Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

Tak wszyscy narzekają po kontach ze malo zarabiają ale "bonusów" nie licza..... i nie odejda bo im ich żal

obcy

,,wielmożni" panowie z exalo sytuacja która zaistniała tzn.coraz mniej roboty dla was,coraz większa konkurencja już nawet na rynku pnig,bo na innych już nie istniejecie jest tylko waszą zasługą,wam przywaliła nie tylko sytuacja na światowym rynku ale również wewnętrzne wyrzynanie się na którym inni zyskali.Jak się zainteresujecie to zobaczycie że jest w polsce prowadzonych wiele projektów wiertniczych ,nie tylko za ropą i gazem gdzie roboty jest pod dostatkiem (dla balamara,kghm,pig,pan,bełchatowa,i innych),ale niestety wasza tak rozbudowana zwłaszcza biurokratycznie firma nie ma szans startować z takimi firmami jak;,uos,gdrilling,hydropol,algeo i innych już istniejących a wiele jeszcze powstaje bo teraz każdy może kupic tanio nawet byle jakie gówniane urządzenie da w łapę i was wyroluje z przetargu.australijczycy z balamary jak usłyszeli cenę za waszą usługę wiercenia otworów 700m to o mało ze smiechu nie poumierali,macie ceny 200-300% wyższe a w tych czasach każdy ma w du...wasze ,,światowe" procedury bezpieczeństwa,wasze ładne kombinezony i buciki redwingsa jak wasze ceny są kosmiczne nawet w australii są mniejsze,wasze ,,osiągnięcia'' z ostatnich czasów też pokazują waszą fachowosć więc przestańcie tak się puszyć jak pawie tylko weżcie się do roboty,teraz każdy nawet prywaciarz płaci lepiej niż w exalo tylko że tam nie ma nic za darmo,nie ma klimy,piętnastu ludzi na zmianie i pięcioro w kancelarii,nie ma pralni,sprzątaczki,suszarni,telewizora lcd w poczekalni,topdrivu,przejścia i zajeb......zużycia on,nie ma również siedzenia w domu z minusem 600 godzin na koncie i comiesięcznym mimo tego przelewem na konto- jest za to twarda robota i dobre pieniądze otworowy nawet 4 tysiaki.dziwię się że potraficie tylko narzekać zamiast po prostu odejść ,ci co tak zrobili nie narzekają,myślicie że dokąd tak u was będzie jak teraz ,już powoli się to kończy i niedługo nawet dla pnig nie bedzie roboty bo będą tańsi wykonawcy a prawo rynku jest bezwzględne,ochronka pnig się powoli kończy i co dalej z wami jak powiedział sikorski h.... dupa i kamieni kupa.powinniscie mieć jaja i olać barbórkę ale darmochy sobie nie odmówicie i jeszcze będziecie klaskac tym co do takiej sytuacji doprowadzili,miało byc jak w pile przed połączeniem wysokie stawki,premie stanowiskowe,dodatki funkcyjne a jest g............,dziwię się najbardziej krakowiakom bo to ich zniszczono prawie do spodu i to oni powinni olać barbórkę ,jasło i krosno to byli i są ,,układni" jak zawsze wyjdą na swoje kosztem innych a piły to na to wygląda że już nie ma..................na związki zawodowe nie liczcie , zobaczcie kto im przewodniczy i wszystko wiadomo.Więc przestańcie płakać na tym forum jak baby ,miejcie honor i jaja i zróbcie coś wreszcie rozsądnego

Obcy 2
@obcy

No wlaasnie :) Brawo dla tego Pana. A reszta exalo niech placi skladki na zwiazki bo im malo barborki dali i potrzebuja waszej pomocy. Powqodzenia Trzymajcie sie ON poki tego nie ukroca. Pewnie dopiero jak to zrobia to sie obudzicie ale to juz w nocniku. PIS was nie uratuje bo nie ma co ratowac. Powodzenia i spieprzajcie poki mozecie z tej firmy

@obcy

Zwolnili Cie z Exalo bo byles cienki a teraz piszesz wypociny pracuj w tym G-drilling czy Algeo i spij pod mostem

@obcy

To slynne zdanie nie powiedzial Sikorski tylko Sienkiewicz byle co jesz byle co piszesz .Debil jestes i tyle jak wiekszosc co pisze glupoty na tym forum.Sikorski powiedzial murzynskosc i Ty jestes taki ...murzynski glupi ,zazdrosny i zacofany

xxx
@1234

100% racji to piszą ci co sie nie nadawali do tej pracy no i część emerytów co im żal (usunięte przez administratora) ciska że im nie przedłużyli że odeszli w miare wyprostowani a nie na czworaka............

POgromCA

Już w srodę 18.11 wielki najazd na Kraków szykują... Oj będzie się działo, będzie huczało...będą promocje i nawet nocy będzie mało, będzie żałośnie... itd. Pozdrowienia dla Krakusów :-)

??
@POgromCA

Jaki najazd ?

