Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

xyz

z miasta na litere J... ulicy na litere A , KROSNA to banda nierobów!!:)

xxxx

do młody junak,masz całkowitą rację odpowiadając południowcowi wschodniemu z miasta J,ulicy na A w tym centrum mają nadzieję że nowa władza utworzy nowy ład exalo ,gotowi są sprzedać za tę nadzieję wszystkich i wszystko aby się utrzymać na taborecikach, zawsze cichutko się układali ze wszystkimi lub kopali dołeczki pod wszystkimi, taka parszywa natura z dziada pradziada ,nawet po trupach przyjaciół byle do celu,dlatego w waszym centrum kazdy podp.... kazdego tak było zawsze i zapewne tak juz pozostanie ,układy,układziki,donosiki ,paszkwile,gierki i zagrywki,polityczne plecki i podkładanie świń to wasza specjalność.Nic wam to nie da bo wszyscy się na was poznali i jesli już ktoś zainwestuje to nie w J....tylko w KROSNO,a wy oldboye którzy zawsze byliście zamknięci szczelnie przed młodym i tak odejdziecie do lamusa zgredy

stefan

jakie podwyzki!!! co za glupoty piszecie!!! zaczeli zwalniac tych co maja umowy na czas nieokreślony,juz trzech z mojej zalogi dostalo wypowiedzenia co mieli umowy na stale a to dopiero poczatek tych zwolnien stalych pracownikow

agent

Ciężka ta wasza praca a z tej pracy często jest wielkie g...Przykładowo na wiercenia w Polsce PGNiG wydaje kilkaset milionów rocznie.Negatywne otwory,marne gazy że o ropie nie wspomnę. Gdzie te zyski?Przyszłość może u Ojca Rydzyka przy geotermii.

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
nafciarz

Gdyby Prezes Wożniak czytał to forum, to pewnie by to zrobił. Wpisy tutaj to swoiste kalendarium i dowód rzeczowy na kompletna indolencję obecnego zarządu. Oni niszczyli i dalej będą niszczyć tę firmę. Prezes nawet nie próbuje ograniczyć kosztów, jakimi są wynagrodzenia dyrektorów i różnej maści kierowników. Przecież to targowisko próżności i niekompetencji powoli ciągnie nas w dół. Panie prezesie bądź pan mężczyzną i zrób pan to, zanim Prezes Wożniak to zrobi. Nie uczynił pan dla nas nic dobrego - ale w sumie nikt na to nie liczył

Ostatnie trzy dni "nasi" wodzowie radzili jak utrzymac sie przy wladzy. Do oceny szans i sposobu utrzymania sterow zaangazowali (za nasze pieniadze) firme konsultingowa - pewnie zwiazaną z ProCivili. Ciekawe czy nowy prezes PGNIG zlapie sie na ich analizy i propagande sukcesu obecnego prezesa i jego ekipy. Tymczasem panowie i panie dyrektorzy dalej zachowuja sie jak pańszczyzniani POchołki i traktuja nas jak bydlo. Z jednej strony "ofiarowali" barborke i jałmuzne na swieta a z drugiej strony uwalili premie za ciezka prace w terenie po 14 i wiecej dni - nawet tym ktorzy pracowali w swieta! Skad inad wiemy ze sami sobie dali "pelne" premie i nagrody. PANIE PREZESIE WOŹNIAK powolaj Pan juz nowy zarzad!

Południowiec
@pracownik

Jakbyś wiedział o czym mówisz to byś takich głupot nie gadał! Gdyby nie ci, jak ich nazywasz "nasi wodzowie" dzisiaj mogłoby Spółki nie być. Rozpasanie jakie było wczesniej prowadziło firmę do bankructwa. Trzeba więc było ciąć koszty. I jakbyś poznał trochę historii albo mocniej się interesował firmą to wiedziałbyś ze to właśnie tej władzy obcięto pensje, premie itp. Teren miał tylko wyrównanie by wszyscy mieli podobne płace. Tak, pracuję w biurze, na południu (celowo nie podam lokalizacji bo zaraz rzucą się na mnie hejty) i chociaż nie pracuję na mrozie, nie wykonuję pracy fizycznej jak wy, to i my pracujemy i czas byście przestali nas opluwać bo nie jesteśmy terenem. I chociaz to dla was dziwne to my także dokładamy drobną cząstkę do waszej ciężkiej pracy. I chociaż zmiany jakies zapewne muszą nastąpić to chcę wierzyć, że na lepsze, bo jest kilka rzeczy/osób do poprawki.

