Opinie o Lidl w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Lidl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lidl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Kraków

Krystyna

Dzisiaj prosto po nocce pojechałam do Lidla na oś. Piastów. Dojechałam na 7.55, Lidl otwarty od 7.00 Od 27.12 do 29.12.2019 miał być w promocji robot planetarny za 129 zł .Robotów brak, nawet ceny nie było. Pani powiedziała, że były tylko trzy i już wyszły. Mega zaopatrzenie.

Karola
@Krystyna

To nie zależy od sklepu ile przychodzi danego towaru. To "góra" ustala ile wysyłają

Lolek
@Karola

Profesja :)

@zyrafa
@Krystyna

To ile towaru i jakiego dostaje sklep nie zależy od pracowników, ale od przydziału który ustalają Krs lub wyżej na podstawie odsprzedaży no i oczywiście stanu na magazynie.

Pielęgniarką

Dzisiaj tj 6.04.2020 o godz 9:30 stanęłam na parkingu w kolejce do Lidla. 10 osób które było przedemna wszyscy 65+. Dokładnie 9:55 wpuścił mnie Pan ochroniarz do środka. Dokładnie 10:05 podeszła do mnie Pani z obsługi i kazała żebym szła do kasy bo nie zostanę obsłużona bo nie mam 65+. Pan kierownik również nie zareagował. Najpierw wpuszczono mnie do sklepu po czym zostałam z niego wyproszona. Nikogo nie interesowało że byłam po 24 h pracy w szpitalu i chciała łam zrobić zakupy dla rodziców 70 lat. Wyszłam że sklepu z płaczem z bezsilności i bezradności. Mimo wszystko zycze zdrowia.

zaniepokojona klientka

Witam.Chcę zapytać dlaczego w czasie pandemii Lidl nie powziął dostatecznych środków ostrożności. Przy kasach taśmy wyznaczające miejsca gdzie powiini stać klienci ale cóż z tego gdy sklep pełen ludzi. Po drugiej stronie ulicy Biedronka do której jest kolejka na całym parkingu.A tutaj jak gdyby nigdy nic sklep pełen klientów, trudno się minąć w alejkach.Naprawdę tak trudno jest postawić kogoś w maseczce, kto będzie wpuszczał po kilkanaście osób do sklepu?

Witam. Szkoda mi ludzi, którzy nie myślą logicznie przed podjęciem pracy między innymi w takim sklepie jak Lidl. Każdy dostaje umowę do ręki przed jej podpisaniem. Dlatego ludzie sami się na to godzicie za jakie pieniądze i ile godzin będziecie pracować. Jeżeli chodzi o atmosferę w pracy to nigdzie nie jest dobrze.

Margaret
@Gość

Pracuje w Lidlu od 9 lat, moze z poczatku bylo ciezko, ale teraz nie narzekam. Wprowadzono wiele zmian w zarzadzaniu pracownikami, jestem zwyklym pracownikiem i z czystym sumieniem polecila bym pracodawce.

Anka
@Gość

Umowa nie jest wręczana od ręki !!!

Firma Lidl poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Asia

Witam. Praca jako kasjer sprzedawca w sieci Lidl jest dla osób, które lubią wchodzić przełożonym do (usunięte przez administratora) nie oczekując nic w zamian, bo ambicji zero, i właśnie takich osób szukają , więc jeśli posiadasz takie predyspozycje pracę masz jak w banku. Współczuję

Aneta
@Asia

@Asia Pracujesz dalej w Lidl w Krakowie? Znalazłam aktualna ofertę pracy na stanowisko pracownika sklepu https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-sklepu-pelny-etat-krakow-zabierzow-pow-krakowski-kroscienko-nad-dunajcem-pow-nowotarski,oferta,7077409. To co udało mi się zaobserwować to bogaty wachlarz świadczeń pozapłacowych.Takich jak: bezpłatna opieka medyczna, karta multisport, bony na święta i paczki dla dzieci, wyprawki szkolne. Czy z Twojej autopsji faktycznie tak jest?

