nie będzie pracować za 2100 na miesiąc chłopaki sami zwalniają się i składają wypowiedzenia może ktoś w tej firmie obudzi się nie będą myśleć o zwalniani tylko żeby ludzie pracowali i godnie zarabiali jak na prace na wiertni bo to jest bardzo ciężka praca i nie bezpieczna wymagająca skupienia !!!!!!! a wymagania coraz większe i niema czy niedziela czy boże narodzenie praca cały czas i niech nikt sobie nie myśli że jest łatwo .
Bank 2017-01-09 17:01:02
Nic nie bój na młodych świat się nie kończy , będzie mniej podp......nia
lolo 2017-01-09 17:37:10
To fakt ale ja tam z młodzieżą pracowałem i aż tak zle nie było. Ale tak naprawdę ile my wytrzymamy ?
Były pracownik 2017-01-09 20:58:24
Pracowałem w Diamencie było super za prezesa Lenarta na wiertni.Teraz jak słysze 2 na 1 to mi się niedobrze robi. Gdzie wasze rodziny w tym wszyskim dzieci.Ludzie miejcie godnośc.Przekupili wiertaczy kierowników oni dostają porządną kase a wy ochłapy.Chłopaki miejcie swoją godnośc swiat niekączy się na nafcie.
staryrentier 2017-01-09 21:15:56
Ja też za Lenarta i to z obecnym prezesem (jako k. wiert. był super). Czasy fajne. Nie powrócą niestety
1234 2017-01-09 21:28:47
Niestety jeżeli podstawa jest tzn. Otworowy, wiezowy to się kręci bez tych ludzikow to kierownik z wiertaczem to se mogli ale flache wypić
XXX 2017-01-10 04:40:50
kier. wiertacz i tak na krzywe. pili za otworowych .
Roughneck 2017-01-10 09:54:08
Przykro na to patrzeć, jak rząd chołubi i utrzymuje górnictwo węglowe, które zatruwa cały kraj i jest niesamowitym obciążeniem ekonomicznym dla gospodarki i emerytur. A nasze otworowe jest wygaszane powolutku w imię politycznych konszachtów. Na całym świecie rig-life czy praca w oil&gas to prestiż, za te pieniądze mężczyzna może utrzymać całą rodzinę, nawet na najniższym stanowisku. "Byle" otworowy zmienia auto co kilka lat i to kupuje z salonu. Nafciarz to zawsze jest twardziel, zawadiaka i gość z grubym portfelem. A u nas jak to wygląda? Tragedia. Chłopaki miejcie jaja i weźmy się w garść.
XXX 2017-01-11 01:44:23
O odezwał się jeden z tych co na krzywkę walił i patrzał gdzie się w pieprzyć między wódę a zagrychę majsterek zakichany ......
7693 2017-01-11 15:06:57
Prawda w oczy kole ?nie jestem majsterkiem tylko obserwatorem kto z kim i kiedy a prawda jest okrutna ! mam jechać przykładami ? ciekawi cię ?
rig1oletto 2017-01-12 18:55:27
rig 204 to jakie urządzenie?
cebulka 2017-01-12 19:03:20
W niemieckiej szklarni przy cebulkach więcej zarobisz niż w polsce jako wiertacz a nawet kierownik wiertni
Bank 2017-01-12 19:30:26
Ile wypiles że tak na ch dzień konczysz nie wstyd ci
Kolo 2017-01-12 19:33:09
Niemcy tylko czekają nie potrzeba paszportów dla odważnych świat należy
Pracownik 2017-01-13 17:32:32
Zastanawiam się dlaczego ludzie w biurach zarabiają ponad 4 brutto a ludzie którzy pracują głównie na tą firmę zarabiają 2-3.5 brutto. Nie żałuję tym ludziom z biur pieniędzy bo każdy chce godnie zarobić i godnie żyć i nie chce nikomu zabierać, tylko pytanie brzmi dlaczego nikt nigdy nie pomyślał żeby w miarę te stawki wyrównać poprzez podniesienie wynagrodzeń pracownikom fizycznym żeby też mogli spokojnie przeżyć miesiąc bez zastanawiania się ile jeszcze zostało do "10".
