Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

były kontaktowiec

Na IDM w Pakistanie na kontrakt pojechali sami spadochroniarze,co nie mieli co robić w Polsce ( Pile i Jaśle ) nikt nie chciał jechać za tak nędzne stawki, a było o tym mówione, zaoszczędzili parę stówek dla pracowników, teraz niech płacą za remonty, kilkaset tysięcy dolców za remonty. Taka prawda, na kontrakty wysyła się ludzi sprawdzonych, którym trzeba dobrze zapłacić, bo wcześniej czy później zapłacą dużo,dużo więcej ale nie naszym lecz obcym.

pracownik Exalo
@były kontaktowiec

Witam, Najpierw oficjalnie mówicie, że na IDM-e mają najwyższe stawki - później piszecie, że za takie stawki nikt nie chciał jechać. Moje pytanie - to za jakie stawki pracują orły z IRI i DM w PK. Myślę, że taką propagandę sieją tylko krakusy - ludzie, którzy cały czas sieją propagandę. Chciałbym, żeby się w końcu ktoś wziął za sprawdzenie wpisów na tym forum. Niech ktoś poniesie konsekwencje, bo to już żałosne jest. Druga sprawa jest taka, że miałem okazję rozmawiać z wieloma ludźmi w EXalo i po samych wypowiedziach już można było stwierdzić kto się udziela na tym "mądrym" forum. W przyszłości jak ktoś zrobi statystykę udziału na tym forum (oczywiście po ujawnieniu tożsamości) to myślę, że Kraków znów będzie najlepszy! Hurrrrrrra. Może nawet otrzyma statuetkę: MĘCIASZ ROKU a może nawet stulecia.

RB

Ta kupa złomu , jak ktoś napisał to coś w co osobiście włożyłem wiele potu i trudu aby wykonać powierzone zadania.Nigdy nie zapomnę jak w 2 tygodnie zrobiłem ponad 15 tysięcy km aby zdobyć pożywienie dla załogi ( lokalnej i polskiej)jak montowaliśmy ten złom na pierwszej lokacji dla poważnego operatora (RWE)Ci co byli ze mną na pewną wiedzą kto to pisze .Chcę tą drogą podziękować im za to wszystko co dali z siebie.

hmmm
@RB

No domyślam się jak to jest..... zostaliście pewnie sami sobie z problemami i nikt nie pomagał a potem śmietankę wszyscy chcieli spijać ehhhhhhhh

pak-kazach
@RB

idz panie kierowniku RB i zostaw to co było, i nie chwal się bo i tak gwiazda Exalo nie zostaniesz, dużo ci brakuje co ci uświadomili najlepsi z krakowa!. Siedz tam gdzie teraz i nie dyskutuj. Jasielskie czasy się skończyły, jestem normalnym kierowniczkiem, jutro juz mozesz być zmianowym !

jakub
@pak-kazach

nic dodać nic ująć

spedytor
@RB

kolego jeżeli w dwa tygodnie zrobiłeś 15 tyś to zatrudniam cię od jutra co wolisz kraj czy europa bo moi szoferom ciężko wyrobić 12 tyś przez miesiąc ty jesteś niczym hołowczyc tylko wzrostu chyba mniej co? ale z twoim ego dasz radę liczę że 20 tysiaków wyciągniesz

Bóbrka

Hahaha. W Jaśle kolebka? Czego? Chyba pyszałków i donosicieli ! Łukasiewicz NIGDY w Jaśle nie mieszkał i taka jest prawda historyczna. Owszem - dojeżdżał do apteki (jednego ze swoich biznesów), ale w Jaśle nigdy nie zamieszkał ! "Wkład" Jaślaków w przedsięwzięcia Łukasiewicza był taki, że jak mu się spaliła destylarnia w Ulaszowicach, to "Jaślaki" nawet nie pozwolili mu jej odbudować ! Bali się ropy ?