Capitka
@Aneta

Płatna opieka medyczna i płatna Multisport. Paczka dla dzieci na święta grudniowe i bon na swieta w grudniu

Kamila

Rozumiem, że praca w sklepie nie należy do najlżejszych, ale może napiszecie na jakie dodatki mogą liczyć pracownicy? Czy otrzymują karty zniżkowe do sklepu na zakupy?

Capitka
@Kamila

Nie otrzymujesz kart zniżkowych

asbabicz

Kupilam OCHYDNY baton BioRawBar firmy Alesto coconut. Juz po pierwszym kesie szybko wyplulam i musialam plukac usta. Jak mozna cos tak wstretnego w smaku sprzedawac!!! To skandal Tym mozna sie otruc

Nunu

Witam jak wygląda praca w Lidlu czy pracuje się codziennie?czy pracuje się tydzień rano tydzień popołudniu? Jakie zarobki dla osoby nowo zatrudnionej? Po ile godzin się pracuje na pełen etat? Czy warto tam aplikować? Proszę o pilną odpowiedź

Witam mam rozmowę o pracę w sklepie na ul Wysockiej w hucie czy ktoś moze powiedzieć jak się tam pracuje jaka jest atmosfera czy to co tu czytam czyli zostawanie na nadgodzinach bez twoje wiedzy to prawda chciałbym zmienić pracę na jakąś ciekawsza bez świat proszę kogoś kto zna ten sklep aby przybliżył mi trochę temat z góry dziękuję

Zabobiegawcza

Sorka ale Lidl to coś najgorszego co mogło Cie spotkać, wiesz co to Tsunami? podobna historia ;)

Stefan
@Zabobiegawcza

Mogłabyś uzasadnić swoją wypowiedź? Twoje porównanie jest bardzo niepokojące, więc chciałbym otrzymać precyzyjne i zrozumiałe informacje.

kierownik

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie, najgorszy rok zawodowy w moim życiu pracując 8 lat w innej sieci przeszedłem do lidla jako manager sklepu. Praca w lidlu jest pracą dla idiotów którzy wierzą w korporacyjne pieprzenie i będą chcieli się dla nich "zabić" a ponadto nie mają życia prywatnego - nigdy nie wiesz kiedy wyjdziesz do domu -tak tak umowy są skonstruowane, że podpisując umowę o pracę masz zapłacone za 34 nadgodziny( dotyczy managera jak i zks) i zawsze wielcy panie i panowie krs coś ci wynajdą abyś nie wyszedł do domu. Brak jakiegokolwiek szacunku dla czasu wolnego człowieka nikt się nawet nie spyta czy możesz zostać czy nie masz planów - masz zostać i dopóki nie zrobisz tego co Ci zadano nie możesz wyjść. Przez rok czasu pracy poznałem takich idiotów co potrafią się wybić z pracy i pracować za darmo albo przyjść na dniu wolnym - najważniejsze żeby wyszła "wydajność" szok jak trzeba mieć łeb sprany..... Kolejna sprawa to atmosfera pełna fałszu i wiecznego podpieprzania , i szukania problemów na siłę. Przez ten rok nagminne było gnojenie i wywieranie psychicznego nacisku ze strony przełożonych, nawet jak miałeś dzień wolny to i tak dostawałeś smsy na prywatny nr. (tak mam te smsy w komórce) Kasjer jak chce wyjść do domu to musi spytać osoby prowadzącej zmianę czy może wyjść do domu!!!!- nawet jak zgodnie z grafikiem jego czas już nastał i w 90% i tak musi zostac bo oczywiście zawsze jest za mało zrobione albo jezdzi pan dyrektor no to wiadomo trzeba się spuścić i jeb...ć ku chwale lidla po 12 godzin a jak przyjedzie to i tak będzie źle i za mało zrobione... Systemy do zarządzania sklepem to jakaś mega porażka, program komputerowy w którym ani nie widać stanów towaru, cenówek się nie da wydrukować tylko musisz zamawiać i czekać aż jaśnie centrala Ci przyśle na maila i wiele innych rzeczy które powodują , że rzeczy które mógłbyś zrobić szybciej schodzi dużo czasu, a potem oczywiście usłyszysz, że jesteś nie zorganizowany bo zostajesz po godzinach- stała śpiewka generalnie w lidlu wiecznie tylko słyszysz że jesteś beznadziejny.