Powodzenia :)
były pracownik 2017-01-13 18:36:29
Pracy na obecny czas jest dosyć jest w czym wybierać bynajmniej w lubuskim ja mam 55 lat [ w nafcie przepracowałem 30 lat ] znalazłem bez problemu za te same wynagrodzenie i na miejscu . A młody jak nie znajdzie -to znaczy niechce pracować
kkk 2017-01-14 08:08:29
iri1200 z wielkim paniskiem - kierownikiem KG ktory pozjadal wszystkie rozumy wszystko wie najlepiej i wszyscy inni zawinili on jest najwspanialszy - ale ma wielkie poparcie MS i AK ktorzy uwazaja go za ideal - majdanek sie odradza jak ten "pan" wchodzi na plac
sdscscknks 2017-01-14 08:23:06
No i niestety KG jest z krakowskiej części firmy....
teżbyłyiteżbaca 2017-01-14 08:51:32
a może powiesz prawdę że jak baca jest na zmianie to koniec krojenia albo krojenie jest bardzo ograniczone,bo baca to gostek który ma dwie sprawiedliwości ,swoją pisiorowską która wszędzie widzi złodziei, bo uczciwość to nabył genetycznie po przodkach-ha,ha,ha,ha, i drugą sprawiedliwość dla innych którzy w/g niego wszyscy inni to kombinatorzy i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] współczuje wam bo takich więcej i będziecie ,,pedałować" do roboty na rowerach jak mówi dobra zmiana. on może sobie być ,,uczciwy' bo praca w exalo to zabawa mająć pensjonat i wyciag w górach,odziedziczony po uczciwych rodzicach,Należy go przswietlić,niech złoży oświadczenie majatkowe tak jak inni którzy przez dobrą zmianę są napastowani za swój dorobek,majątek wpracowany lub odziedziczony. A ze jeszcze exalo nie wpadło na pomysł aby ci co zostają w firmie złożyli oświadczenia majątkowe,dziwne trzeba to może rozważyć i ewentualnie wprowadzić w życie.współczuję wam chłopaki na iri
77777_7 2017-01-15 07:53:24
2) W jakiej sytuacji odmowa pracownika wykonywania pracy nadliczbowej jest uzasadniona?
Niektórzy eksperci dopuszczają odmowę wykonywania pracy ponadnormatywnej, zleconej ze względu na szczególne potrzeby pracodawcy, w przypadku przekroczenia dopuszczalnego limitu godzin nadliczbowych albo gwarantowanego okresu odpoczynku (zob. A. Sobczyk, Kodeks Pracy - Komentarz, ODDK, Gdańsk 2004 r.). Według Macieja Nałęcza (Kodeks pracy - Komentarz, Wydawnictwo C.H. Beck, Warszawa 2005 r.) pracownik może odmówić pracy w godzinach nadliczbowych, gdy polecenie takiej pracy jest bezprawne, np. zostało wydane osobie objętej zakazem zatrudniania w godzinach nadliczbowych.
Według innych autorów z odmowy wykonywania pracy w godzinach nadliczbowych może skorzystać jedynie pracownik zatrudniony przy pracach wymagających szczególnej sprawności psychofizycznej, gdy jego stan psychofizyczny nie zapewnia bezpiecznego wykonywania pracy i stwarza zagrożenie dla innych osób. Regulujący tę kwestię art. 210 § 4 K.p. chroni nie tylko pracownika, ale również inne osoby, których bezpieczeństwo zależy od jego dyspozycji psychofizycznej. Decyzję o powstrzymaniu się od pracy podejmuje sam pracownik na podstawie subiektywnej oceny swoich możliwości, a jego niedyspozycja nie musi być potwierdzona przez lekarza. Wykaz 36 rodzajów prac wymagających szczególnej sprawności psychofizycznej zawiera załącznik do rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w tej sprawie (Dz. U. nr 62, poz. 287). Z prawa do powstrzymania się od wykonywania pracy, w tym nadliczbowej, nie mogą jednakże skorzystać również ze względu na stan psychofizyczny pracownicy, którzy stale pracują w zagrożeniu zdrowia lub życia, a ich obowiązkiem pracowniczym jest ratowanie życia ludzkiego lub mienia (np. strażacy, pracownicy zatrudnieni w ratownictwie górskim, chemicznym, górniczym).

