CCC, Panorana Poznań

1 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o CCC, Panorana Poznań

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w CCC, Panorana Poznań?

Jak się pracuje z ludźmi z CCC, Panorana Poznań?

Lili Nowy wpis

Właśnie, podnoszę wątek.

Kasia Nowy wpis

Czy ccc ma fajny socjal pracowniczy ?

mkwsd

ccc wolsztyn pora na zmiane kierownika sklepu.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CCC, Panorana Poznań? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Taaa_taaa

Stanowczo odradzam pracy w tym miejscu! Kierownik sam nie wiele robi a wymaga od pracowników pracy za trzech. Zastępca kierownika straszy dziewczyny kierownikiem regionalnym, ciągle naciska na cele. Zespół dzieli się na starych pracowników i nowych pracowników - którymi się pomiata. Nastawianie reszty zespołu przeciwko jednej osobie...

dżej_dżej

Na początku wlazenie w tylek i wymuszanie wyrobienia złego zdania o starych, nielubianych pracownikach. Wieczny nacisk na cel, sprzedaż, sprzedaż, nic innego się nie liczy tylko sprzedaż. Ze strony brak jakiegokolwiek szacunku ze strony kierownictwa dla pracowników na niższych stanowiskach. Główną zasadą? Pracuje tu dłużej wiec nie będę tego robiła. Przy ustalaniu dnia kierowanie się tym kto kogo bardziej lubi. Stanowczo nie polecam pracy jak i zakupów!

Zostaw merytoryczną opinię o CCC, Panorana Poznań - Poznań

CCC, Panorana Poznań