Opinie o Lidl w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Lidl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lidl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Kraków

Aneta

Co możecie napisać na temat benefitów oferowanych pracownikom przez Lidl? Świadczenia pozapłacowe pełnią bardzo ważną rolę motywacyjną dla pracowników. Czy pracownicy Lidl mogą na jakieś liczyć? Jeśli tak to napiszcie na jakie.

Grzegorz

Czy pracownik magazynu w sieciach sklepów Lidl pracuje również na kasach fiskalnych? chodzi mi o pracę tylko na magazynie? jakie zarobki na początku?

@Grzegorz

ponoć na początek 4050 zł brutto.

lidelek
@Grzegorz

robi wszystko również siedzi na kasie i sprząta kibelki jak potrzeba! na początek na 3/4 etatu w małym mieście ok 1600 zł

Zainteresowana

Hej. Napiszcie jakie papiery potrzebne aby dostać się do pracy jest wygląda w ogóle rekrutacja kto jest brany pod uwagę młodzi, starzy, wykształceni czy też nie wykształceni?!

Aneta

@Justyna, oczywiście praca z klientem nie jest łatwa, ponieważ ludzie są różni oraz mogą mieć danego dnia leszy lub gorszy nastrój. Masz jakieś doświadczenie pracy z klientem w Lidl? Podziel się swoją opinią. @lidlowiec, podzielisz się z innymi użytkownikami jak wygląda praca na Twoim stanowisku oraz jakie masz obowiązki? Skąd się biorą Twoje odczucia, że pracujesz za trzy osoby? Napiszcie też jak wygląda rekrutacja na poszczególne stanowiska oraz podzielcie się tym, czy są możliwości rozwoju zawodowego i na jakie benefity mogą liczyć pracownicy.

@Aneta

nie muszę pisać bo dobrze wiesz co mam na myśli, ryczałt i 12h nie ma życia rodzinnego, tylko Lidl i popłoch, że jakaś władza jeździ i trzeba wszystko zrobić.

Firma Lidl poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
lidlowiec

Nie chwalcie się ze są podwyżki dlaczego kierownicy nie dostali, gdzie jest szacunek i podziękowanie dla tych co naprawdę pracują nie za jedna osobę tylko za trzy i siedzą po 12 godz bo maja ryczałt, a ci co dostali śmieją się i po 8h idą do domu. Gdzie jest sprawiedliwość? niech ktoś z Lidla to przeczyta i się wypowie.

Justyna

Praca w handlu i to w spożywczym nie jest lekka. Jeśli ktoś podpisuje umowę to chyba powinien wiedzieć co robi!!

Aneta

Pracujesz w lidl? Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy. Na jakie warunki mogą liczyć pracownicy?

@Aneta

Słyszałam że pracownicy dostają bony na św. Bozego Narodzenia a na Wielkanocne nie .Przecież to są takorzyści samo swieta

Ulka

W każdej plotce jest część prawdy. Samochodu nie dają ale kasa jest bardzo dobra!!

nick

Czy kwota rzędu 3700 brutto jest realna po okresie próbnym w Lidlu? Takie zarobki padają w artykułach prasowych. Ile jest w tym prawdy, że każdy pracownik Lidla dostaje nową służbową Skodę z salonu? Może ktoś z pracowników odnieść się do tych informacji?

Aneta

@ziomalosrozumiem, że praca jest związana z dużym obciążeniem. Wspominasz, że w Twoim odczuciu jedna osoba musi wykonywać obowiązki dwóch. Czy jest to związane z brakami kadrowymi? W swoim komentarzu piszesz o tym jak wygląda sama praca. Rzeczywiście nie jest ona odpowiednia dla wszystkich. A co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia oferowanych przez firmę?

ziomalos

Ja po trzech miesiacach pracy jestem wykonczony i to nie tyle fizycznie, co psychicznie. Jeden wielki (usunięte przez administratora) a ZKS tylko co chwile podbiega i informuje Cie ze nie ma wydajnosci, więc trzeba przyspieszyc tempo. Tylko jak to zrobic skoro dajesz juz z siebie wszystko ?? Wszedzie jestes rejestrowany. Nawet siedzac na kasie, a to wszystko po to bys zapier**lał jak maszyna. NIc nie zaplanujesz bo bedziesz siedzial do tego czasu az wszystkiego nie zrobisz. W cztery osoby wykonujesz prace ktorą powinno sie wykonywac w osiem osób. Jak musze isc do pracy to ja spac nie moge. Jutro skladam wypowiedzenie.

