Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

jj

Wreszcie jakiś gość z głową i z branży a nie zbieranina

@jj

Powiem tak tragedia to za mało powiedziane nikt mi nie powie ,że te nominacje są po to by Exalo się odbiło od dna.Równia pochyła od co.

yyy

Ale jaja Piotr G operacyjnym no to zajefajnie dobra zmiana .

Asd

Troglodyta i PiS - macie racje! Oby Ci co warsztat zamykają na goworku sami do konca tygodnia wypowiedzenia nie dostali, bo kto mieczem wojuje ....

jhbsdjsk
@Asd

Zaden cwaniak i na pewno nie będzie też żadnego L4, mam troche większe ambicje niż ty gamoniu i mi nie odpowiada długie siedzenie w domu i czekanie , ja chcę jezdzić do pracy. A L4 to ostatni raz miałem w 2003 roku.

pis

Tak warsztat w Pile do końca tygodnia i zamykają a exalo do końca miesiąca bo na forum gowork tak postanowili odwiedzający hahahaha do roboty a nie ta propagandę uprawiacie

jhbsdjsk
@pis

do roboty ? bardzo chętnie ale gdzie ? na obecną chwilę w tej firmie pracuje kilka urządzeń , to powiedz baranie gdzie ???

troglodyta
@jhbsdjsk

Cwaniak cwaniak a jak zadzwonią, że do roboty na zastępstwo, to za godzinę L4 przysyła. I z powrotem na Go Work głupoty wypisywać.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Krk

to co z tym warsztatem w Pile idzie do likwidacji?

smok wawelski

krakusy do likwidacji, za spiskowanie z poprzednim prezesem kara was nie ominie, na nic płacz i zgrzytanie zębów, to już was koniec!Lodów nie będzie :-)

xxxx

do zoro ,masz rację hydronafta znowu będzie kosić kasę,naftkatering również,myć zbiorniki płuczkowe będą też znajome firmy, jam....... cudem ozdrowieje i znowu będzie najlepszym krz na świecie,dozorowe dla swoich będzie w/g uznania,a jednak to się potwierdza że artur b.się spóżnił z kopertą na przetarg i kidrillink wzioł przemyśl,milll zajeżdżał mu drogę i się biedak........................ spóżnił z ofertą i otwór poszedł się je...... tak już teaz będzie,a swoją drogą to opinie niedb...........ma hotsztaplera więc się specjalnie nie łudżcie że będzie lepiej ,chyba tylko jemu a wy panowie z z.g nie noście się tak wysoko po tej zmianie prezesa bo też sumienia nie macie zbyt czyste i oby ktoś się za was nie zabrał. bardzooooooo głupio.

@xxxx

Trzeba będzie liczyć na ...zezowate szczęście :)

sprawiedliwy

Komiczne są wpisy o konieczności likwidacji SAP. Całe zastępy pilskich filozofów z HD na czele, buntowały się, ale musiały przystać na ten program. Powód był oczywisty - programy z innych Centrów były na poziomie wczesnych lat 90 poprzedniego wieku. W momencie powstania EXALO i wielkich międzynarodowych planów - SAP był jedynym wyjściem. Jednak póżniejsze majstrowanie w tym programie przez inteligencję z Piły doprowadził do jego paraliżu. Po prostu jest to program dla ludzi madrych.

Zrobić jak kkiedyś kierownik normalna załoga skromna a nie całe budy asystentów 3 mechaników 3 elektryków po co kierowca i magazynier ..i w biurze na Staszica tez ta holote przezedzic bo tak nigdy nie będzie dobrze..i mniej zawiści bo to sskąd jest majster czy kto inny nie ma najmniejszego znaczenia byle wszyscy robili co do nich należy ...

@ja

Kiedyś normalna, skromna załoga nie pisała na goworku:)Jak miała coś do kierownika to przychodziła do kancelarii i mówiła a nie pisała głupot w internecie.Co do załogi to też nie było dwóch wpd. dwóch wpw . trzech wpo ot wszędzie jest za dużo ludzi a nie tylko funkcyjnych

Agata

za tego SAPa to powinni wywalić z 20 osób!!

pytanie

Do czego to prowadzi? Dzieje się ciekawie - pan W. bedzie zmianowym ale cyrk :)

Stefan a tych 3 co dostali wypowiedzenia mieli umowy na stałe. ?