Mlody Junak
@Południowiec

Na post ...poludniowiec.My mlodzi Junacy wiemy ,ze z poludnia z miasta na litere J. z ulicy na litere A, z parteru budynku ,z pokoju na ktory ostatnio byl donos za ...spozywanie:)Powiem tak przehandlowaliscie cala ide stworzenia dobrej firmy od podstaw za cieple posadki( dopykanie do emerytury za dobra kase )Nikt Was nie opluwa sami wystawcie sobie tym co i jak robicie taka opinie .Milej i spokojnej nocy

xyz
@Mlody Junak

Wszystkim sie wydaje ze to forum takie anonimowe :)Co do ciecia kosztow moze by tak zlikwidowac samochody sluzbowe ( te na litere O tez przynajmniej w miescie na litere J lierowcy nie baliby sie ze to...policja jedzie:))

maniek

mi dali 300zl podwyzki,wrescie cos sie ruszylo,kumpel jest wiezowym i dostal 200zl ,tak wiec cos sie zaczyna dziac

qazwsxedc

i jak w nowym roku? podywzki mam nadzieje,

kol 54

Z wielkim smutkiem żegnamy zmarłego dziś naszego Kolegę, pracownika EXALO, Śp. Władysława Gazdę Współpracownicy z Jasła i z Libuszy

vvvv

A coś się zmieniło? Szczerze mówiąc to w tej super firmie już na szczęście nie pracuję. Ale pamiętam że coś takiego było: Jak pracownik sam idzie na odsiadki to 1h za 1h. A jak pracodawca wysyla to 1h za 1.5h.

logistyk HR
@vvvv

Godzine za pótora mozna dostać w mormalnym trybie jak jest to godzina nadliczbowa. W okresie rozliczeniowym 12 miesięcy dfo 30 kwietnia pracuje się w czasie równoważnym i kierownik ustala harmonogram w którym podje dni pracy i dni wolne i ma w roku zmieścic się w limicie jak sie nie zmieści powinien zapłacic. Ale pojawia sie niepisane prawo że pracownik godzi sie przenieść te godziny na nowy okres co też jest niezgodne z prawem dopóki sie nie zainteresuja tym zewnętrzni inspektorzy a poracownicy to przemilczaja. Jeszcze wiekszą dzingląsa ryczałty lecz to inna bajka

vvvv

Łaski nie robią !!!! Są to godziny wypracowane!!!! A jak niema możliwości wykorzystania to wypłacić muszą. Trzeba pilnować. A najlepsze jest to ze 1do1,5.

vvvv

Za zelegly urlop lub nie wykorzystany wyplaca z ostatnim wynagrodzeniem.

robol exalo
@vvvv

to wiem ale chodzi mi o rekuperacje (odsiadki)

robol exalo

Mi niestety nie przedłuzyli i po ponad czterech latach trzeba szukac innej pracy,na pytanie dlaczego jaki powód dosatałem tylko odpowiedz ze pracodawca nie wyrazil zgody na przedłuzenie a pana umowa wygasa z dniem 31.12.2015 oraz ze przygotuje swiadectwo pracy i pani sie rozłaczyla.Nie wiem jak kwestia urlopu niewykorzystanego bo pracujac za urlop nalezała sie tez płatna rekuperacja a po rozwiazaniu umowy boje sie ze tego nie beda chcieli wypłacic orientuje sie ktos na ten temat bo ekwiwalent za urlop zaległy otrzymam tylko co z nalezna po urlopie rekuperacja naley sie czy nie?

Diament
@robol exalo

jak chcesz dalej pracować odwołaj się do związków Branżowych ,wiem że mają przedłużane z mniejszym o wiele stażem

gol
@Diament

1 do 1,5 wez nie rozmieszaj poczytaj kodeks pracy

magnat

Panowie wiecie cos na temat umow o prace beda przedluzac???

nafciarz
@magnat

Podobno prezesom, ale tez nie wszystkim. Proponuję wymienić całość - bo to nic nie warte towarzystwo. A właściwie to po co ONI są potrzebni w firmie - w dawnych strukturach tego nie było i było dużo taniej. Jeszcze zdegradować z 25 dyrektorów i ze 100 kierowników - policzyć to wszystko razem i mamy astronomiczne oszczędności. To powiedziałem ja trener Jarząbek.

zibi

oj od 4 stycznia trzeba iśc do roboty jak się nichce pozdrowienia dla wypoczywających EXALOWCÓW

Poirytowany

Nie nie siedzę na L4 bo ruszyłem głowa i juz nie pracuje w tej pożal sie firmie. Dlatego wiem ze sie da a nie siedzieć i nazekac.

Fra

A ty taki mądry jesteś, bo może ją za ciebie pojechalem bo ty na L4 sobie siedzisz

Diament
@Fra

to masz grzech za takie psie pieniądze świąt sie wyrzekać

Poirytowany

To znajdź prace blisko domu i spędzaj każde święta w domu a nie per... O świętach poza domem za psie pieniądze. Niekt siła cie nie trzyma w tej pracy i możesz ja zmienić. Zamiast siędzie i perd.... Głupoty weź sie za siebie i zrób cos żeby to zmienić a nie oczekuj ze ktoś to zrobi za ciebie.

Fra

Kolejne święta poza domem spędzone daleko od rodziny za psie pieniądze w d. Niech sobie te premie wsadza

do wszystkich pracowników exalo fizycznych,umysłowych wszystkiego najlepszego, zdrowych wesołych świąt, szczęśliwego nowego roku, aby nowy był lepszy od starego

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.