Załącznik
WYKAZ RODZAJÓW PRAC WYMAGAJĄCYCH SZCZEGÓLNEJ SPRAWNOŚCI PSYCHOFIZYCZNEJ
1. Prace przy obsłudze suwnic sterowanych z kabiny i zdalnie sterowanych.
2. Prace przy obsłudze podnośników i platform hydraulicznych.
3. Prace przy obsłudze układnic magazynowych.
4. Prace przy obsłudze żurawi wieżowych i samojezdnych.
5. Prace operatorów samojezdnych ciężkich maszyn budowlanych i maszyn drogowych.
6. Prace przy obsłudze urządzeń mechanicznych, związanych z czynnościami wyburzeniowymi.
7. Prace operatorów pulpitów sterowniczych urządzeń technologicznych wielofunkcyjnych i wielozadaniowych.
8. Prace przy obsłudze urządzeń walcowniczych przy wprowadzaniu pasm do wykrojów walcowniczych przy użyciu narzędzi ręcznych.
9. Prace drużyn trakcyjnych oraz maszynistów - operatorów samojezdnych ciężkich maszyn torowych i kierowców drezyn motorowych.
10. Prace nastawniczego, ustawiacza i manewrowego na kolei i na zakładowych bocznicach kolejowych oraz prace dyżurnego ruchu na kolei.
11. Prace kierowców: autobusów, pojazdów przewożących materiały niebezpieczne oraz pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 16 ton i długości powyżej 12 m, trolejbusów i motorniczych tramwajów.
12. Prace przy montażu i remoncie sieci trakcyjnych.
13. Prace przy liniach napowietrznych niskich, średnich i wysokich napięć.
14. Prace przy obsłudze urządzeń ciśnieniowych podlegających pełnemu dozorowi technicznemu.
15. Prace przy obsłudze instalacji chemicznych do produkcji gazów toksycznych lub tworzących mieszaniny wybuchowe z powietrzem.
16. Prace przy materiałach łatwo palnych, środkach toksycznych i materiałach biologicznie zakaźnych.
17. Prace przy wytwarzaniu, transportowaniu, wydawaniu i stosowaniu materiałów wybuchowych i samozapalnych.
18. Prace badawcze, doświadczalne i technologiczne, związane bezpośrednio z eksploatacją oraz obsługą ruchu reaktorów jądrowych, akceleratorów, generatorów neutronów, komór do produkcji źródeł promieniotwórczych.
19. Prace z otwartymi źródłami promieniotwórczymi w pracowniach klasy I i II.
20. Prace związane ze stosowaniem promieniowania jonizującego do celów diagnostycznych i terapeutycznych w zakładach opieki zdrowotnej, z wyjątkiem przypadków dotyczących ratowania życia ludzkiego.
21. Prace doświadczalne z nowymi rodzajami uzbrojenia i amunicji.
22. Prace remontowo-konserwacyjne przy amunicji i jej konfekcjonowaniu.
23. Prace związane z oczyszczaniem terenu z przedmiotów wybuchowych i niebezpiecznych.
24. Prace maszynisty maszyn wyciągowych, sygnalisty szybowego, operatora samojezdnych maszyn przodkowych, operatora pojazdów pozaprzodkowych i samojezdnych maszyn pomocniczych, maszynisty lokomotyw pod ziemią, rewidenta urządzeń wyciągowych - w podziemnych zakładach górniczych.
25. Prace maszynisty wiertniczego i operatora maszyn podstawowych - w odkrywkowych zakładach górniczych.
26. Prace mechanika i maszynisty wiertni, operatora i kierowcy agregat
77777_7 2017-01-15 07:55:51
26. Prace mechanika i maszynisty wiertni, operatora i kierowcy agregatów cementacyjnych zasobników oraz urządzeń do intensyfikacji wydobycia ropy i gazu - w zakładach górniczych wydobywających kopaliny metodą otworów wiertniczych i w zakładach wykonujących prace geologiczne.
