Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

juruś

Pyszałkowate osobniki z Piły, na wiertni powinien dać sobie radę maksymalnie 1 kierownik + 1 asystent / zmianę. Zgadza się? Ale przez wasze biurokratyczne procedury, podsuwane non stop zarządzenia prezesa, spłodzone przez przerośnięty aparat urzędniczy, w kancelariach jest czarno - kierownicy, asystenci, wiertnicy, magazynierzy, kierowcy. Zero samodzielności ! Co najbardziej szkodliwe, to odebraliście mądrzejszym od siebie prawo do podejmowania dobrych, logicznych i korzystnych decyzji. PP: Pilska Patologia.

Lolo

Ja jak bym był prezesem wyleczył bym was z pisania bredni co myślicie że was niemożna zlokalizować. To piszcie tę gupoty dalej.

pikuś
@Lolo

popieram twój pomysł zlokalizować i wypi....ić niech się to wreszcie skończy kto w tej firmie wreszcie pracuje? myślałem że w przemyśle naftowym pracują ludzie o silnej psychice, silni fizycznie a tu jedna wielka banda (usunięte przez administratora) debil na (usunięte przez administratora) jedzie i debilem pogania zgroza

Kraków żyga

Tak patrząc na Wasze posty 90 % to krakusy i Jaślaki, określenie ,,laptopy" funkcjonuje tylko i wyłącznie w Krakowie. I tak Panowievbo raczej większość żal dupy ściska że na postojowym jesteście. Zwolnijcie się inie zabierajcie kasy innym którzy w tym czasie czasie pracują. Powtarzam laptopy tylko w krakowie, nie wiem jak w jaśle. Tyle

w jasle
@Kraków żyga

Pierwszy raz określenie "laptopy" pojawiło się i znane jest właśnie z tego forum panowie !!! Wierzymy, że tego nie ma, bo to jest nie do pomyślenia !

@Kraków żyga

O co chodzi z tym "laptopem" ? Bo nie ogarniam. Ciekawy jestem jak w Pile mówi się na przenośny komputer. Macie jakąś specjalną pilską nazwę na tego typu sprzęty?

bony 900 zl na swieta i 60% barborki tak ustalili wstepnie

@pilak

Skąd wiadomo ze maja być bony i Barbórka. ?

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
gfk

Serwisant, "ooo" chyba właśnie miał na myśli, że serwisy robią, a płacone mają tak słabo jakby stali. I godziny im ktoś skasował?? Przecież to kryminał.

exalo lalo
@gfk

Tak a co z ryczałtami w serwisach albo z dozorowym?? Inni moga mieć a w serwisach nic nie ma, ludzie z wiertni robią wielkie oczy ze niema dozorowego a tez się odpowiada za robote

gfk

rozumny to gosciu na pewno nie jestes

rozumny

widzę, że tu piszą otworowi i pomocnicy operatorów cementarek tudzież inna wysoka kadra placowa od mioteł i ścier. To forum to żenada i matołectwo.

@rozumny

Forum i owszem jest żenujące , twoja jednak wypowiedź doskonale się w ogólny trend wpisuje. Zgodnie z regulaminem pracy w spółce jest zakaz dyskryminacji pracowników ( w tym również ze względu na zajmowane stanowiska ). Każdy ma takie samo prawo wylać żale w tym miejscu ...

pilak 2

do hahaha i.............laptopy też mamy............na prąd,hahahahahahaha.

pilak 2

o wózki to już inna sprawa ,te w eksploatacji są dość drogie bo serwis do nich jest prawie jak serwis landrowera,ale co tanie to gó..... warte.i co najważniejsze serwis jest tak mobilny że widziałem go kiedyś na wiertni 3-4 w tygodniu i za każdym razem coś z wózkiem robili a chyba nie dało się tego zrobić za jednym razem

hahaha

A wózki widłowe też już są na prąd :)