@kierownik

Bo nie umiesz zorganizować sobie ludzi a poza tym trzeba może zacząć pracować a nie tylko zadziała

lol
@kierownik

zgadzam się z _ kierownikiem_ pracuję przeszło 5 lat w Lidlu i jest coraz gorzej jeżeli chodzi o wydajność ! Jak 4 osoby po południu przed wolną niedzielą mają ogarnąć sklep? jest to nierealne ; na sklepie robi się (usunięte przez administratora) ! kolejki są duże ,ale nie ma więcej osób na kasy. Za to wydajność będzie duża! Tylko tak dalej !

Kierownik
@anonymous

Taaa (usunięte przez administratora) ku chwale Lidla i nie wiedzieć kiedy się wyjdzie do domu bardziej zlodziejskiego systemu dla pracownika już nie dało się wymyślić ale spoko PiS z Solidarnościa dobiora i się do tego ????

ricki
@Kierownik

Ani PIS ani Solidarność NIC z tym nie zrobią bo nisko się kłaniają wszystkim.Jedyne co zrobili to podniesli stawki za pracę,choć tyle.

borek
@kierownik

To samo jest w Biedronkach, ludzie bez jaj i honoru pozwalają na to, żeby pazerni na forsę(usunięte przez administratora) w garniturach tzw. Managerzy decydowali czy pracownicy mogą iść do domu. (usunięte przez administratora)

borek
@Kierownik

PiS Ci nie pomoże, oni tylko pierd... o miłości do ojczyzny a robią nam pracownikom koło (usunięte przez administratora) Z jednej strony śpiewają hymn i kwiaty składają na grobach a z drugiej minimalna płaca 2300zł brutto. Niby lepiej płacą a firmy "krzaki" nadal istnieją bo rząd przymyka na to oko i ceny wzrosły znacznie więc nie zostanie Ci z tego zbyt wiele (usunięte przez administratora)ile to jest na rękę??? 1700 zł z kawałkiem??? Jak nie chcieliśmy robić za takie grosze to żeby wyzyskiwacze mieli ręce do PiS wpuścił nam 1, 2 mln Ukraińców i (usunięte przez administratora) taki rządca jak nam się PKB kręci. Skończy się to tak jak w Wlk. Brytanii, Anglik nie ma pracy za godziwą stawkę bo za dużo chce a na jego miejsce 2 mln zdesperowanych polaczków, gotowych tyrać za półdarmo jak osły.

