Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

Orwell

Do Tom :nie twierdzę że mądrzejsi czy głupsi od Ciebie, ale na pewno o wiele zaradniejsi i odważniejsi ,ty ,,czasem" pracujesz za marne pieniądze z jakimś bonusikiem lub siedzisz w domu za gołą podstawę i zapewne masz minus 400 godzin,boisz się iść gdziekolwiek dorobić a mozliwości jest wiele bo musisz być na telefon a i zapewne podpisałeś lojalkę coś tam (... dobrego menadżera) w/g której każdy może byc konkurencją i jak się dowiedzą( a zawsze znajdzie się ktoś kto cie pod......) to cię zwolnią dyscyplinarnie.A ci co są na bezpłatnych na legalu zarabiają dobre pieniądze,jak im sie spodoba to nawet nie składają wypowiedzenia bo to teraz gó....ważne a najważniejsze jest że TEN CO IM DAWAŁ bezpłatne chyba liczy sie z tym że to wszystko znowu się rozpier..... na oddziały,że kontrakty ruszą i trzeba będzie ludzi którzy już tam byli (czy jak wolisz fachowców).A jak się nie poprawi w firmie to w razie zwolnień wezmą swoje odprawy i odejdą z uśmiechem na twarzy bo mają przetartą drogę, a ty co weżmiesz tylko odprawę i jesteś w d.....Więc pomyśl KTO JEST MĄDRZEJSZY TY CZY ONI,chyba ci głupio więc siedż cicho bierz tę swoją jałmużnę i trzy stówy barbórki, bo i to się powoli kończy .

Pracowali trochę za granicą i wielcy "specjaliści" i już się nie liczą z pracownikami z polski(żal mi was) co za grosze robią a czasem o wiele więcej pracują niż Ci zagraniczni.... bo za granicą czasem z tego co wiem to i praca lżejsza i milsza ..... ale byli za granicą to już WIELCY eksperci od wszystkiego tak jak sprzątaczki w usa co myją d... żydom a jak wracają do polski to wielkie Państwo z dolarami

Tom

No wlasnie! Duza cześć jest na urlopach bezpłatnych, a robi u Arabów! Odwagi nie maja rzucić papierami? Takie nędzne exalo a jednak trzeba zostać? Każdy z Was mądrale na wiertniach krajowych i zagranicznych robił babole na miare tego strzelania do TD z idm. Kozaczyć potraficie, a do błędu żaden sie mie przyzna....

Orwell

do 4321 przecież u was na warsztatach w p.....od podstaw składacie najlepsze urządzenia ( MASS) to i TD złożycie nowe,tanie to w czym rzecz,a jak byłem na IRI 1200 to najlepszy instrumentator na świecie ....ydor tak prał 72 godziny nożycami z TD że co jakiś czas robiono przerwę i spawano do kupy TD ,spinano łańcuchami bo kawałki odlatywały i spadały do szybu,kierownik zakazał stać w szybie,takie to jesteście fachowce, a do 1111 jak byś był w temacie to byś wiedział kolego że duża część specjałów z krakowa i nie tylko, jest na urlopach bezpłatnych i pracuje za granicą najczęściej u arabów ,więc nie zazdrość tylko przyłącz się do nich, ale pewnie wiedza i doświadczenie nie pozwala więc siedzisz na d... w kraju i pierdz.... w stołek,rozczulając się nad sobą i zazdroszcząc innym

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Jak to się mieli specjały z Krakowa zwalniać po likwidacji Oil czegoś tam bo Świat na nich czekał przy spadającej cenie ropy a tu cisza będą pracować za stawki krajowe wybitni specjaliści:)