pilak 2

do 8888 ale urzadzenia mamy elektryczne,piekne,nowe składaczki,ekologiczne,oszczedne,super sprawne ,doinwestowane bo czego nie było to sobie zabierzemy z rigów innych centrów lub z libuszy bo z rybitw w krakowie wszystko już wzielismy (nawet sprzęt kier).Kierownictwo tez mamy debeściarskie,najlepsze,wykształcone ( np.kl.....),wiercić możemy wszędzie i dla wszystkich ..........a czemu nie wiercimy dla wszystkich bo to jest masonerska zmowa przeciw NAM wszystkich innych za to że mamy główną siedzibę w pięknym,czystym,malowniczym,ustronnym,agroturystycznym rejonie wśród jezior i lasów. I wreszcie kolebka nafty wróciła do macierzy gdzie ......łukasiewicz w grobie leży

@pilak 2

Chłopaku Pilaku i co z tego że macie te swoje cudowne hybrydy skoro i tak pracujesz za 2-3tys zł w Polsce.Prawdziwa kasa jest na kontrakcie, ale tam jakoś nie ma tych waszych niby cudeniek wyciągniętych z krzaczorów.

serwisant

OOO nie rozumiem twojej wypowiedzi. W serwisach ludzie (usunięte przez administratora). prawie caly czas, nie ma prawie weekendu albo swieta gdzie by w domu siedzieli. Poucinali nawet do 30% wynagrodzenia, nie placa nagdodzin ( a wiekszosc ma po 100 i wiecej), nie maja zadnych premii stanowiskowych i jeszcze szwabia na dietach. Wiertnicy odwala swoje dwa tygodnie i maja wszystko w d... a jeszcze zgarna swoje stanowiskowe premie. Operatorzy w serwisach po 20 latach pracy maja mniej niz stolowi. Zaden z panow wiertnikow nie stanal by na agregacie bo by w pory nasral jak mialby zrobic cisnienie ponad 50 MPa. Wiec przestancie krytykowac serwisy. Jak na razie od poczatku Exalo to zyski wypacowywuja serwisy a premie i niezle pensje biora wiertnicy (a i tak polowa z was wiertni od pol roku nie widziala). Firma dawno by jebł.. gdyby nie zysk wypracowywany przez Serwisy. Jak panowie wiertnicy zaczniecie przynosic zyski to bedziecie mieli prawo do krytyki innych !!!!!

pilak

wiem o co chodzi z kierowcami kazdy o tym dobrze wie,dlatego powinni to rozpierdolic,zaloga by na tym skorzystala najbardziej,liczy sie nasze dobro

pilak 2

piszecie głupoty, jak byscie mieli tak wysoko rozwinięty pion energomechaniczny jak u nas ,i takich wspaniałych inż jak rz... i taki mały nie pamietam nazwiska to też przerobilibyście rigi na hybrydy tzn.elektryczne jak większosć u nas i nie byłoby ani pokus ani afer .spełnialibyście EURO 6 bez chipów jak wolkswagen,jeżdzilibyście lexusami hybrydami jak my w p....a tak to w jasle d.....a blada.

xxxx

nie panowie, pierwszy i najważniejszy asystent kierownika to dzienny rig mechanik a kierowca to wyrobnik i ewentualnie pierwszy do up......

hmmmm

Zwłaszcza w sprawach płynnych znaczy pilnych miało być :)

Kemsi

Bo kierowca to pierwszy asystent kierownika

xxxxx

Masz racje kto załatwi "ważne" sprawy :D

xxxx

do pilaka, nie udaj greka to ty nie wiesz po co jest auto dla kierownika to się dobrze przygladnij a nie leż pić kawę jak cię wyganiają, myslisz naiwny że to z dobrego serca ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

pilak

kiedy sie wrescie wezma za kierowcow,biora wyplaty nic nie robia na wiertni,jest wynajeta firma przewozowa ktora wozi zaloge do roboty wiec kancelaria tez moze sie razem zabrac a nie kierowca wozi tylko kiera,smiech na sali,kase w bloto wyrzucaja

@pilak

Tylko na pilskich wiertniach sa jeszcze kierowcy i samochody na obsludze

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.