Opinie o Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania w Łódź

jaa

najpierw bezpłatne miesieczne praktyki, pozeniej 2-tygodniowy bezplatny staż. jesli zaliczysz wszystko, możesz (ale nie musisz) sotac przez nich zatrudniony. umowa zlecenie, na początek 700zł.. pozenij(podobno) co miesiac pensja wzrasta o 300-500zł, w zależnosci od zaanagażowania

kapibara luz

ja ponawiam pytanie poprzednika gdyż jestem również obecnie w trakcie procesów edukacyjnych a bardzo zależy mi już na podjęciu jakiejś powaznej pracy. czy mam szansę dostać zatrudnienie w Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania? jestem gotowa nawet na formę zatrudnienie na praKTYKACH albo stażu jeśli są p[łatne

Nie polecam. Rzeczywiście, to przykrywka dla Herbalife, bez zakupu tych proszków nie ma mowy o ułożeniu diety, a to wydatek rzędu kilkuset złotych. Nie twierdzę, że te suplementy są złe- sa tylko absurdalnie drogie biorąc pod uwagę,że zawierają najtańsze, sojowe białko ( i to tylko 30%) , a dosładzane są fruktozą.c Rozumiem, że ktoś może mieć program odchudzania z użyciem "zastępników", ale niech nie wmawia ludziom, że to jedyny sposób na zmiany...To, że nie napisali na stronie, czyimi sa przedstawicielami, uważam za podważające ich wiarygodność.

elek

szkoda że na opinię dietetyka trafiłem poniewczasie, faktycznie sieć COIO jest przykrywką do dystrybucji Herbalajfu. Starania prowadzącego 12 tygodniowy cykl spotkań - szkoleń jak żyć, sprowadzają się jedynie do sprzedaży niewiadomej zawartości suplementów. Nie żebym miał coś naprzeciw suplementom - to wybór korzystającego ale ukrywanie faktycznego celu poradni jest nieetyczne. Zgadzam się w zupełności.

Dietetyk

Pytania dlaczego studiuje dietetyke i skąd ten wybór. Ogólnie luźna i miła rozmowa.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Milka

Byłam, korzystałam i polecam. W najprostszych slowach: odmienili moje zycie.

O trafilem w dobre miejsce, wlasnie sie zastanawim, czy sie do nich wybrac, ale widzac po opiniach to warto.

Beata79

Jeśli o efekty chodzi to na pewno polecam. Maja te produkty herbalife, ale to nie jest podstawa w ich kursie. Ja schudlam troche mniej bo 13kg, ale i tak daje duzy plus.

Ja1

O pracy tam nie wiem, bo nie pracowałem, ale Panie wydawały sie byc zadowolone. Jesli chodzi zas o efekty kursu to moge w 100% polecic! 17 kg w 3 miechy w pełni mnie zadowalaja :)

Arczibald

to nic innego tylko nowy szyld herbalife poczytajcie na necie czym jest herbalife, po prostu starzy ludzie schowali się za nową nazwą dlaczego przy przy sentencji na górze strony jest załozycielska i prezeska coio bez danych, ano dla tego by szydło nie wyszło z worka...

nie-marketingowiec

Miałem wątpliwą przyjemność rozmawiać z panem(usunięte przez administratora)i rozmowe oceniam jednoznacznie. COIO w Pabianicach i Łodzi szuka frajera do rozprowadzania ich śmiesznych suplementów diety (herbalife), według metodologii firmy ( w dodatku mcpraca, zero myslenie, gdyz ich wielki metodolog się nie myli-to jest po prostu żenada)) Ich metodologia opiera się na oszustwie, gdyż pieniędzy nie zwracają w razie niepowodzeń, a w podstawie piramidy jest ruch i wysiłek fizyczny, więc w razie niepowodzeń winę łatwo zrzucić na klienta, który w dodatku jest krojony na pieniądze

