Opinie o Egger Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Egger Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Egger Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Egger Polska Sp. z o.o. w Poznań

Kalmar

Narobili tylko samych kierownikow i ich zastępców......:)

Kalmar

Narobili tylko samych kierowników????

Małysz

Co myślicie zeby firma.zakupiła rolki dla.pracowników Będziemy szybciej sie przemieszczali .

Aga
@Małysz

a co się stało z rowerami?

Jeleń skoczek
@Aga

Teraz to moze narty

Kurt
@Jeleń skoczek

Tak, ale wodne Para wodna, więc i narty wodne

N.

MASAKRA!!!!! Co sie dzieje na KT? Porażka i to wielka!!! Jak można dobrego operatora zeszmacic!! Czy to jest wina operatora ze mu papier rwie ? Chore sytuacje sie dzieją. A Pan Robert M co robi? Dostał jeszcze jeden miesiąc do nauki a co teraz robi? Nic ???????? jest tak samo jak bylo. Teraz tylko chodzi obrażony na ludzi ze swojej zmiany, jak dziecko. Płyty do labo kto podrzuca? Chłopaki z suwnicy.... no tak Robert ma ludzi którymi się wysługuje... Było zebranie w tej sprawie i nic. Następnym razem jak macie robić zebrania to proponuje aby z każdym z osobna porozmawiac wtedy można nawet stwierdzić fakt. Jeszcze jeden fakt ,ostatnio Robert przyszedł na niezłym kacu był tak (usunięte przez administratora) ze porazka

@N.

Pan Robert M gada różne rzeczy,że z administracji Panią od zakupu drewna bardzo lubi I że coś tammmmm ...

redo
@N.

możecie napisać co i jak jest z robota w tej firmie nie tak bo mam zamiar tam aplikować chodzi mi o zmiany kasę jak to w ogóle wygląda pod kontem zatrudnienia

Murzyn
@redo

Robota .....tyraczka tyle moge powiedziec nie warto zawracac sobbie głowy.

Ciasny Wiesiek
@redo

Jak lubisz pracować 7 dni w tygodniu nocki dniowki i swieta za 2600 na reke to zapraszamy ????zawsze mi mówią Pracujesz w eegerze beda z Ciebie ludzie???? Sie śmiać

bolec

Przyznaje racje

Jeleń
@Murzyn

Taka prawda masz wolne a oni dzwonia do ciebie zeby przyjść bo ktoś tam poszedl na urlop czy chorobowe . Niech zatrudnią wiecej ludzi a nie na styk.Nie masz swojego prywatnego życia

John Wick
@Ciasny Wiesiek

Takie firmy dobrze ze sa dzięki nim mamy prace ale pamiętajcie to są duzefirmy zagraniczne gdzie szukaja taniej siły roboczej i taką znalezli . Wyzują i wyplują !!!

Helmuth
@Jeleń

nie ma pracy: źle. jest praca: źle. Przecież są dowozy do pracy obiady para wodna biomasa

linda
@Helmuth

Naturliś

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Egger Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Księgowa/Księgowy
Uniwersytecki Szpital Kliniczny

Recykling Biskupiec

Zapomnirlismy podpisać panowie z recyklingu

Fanka poezji

a co z wierszem ? Usunięty?

Renifer

Proponuje zrobić Święta wolne dać pracownikom spędzić ten czas w gronie rodzinnym

Przemysław Wielkie "Ł"
@Renifer

Jako wpływowy koordynator załatwiłem wam wolne święta. Nie musicie dziękować ????

Murzyn

Zapraszam do Eg...ra na Święta spędzicie te święta w cudownym otoczeniu ludzi i klimacie świąt . Dzięki temu zachowamy ciągłość .... tylko 12 h

Elert
@Murzyn

za Święta dodatkowa premia ?

Prymus
@Elert

Chyba żartujesz premia za coooo

Helmuth
@Renifer

A parę wodną kto będzie produkował??

sylwester

A w sylwestra tez wolnego nie dadzą No to świadczy o jednym firma śłabo przędzie Czas na zmianę

Elert

Brawo !

Leoś

o, dziękuję za przepis :)

No i niech ktoś powie że nie ma kolesiostwa ???? trzeba pismo pisać do austryjakow i opisać co tu się dzieje i zacząć od szanownego kierownictwa.

Mariola

o, i napiszcie też o parze wodnej, o formaldehydzie, pyłach zawieszonych itd!

ekolog
@Mariola

A do tego usychaja drzewa w naszym kraju coraz.mniej surowca .Ekosystem nie jest wstanie sam odbudowac sie..

Helmut

od pary wodnej

Halina

Czemu nikt nie odpowiedział na pytania zadane przez Debatę Olsztyn?

Hans
@Halina

a o co chodzi??

Halina

Czy możecie odpowiedzieć na pytania? (usunięte przez administratora)

Halina

Dzień Dobry, Czy możecie Państwo udzielić odpowiedzi na te pytania? (usunięte przez administratora)

Robotny

W grudniu na święta będą uszka z barszczem

Helga_Blum
@Robotny

a bułki na parze wodnej? :( a kasztany? :(

Rafał

Wie ktoś może ile się czeka na telefon po wysłaniu CV?

