Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

PO-iec

ja juz dawno o tym pisalem ze 300zl dadza na barbare i 150zl na swieta,bedzie - bedzie zabawa,bedzie sie dzialo ze hoho

edawd

Już dawno sie wypisałem :) teraz odchodze z Exalo do Biedronki lepsze warunki i o wiele lepszy socjal :)i codziennie z rodzina w domu :)Pozdrawiam i Wesołych Swiat

biedak

Już tu wcześniej było, które "zdradzieckie" związki się upierały przy procentowej wypłacie Barbórki, a które POWAŻNE chciały solidarnie po równo dla wszystkich. Tym związkowcom co chcieli procentowo wyszło, że oni osobiście mieliby nieco więcej przy procentowej wypłacie niż gdyby jedna kwota dla wszystkich. To są ch.. nie związkowcy - patrzą na swój prywatny interes, a nie na to aby pomóc najniżej zarabiającym. Hańba. Wypisujcie się ludzie !

Gdzie te ZZ

Biorąc pod uwagę żenujący stosunek ZZ, ich zaangażowanie, zerowy odzew oraz brak widocznej walki o nas. Można spróbować pokazać swój sprzeciw. ZZ siedząc w kieszeni pracodawcy nic nie robią, nie ma co liczyć na jakikolwiek strajk bo to musi wyjść od nich. Proponuję "oprotestować" Barbórkę centralną. Każda osoba posiadająca zaproszenia, a chcąca w jakikolwiek sposób zaprotestować nie powinna się na niej pojawić. Jak to mówią w kupie siła, bo sam nie wiem jak chce wam się iść podawać ręce, śmiać się i bawić z ludźmi którzy mają was gdzieś. Może taka małą forma protestu pokaże że ludzie jednak potrafią się zebrać i wyrazić swój sprzeciw, a bez terenu nie ma EXALO. W KUPIE SIŁA !!!

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Wieżowy

Podobno po 3 stówy zależy kto w jakim progu się łapie po prostu kpina .......

yyy

4 dni do Barbórka a dalej nie wiadomo czy będzie jakaś kasa.?a na święta. ?napiszcie jak coś wiecie

Do student

Gdzie z ciekawosci sie zalapales? Nie musisz zdradzac konkretow, ale chociaz kraj - UK, NL, NOR?

student

No własnie jest killka firm naftowych min UOS ,PETROBALTIC ,G-DRILLING I OCZYWISCIE EXALO jestem po AGH i gdzie dzwonie nie ma przyjeć obłed wysłałem do firmy zagranicznej i mam czekać szanse są przynajmniej powiedzieli że na stół moga mnie wziąś szykuje papiery i od stycznia lecą i to rozumiem ,żeby nasze Polskie firmy nam tego nie zapewniły

Witam,za moich czasów to było tak kończyło się AGH leciało się z papierami do Nafty miesiac dwa odzywali się bo było takie zapotrzebowanie na pracowników i jechało się na urządzenie na stół przechodziło się działy i człowiek nabywał doświadczenie że nikt go nie zaskoczył rok dwa jechało się na kontrakt pozniej asystent i tak dalej i człowiek robił karierie a gdzie młodzi teraz mają to zrobić konczy szkołe naftowa i idze do marketu i czeka czeka i co dalej prosze o komentarz

tre

Szkoda każdego centrum, bez spółki każde żyli swoim życiem, po połączeniu okazało się że będzie to ciężkie zycie, tylko że gdyby nie połączyli to wtedy każde z osobna mogli by klepac biede a tak klepiemy ją razem. Cieszy się z tego co mamy, część pracodowacow na święta nie daje ani grosza, ją jeszcze nie dostałem wyrównania z Wielkanocy to może i świąteczne dadzą na przyszła jesień

wielokropek

Jeden z wpisów sugerował, żeby się nie kłócić, bo przecież jesteśmy w jednej firmie. Dobre sobie - piła zabrała cały majątek z Krakowa, Zielona Góra serwisy, połowa najlepszej kadry z Krakowa pracuje dla innych, maksymalnie próbuje się ograniczać wynagrodzenia dla pracowników za granicą - a w Krakowie mają się cieszyć, że w ogóle mogą oddychać.