27. Prace pilota morskiego.
28. Prace przy obsłudze znaków nawigacyjnych na wodzie.
29. Prace przy technicznej obsłudze wodowania statków.
30. Prace na wysokości na masztach i wieżach antenowych.
31. Prace na wiaduktach i mostach.
32. Prace pilota samolotowego, śmigłowcowego i szybowcowego, balonu wolnego i skoczka spadochronowego zawodowego.
33. Prace nawigatora lotniczego i mechanika pokładowego w lotnictwie.
34. Prace kontrolera ruchu lotniczego.
35. Prace kaskadera filmowego.
36. Prace treserów dzikich zwierząt i akrobatów cyrkowych.
Nadgodziny w warunkach szkodliwych
• 5 lutego, 2016
Jeden z naszych Klientów chciał się dowiedzieć, czy osoby wykonujące pracę w szkodliwych warunkach mogą wykonywać pracę w godzinach nadliczbowych w warunkach nieszkodliwych lub odwrotnie.
Obecne brzmienie Kodeksu pracy nie pozwala pracownikom wykonującym pracę w warunkach szkodliwych na świadczenie pracy w godzinach nadliczbowych, oprócz sytuacji akcji ratowniczych. Nie ma znaczenia, w jakich warunkach mieliby oni świadczyć pracę w ramach nadgodzin.
Jednocześnie, pracownik wykonujący prace w normalnych warunkach może pracować w nadgodzinach w warunkach szkodliwych, o ile został do takiej pracy dopuszczony przez lekarza medycyny pracy.
Jak ocenić czy praca wykonywana była w warunkach szczególnych (warunkach szkodliwych).
Opublikowano dnia 4 marca 2015 autor: Jacek Kopacz
Ostatnio klient zwrócił się do mnie z takim pytaniem: Jakie warunki pracy dają możliwość ubiegania się o zaliczenie zatrudnienia do wykonywanego w warunkach szkodliwych, ponieważ przez znaczną część swojej pracy zawodowej wykonywałem pracę w bardzo ciężkich warunkach, będąc narażony na hałas a także na szkodliwe działanie oparów chemicznych. Czy związku z tym takie warunki pozwalają zaliczyć moją prace do wykonywanej w warunkach szczególnych lub o szczególnym charakterze dającą możliwość ubiegania się o wcześniejszą emeryturę?

Odpowiadając na powyższe pytanie na wstępie podkreślić należy, iż nie ma ustawowej definicji warunków szczególnych (szkodliwych), dlatego też każda zatrudnienie na konkretnym stanowisku oceniana jest indywidualnie.
Natomiast za osoby zatrudnione w szkodliwych warunkach uważa się pracowników zatrudnionych przy pracach o znacznej szkodliwości dla zdrowia oraz
o znacznym stopniu uciążliwości lub wymagających wysokiej sprawności psychofizycznej ze względu na bezpieczeństwo własne lub otoczenia. Praca w warunkach szczególnych to praca, w której pracownik w znaczny sposób jest narażony na niekorzystne dla zdrowia czynniki, na przykład: hałas przekraczający dozwolone normy, praca na wysokościach, zapylenie, opary chemiczne, drgania, wysokie ciśnienie, wysokie temperatury lub zmienne warunki atmosferyczne.
Poza tym pamiętać należy, że aby można było zaliczyć pracę do wykonywanej w warunkach szczególnych, dającej możliwość ubiegania się o wcześniejszą emeryturę musi być wykonywana w takich warunkach stale, co oznacza, że na danym stanowisku praca świadczona była zgodnie z rozkładem czasu pracy i w pełnym wymiarze czasu pracy, ustalonym dla danego stanowiska i przez okres co najmniej 15 lat.
77777_7 2017-01-15 15:34:38
Czy trzeba odbierać telefon służbowy po godzinach pracy
autor: Agnieszka Brzostek15.10.2014, 07:00; Aktualizacja: 15.10.2014, 10:33

Zasady dotyczą tylko osób zatrudnionych na umowę o pracę.źródło: ShutterStock
Pracodawca ma prawo nakazać pracownikowi odbieranie telefonów po zakończeniu godzin pracy, ale jest to wówczas traktowane jako dyżur i podlega uregulowaniom prawnym.
