Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

wws

im prędzej i szybciej zacznie się sprzątanie to może cos i ktoś się uratuje, inaczej nie ma h.. to padnie! w obecnym stanie ta firma nie przetrwa i każdy to wie. Tu nie można czekać, wszystko powinno być dynamiczne. Jak przy raku liczy się każdy dzień, wiec Panowie do dzieła i wycinać co trzeba!

bubulala

Chyba OGEC ;-) POGC ma się dobrze:-)

Ciekawski

Coś więcej o tej przeprowadzce do Zielonej?

Ciekawe ile biorą kierownicy i dyrektorzy

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
prawdziwek

juz nie pracuje w tej firmie i jestem wdzieczny ze mnie zwolniono,znalazlem prace w anglii,pracuje w betoniarni ale tak dla porownania moge powiedziec ze trafilem z piekla do nieba jesli chodzi o zarobki,teraz mam 5 krotnie wieksza pensje niz wiezowy,ludzie wescie los w swoje sprawy i sie zastanowcie czy warto zostac na titaniku do konca

pieknie

a kiedy wezmą się za pana Ryszarda Ch. z Piły :)

Update

Od kilku dni nie rzecznik, tylko Dyrektor ds marketingu Haha

Tola

Słyszałam, ze jakieś ruchy są w Zielone Górze, proszę o szczegóły, ponoć dziś ktoś poleciał jakiś wyżej gość! ??

@Tola

Dyrektor d/s informatyki pagib.

@3579

Oraz rzecznik prasowy spółki

?
@3579

Rzecznik prasowa - ten z Krakowa ?

zoro

Zła wola nie tylko w końcu zacznijmy nazywać rzecz po imieniu nie ma w naszym kraju pracy dla całego potencjału Exalo.Niech ktoś powie dokładnie dla ilu urządzeń i jakich jest praca ,załogi plus obsługa w biurach,warsztatach,itd ustali się dokładne potrzebne zatrudnienie ,zredukuje dyrektorów do minimum ( max to 3)Tym co będą zwolnieni ( a może to być każdy z nas) dać odprawy adekwatne do wysługi lat ( wielu z nas straciło zdrowie pracując w tej branży )Pora nazywać rzeczy po imieniu a nie oszukiwać innych i siebie czasy chłopaczków w krótkich spodenkach minęły już dawno ( przynajmniej ja tak uważam)

Andrzejek

ludzie czym wy sie ludzicie,jedno jest pewne ze zwolnienia beda

zoro
@Andrzejek

Dokładnie tak będzie zacznie się ...wygaszanie Exalo zobaczycie już pewnie w lutym rozpoczną się spotkania z ZZ na temat zwolnień.W każdym razie zakładam ,że i tak większość co tutaj pisze nie utożsamia się Exalo tylko wciąż żyje wspomnieniem starych czasów.Zdrowia wszystkim życzę i mniej sączenia jadu tak naprawdę nic od nas nie zależy:)

@zoro

Ale chyba Państwo ze wszystkich centrów mają świadomość, że to nie będzie niczyja zła wola tylko czynniki dające się we znaki branży w skali globu?

Obserwator

Nowemu Zarzadawi dyktujesz co ma robic? Co za prymityw. Hehe Co za bezczelny prymitywizm..

realista

Ciebie pierwsza. Czy Ty jestes w pracy czy po pracy?

Exalo

Nic nie spiskowali. Jak zazwyczaj, pilska prowokacja.

nafciarz
@Exalo

Tak, tak..........oczywiście że nie spiskowali :) tylko pogratulować byłemu już Prezesowi i jego kolegom m.in z Krakowa i Jasła że stworzono możliwość wybrania człowieka z Zielonej Góry, branżowca który cudów nie dokona ale uspokoi sytuację w Spółce, powodzenia Panie Niedbalec!!! , powodzenia Nowy Zarząd!!!

@Exalo

Całe zaplecze można przeciez przenieść w dowolne centrum w kraju.

taki jeden

Ludzie czy wy jesteście nie normalni jak można zamknąć taką bazę w Pile ?? to już nie o to chodzi że to w pile chyba żadne inne centrum nie ma takiego zaplecza mechanicznego jak Piła

@taki jeden

Wg założonej "polityki" zarządzania ludzi w ZG to wygląda tak z konkurencją się nie walczy, ją się po prostu likwiduje a wy taką właśnie dla nich jesteście ot co moje zdanie

Niemoralny
@taki jeden

Warsztat w Pile zostanie sprywatyzowany i tyle!!!!!!!!! Piła zapłacze za to co zrobiła w Krakowie, Jaśle, Zielonej BĘDZIECIE PŁAKAĆ KROKODYLIMI ŁZAMI. ZERO SZACUNKU BRUDASY !!!!!!

bióro
@Niemoralny

czyżby na prawdzie tego nienormalnego się skończyły wszelkiej maści donosy nie ruszajcie panie panowie wszak jest tyle spraw do poruszenia kto komu ciągnie komu pcha zobaczcie sami kto ma garba widocznie zamiast pociągnąć ktoś pchną ten zapieprzył i ten dalej ciągnijcie temat wiecie jakie to ciekawe? zazdrościcie że nie ciągniecie oceniacie kogoś tylko po jego błędach ,pamiętajcie ten nie popełnia błędów kto nic nie robi a wy nigdy nie zostaniecie dopuszczeni do stanowisk gdzie jest jakakolwiek odpowiedzialnośc bo jesteście tępi przepraszam teren

pytanie

i co z tym warsztatem w Pile? będzie czy do zakopania?

?

co spiskowano w Krakowie ?

Poinformowany

... a pani od finansów w Zarządzie ma podobno zarzuty doprowadzenia do bankructwa poprzednia firmę....wie jak "wygasić"

CLEAN

kiedy zaczną się prawdziwe czystki!? czy Niedbalec ma jaja? niech zaczną się roszady, będzie wesoło, będzie się działo!

nafciarz
@CLEAN

Nie chodzi o kolejne czystki, tylko o usprawnienie tych elementów działalności firmy które źle funkcjonują, wymianę tych osób które nie radzą sobie ze specyfiką problemów w branży. No i przede wszystkim takie dobranie ludzi aby byli lojalni wobec siebie i zarządu a nie spiskowali jak to miało miejsce nie dawno w Krakowie i przez co te moim zdaniem doskonałe decyzje "Warszawy"

juz wem

juz usunel ze strony stary zarzad ale nie podali nowego kto to ten piotr G??? jak dokladne nazwisko

Brawo :-)

W końcu dużo ludzi "z branży" w zarządzie - pogratulować decydentom należy.

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.