rig menager w exalo

Zarząd to może sobie siedzieć gdzie chce, najważniejsze, żeby działał na dobro firmy i ludzi zatrudnionych a nie dla polityków tej czy innej opcji. Te wszystkie wylewania żalów świadczą o tym, że piszą tutaj niedouczeni frustraci.Te sztuczne podziały, ta nienawiść, pogarda, wszystko to świadczy o tym, że to nie ludzie z terenu piszą tylko pierdzistołki z centrów, którym brak roboty doskwiera. Byłem wczoraj w Krakowie, straszny smog, smród, tam się nie da żyć. Dlatego lepiej niech tam żadne decyzyjne biura się nie znajdują. Jedyna nadzieja w tym, że Niedbalec jest człowiekiem z branży, przeszedł wiertnię, odchodził z terenu jako kierownik wiertni, później dział nadzoru, stanowisko dyrektora zakładu, wiceprezesa PGNiG, mam cichą nadzieję, że będzie rozkręcał a nie likwidował. Czas pokaże. Najgorszym rozwiązaniem jest zmiana siedziby spółki, zbędne generowanie nowych kosztów. Raczej lepiej wywalił kilku dyrektorów i zlikwidować dziwne działy wraz z tym krakowskim cudem świata czyli sapem.

@rig menager w exalo

Byłeś w Krakowie pilski baranie pewnie na powtórnym egzaminie z IWCF RM i pewnie 5 lat w branży:)

rig menager w exalo
@7777

sam chyba jesteś pilskim baranem, właśnie takie wyzwiska świadczą o tobie. Przepracowałem na wierceniach "chtustusowe lata" ale takich czasów, z takimi nienawistnikami nie spodziewałem się że dożyję. Skąd Wy się ludzie bierzecie z tą nienawiścią do innych? Chyba sami siebie nienawidzicie w pierwszej kolejności. A tak na marginesie, zawsze uwielbiałem Kraków, do czasu aż poznałem kilku takich jak tu wypisują jadem. Choć w sumie to nie to miasto winne, bo te niby "krakusy" to z Kłaju czy innego Pcimia :-). Najedliście się czegoś niezdrowego w Etiopii? Może was coś ugryzło i teraz jątrzy?

stefan

to sie zaczelo nowe rozdanie i zwolnienia,z mojej zalogi 3 dostalo 3-miesieczne wypowiedzenia,do marca maja sporo ludzi wywalic,tych ktorzy nie sa przydzieleni do danego urzadzenia

maniek
@stefan

No i wszystko jasne następne dobre zmiany

korekta
@maniek

"...sztuczne podziały, ta nienawiść, pogarda, wszystko to świadczy o tym, że to nie ludzie z terenu piszą tylko pierdzistołki z centrów, którym brak roboty doskwiera..." Piszesz ewidentnie o sobie.

Rysio

Słyszałem ,że w Exalo jest taka bieda ,że jak otworowy idzie na szychtę i przechodzi przez park to kaczki mu chleb rzucają:)

patrząc z boku
@Rysio

Jak się czyta takich oszołomów którzy czuja sie bogami i ustalaja "10 przykazań" które kompletnie nijak maja sie do całości to nie dziwo ze takie opinie krąża o firmie. Oszolom ciągnie na dno.

@patrząc z boku

Widziałeś oszołomie odcinek ile zarabia wpo ( o ile kminisz co to znaczy).Ja widziałem wiele razy i musiałem stać twarzą w twarz z tymi co im wydawałem i wiem jak trudna i ciężka jest ich praca.To co ciągnie na dno to na pewno nie szeregowy pracownik

reakista
@zoro

Zejdź facet na ziemię. Gębe wycierasz ciężka prace innych? Nikt nie podważa faktu że robotnik na wiertni ma ciężko i za robote ma mało płacone. Nikt nie podważa że rozbudowano zbytnio administracje W firmie. Faktem niepodważalnym natomiast jest to że Ty siedzisz na forum w godzinach pracy...i wypisujesz pieniackie bzdet. Tak więc batmanie- DO ROBOTY! PORZADNEJ ROBOTY! A jak coś nie pasi to do związków zawodowych z konstruktywnymi propozycjami zmian.