Zgodnie z przepisami, pracownik ma obowiązek pozostawać w dyspozycji pracodawcy w obowiązującym go czasie pracy, który podlega ograniczeniom i nie może przekraczać 8 godzin na dobę i przeciętnie 40 godzin w ciągu tygodnia. I co do zasady zatrudniony tylko wtedy jest zobowiązany do odbierania telefonu służbowego. Po zakończeniu wyznaczonych godzin pracy podwładny nie pozostaje bowiem w dyspozycji pracodawcy i nie musi telefonu odbierać - może go nawet wyłączyć.
Reklama

Pracodawca, który chce, aby pracownik był "pod telefonem" także poza pracą, musi powierzyć mu pełnienie dyżuru w zakładzie pracy lub innym wyznaczonym miejscu.
Kiedy za nieodebranie telefonu służbowego poza godzinami pracy grozi nagana>>
Jednak za czas takiego dyżuru nie przysługuje pracownikowi wolne ani wynagrodzenie w przypadku, gdy pracownik nie wykonywał pracy, czyli nie prowadził rozmów na tematy służbowe. Natomiast jeśli zatrudniony musiał odbierać telefon, to czas tych rozmów będzie stanowić pracę nadliczbową, wymagającą odpowiedniej rekompensaty w postaci czasu wolnego lub odpowiedniego wynagrodzenia.
Dyżur nie może być przy tym ustanowiony bezpośrednio po przepracowaniu pełnego wymiaru czasu pracy w danym dniu, nie może bowiem naruszać prawa do odpoczynku - pracodawca musi bowiem zagwarantować podwładnemu 11 godzin odpoczynku na dobę oraz co najmniej 35 godzin na tydzień (w związku z przejściem na inną zmianę roboczą może on zostać skrócony, jednak nie bardziej niż do 24 godzin). Dlatego dyżur może trwać do 5 godzin na dobę (24 godz. = 8 godz. pracy + 11 godz. nieprzerwanego odpoczynku + 5 godz. ewentualnego dyżuru).
Czy trzeba odbierać telefony od szefa w czasie urlopu>>
Pracodawca może także potraktować telefoniczny obowiązek pracownika jako czas pracy, a co za tym idzie – godziny nadliczbowe (wynagradzane według odpowiednich stawek lub czasu wolnego). Także tutaj powinno być przestrzegane prawo do wypoczynku pracownika, tak więc przykładowo pomiędzy 8. a 13. może on odbierać telefony w ramach nadgodzin (24 godz. = 8 godz. pracy + 5 godz. ewentualnych nadgodzin + 11 godz. nieprzerwanego odpoczynku).
Powyższe zasady dotyczą tylko osób zatrudnionych na umowę o pracę.
Podstawa prawna
Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. 1974 nr 24 poz. 141
Były 2017-01-15 15:35:13
Po co to wszystko jak i tak nikt do tego się nie stosuje to wszystko ładnie wygląda na papierze
PINDOLISZBRACIE 2017-01-15 18:48:00
SPAWACZ? ELEKTRYK? BO WIERTACZ CZY DOŁOWY W SWOIM ZAWODZIE GDZIE?
były pracownik 2017-01-15 19:58:57
Spawacz -motorowy a pracuje jako monter na produkcji a samochód tankuje na orlen ON verva samochodzik chodzi jak zegarek
Mi 2017-01-15 20:04:55
Racja ja jako mechanik pracowałem na wiertni i prace u siebie znalazłem od razu pomogły mi wtym moje uprawnienia jakie miałem pozdrowienia dla wszystkich zwolnionym
były pracownik 2017-01-15 21:15:30
Nie róbcie już z szybowego jakiegoś ciamajdy co sobie pracy nie znajdzie po za naftą zemną pracują po gastronomi i sprzedawcy i lepiej sobie radzą na produkcji nisz ci zawodami ślusarza czy spawacza .
polak mały 2017-01-16 09:57:56
prezesurom o to chodziło. zielona miała zostać i kraków. jasło i krosno olewają i ludzi stąd mają głęboko.... A piła? rżną głupa i zwalniają grupowo. tacy swingersi - ty tani pracy.
smok podwawelski 2017-01-16 10:04:50
A kierownik czy asystent po AGH? Nawet żeby magazynierem być w hurtowni to uprawnienia na wózek musi zrobić najpierw. Nie od razu kaków zbudo.... sorry: będzie stolicą eksaloonu
były kierownik 2017-01-16 10:11:18
30 lat jako kierownik i 54 latka!!! Kto mnie zatrudni za 3000-5000zł?! Niemiec na budowie?