3V3P3100

Zawsze uwazalem ze wiekszosc co tu pisze to debile i czytanie tego smieciowego niby forum mnie w tym utwierdza

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Leszno
zibi

też miałem zaszczyt pracować w EXALO miło to wspominam i widzę że byczycie się na wielomiesięcznym wolnym ja tyram w geologii inżynierskiej nie ma bonów ani Barbórki jest za to praca lepiej się zarabia niż pod koniec pracy w Exalo a ludzie jak to ludzie też narzekają więc im mówię idź pracować do Exalo szacunek i siedzenie w domu pozdrawiam z Krakowa

chifbiedronka

do serwismana:pracowałem kiedyś w exalo teraz w biedronce i w biedronce dostaliśmy bony na 600 złotych na święta lepiej niż w exalo tylko że bez tego plus paliwko, co to jest za bonus bo nie łapie wytłumacz kolego ten sposób premiowania może bym to w biedronce zastosował

Z

Czas wypisać sie ze związków i ich nie finansować, bo te 300zl to sa roczne składki nasze dla nich!!!!

aaa

Zawsze bywało barbórka = 100% stawki.... ładne dziadostwo teraz. Wstydziłbym się dawać 300 pln na miejscu zarządu. Tyle to można dać bezrobotnym a nie ciężko pracującym cały rok. Tyle może wziąć gość na przestoju całorocznym a ten co cały rok zyski wypracowywał powinien 3000 dostać!

serwisman
@aaa

Co za różnica między pracownikiem, który dostaje 1700 zł i siedzi w domu, a tym który zarabia 2.5 - 3 tys plus paliwko. Trzymajmy się razem.

alien

A możecie podesłać protokół ze spotkania. Co tam więcej ustalili??

dfsdfs

no to widać, że związki świetnie zawalczyły dla pracowników, brawo dla związków, teraz tylko myśleć co z tyloma pieniędzmi zrobić...

ddd

a podobno miało być 600 i bony.....

pilak

ustalono barborka 300 netto i bony na swieta 150 netto razemdaje 450zl netto nie jest zle a moglo byc gorzej

Diament

To żart chyba -albo to właśnie NOWE PANOWIE IDZIE

wielokropek

Całe 300 złotych brutto na Barbórkę, ale impreza na AGH aktualna. Znakomite postacie z życia Piły na liście zaproszonych gości, oczywiście wszystko na koszt tyraczy z terenu. Panie Prezesie gratulujemy tej "trudnej decyzji" - patrz ostatni szmatławiec EXALO. Ale to już chyba bój to ostatni... Nikt nie będzie ronił łez.

Dla dobra Exalo

Czy wypłaty premi z zysku za 2015 dla zarządu Exalo to prawda?.Jeśli tak, to zablokujmy wypłatę .Związki zawodowe do dzieła. Taka wypłata by była kpiną dla pracowników.

.......

Już w poniedziałek nowy rząd.Wszyscy piszmy do nowych ministrów co się dzieje/dzialo w Exalo. Jak został zniszczony potencjał Naszych firm. To nie jest forma zemsty, ale rozliczenia za zle wykonaną przez dwa zarządy i radę nadzorcza Exalo pracę. Pan prezes i pani Prezes powinni sami ustąpić z swoich funkcji i zrezygnować z bajonskich odpraw. Dla dobra firmy.

Pytający
@.......

A widziałeś już protokół z Pabianic? To pewne, że 300 pln? Przecież Barbórkę ustala się razem ze Związkami? Czy to była propozycja Pracodawcy?

Szejnfeld

Info z Pabianic : Barbórka wyplata :300 zł brutto dla każdego. Jest moc. Dziękujemy panie Prezesie za hojność. :(

Dług

Wszyscy specjaliści Pilscy którzy mówią o długach Krakowa i Jasła , usłyszeli od babci albo od swojego żydowskiego guru Adasia Szajfenfelda czy jak tam jego godność i powtarzają to przy każdej okazji jak mantrę nie znając faktów. Wejdźcie sobie barany na raporty roczne PGNiG i sprawdźcie lata np 2008-2013 przed połączeniem i przestańcie się już kompromitować. Jest wykaz ile długi czy zysku był za dany rok. Każde centrum miało w jakimś roku ,,wpadkę''. Jasła szkoda o tyle że ,,nasi bracia muzułmanie i ich jedyna słuszna religia'' namieszała chyba w Libi.

Jaro

Kupczenie miejscem lokowania firmy w Pile , nazywa się .....korupcją polityczną . PAN Ziobro powinien się tym zająć. Również różnymi przekretami jakie mogły być przed i po przystąpieniu do spółki.Nieważne czy to była Piła czy Kraków , Z.Góra , czy Jasło. Poważny audyt tu jest potrzebny.

wxz

Po co buczeć , po co krzyczeć , prościej będzie wyjść w tym czasie.

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.