jsl

my na podkarpaciu zawsze wyjdziemy z każdej opresji obronna reką zawrzemy koalicje nawet z diabłem,wszyscy zapiszemy sie do pisiorów nawet nasze dzieci,wnuki ........zapiszemy a i tak nafte w jasle uratujemy i reszte wyrolujemy bo tu jest kolebka, a że przy tym inni ucierpią to kij im w nery ,,miedzy odrą i nysą tylko my" w jaśle są

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno

do 5555 i do 1111 ,,dorobek'' jasła to dług urydzyka,na słowacji,i jeszcze jakaś sprawa z haliburtonem idące w miliony złotych,parkosz i wiele innych ,,wyczynów" a ,,dorobek'' piły też imponujacy wypadki,erupcje,utraty otworów tam jednak takich rzeczy się nie wyciąga zbytnio na światło dzienne dlatego też najczęściej nadzór jest pochodzący z pily ,,emeryci i emerytki'' łatwiej coś ukryć zatuszować niezależni by na to nie pozwolili,tak to biegało i na razie biega a może się zmieni oby.......jak na razie rączka rączkę myje ale już niedługo pis nadchodzi.....

@ja

A Wy krakusi tylko potraficie liczyć na pijaka Kwacha ale on Wam już raczej nie pomoże .Cały Was honor to robienie zdjęć za krzaków i narzekanie ,że Wam chcą Lubicz zlikwidować .

hhh

A czy zauważyliście zależność ze jak pozwalniano ludzi i ci którzy odeszli z wiedzą i doświadczeniem to zaczyna się coraz więcej awarii wypadków i usterek? gdzuż zostali najmniej kompetentni pracownicy a nie nafciarze.... te wypadki w tym śmiertelne powinna władza exalo mieć na sumieniu za nieudolne rządy....

@hhh

Tak zauważyliśmy przykład teraz na IDM jak nie było kim obsadzić kierownictwa i zostali tacy co narazili firmę na milionowe straty a teraz lecą w inne rejony jako experci od tego czy coś nadaję się do użytku jak wiadomo ,że to kupa złomu. Sam gość wybrał wszystko co najlepsze jak rig szedł do ruchu wiadomo ,że tam nic wartosciowego nie zostało a teraz wysyłają go by zweryfikował to czy ta kupa złomu ma jakąś wartość:)

ja wiem

Gdyby nie exalo to by ani Jasła ani Krakowa nie było. Wszyscy to wiedzą tylko tu na forum pisza otworowi z Krakowa, którym sie wydaje że mają jakiś dorobek. Upadłość wisiała nad bankrutami, jeszcze do teraz spłaca się różne po krakowskie i po jasielskie długi, choćby Rydzykowi... Na tym całym połączeniu straciła tylko Piła i Zielona Góra oraz Krosno. Pozostali uratowali tyłki i teraz gryzą rękę która karmi.

hahahaha

A czym jest EXALO w porównaniu z całą Polską i jej problemami.... puchem marnym..... nikt się nie wstawi jak nie Sejnfeld to inny będzie..... (nawiasem dobrze mu tak)przez niego na PO nie głosowałem ale na PIS też nie....

Wierzymy w to że takie coś jak Szejnfeld nie przyczyni się już nigdy do powstania takiego gó...na jak E..lo,że takie coś jak Piła co ani wiedza anie żaden inny walor nie upoważniał Was do brania odpowiedzialności za tysiące pracowników i ich rodzin już nigdy nie bedzie miał decydującego głosu co do przyszłości nas wszystkich.Wierzymy w to ,że nawet jak będą zwolnienia bedziemy traktowani równo bez znaczenia z jakiego centrum pochodzimy.I wierzymy w to ,że ludzie co zniszczyli dorobek Krakowa ,Jasła , Wołomina odpowiedzą za to, przynajmniej ja w to wierzę.

@5555

Dorobek Jasła - dobre sobie :) Mylisz kolego dorobek z długiem. Gdyby nie Exalo już by Jasła nie było, czas sobie to uświadomić i przestać bić pianę. Poza tym Pile też żyło się lepiej bez zadłużonych garbów...