Kaska

Nie obrażaj sie na sklep bo towar mają najlepszy.

Kaska

Trzeba było zadzwonić po policje że zostałaś napadnieta bo od tego są żeby chronić obywateli a od ochrony sklepu przed kradzieżami jest ochroniarz sklepowy.

klient

najgorszy sklep w krakowie, syf, malaria powinnien sanepid tam zajrzeć, pobobno kierowniczka została przyłapana jak po francuska zdowalała KRSa, sodomia i gomora, klienci uwarzajcie na tego lidla

Lidl na Lindego nie miły personel, słaby asortyment, kierownik taki kurdupel bezpomocny, ogólnie banda nieudaczników i wsioków, za 1500 do łapy szkoda czasu

Mam bardzo przykre doświadczenie, jeśli chodzi o ochronę klientów przed sklepem na parkingu, na ul.Węglarskiej . Wychodząc ze sklepu z wózkiem z zakupami zostałam napadnięta przez jakiegoś agresywnego pijanego mężczyznę, który próbował mnie uderzyć i zniszczył mi samochód. Pomimo wzywania pomocy nikt z ochrony nie zareagował. Jestem rozgoryczona, więcej w tym sklepie nie zrobię zakupów i serdecznie każdemu odradzam, skoro przed tym sklepem nie można się czuć bezpiecznie

gyhyh
@Anna

ochrona nie jest od parkingu przed sklepem... odpowiada za to co się dzieje na sklepie więc najpierw sie lepiej upewnić kto za to odpowiada a potem narzekac na kogos kto nie jest niczemu winny.

Stalin

Wszystko co piszecie jest po części prawdą. Sam pracowałem jako ZKS ( zastępca kierownika sklepu) przez rok czasu. Ciągłe pretensje, że za wolno, że brudno, że strefa non food (ubrania w szczególności) porozwalane na koszach. A na sali sprzedaży np: pięcioro pracowników i jeden ZKS, należy dodać iż wszyscy pracują na kasach. Przy tak dużej ilości klientów trzeba być jak robot, nie myśleć tylko zap....ć (i tak to będzie za wolno). Do tego jeszcze zostaje magazyn do ogarnięcia i odpisy z nieświeżych owoców i warzyw. Na to wszystko przyjedzie jeszcze towar, akurat w godzinach szczytu i trzeba go odebrać ponieważ pan kierowca musi objechać jeszcze kilka innych sklepów. No i trzeba oczywiście wyrobić się z zamówieniami na czas. Nikogo z "góry" nie obchodzi, że pot z ciebie spływa i nie masz czasu nawet na głupie 15 min. przerwy które należy Ci się jak górnikowi węgiel:). Jedynym ratunkiem są ludzie z którymi pracujesz, dobrany skład może w jakimś stopniu złagodzić ten chory stan. Ja nazywam to miejsce obozem pracy XXI wieku, niestety na Polskich warunkach bo gdyby było na Niemieckich prozaicznie wyglądało by to zapewne inaczej (choć mogę się mylić). Mimo wszystko jest to dobra szkoła życia. Jeżeli ktoś nie docenia swojego obecnego miejsca pracy polecam popracować w Lidlu. Oczywiście nikogo nie zniechęcam do tego pracodawcy ja także czytałem przed wysłaniem CV opinie na temat firmy Lidl. A jednak postanowiłem sam przekonać się na własnej skórze czy jest prawdą to co internauci piszą. Dodam na zachętę że, znajdą się osoby które będą się nadawać do tej pracy i nawet ją lubić i chwalić:) Osobiście ich nie poznałem:)

hsjoa

Rzeczywiście sa dośc znani w branży @k3, najlepszym dowodem jest to że doświadczenie potem ma odzwierciedlenie w zarobkach.

chris

Z całym szacunkiem, ale ludzie w lidlu pracują po 15 godzin dziennie a płacone mają tylko za 8. Dodatkowo kierownictwo, regionalni, managerowie nie wspierają tylko mieszają z błotem jak liść kapusty jest obrócony w złą stronę. Więc proszę się nie dziwić, że personel może być rozdrażniony. Pracuje za niecałe 400 euro miesięcznie.

tralala

Nie przesadzajmy , że cieszymy się z umowy o pracę to powinien być standard!!!!!!! !

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Kraków

• Jak się pracuje w Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl?

Lidl