Diament 2017-01-16 11:21:52
Było łupy na procent odkładać to już byś nie musiał pracować , ale prace znaidziesz pracy jest dla każdego kto chce pracować oczywiście trzeba będzie się podporządkować
otworowy 2017-01-16 12:58:26
Mierzysz wysoko-prywatnie nikt Ci tyle nie da! Ja mam z tym mniejszy problem bo jako otworowy na miesiąc zarabiałem 1400- 1900 zł + ...(pewnie wiadomo o co chodzi). Teraz pracuję w hurtowni i mam prawie 1900 zl. Nie tęsknię za byciem otworowym - nie za takie pieniądze, chodź i w hurtowni jest nie raz zapierdziel ale bez porównania z pracą na stole.
Mi 2017-01-16 13:40:49
Kolego masz rację sam na stole pracowałem iwiem jaka haruwa jest i poniżanie rze jesteś tylko otworowym i wszystko musisz robić i wszędzie musisz być. Prace w nawcie zakończyłem jako mechanik tam uprawnienia nie docenione tutaj bardzo som przydatne teraz pracuje na miejscu dwa km od domu i nigdy bym się nie zamienił na powrót do exalo. Pozdrowienia dla poszukujących prace
otworowy 2017-01-16 13:53:56
O widzisz - dla chcących szukać pracy to nic trudnego. Ja mam troche dalej do pracy bo az prawie 50 km ale jeździmy we trzech i mniej odczuwa się wydatki na dojazd w porównaniu gdybym sam chciał jezdzic. Też nie chce juz exalo na oczy widziec ani slyszec o nim. Szkoda dobrych ludzi co tam zostali bo z tego co tu czytam to chca im zrobic 3 na1 - w dodatku za te same pieniadze. Tak mi się wydaje, że chca doprowadzic do tego zeby sie sami zwolnili.
Mi 2017-01-16 14:26:34
Tak już tak pracujom nie wszyscy podpisali zgodę obniżyli stawki premiera raz na trzy miesiące nerwówka straszna kolega jeszcze pracuje i hyba donrzom do tego aby się zwolnić samemu. A rze dojazd to jest tak wszędzie unas terz tak jerzdzom Najważniejsze rzeby praca była inie załamywać się pozdrowienia.
były kierownik 2017-01-16 15:35:25
ŁUPÓW NIE BRAŁEM BO BENZYNOWY ZAWSZE BYŁ. UCZCIWOŚĆ NIE POPŁACA. TERAZ TO WIDZĘ. człek się uczy całe życie, aż go wyp... prezesi
byłyłupieżca 2017-01-16 18:55:36
No i sam widzisz że z tobą jest coś nie w porządku,byłeś kierownikiem (bardzo się dziwię) nie tylko uczciwym ale wręcz głupim bo jak bys miał trochę rozumu to byś się ustawił do końca życia jak inni w twoim wieku i na twoim stanowisku,jedni odeszli z napchaną kabzą i pracują gdzie indziej i niech nikt nie pieprzy że nie można zarobić 5 tys.,inni zostali dyrektorami,prezesami i sie smieją ,jeszcze inni pozostali i dalej sobie radzą.Ty może byleś z tych uczciwych chociaż wątpię a jeśli już to miej tylko do siebie pretensje bo przymykałeś oczy,czemu chłopie nie idziesz do psychologa a potem do nadzoru inwestorskiego bo tam są sami uczciwi cyngel,jamkak,oleosz i inne tam dopiero jest kasiora tylko dalej trzeba przymykac oko.Bierz sie chłopie za siebie,nie lamentuj,bo co przesrałeś to se ne wrati ,acha i jak była możliwość a była i dla kierowników to trzeba było robić kurs na widlak i i wszystkie inne a przede wszystkim trzeba było mieć kurs ,,krojniczego" bez tego poległeś.
