Opinie o Lidl w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Lidl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lidl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Kraków

Tralala

W 100% potwierdzam słowa przedmówcy na moje nieszczęście trafiłam do tego obozu pracy na kilka miesięcy . Nie kompetencja has mobbing i chamstwo. Nigdzie się z czymś takim nie spotkałam np .jak można nie zapytać pracownika czy może zostać dłużej w pracy ponieważ jest potrzebny ... w lidl rozkazuje i straszą zwolnieniem mobbing i patologia kierowników po 3 klasach podstawówki . Omijajcie lidl dużym łukiem! !!

gosc
@Tralala

potwierdzam

monia

Zgadzam się w 100% !!! Nie polecam tam pracy. Jeden wielki wyzysk pracownika i praca za grosze w porównaniu do wykonywanych obowiązków.

Gienek

Firma dla ludzi mało ambitnych Stanowczo nie polecam pracy w Lidlu , zwłaszcza osobom , które nigdy nie miały styczności ze sprzedażą oraz doświadczenia w branży spożywczej. Kierownicy , zastępcy nie mają życia prywatnego , ciągłe telefony ze sklepu , od KRS-a, pracowników . Najgorszy jest wszechobecny STRES, ciągła presja czasu i nagonka na wykonanie WYDAJNOŚCI , jeśli nie wyjdzie trzeba się CODZIENNIE tłumaczyć ( bo to przecież kierownika i zastępców wina , że w danym dniu było mało klientów w sklepie , bo wolą iść do Biedronki gdzie jest większy wybór towaru w lepszych cenach) Szkolenie zaczyna się od podstaw ( także dla kierowników, zastępców) , na pierwszy ogień ( 5,30 lub 6 rano – czyli żeby dotrzeć do pracy nie rzadko trzeba wstawać o 4 rano) idzie się na rozkładanie O/W (owoców, warzyw) , palety mierzą ponad 2 metry , bardzo często spryciarze z magazynu głównego wrzucają na samą górę skrzynki ważące po 10,15 kg to trzeba rozładować jak najszybciej ( ok. 4-5 palet w 1,5 h bardzo często samemu bez pomocy innych) , piach , brud , czasem woda leci na głowę , twarz i ubranie . Faceci dają sobie radę bez problemów , ale dla kobiet może być to wręcz urągające. Pracowników rzadko się docenia za wykonaną pracę , normą są ciągłe pretensje , podkręcanie tempa , płacz że trzeba zostać dłużej w pracy do 23,24 – bo przecież non food trzeba rozłożyć . Mam obraz sytuacji z kilku sklepów , im większy sklep , wyższe obroty, większy ruch tym bardziej praca staje się nie do zniesienia . Po kilku tygodniach znika motywacja do przychodzenia , starania się , zaczyna szukać się nowej pracy. KRS-i są niekompetentni , nigdy nie mają dla ciebie czasu , na sklepie praktycznie w ogóle nie pomagają, chodzą tylko po to żeby wykryć jak najwięcej błędów , nieprawidłowości w funkcjonowaniu sklepu , żeby móc zjechać na zapleczu kier. lub za-cę i wyznaczać śmieszne ultimatum. Co do przerwy to trwa tylko 15 min ( wszystko mierzy elektroniczny system zapisu wejsc i wyjsc) wiecznie trzeba się prosić żeby zejść na nią , jak jest dużo pracy o przerwie moższesz zapomnieć . LIdl to niemiecki (usunięte przez administratora) z polskimi gryzipiórkami, praca za śmieszne pieniądze http://www.solidarnosckatowice.pl/pl-PL/w_niemczech_lidl_szanuje_pracownikow_a_w_polsce.html

czesio

Powiem tak jeśli chodzi o głównego kierownika regionu jest to facet o trudnym charakterze... wiecznie coś źle wiecznie coś nie pasuje mimo że tracisz wszystkie siły i ciągle szybko szybko człowiek nie robot. Masz wolne wyłączaj telefon zawsze zadzwonią że jest potrzeba przyjścia. Wieczne nadgodziny człowiek nie ma chwili prywatności przychodzi wyrąbany na nic siły nie ma to jest (usunięte przez administratora) Przyniesiesz L4 to jeszcze kierownik będzie wyzywać nadawać na osobę do innych pracowników. Najlepiej chodzić i się wykończyć. Dlatego odeszłem i inni też odchodzą i będą odchodzić jak się nie zmieni w tej firmie coś. Czysty mobbing UWAGA MOBBING

Firma Lidl poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

[usunięte przez moderatora] w sklepie na Bohaterów Września jest Okropny. znasz kródkie kody to żle i grozi zwolnieniem z pompą, nie jestes na przerwie która i tak przysługuje bo tyle zadań do zrobienia,a ON i tak potrafi powiedzieć,że 15min. na jarzyniak można znaleść.

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Kraków

• Jak się pracuje w Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl?

Lidl