Kandydatka

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę. Na start 3200 zł brutto, czyli ok. 2200 zł na rękę. Zawiera się w tym premia za 100% frekwencję w miesiącu - ok 400zł. W przypadku L4 lub wolnego na żądanie - premia nie jest wypłacana, gdyż "nagłe nieobecności dystabilizują pracę sklepu". Rekrutacja przeprowadzana jest w Dziale Personalnym na ul. Cegielnianej w Krakowie. Całość trwa ok 2-3h. Najpierw zaprasza się wszystkich kandydatów do sali konferencyjnej, gdzie następuje multimedialna prezentacja firmy - historia powstania, tego jak funkcjonuje od "kuchni", jakie są obowiązki pracowników itd., następnie następuje oprowadzanie po sklepie, który jest kondygnację niżej i szczegółowe omawianie zadań pracowników. Na koniec kilkuminutowa rozmowa z każdym kandydatem- na jej podstawie decydują kogo zatrudnią. Trudno powiedzieć na jakiej podstawie dokonują selekcji. Wysokość wynagrodzenia podawana jest dopiero na końcu tego 2-3 godzinnego spotkania. Ogólnie atmosfera bardzo sympatyczna, na luzie, niemniej można mieć wrażenie, że straciło się czas, jeśli np. stawka komuś nie odpowiada albo nie został przyjęty. Informacje o wysokości wynagrodzenia powinny być podawane na początku, a nie ukrywane do samego końca. Nie wiem czemu ma to służyć. Przeszłam postępowanie rekrutacyjne, ale ostatecznie zrezygnowałam, wybrałam inną firmę.

Ewelina
@Kandydatka

Tez bylam na rozmowie.. W tym czasie wczoraj do mnie.zadzwonili ze jestem przyjeta. Ale czytajac forum.. Zastanawiam sie.. Nad tym czy sie przyjac...

Mon.

Witam pracuje w Lidlu 6-ty rok...i jestem bardzo zadowolona nie zgadzam się z waszą opinią...nikt nie pracuje 15-tu godzin...a przerwę każdy ma....bzdury...

Gonzales

Sklep w Libertowie przy zakopiańskiej. Polecam mocno. Pracowałem przez jakiś czas atmosfera rewelacyjna nacisk że strony managera trochę duży ale gdy sie slucha polecen i wykonuje je tak jak sie powinno to praca przebiego latwo i gładko. Krs wymagajacy ale i konkretny ale to dobrz wróży dla sklepu. Polecam tego Lidla i to bardzo.

GraszkaTabula

Jako że znam temat to niestety Ale jeśli chodzi o sklep na Konrada koło ronda ofiar Katynia w krakowie nie polecam pracy ze względu na kierownictwo tam panujące. Pani Monika kierowniczka wręcz wyrwała towar klientce którego nie dało się kupić na kasach siedzą wciąż te same osoby co nowa twarz to zaraz siada na kase nie raz słyszałam jak Pan Adrian kierownik nabija się z pracowników i klientów A Pani Justyna kierowniczka o tej szkoda nawet strzępić języka do klientów nawet nie najgorszą Ale pracownicy lekko z nią nie mają dziwię się że tacy ludzie zostają kierownikami i poniżają własnych pracowników kto ich w ogole awansował dziwię się że te biedne kasjerki wciąż tam pracują że dają tak sobą pomiatać. Jestem tam codziennie bo mam dwa kroki Ale pracować bym tam nie chciała wolała bym już dojeżdżać gdzieś dalej zastanawiam się czy w każdym Lidlu atmosfera jest taka sama ? Może trzeba było by nagrać takich kierowników i umieścić w Internecie może w końcu ktoś zajął by się zwolnieniami takich ludzi. To takie ostrzeżenia dla osób które chcą pracować w sieci sklepów Lidl pozdrawiam

Awenger
@GraszkaTabula

Zgadzam się też byłem świadkiem nie jednej takiej sytuacji zamiast szanować pracownika żeby lepiej mu się pracowało to jest on gnebiony i poniżany dlatego jest tam taka atmosfera i pracownicy z stamtąd uciekają koleżanka tam pracowała zwolniła się po 3 miesiącach bo psychicznie nie wytrzymała

Rampampam
@GraszkaTabula

Większych bredni nie czytałam :) nie każdy widocznie nadaje się do pracy .. kierownictwo najlepsze jakie może być ! Ale śmiało próbuj w innym lidlu, ciekawe czy nie zmienisz zdania :) trochę dystansu - najlepiej do siebie samej Pozdrawiaaaaam Pracownik na ul. Conrada

OS
@Rampampam

Miałam szkolenie w kilku lidlach i zdecydowanie ten na Conrada ma "specyficzną atmosferę". Niby jest miło, ale chwilami czułam się jak w klasie gimnazjalnej i to nie jest komplement. "Żarty" nawet ze strony kadry kierowniczej, które bez dwóch zdań mogłyby zostać uznane za (usunięte przez administratora).( nie mam na myśli krs- bo ten jest super) I pracownicy którzy siedzą cicho, bo dojazd i pieniądze są fajne.

