Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

bbb

Wreszcie własciwy człowiek na własciwym stanowisku!!!! Wreszcie ktoś zrobi porządek!

jasio

Pan Wiglusz był może dobry dla wiercen chłopaki z serwisów zapierniczali cały rok a dozorowe dostawali ludzie którzy przez całe wiercenie przesiedzieli w budach A w serwisach zabrali wszystko żeby wiercenia ratowac

stefan

massy sa zezlomowane,wierca tylko iri w kraju

exalowiec

Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Mały

Pan Wiglusz to w terenie za długo nie był. A nasz człowiek, tzn. pilski?

@Mały

Najbardziej pewnie żałuje załoga Massa bo jako jedyni mieli robotę bez przestoi. Dalej posty znikają ciekaw jestem czy ten też zniknie

JaNick
@Mały

Ta to przecież spadochroniarz od H.Dytki. Człowiek, który przeszedł "bogatą karierę zawodową" zanim został wiceprezesem - śmiech.!!!

@JaNick

daj mu szanse, chyba ze nastepnym razem na prezesa ty pojdziesz zobaczymy jak sobie poradzisz

JaNick
@tatra

Tatra, ty sobie żartujesz!!!. Jasne ze bez "opiekuna" nikt mi nie da w EXALO takiej szansy.Wszystko jest oparte na układach. Przeciw temu prezesowi nic nie mam ale tez bym chciał mieć takie szanse jak on. Z tego co wiem to jest to po prostu fajny gość z wiertni - i tyle. I tu nagle - bomba - wiceprezes. A gdzie kadencyjność, konkursy na stanowiska, normalne awanse? Mam nadzieję, że Nidbalec to zmieni.

exalowiec
@JaNick

póki pnig nie da roboty dla co najmniej 6 urządzeń przez cały rok, nikt tej firmy nie uratuje przy takim zatrudnieniu i stosunku 1:2 {dwóch fizycznych na jednego umysłowego} trzeba by było za darmo pracować aby to utrzymać

znam

Ciemnota myśli kategoriami komu dobrze, komu źle. Niedbalec przeszedł wszystkie szczeble, był kierownikiem wiertni, kierownikiem dzialu nadzoru, dyrektorem ZZGNiG, wiceprezesem PGNiG, wiceprezesem PN Diament, Dyrektorem Serwisów Exalo ZG. Wyrzucony rok temu. Kiedyś wspaniały człowiek, ostatnio w Zielonej Górze narzekali strasznie bo ciął koszty na ludziach i nie był zbyt miły. Czas pokaże. Ustępujący zarząd chciał tylko zwalniać i obniżać płace. Krakusy nie podniecajcie się, bo nikt siedziby spółki z Piły nie będzie przenosił. Tyle optymistycznie, że człowiek z branży a nie przybłęda

Ten Pan to były dyrektor zzgnig,prezes pgnig,prezes diamentu i dyrektor od spraw serwisów w exalo.

@11212

czyli czlowiek z nafty, bardzo dobrze, szkoda tylko pana wiglusza bo to tez nasz czlowiek - z terenu

tatra

co teraz? czy ktos zna tego pana nowego prezesa? dla kogo to zla a dla kogo dobra wiadomosc?

jasiu

Stanisław Niedbalec Prezesem Exalo najlepsza wiadomość w 2016 ROKU Koniec niszczenia serwisów przez obecny Zarzad Najwyzszy czas rozliczyć nieudaczników z Piły

@jasiu

Spółka do Krakowa a Piłę wyzerować!!!!!!!!!!!!!

bileter
@1357

a te 70 milonow dlugu to kto wam splacil baranie s krakowa

obserwator
@bileter

wygrywanie przetargów będzie możliwe dopiero wtedy gdy koszty funkcjonowania firmy pozwolą na zaoferowanie ceny zawierającej te koszty oraz inne narzuty, a potencjalny zleceniodawca odwiertu będzie nadal zainteresowany podejmowaniem ryzyka takiej inwestycji. Wyzwaniem dla nowego zarządu będzie niewątpliwie trudny temat takiego dostosowania struktury stałych kosztów aby móc nawiązać równą walkę konkurencyjną z tymi którzy nie dźwigają balastu pozostawionego przez historię (w tym wolą obecnego właściciela)

xyz
@obserwator

Nie do końca się z tym zgodzę ,a przykład Wysina gdzie wybrano UOS gdzie był droższy jak Exalo?. Mówią ,że nie ważne co jest w kopercie ( oferta przetargowa ) tylko kto te koperty otwiera .Słynne jest powiedzenie jednego chyba już byłych możnych z PGNiG ,że to nie winna geologów co wyznaczają otwory tylko wykonawcy ,że są negatywne( miszczu jak bozie kocham )Co do oddzielenia się serwisów to polecam ostatnie info jednej z wiodących firm serwisowych ile osób zamierza zwolnić.Ciężkie czasy ido chłopaki z serwisów i wiertni

Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu dzisiejszym Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie dokonało zmian w składzie Zarządu Spółki Exalo Drilling S.A. Odwołano: - Pana Ryszarda Jędrzejczaka pełniącego funkcje Prezesa Zarządu, - Panią Mariolę Dąbrowską Macii pełniącą funkcję Wiceprezesa ds. Finansowych, - Pana Tomasza Wiglusza pełniącego funkcję Wiceprezesa ds. Operacji. Jako nowego Prezesa Zarządu Exalo Drilling S.A. powołano Pana Stanisława Niedbalca.

stefan

bentec niedlugo rusza maja wiercic w rejonie chojnic i tucholi

Informacja nie sprawdzona na 100 procent ale podobno przetarg na Tyczyn wygrał UOS ( jednym z warunków było zadaszenie zbiorników płuczkowych ponieważ ma tam być płuczka olejowa) Jeśli to prawda to nikt mi nie powie ,że PGNiG nie robi wszystkiego aby "utopić " Exalo a z drugiej strony jeśli takie urządzenia jak Bentec i Drillmec stoją od roku to jaki problem było któreś przystosować do płuczki olejowej?.Rząd się zmienił i dalej wszystko idzie po staremu i gdzie tutaj jest ta dobra zmiana .Przemyśl dla G-Drilling ,Lublińce dla małej firemki co ma problemy ze wszystkim a My do likwidacji .Szkoda słów jeśli tym razem ZZ nic nie zrobi i nie zawiadomi Rządu to już nie ma nadziei

hehe

hehehe widzę wszyscy mocni w "gębie" poszła fama o podpisaniu umowy na monitoring forum i wszyscy szczekacze podwinęli ogonki i schowali się po budach.....

??
@hehe

Co znaczy monitoring forum?? Zbierają prywatne adres IP, czy ewentualnie przygląda się firma, kto ze "służbowego" kompa w godzinach pracy tu zagląda? Już wcześniej osoby pomawiane miały prawo zakładać sprawy z powództwa cywilnego i nie były potrzebne żadne umowy ;-)

maniek

w marcu lacza orlen,lotos,pgnig

LOTOS
@maniek

taaa taaa chcielibyście heheheh

rg
@maniek

Na razie rozważana jest taka opcja, która skrajne komentarze wzbudza. Inna sprawa, że nawet jeśli to tego by doszło to co zmienia to dla Exalo - pospekulujmy. 100% akcji Exalo, które jest teraz w posiadaniu PGNIG będzie w posiadaniu nowego koncernu. A czy to coś zmieni? Wiek ropy naftowej już się skończył ( jak to ostatnio ktoś w ROsji powiedział ) - wraz z malejącym na nią popytem i wzrastającą jej podażą na rynku ( vide zniesienie sankcji na Iran ) jej cena będzie spadać po równi pochyłej... nie będzie się opłacało jej wydobywać, ani tym bardziej poszukiwać i rozpoznawać nowych złoż - jesteśmy w czarnej d....

Manolo

W Afryce coś jeszcze sprzętu protoplastów Exalo zostało (czy pracuje?) czy tam rusza Exalo na nowo?

@Manolo

Wyślą Jacka Sz. aby odkupił grzechy i wszystko uruchomi oby tylko wylądował tam gdzie trzeba:)

miecio

panowie Tom, Orwell, dajcie spokój czy was nie wstyd

Tom

No i wychodzi poziom dyskusji. Nie pisałem o nieudacznikach z Krakowa! Tacy bywają wszędzie. Widac Orwellowi żal starego kombinatorstwa i matactwa ;)

Orwelll

I pozdrawiam Wszystkich w/g Toma ,,nieudaczników" z Krakowa i nie tylko którzy mieli,mają i będą mieli odwagę zaryzykować i jechać na robotę gdziekolwiek gdzie płacą godziwe pieniądze , a przede wszystkim dalej się rozwijać a nie liczyć na plecki

Orwell

do Tom może i bym się zdziwił,być może należysz do ,,wybranej " elity w tej firmie i zarabiasz nie jałmużnę tylko dobrą kasę, bierzesz dodatkowe premie o których ktoś przebąkiwał na tym forum,być może bierzesz wysoki dodatek funkcyjny jako ,,koleś hd",być może należysz do zamkniętej grupki ludzi na wiertni (mechanicy,kierownicy,kierownicy zmianowi,asystenci,elektrycy)którzy ,,jakoś" jeszcze sobie radzą i dlatego CI WSPÓŁCZUJĘ bo to świadczy że należysz do tych może 10% co jeszcze nie mają prawa narzekać, ale jak się Ci co naprawdę ciężko pracują w szybie za grosze i patrzą na to wszystko (a wam się wydaje że nic nie widzą) wezmą za was to będzie kiepsko, a ustawa o inwigilacji już prawie podpisana,więc nie ciesz się że jesteś ,,jeszcze na górze tego łańcucha pokarmowego bo to się szybko może zmienić.

Tom

No to Orwell byś sie zdziwił... Ale nie zamierzam z Tobą dyskutować, bo widzę ze znasz sie na wszystkim ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.