Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

ooo

tylko że w "serwisach" podobno płaci się ludziom w robocie tak jakby w domu siedzieli, słyszałem od gościa o oszustwach na godzinach, skreślaniu w sapie po kilkaset godzin pracy

xxxx

cisza medialna jak przed wybuchem wojny,chyba coś poważnego się kroi,a roboty jak nie było tak nie ma

exalo
@xxxx

Kolego jeśli chodzi o serwisy z Krosna to roboty mają tyle że praktycznie do domu nie zjeżdżają

ktoś

a co to się stało ??? dziś nie trolujecie ???

imigrant

Dzieją się jakieś dziwne rzeczy. Pilskie "władze" rozjeżdżają się po świecie : pan prezes udaje się za granicę, dwie panie były cały tydzień w Krakowie, pani prezes ponoć będzie urzędować kilka dni w Krośnie, młody prezes większość czasu spędza w Krakowie. Albo stolica polskiej nafty się znudziła, albo dorabiamy delegacjami. A tak właściwie to ile pilskich urządzeń pracuje ? Podobno siedziba w Pile bo tam było najbliżej do epicentrum wierceń. Jaki ten los bywa przewrotny ...

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
pilak

tu krótkoterminowi musza drżeć o swój byt,ci co maja umowy na stałe mogą spać spokojnie jak na razie,zobaczymy co nowa władza ustali i jaki bedzie byt tej firmy

ktoś

Brawo,no i jest pierwszy gryzący . Gratulacje dla pana WIERTNIKA . Wygrał pan prawo do wyrażania swojej opinii na tym popier......forum . No dalej orły ...kto następny. Pogryziecia mnie czy kogoś innego z Piły?

wiertnik
@ktoś

KTO zachowyjesz sie za to jak jakas wrona. Myslisz ze jak bedziesz kpil i szydzil to odwocisz uwage od prawdy jaka piszemy. To nie forum jest popierd... ale firma jaka stworzyli zarzadzajacy, a jak sie z nimi utozsamiasz to jestes tak samo popierd...ny.

ktoś

Słyszałem że mają rozliczyć tych co takie bzdury opowiadają. Jak byli byście coś wartni to nie obawialibyście sie o zwolnienia. Stać was tylko na robienie hałasu i nic poza tym. No dalej orły , który pierwszy się odgryzie..........no?

wiertnik
@ktoś

Te ktos co straszysz, nalezysz do tych wyzyskiwaczy???. Rzeniesz obronce czy boisz sie faktycznie dobioda sie wam do tylka.

ppppp

odsiew wygląda na to że się zaczął,te wszystkie karty oceny,naloty alko,podp....... się nawzajem to są właśnie oznaki odsiewu bez zwolnień grupowych, bez odpraw,tak to teraz jest a będzie jeszcze gorzej bo wiekszość żeby przetrwać i utrzymać robotę posunie się do o wiele większych świństw.Już kolega kolegę kabluje a jak będzie zobaczycie w niedługiej przyszłości,czasy zgrania i jedności już dawno minęły i została kaszana,każdy broni własnej d.....y.

hmmm

hmmmmm jaka poprawa stanu urządzenia????? taka ocena będzie podstawą do zwolnień ludzi bo to nie będzie wina starego sprzętu tylko ludzi którzy je obsługują. To o to chodzi

gringo

z poziomu niektórych wypowiedzi wynika, że z tej firmy mógłby być jeszcze niezły odsiew, ku pożytkowi ogólnemu, tymczasem pozwalniano ludzi Bogu ducha winnych

JAA

A to forum UOSU czy Exalo stary? Lepiej podwyżki załatwcie w exalo na poziom uosu !

floorman

Witam Panów, mam pytanie odnosnie UOS United oilfield jak sprawa wyglada czy cos beda wiercic zatrudniac ?? dziekuje za odpowiedz

antypilak 2

do antypilak masz całkowitą rację tylko dla fachowców z pily brak skali ocen(dolnej), u nich standardem jest walenie TD przez 48 h na maxa w celu uwolnienia zestawu aż klubu,sruby i inne części TD lecą na podłogę szybu bo tak zarządził święty i nieomylny I...zydor a efekt tego to tylko remont TD,standardem również jest odpuszczanie cementu po cementowaniu przez manifold,mógłbym tu wymieniac wiele przykładów których byłem osobiscie świadkiem ale szkoda słów ,dobrze że to się powoli kończy i ktoś po wyborach to rozpier.......yknie.Najwyższy czas tylko trochę za póżno.