beta
@nie-marketingowiec

Dziwię się jak czytam te opinie odnośnie pracy w coio. Jeżeli ktoś uważa, że musi ,,naganiać” klientów do odchudzania albo wciskać im suplementy, to znaczy, że ma takie podejście do ludzi, dlatego praca w firmie o silnych fundamentach moralnych i skierowanej na rozwój swój i drugiego człowieka nie jest dla niego. Pracowałam w różnych firmach (najgorsze państwowe ;-)) teoretycznie ukierunkowanych na pracę i pomoc człowiekowi i za stałą sumkę musiałam odsiedzieć 8 h dziennie 5 dni w tygodniu patrząc jak ludzie z braku nawet możliwości swojego rozwoju zajmują się uprzykrzaniem sobie życia – nie wspominając tu o podejściu do klienta. W COIO dostałam stosunkowo prostą propozycję - my ciebie nauczymy jak prowadzić klienta od samych podstaw, po zakończenie procesu – ty angażujesz się w swój rozwój i pracę z klientem, a damy ci perspektywę dynamicznego rozwoju. Faktycznie, początki nie były łatwe, pieniądze nienajlepsze. Moi znajomi padli jak im opowiedziałam o warunkach pracy i część z nich ,,w dobrych intencjach” doradzała mi rezygnację z pracy w coio. Dlaczego zostałam ? Dlatego, że to jedyna firma, której wartości były spójne z moimi wartościami, a przede wszystkim jedyna firma, która jest spójna z tym co mówi i co w rzeczywistości robi. Nie spotkałam w żadnej innej placówce, tak silnie przestrzeganego kodeksu szacunku i między pracownikami i między pracą z klientami. Po kilku latach pracy, dzisiaj prowadzę swój oddział pcoio, codziennie słyszę podziękowania od zadowolonych klientów, pracują ze mną tylko osoby, które wiedzą, że muszą wymagać od siebie, żeby odnosić w życiu sukcesy i móc pomagać w tym innym ludziom. Moi znajomi, którzy zamiast się rozwijać wstawiali kolejne dyplomy ukończenia konferencji dietetycznych dzisiaj pozamykali już swoje gabinety. Osoby, które na początku mojej pracy podśmiewały się ze mnie, dzisiaj mi zazdroszczą. Jeżeli, jesteś w grupie osób, która nie ma parcia na swój rozwój, nie ma polotu do pracy z drugim człowiekiem, to faktycznie coio nie jest dla Ciebie, ale zlituj się i nie klep tych bzdur na internecie …..

dietetyk

Jest to jedna z filii Centrum Odchudzania i Odżywiania (usunięte przez administratora) Praca polega na sprzedaży produktów Herbalife. W Centrum Odchudzania i Odżywiania nie ma możliwości odchudzania się bez suplementacji. Na początkowym etapie można zarobić max 1000 zł brutto/miesiąc czyli jakieś 700 zł na rękę w ramach umowy zlecenie. Aby "awansować" trzeba ukończyć płatne kursy, które dotyczą produktów Herbalife. Według mnie jest to(usunięte przez administratora)wmawianie pacjentom, że suplementy są niezbędne jest nieetyczne.

(usunięte przez administratora). Pracodawca dużo obiecuje na rozmowie kwalifikacyjnej i niestety nie wywiązuje się z niej, a na dodatek wymagania w stosunku do pracownika rosną stale. Pieniądze marne, brak umowy, o wypłate trzeba prosić i ciągle słyszysz, że generujesz koszty w firmie, dlatego zrób więcej za darmo. Sama praca daje możliwości rozwoju osobistego w postaci szkoleń (na które trzeba czekać długo i zapłacić), natomiast pozostałe warunki tragiczne, totalny brak profesjonalizmu w podejściu do pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania - Łódź

• Jak się pracuje w Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania?

Zobacz opinie na temat firmy Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania?

Kandydaci do pracy w Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania
2.9/5 Na podstawie 57 ocen.
  • ul. Mokra 20/22 lok. 14
    96-200 Łódź