5467 2017-01-16 21:17:20
Ale ty mondry jesteś niczym Misiewicz
Zwolniony 2017-01-16 22:22:21
Coś wtym prawdy jest ale czy teraz warto teraz każdy myśli tylko osobie odpiepszyc swoje i do domu
Diament 2017-01-16 23:03:55
Komu ty to mówisz 30 lad przepracowałem i wszystko na temat
były kierownik 2017-01-17 13:55:58
Masz pojęcie chłopie (babo) o pracy kierownika! KIEROWNIK WIERTNI TO NIE ZŁODZIEJ!!! A JEŻELI TE DWA "ZAWODY" MYLISZ TO JESTEŚ albo IDIOTĄ albo CHORYM UMYSŁOWO! Trzeba być człowiekiem dla człowieka i czasem przymykać oko. Inaczej 99% pracowników byłby po wyroku!!!
byłyłupieżca 2017-01-17 17:30:53
cip.. ,baba to ty jesteś bo płaczesz na tym forum że cie zwolnili,że kto cie zatrudni za 4-5 tysięcy,że masz 50 lat i 30 lat pracy a cie zwolnili ,nie ciebie pierwszego i nie ciebie ostatniego.Co powiesz o tych co zarabiali 1,9-2,5 tysiąca na twojej wiertni,miałeś legalnie 5 tys a ostatnimi czasy jeszcze dodatek funkcyjny ok.3 stówy za dzień x 14 to ile jest a jak byłeś pilski to i więcej ,wiem kolego bo też tak miałem i też przymykałem oko zwłaszcza na mechaników i motorowych. Dałeś się rucha.... całą swoją karierę 30 letnią wszystkim a teraz labidzisz i skomlesz bo gdziekolwiek szukasz roboty czy w urzędzie zatrudnienia, czy gdziekolwiek indziej to wywalają gały gdy im mówisz że potrafisz: ,,nadzorować proces wiercenia zgodnie z siwzem ,pisać raporty i prowadzić safety meting,że potrafisz koordynować prace związane z prowadzenie ruchu w zakładzie górniczym" a wszyscy mówią że nie wiedzą o czym mówisz i że gówn.... ich to obchodzi bo oni potrzebują ludka do roboty:mechanika ,spawacza,operatora wózka,kierowce i że ewentualnie mogą cię wziąć ale za 1,9 tys brutto, bo masz niewielkie,nieprzydatne kwalifikacje i wytrzeszczają oczy na twój kurs iwcf i p-erupcyjny bo im potrzeba uprawnień spawacza,obsługi agregatu,wózka,kompresora,świadectwa energetycznego.I co i dupa blada koleżanko a twoi byli mechanicy,motorowi ,kierowcy,elektrycy,otworowi dla których byłeś człowiekiem papiery mają i robotę również,a ciebie ,, koleżanko" mają dalej za płaczącą cip.....
Bank 2017-01-17 21:04:12
Gdybyś to wierszem napisał I ładnie się rymowalo to byłby hicior a tak -3
byłyłupieżca 2017-01-17 21:43:34
nie jestem kur...a kolego poetą, a byłem ,,wielkim" kierownikiem,wyrobnikiem za grubą kasę i tego nie żałuję i nie płaczę nad rozlanym mlekiem jak niektórzy na tym forum,nie ma dziwne że exalo w takiej formie jak każdy każdego ruch... kolego a ten ,,były kierownik" miauczy jak kot a zapewne mając 54 latka to i dzieci odchowane i chałupa stoi a i benzynowa bryczka bo tak pisze.To chłop jak ma dwie zdrowe łapy to niech sie bierze do roboty bo jest jej od hu...... a nie pieprzy głupot,co mają powiedzieć ci co stracili robotę a na utrzymaniu małe dzieciska i kredyty, ci zostali tak naprawdę wyj......... ni a nie on bo on w takim wieku to na pędzącym jeżu do emerytury dojedzie tylko niech pomyśli ale widac że z niego był taki kierownik za którego myślał wiertacz albo kierownik działu wierceń lub krz a on tylko przekazywał ich dyspozycję wiertaczowi.teraz tak jest bo rządzą kampani ale jego wiek sugeruje że powinien być kiedyś samodzielny ,,chyba"
Zostaw swoją opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Exalo Drilling S.A.