@antypilak 2

co tak skamlesz teraz wiesz jak to jest k

antypilak
@antypilak 2

Po za tym to widac jak na dloni ze kosztem glownie serwisow (bo to tylko one przynisza dochod) banda Rzewu..kiego, mlodego prezesunia i innych buduja "nowe zaplecze" wiertnikow z pily. Tylko zapomnieli o doborze kardy na te urzadzenia oraz inteligentniejszych sprzedawczykow ds wiercen. Jak na razie to wszystko lezy a ta czesc ktira pracuje nitorycznie jest rozpierniczana poprzez "fachowa" obsluge. Ciekawe co sie dzieje z tym calym zapleczem ktore w tajemniczych okolicznisciach znika z urzadzen ktore sa na postoju. Czyzby ktos budowal Hydronafte II?. Ciesze sie ze PIS i "ziobropodobni" rozlicza (oby) tych pseudo menagerow.

antypilak

Wprowadzil bym identyczne karty oceny dla wiertni. To moze by w koncu doprowadzili do porzadku, caly osprzet ktory nadaje sie na zlom a nie do prob chlonnosci. Pozatym agregat cementacyjny z nurami 3 1/2 nie sluzy do proby chlonnosci tylko testery. Jak na razie to same awarie sa na wiertniach, wiec przestancie odwalac "profesjonalistow" tylko wezcie sie do roboty. Brac premie stanowiskowe to umiecie a jak spierdolocie robote to szukacie wszedzie winnych tylko nie u siebie. Widac Wais i Dytko wyprali wam mozgi na calego!!!!!!!

pikuś

resztki włosów stają dęba jak się to czyta co za IDIOCI to piszą???????????????

No jak to! Kolesie się wylogowali na własne życzenie. Wszyscy za alko idą przeciez do urzędu pracy.

xyz

To Platforma Obywatelska i ludzie z tym ugrupowaniem powiązani stworzyli ten twór zwany dziś Exalo Drilling.Jak to coś funkcjonuje i w jakim jest stanie każdy widzi, jeżeli tak wygląda stan całej gospodarki kraju to tylko emigracja a tutaj żałoba narodowa.Ile lat potrzeba będzie na naprawe tego co oni zniszczyli i czy to się da jeszcze naprawić, łącznie z naszą firmą ???

alko

złapali złapali ale o konsekwencjach nie słychać

Zagłada 2

A wiecie, co tam na Parzeczewie? Ponoć nalot był z rana i sprawdzali alko? Ktoś coś wie?

Zagłada

Ludzie, czy ktoś coś wie o co chodzi z tym nalotem na Kraków? Wszędzie łażą i sprawdzają. Strach wyjść na korytarz. Czy znowu będą zwalniać?

Mr.T
@Zagłada

Jeżeli chodzi o to łażenie po Krakowie i sprawdzanie wszystkiego to pewnie tak robią dlatego bo czasu coraz mniej żeby zlikwidować to co w Krakowie zostało, przed wyborami.Wszystko wskazuje na to że PiS wygra te wybory,więc na pewno będą zmiany w spółkach państwowych,a wiadomo że najmocniejsi są w Małopolsce i na Podkarpaciu.Jest bardzo prawdopodobne że stery w PGNiG obejmie ktoś z PiSu, a może nawet ktoś z wyżej wymienionych regionów kraju.Co to może oznaczać dla PO-wskiej kadry w Pile chyba nie trudno się domyślić.Dlatego zachęcam wszystkich do głosowania na partie Jarosława.Nigdy nie byłem Jego zwolennikiem ale innego wyjścia niema żeby rozwalić to towarzystwo wzajemnej adoracji w Pile !!!

xxx
@Zagłada

to kupcy nie mają akcentu wschodniego

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.