@reakista

Umiłowani ,siostro lub bracie zaprawdę powiadam Wam nie wycieram sobie mojej brzydkiej gęby ( którą tylko matka może pokochać )ciężką pracą innych ponieważ ponad 30 lat temu zaczynałem przygodę z Naftą od pracy na tym stanowisku i doskonale wiem jaka ona jest.( zapewne reakista jeszcze pacholęciem był w tym czasie) Fakt ,że dostawałem za nią 3 lub 4 razy więcej niż w innym zawodzie ale nie tyle pociągały mnie zarobki co przygoda.Mili moi nie siedzę na forum w godzinach pracy ani nawet w pracy ponieważ dzięki tak dobremu zarządzaniu urządzenie na którym pracuje ( po angielskiemu RIG) wygrało ...przestój na jednej z baz jak większąść urządzeń w Naszej Firmię.Bracia i siostry chętnie wezmę się do porządnej roboty tylko proszę dajcie mi szanse:).Ponad 30 lat nie uciekałem od niej i tsk samo jak krowy bykiem nikt mnie robotą nie przestraszy. Przyjdzie taki czas gdzie każdego z nas rozliczą za to co zrobił i jakim był i żaden poseł czy senator nam wtedy nie pomoże

stańczyk

Poprzedni zarząd chciał zwolnić następne kilkaset osób, zabrać wszystkie premie i jubileusze a siedzibę spółki przenieść do Krakowa. Zobaczymy co zabierze i kogo zwolni nowy zarząd, siedziba zostanie w Pile bo PiS tak chce.Dzień przed odwołaniem zarządu zwolnili Artura B. Nowy prezes zapewne przywróci Mariana J, bo takich fachowców się nie zwalnia. Zobaczymy.

@stańczyk

I zapewne jedynie słuszna firma znowu zacznie robić przedwierty? a tego drugiego zwolnili bo jakoś nie zdążył z papierami na przetarg i parę baniek w plecy i wątpliwe żeby PiS chciało aby siedziba exalo była w ostoi PO.

Jeśli ktoś siedzi w domu bo nie ma dla niego pracy ( miał to nieszczęście ,że nikt za nim nie stoi aby do jakiejś pracy go zawezwać)to ma być zwolniony ? Ogarnij się oszołomię trochę albo przedstaw się z imienia i nazwiska może nowy prezes powoła Cie do Zarządu skoro masz gotowy przepis na rozkwit Exalo.W kraju jest pracy na góra 15 urządzeń ( z tymi do prób i rekonstrukcji ) a co się z tym wiąże połowa ludzi zbędna .Jedyne co może zrobić nowy Zarząd dobrego to wywalczyć godziwe odprawy dla wszystkich których zwolnią

10 przykazan

po 1, umowy zmieniające dla pseudo kierowników, pracowników i dyrektorów z piły do zg, ze zmniejszoną stawką. po 2, wywalić polowe dyrektorów, szczególnie tych z mała ilością pracowników. 3 zwolnic ludzi co siedzą po poł rok uczy rok w domu. Zlikwidować wszystko co nie ekonomiczne, 4. Przywrócić porządek w SAP bo dyrektor od IT zrobi (usunięte przez administratora) Po 5 wywalić SAP, koszt miesięczny 100tys o zgrozo do kogo kieszeni :).5 Pomóc Panu Niedbalcowi, powinien się spotkać z każdym działem z osobna w Centrum swoim, porozmawiać o problemach. 6 Wywalić warsztat z Piły.7 Przywrócić do pracy fachowców, osoby potrzebne, wywalić wszystkich lizusów poprzedniej ekipy i tych co nie mamy zaufania. 8. Przywrócić Elko na normalny tor-najtrudniejsze!9.Skonczyc ze sztuczna racjonalizacją kosztów, to już robiły 2 zarządy, szukać pracy, zleceń, ofert. Ludzie w Centrum ZG już sa wykończeni psychicznie i zastraszeni. 10-do dzieła bez marnowania czasu, ruchy szybkie i dynamiczne!

stańczyk
@10 przykazan

ciebie pierwszego wywalić oszołomie, umyj cementarkę i nie dyskutuj na tematy, o których nie masz pojęcia.

zxy
@stańczyk

Dokładnie tylko po umyciu nie wywal tego syfu jak zawsze na plac wiertni bo tak dla Was najłatwiej :)

xxxx

Następny paradoks przemyśl dla gdrilling bo ........................exalo nie wystartowało w przetargu????? czy to prawda, ploty to czy.............. paradoks ???????

xxxx

do pilak paradoks? ...........................piła to dopiero jeden WIELKI PARADOKS

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.