Blonski
@Rafał

Aż zadzwonią

paź

Gdzie szacunek do pracownika? Obiecujecie gruszki na wierzbie i co ? Cały dział kadr i te strojnisie z biur to jakiś żart...mogły by chociaż udawać ze pracuja ... Wszystkich traktują z góry.Niestety inteligencji to tam nie ma co szukać w kilku biurach. Gwiazdy na podryw przyszły a i tak wszyscy się z nich śmiejemy. Pozdrawiam

Robert
@paź

Warto iść tam do pracy? Co oferują? Miałem niedawno rozmowę wiec pytam :) Jakie działy omijać?

Operator powierzchni płaskiej
@Robert

Dopóki nie bedzie produkcji nie ma sensu, wysyłali nas na miesiąc do innych fabryk.. Jesli podwyżek nie bedzie do czerwca duzo osob pojdzie, bo pracy jest duzo a za kwotę 2000 rodziny nie utrzymasz.

paź2
@paź

Gruszki kolego.. w sklepie , świezę owoce może w biurach ale na pewno nie na halach! Podwyżki śmieszne, niech któryś pokaże czy rodzinę utrzymam za 2200, nadgodzin po podwyzkach nie można robić.. Z czym oni chcą iść na produkcje, większość osób przez ostatnie miesiące tylko szczoty trzymała, co chwile ktoś ucieka bo nie ma jak wyżyć..

Kolega
@paź2

Radzę uciekać wszystkim, kwoty po 2000/2300 na produkcji... Rumun rządzi,Ok ale za taką pensję niech sam pracuje!!!! Produkcja niby mówią codziennie że zaraz ruszamy , ale szczota to podstawa :) Siedzimy w barakach we Francji Austrii, pracujemy po 12h za 45 euro diety... gorzej niż murzyn:;) Podwyżki teraz były o 150 zł brutto!!! Śmieszne na taką firmę. Dopóki nie zmienia się warunków odradzam cokolwiek w tej firmie

@Kolega

Potwierdzam opinie, dzisiaj byłam na zebraniu zarządu ... co tydzień to samo, zaraz ruszamy ???? traktuja ludzi przedmiotowo obiecuja złote gory a nici z tego. Kadra zarządzająca bierze po 20k a nie potrafi stworzyc dobrego zespołu..

IPIQ
@paź2

Jak to, przeciez każda hala ma swoje zaplecze - aneksy kuchenne, wyposazone i w tym owoce, kawa, lodówka, mikrofalówka. Nieładnie tak kłamać.

IPIQ
@Kolega

Dieta prawie 200 zł dziennie to malo, zeby dokupic sobie cos na kolacje, bo przeciez o darmowych posiłkach juz sie nie wspomina.

@IPIQ

Tak ?? Prosze przejdź się jeśli chodzi o owoce :) Kawa itp to jest w miare możwliowści

@IPIQ

Darmowe posiłki na delegacji ? Zapraszam do AT! Za śniadanie jest liczone 7 euro z diety 52 euro! Przy zarobkach 2550 brutto to chociaż chce coś z delegacji zaoszczędzić.. Dieta sama w sobie mówi wydajesz na utrzymanie!

testowy
@Kolega

Jakaś ściema z tą pracą w Austrii i Francji za 45 euro diety a wypłata normalna ? Czyli masz 45 euro na rękę za dzień plus swoją wypłatę to chyba nie najgorzej co ?

Kolega
@testowy

Kolego dieta ... to kasa na Twoje utrzymanie, nie zarobek!

paź
@Robert

dział kadr i sekretariat i to szerokim łukiem.

@paź

A dlaczego? Co jest nie tak z tymi działami?

Obserwator

(usunięte przez administratora)Ludzie piszą prawdę. Pan R M (usunięte przez administratora). często jest pod wpływem alkoholu w pracy. Nie zna się na niczym. Od wszystkiego ma swoich żołnierzy którymi się wysluguje. Dlaczego trzymają takiego człowieka? Bo to jest kolesiostwo. We wcześniejszym komentarzu opisane było jak w sierpniu był taki pijany że zaspal do pracy i jego ludzie jechali po niego podczas gdy powinni być na swoim stanowisku pracy, a co jakby się coś stało w tym czasie, gdyby ten chłopak miał wypadek? Jakie byłoby tłumaczenie że co robił w czasie pracy? Zdecydowanie dyscyplinarka!! Nie szanuje ludzi, wszyscy są idiotami tylko on jest wielkim kierownikiem. Najgorszy kierownik jaki chodzi po ziemi. Weźcie się za niego bo ludzie wkoncu zrobią co trzeba.

Magik
@Obserwator

hehe od x czasu wiadomo że z KT pseudo kierownicy lubią w czape walić ???????? na wyjazdach czy to Austria czy Rumunia można byłoby niezla książkę napisać!! No cóż Olari zamiast się przyjrzeć z jakimi alkoholami pracuje to woli za kochanicą się uganiać hehehe tak to rodzinnie w tym pelen (usunięte przez administratora). eggerze !!!!

Herbert Huhl
@Magik

para i tylko para.

Herbert Huhl

czemu tak mówicie? może to sprawa pary wodnej?

Zostaw merytoryczną opinię o Egger Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Egger Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Egger Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Egger Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 23 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Egger Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Św. Michała 43
    61-119 Poznań