@1111

Kolego z Piły całą tą Twoją wypowiedz podsumuje cytatem jednego inspektora z OUG Poznań który kiedyś u Was pracował."No i jak się Wam pracuję w Exalo zdążyliście się przyzwyczaić już do tego pilskiego dziadostwa " Wystarczy tylko zwrócić uwagę na rzeczy które przychodzą z W-tu w Pile po remoncie na Rigi ( Top D,zawory do nich ,prewentery , jednostki do TD ) niby po badaniach ale dziwnie pękają po dniu pracy.Jeden z Waszych kolegów ( już nie pracuje w Exalo teraz jako inwestor) jak się Go zapytałem czemu odszedł z Piły powiedział ,że z tymi ludzmi co zostali ( parę lat temu było u Was masowe odejscie ludzi)nie da się pracować. ( podobno na IDM w Pakistanie lokalni mają wicej oleju w głowie jak Wasza super Crew:))Jasło z zadłużeniem by sobie poradziło ale czy Wy sami z Wasża głupotą wątpie

hmmm

i jak tam PISowcy???? z ilu obietnic w które uwierzyliście pis już się wycofuje.... szkolnictwo...500na dziecko (już są jakieś ograniczenia)...... NAIWNIACY....

Hahaha

Naiwność ludzi którzy wierzą że PiS cokolwiek wam da i zrealizuje swoje obietnice wyborcze powala mnie. Ludzie czy wy jesteście naprawdę tak naiwni czy aż tak głupi ?

szary pracownik

w koncu koniec z PO i jego rzadami sami tam złodzieje krętacze żydzi i łapówkarze. rozjebali cała naftę wszystko po to by wsiąść w łape!!! Licze na nowe rządy PISu. szkoda że Stonogi nie ma w rządzie pozamykałby tych złodzieji z PO Petru i całą reszte co bierze w łape!

szary pracownik

GkrW

sztandar Piły wyprowadzić

Nastradamus:)

Nawet Enigma nie da rady odszyfrować tych inicjałów:)

Koczkodan

Dziś sie ponoć odbył się ten proces przed sądem w Pile. Podobno to byli jacys ludzie z Krakowa, zwolnieni jeszcze w czasch tworzenia Exalo. Najlepsze jest to, że ponoć wygrali i decyzja sadu była masakrująca dla szefostwa Exalo z tamtych czasów. To nie jest info z pierwszej ręki wiec pytam czy u was coś się o tym mówi. Aha sąd przesłuchiwał dziś tego głównego mahera co to był prezesem z Piły, ten starszy pan... co juz prezesem nie jest. Dajcie znać co się u was przy otworach mówi na ten temat. Temacik gorący, ciekawy i zobaczymy co się dalej stanie.

statystyka

Zmiany kadrowe w największych spółkach w ciągu roku od wyborów w 2005 roku: PGNIG - 32 osoby w tym prezes Za serwisem money.pl http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/pis-przejmuje-wladze-znow-wymieni-kadry-w,172,0,1934764.html

PO-iec

niewinnych ludzi znowu beda do wiezien wsadzac takie beda to rzady pis-u,tepy narod uwiezyl w obietnice bez pokrycia ktore sa wziete z s-f ,myslisz czlowieku ze ktos za pgnig sie wezmie?jestes w glebokim bledzie!ta firma to glowny sponsor sportowcow i juz nie dlugo bedzie ratowal gornikow ze slaska dajac 20ml na nie rentowną kopalnie

Dzieje się

Jak podaje PAP - ABW wkroczyło do KGHM. Czy to początek rozliczeń ostatnich 8 lat ?

A Wy koledzy w Pile remontujcie te Wasze Massy wysyłajcie do roboty ,żeby pokazać że decyzje były słuszne(warsztat zarobił a i sprzęt z transportu miał robotę)wyciągajcie części z urządzeń które stoją( u Was na placu bo na Benteca nawet popatrzeć nie można co stoi w Libuszy) zamiast zamawiać i mieć na bieżąco . Wy się nie podpierdalacie? a kto pisał pisma nawet do PGNiG ( kierownik na kierownika)Wam pomógł jeden żyd i to też żaden powód do dumy:)

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.