@wielokropek

W sumie masz rację bo do kur.. nędzy powinno po połaczeniu być ,,jeden za wszystkich wszyscy za jednego,,.Żadnych podziałów w tym płacowych . Nie może tak być że niby jedna firma ,,Exalo...,, a ludzie za pracę na jednym stanowisku otrzymują różne wynagrodzenie! toż to zwykła dyskryminacja w biały dzień.

xxxx

wszyscy wiemy że Kraków jest WIELKI...................

l

Co sugerujesz?

ciekawy

Koledzy z Exalo, mam do Was jedno pytanie. Ile Wam jeszcze musza zabrac z wyplaty, zebyscie olali te nedzna firemke?

369...
@ciekawy

Wnioskuję z w wpisu że kolega " ciekawy " już w tej "nędznej firemce " nie pracuje, jeżeli tak to pozostaje tylko pogratulować trafnej decyzji.Może kolega poda jakieś namiary na lepiej płacących i nic nie zabierających.

ciekawy
@369...

Schlumberger NL zatrudnia, dobrze placa i nic nie zabieraja.

A niechaj zabiorą wszystko i tak tym nie zrekompensują swojej nieudolności i rozdmuchanej księgowości.Ich koniec i tak jest bliski a coraz głośniej się mówi ze centrum bedzie nie nie w Pile tylko w Krakowie ( tylko nie na Lubicza)W każdym razie trudno im bedzie teraz o nową prace a z odpraw będą musieli zapłacić podatek 70 procent.H... im w d...pe

ktoś

Do Pakistanu nie idzie żadne urządzenie. Chcą ludzią zabrać pół pieniędzy i poprostu się zabespieczają. Ot i cały temat. (usunięte przez administratora)

dddd

Do Pakistanu mechanicy elektrycy dilerzy i kierownik podobno ir i 1200 ma iść a wiecie coś o bokach i barborce

debiutant

Szukają teraz chętnych do pracy na kontrakcie w Pakistanie ,czy ktoś wie coś więcej na ten temat, jakie urządzenie, kiedy itd.itp. ???. Piszcie więcej o tym co się dzieje w firmie, bo że jest gorzej to widać . I proponuję mniej wzajemnego obrzucania się błotem !!! P.S. przed Exalo w moim Centrum żyło się lepiej, a teraz ledwie starcza na rachunki. JAK ŻYĆ PANIE PREZESIE ??????????????????????

cxczxc

Czego tą wiadomość kasują ? Czytałem bodajże wczoraj

goj
@cxczxc

Kasują, ponieważ Dzieci Izraela są wszędzie !

xx

i tylko jeden naród – jeżeli uważasz, że żydostwo jest wyłączną i jedynie prawdziwą religijną i polityczną prawdą – jeśli jesteś o tym przekonany, to jesteś żydem wszechświatowym, a zatem przyjdź i daj posłuch naszemu apelowi i daj na niego swoją zgodę”. „Nasza sprawa jest wielka i święta, a sukces jest gwarantowany„. „Katolicyzm, nasz odwieczny wróg, leży w prochu, śmiertelnie ranny w głowę. Sieć, jaką żydostwo zarzuca na całą kulę ziemską powiększa się i rozprzestrzenia z każdym dniem„. „Czas jest blisko, gdy Jerozolima stanie się domem modlitwy dla wszystkich narodów i ludów, a sztandar jedynego żydowskiego bóstwa zostanie rozwinięty i wywieszony na najbardziej odległych lądach„. „Wykorzystajmy każdą nadarzającą się okazję i wszystkie okoliczności. Nasza potęga jest ogromna –nauczycie się stosować tę potęgę dla naszej sprawy”. „Czego się obawiasz?„ „Niedługo nadejdzie dzień, gdy wszystkie bogactwa i skarby ziemi staną się własnością Dzieci Izraela„.

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.