Czy firma potrzebuje ludzi? Na jaką kasę można liczyć na magazynie?

klient

Zarządzający lidlem tworzą tak chorą atmosferę, że niebawem nie będzie miał kto pracować w sklepach. Kosztem personelu zmuszanego do pracy w jak najmniej osób oraz klientów zmuszanych do stania w kolejkach, oglądania pustych półek bo nie ma kto wyłożyć towaru, ścigają się w osiągnięciu jak najlepszej wydajności, za co mają nagrody itp itd. Szczury korporacyjne nie rozumieją jednego, ten wyścig zakończony jest stromą skarpą i bardzo blisko już do niej, po osiągnięciu mety nie będzie pracy dla nich, bo zwyczajnie nie będzie miał kto na nich robić! Ostrzegam pracowników nie gódźcie się być zastępcami kierownika itp, presja nieprawdopodobna, nie wytrzymacie zbyt długo, kasa śmieszna, zwyczajnie się to nie opłaca.

Mirek

Może ktoś z pracowników napisze jak się pracuje?

Gosia

Uwaga Nie róbcie zakupów w lidl przy ulicy Cegielniane Łagiewniki jak przyjezdzajcie samochodami tam jest płatny parking. W sobotę 25 marca robiłam tam zakupy i zaparkować am samochód i spotkała mnie niemiła niespodzianka . Po wyjściu z lidla za wycieraczka samochodu był mandat w wysokości 100 zł. Oczywiście odwołała się od tego droga emailową . Kartkę zza wycieraczki wyciągnęłam gdy dojechalam do domu bo inaczej reklamował abym to bezpośrednio na miejscu. To SKANDAL żeby zmotoryzowanych klient nie mógł zrobić zakupów bez płacenia za parking. Każdemu będę odradzała zakupy w tym sklepie.

@Gosia

Droga Pani. Znam ten Lidl. Tam trzeba poprostu wydrukować bilet i włożyć za szybę. O ile dobrze pamiętam godzinę lub więcej można stać na parkingu. Nie płaci się nic. Robię tam zakupy codziennie. To zrobiono celowo żeby klienci okolicznych firm nie zapychali samochodami parkingu dla klientów Lidla. Uważam że jest to świetne rozwiązanie.

bonzo
@Kasia

mnie spotkalo dokladnie to samo co Gosie, 26.05. Nie bylem swiadomy ze parking jest platny. Po przjezdzie do domu, zobaczylem karteczke na 100 zl za wycieraczka... i to wlozona nie od strony kierowcy tylko pasazera! oczywiscie 'sprytnie pomyslane', zeby nie zobaczyc tego na miejscu. zakupy robilem w sobote miedzy 8:30 a 9:00 rano. Parking byl pusty! Takze moj wniosek, przy Lidlu rozwija sie nowy biznes case, jak rypnac klienta na stowke! wiec Kasiu (nie wiem ile bulek gratis dostajesz za takie wpisy) troche obiektywnosci w ocenie.

Aneta

@Ania czy w najbliższym czasie rozważasz zmianę pracy i przejście do jednego z oddziałów Lidla w Krakowie? Obecne oferty pracy możesz sprawdzić na https://kariera.lidl.pl . Jeśli zdecydowałabyś się na podjęcie współpracy ze sklepem Lidl, opowiedz o procesie rekrutacji, na pewno zainteresuje to innych, potencjalnych kandydatów .

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Kraków

• Jak się pracuje w Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl?

Lidl