@1111

W kraju nas ścigają za najmniejsze niedopatrzenie a tam sobie idą na kawkę do klimatyzowanego pomieszczenia i zapominają Test Unit wyłączyć:)

elektryk
@6666

Kto miał odejść już dawno to zrobił, żałuję że tak późno

Orwell

do hahaha są w tej firmie niestety magiczne słowa po których cenzura działa bardzo szybko i to nie są przekleństwa lecz proste normalne słowa takie jak : bonus,laptop,diesel,on,dodatek terenowy o co tu chodzi bo nie rozumiem to są przecież normalne słowa czy może jakiś szyfr dla wtajemniczonych ???????

haha
@Orwell

dobre dobre :)

hahaha

Ale cenzura jak ktos o bonusach napisze... jesteście strasznie dwulicowi.... hahahhaa

bajabongo

Ze względu na trudną już sytuacje poszukiwany jest kupiec. Właścicielowi nie jest potrzebny dogorywający (s)twór. Albo szybko znajdą kupca, albo upadłość. A i najważniejsze nowy zarząd zostanie przeniesiony do... już nie długo.

bos
@bajabongo

Do ...jaka pierwsza literka ?

to

O co wam chodzi siedzicie w domu kase zarabiacie.... gdzie taką prace znajdziecie co by wam za darmo pensje płacili a różnica między siedzeniem w domu a praca to tylko 200-300 zł zyc nie umierac....

Georgy

Dla kogo Exalo wierci/usiłuje w Pakistanie?

Mechanik
@Georgy

Ja jestem bardziej ciekawy tego komu obiecano sprzedaż (pewnie za jakieś "grosze") urządzeń które tam pracują po skończonym kontrakcie bo Exalo nie będzie stać żeby je stamtąd sprowadzić i znowu Panowie zyski zyski

niezorientowany

mała literówka IRI 1700 - OGDC

niezorientowany
@niezorientowany

IRI 1700 - OGDC DrillMec - KUfPEC IDM 2000 - MOL

@niezorientowany

A kiedy IDM ma następną próbę uzbrojenia wylotu otworu bo trzeba będzie zamówić nowy TD tak ...just in case :)

były mechanik

pracowałem z jednej w społek w exalo spedziłem 7 lat i bardzo dobra miłąme opinie był socjal itp chciał sie przychodzic załoga jak rodzina teraz wiem od kolegów jest niezbyt premie zabieraja itp ale wiem ze praca tam była moja najlepsza i bardzo załuje jako zwykły robol ze odeszłem po przez namówienie ze bedzie w prywatnej lepiej firmie lepiej prywaciarz moze i da ci zarobic ale wycycka z ciebie wszystko do cna

serwisman

podobno jest plan połączenia PGNiG z Orlenem, ciekawe czy w orlenie też się pracuje za stawkę 2.4 brutto? Może będą zmuszeni podnieść?

Orwell

Zobaczcie kto na górze w firmie nagle zaniemógł i ,,choruje" a jeszcze niedawno był zdrowy i gryzł jak rotwailer na prawo i lewo,czemu się ,,choruje" wszyscy wiemy ,tą zarazliwą chorobę zapoczątkował niejaki j..... po erupcji a teraz nagle ta epidemia się rozprzestrzenia i co ciekawe najmniej odporni na nią są ci na górze,brak im przeciwciał z leku o nazwie szejnpeld, albo można to również jesli ktoś woli powolnym ,,wygaszaniem"........niektórych , tylko że teraz są ,,wygaszani" ci co od 2013 roku sami byli strażakami. I dobrze im tak ,,nie czyń drugiemu co tobie niemiłe" lub jak kto woli ,,oko za oko żąb za ząb"

Zaciekawiony
@Orwell

Waść podaj chociaż inicjały chorowitka ;-)

tu

Może ne "pojęcia" tylko raczej "wpływu"

Orwell

a nie widzicie że już jest lepiej,teraz już prawie nikt nie ma roboty jeszcze ktoś tam w kraju i za granicą wierci ale niedługo pokończą i też będą siedzieć w domu, więc nie mówcie że jest zle, wreszcie wszyscy z terenu będą siedzieć w domu i brać pensyjkę ,nie będzie wytykania że jedni pracując mają 25% premii i jakieś inne bonusy z tego wynikające, że znowu ci co siedzą w domu biorą pieniądze za nic już od 2 lat,wszyscy będą siedzieć wreszcie w domu z terenu i czekać na rozwój wypadków w ciepełku.W centrach też będą zadowoleni że im teren d...y nie zawraca,dalej będą bić pianę o zaj....ych perspektywach zarówno w kraju jak i za granicą,będą pisać te swoje bzdurne oferciki na cały swiat udając że jest szansa na robotę a baryłka 25 USD, w kraju mętlik w spółkach skarbu państwa że hej,każdy na górze posr......w pory co to będzie ,zajmuje się utrzymaniem stołka,że aż zapominają zaklepać otwory do wiercenia.Zarząd PGNiG zanim się pozbiera w nowym składzie do roboty to może być za póżno, a na tym mętliku korzystają inne firmy które nie oszukujmy się mają robotę.rozglądnijcie się wokoło to zobaczycie sami ile firm mniejszych lub większych pracuje i zacznijcie wreszcie szukać pracy a nie liczcie że tak jak teraz będzie wiecznie (siedzenie w domu i branie kasy za nic),liczycie na zwolnienia grupowe , odprawy,programy dobrowolnych odejść-obyście tego doczekali ale wątpię.I jeszcze jedno wam powiem że wbrew pozorom ci co w ciągu ostatnich dwóch lat odeszli sami,nie przedłużono im umowy,postawiono warunki nie do przyjęcia rynek wiertniczy ich wchłonął i pracują , a dla was co pozostało ......mieć nadzieję na zachowanie pracy lub podgryzanie,rycie a najlepszy sposób to jest WSTĄPIENIE DO PRZEWODNIEJ PARTII ona wam zagwarantuje prawo i sprawiedliwość,powrót nafty do macieży,agh w krakowie,wylączność wierceń dla pgnig tylko dla exalo i o czym sobie jeszcze marzycie :powrót do przeszłości z przed 2013,wszyscy co odeszli od prezesów,dyrektorów,specjalistów,pracowników biórowych ,wiertników wszyscy oni wrócą do swoich oddziałów w K,J,K,W,P,ZG.DO SIEGO ROKU 2016.Ja już sie zapisałem do pis...toletów.

hmm

Ciemny lud wszystko kupi...

pum

Duda jest już dłużej prezydentem niż 4 miesiące z tego forum wynikało że od razu zabierze się za ratowanie exalo i ze jest atutem ze jest z krakowa i bedzie sie exalowski kraków rozwijał to i ja wtrące swoje i się zapytam czy już wiadomo coś o jakiś jego planach i poczynaniach co do naszej firmy????

Precz z komuną

Sprawiedliwy -racja .Ptysie ujadaja jeszcze jak petrusy , alimenciarze,schetyny i schultze .co zrobmy - śmiechem ich potraktujmy chociaż do śmiechu nie jest. To Oni z pełna premedytacją zniszczyli wszystko co było do zniszczenia w Naszej firmie i ojczyźnie. To ludzie dla ktorch Ojczyzna sie nie liczy, tylko kasa, burdy i nienawiść. Prez. Duda i Rząd w ciągu 4 miesięcy nie naprawi całego zła co te oszolomy zrobiły.

olo

co wy wszyscy z lewej i prawej o tym ratowaniu nas już nic i nikt nie uratuje w 15 staliśmy nad przepaścią a w 16 lecimy w dół bez spadochronu panie panowie tragedia oj tragedia

Nazywając mnie pajacem świadczysz o swojej kulturze i chyba nie mamy o czym dyskutować chłopku spod budki z piwem..... Ponoć Duda miał nas bronić i wyprowadzać na prostą a jak na razie nic o tym nie słyszałem o żadnych krokach i czynach więc nie skoml na innych swoimi obelgami....

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.