Opinie o Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania w Łódź

Edyta

@Dietetyk rozumiem więc, że Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania idzie na rękę pracownikom odnośnie formy zatrudnienia? Czy są jakieś dodatki typu multisport ?

Edyta

Zależy mi na opiniach Poradni Centrum Odchudzania i Odżywiania w Łodzi, ktoś może się wypowiedzieć? Jak wygląda proces rekrutacji? Czy firma oferuje swoim pracownikom możliwości rozwoju, takie jak na przykład szkolenia poszerzające kwalifikacje? Liczę na pomoc.

@Edyta

Proces rekrutacji najczęściej jest 2 etapowy (zależy od placówki), system szkoleń bardzo wartościowy, konkretny i wiedza do wykorzystania w praktyce z klientem a nie sucha książkowa, wiedza z zakresu dietetyki i umiejętności budowania relacji z klientem i przeprowadzenia go w procesie zmiany nawyków żywieniowych, czy odżywianie w konkretnych jednostkach chorobowych, baaaardzo wartościowe. Klienci mają super efekty bo sposób ich prowadzenia jest bardzo profesjinalny. Mozliwości rozwoju bardzo duże ponieważ jeśli ktoś fajnie sprawdza się w tej pracy, ma bazę klientów, chcę się rozwijać może po spełnieniu pewnych wymagań otworzyć swoją placówkę pod znakiem jakości "COiO". Na każdym etapie rozwoju ma się swojego opiekuna który krok po korku do wszystkiego wprowadza i uczy i zawsze służy pomocą. Wynagrodzenie też adekwatne do umiejętności. Zdecydowanie polecam:)

Odbyłam praktyki studenckie w COiO. Bardzo je sobie chwalę, dużo rzeczy się nauczyłam, miałam okazję obserować jak wygląda praca w poradni, jak powinno się obsługiwać klientów, czego niestety na studiach nie uczą. Podoba mi się połączenie uczenia zdrowych nawyków żywieniowych i suplementacji, moim zdaniem jest to bardzo sensowne. Po odbyciu praktyk zaproponowano mi możliwość pracy, ale nie zdecydowałam się, że względu na studia dzienne i brak czasu.

Izydor

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Czytając opinie na forum widzę, że jest dobrze i trzeba aplikować.

Dietetyk

Pytania dlaczego studiuje dietetyke i skąd ten wybór. Ogólnie luźna i miła rozmowa.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Ja trafiłam do Poradni COiO ponad rok temu. Ogólnie jestem zadowolona, dużo się nauczyłam, zyskałam dużo nowych doświadczeń. Nie sądzę, żebym nauczyła się tego w innej placówce w takim krótkim czasie, zwłaszcza że mam porównanie bo pracowałam w jednym z Centrów Medycznych na terenie Warszawy.  W COiO dużo dowiedziałam się nie tylko na temat kwestii stricto dietetycznych, ale również kwestii relacyjnych i jak pracować z tą drugą osobą, motywować ją tak, żeby osiągała swoje efekty. I chyba z tego jestem najbardziej dumna, że widzę te efekty, a pacjenci zostają do końca, do stabilizacji. We wcześniejszej pracy nie mogłam tego zaobserwować i być taka dumna z siebie i z mojej pracy, z moich pacjentów. Również niezwykle istotne  i zarazem przyjemne jest dla mnie patrzenie na radość moich podopiecznych z osiąganych wyników wagowych, ale i zdrowotnych.

Pracowałam w Wawie

A ja akurat byłam bardzo zadowolona i jedyne czego żałuję, to że z tej pracy zrezygnowałam. Ja akurat pracowałam w placówce w Warszawie, trafiłam tam zaraz po studiach i chyba dlatego miałam wtedy poczucie, że mnie to wszyscy będą chcieli zatrudnić. Pamiętam, że roboty było naprawdę dużo, w wielu rzeczach pomagałam i uczyłam się, jak ma działać poradnia. Pracowałam w sumie 1,5 roku, po pół roku prowadziłąm już swoich klientów, a jak odchodziłam to miałam ich ze 20 albo i 30. Zarabiałam wtedy naprawdę nieźle. le w międzyczasie wyszłam za mąż, nadal pracowałam, szefowa był wyrozumiała i nawet porządny urlop mi dała. A niedługo później zaszłąm w ciążę i wtedy zdecydowaliśmy się wrócić do naszego rodzinnego miasta. To uważam, że było ważne, że zdecydowałam się zostać wz dzieckiem w domu, ale dziecko poszło już do żłobka, a ja nadal w tym domu siedzę. Bo okazało się, że niestety tak mnie wszyscy do pracy chętnie przyjąć nie chcą, że pordni dietetycznych jest niewiele, albo upadają albo marnie płacą albo wszystko każą robić samemu. A w Centrum odchudzania wszsytkiego mnie uczyli, ja tam więcej się niż na studich dowiedziałam, ale niestety w moim mieście ich poradni nie ma. Żałuję bardzo, że tak to się potoczyło, bo pracę, atmosferę i szefową wspominam bardzo dobrze. Ciągle jakieś szkolenia, rozmowy, konferencje, oni naprawdę mają łeb do tego, jak się powinno ludzi odchudzać... W każdym razie ja polecam bardzo!!

Zadowolona

Czytam sobie te opinie i zastanawiam się skąd one się biorą? Chyba w większości od ludzi, nigdy tu niepracujących ;). W firmie pracuję już ponad 1,5 roku. Na wstępnie dostałam umowę o pracę i możliwość zwiększania zarobków wraz ze wzrostem swoich umiejętności. Zależało mi na pracy, w której nie będę się nudziła i taką też mam. Poza szkoleniami i pracą poznałam wielu ciekawych ludzi. W Poradni panuje miła atmosfera i wiem, że jest to miejsce z którym wiążę soją dalszą przyszłość. Oferta Poradni jest nowoczesna i idealnie pasuje do dzisiejszego wymagającego rynku klienta. Klienci są zadowoleni, mają efekty, a o to właśnie chodzi.

Edyta

@mgr Dietetyk czy mogłabyś napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia? Jak wyglądała rekrutacja na stanowisko Dietetyka? Wiadomo, czy Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania rekrutuje? Na stronie firmy nie widzę aktualnych ogłoszeń.

mgr Dietetyk

Pewnie jakbym jakiś czas temu przeczytała niektóre opinie na temat pracy w poradni nie zdecydowałabym się do niej aplikować, teraz wiem, że byłaby to jedna z najgorszych decyzji w moim życiu. Kończąc studia posiadałam wiedzę z zakresu dietetyki, medycyny, ogólnie całej fizjologii człowieka, potrafiłam pisać jadłospisy, układać zalecenia i przeprowadzać wywiady, owszem wydaje się super:) to czego nie potrafiłam (jak okazało się później) to pracować z ludźmi i przeprowadzać ich przez tak trudny dla nich etap zmiany nawyków żywieniowych ,czyli w praktyce wykorzystać tego co umiem- a to chyba w pracy zawodowej jest najważniejsze. Układając jadłospisy, zalecenia na studiach, praktykach czy nawet dla znajomych nie ukrywam, że byłam pełna obaw, że właśnie tak wyglądać będzie moja praca, czyli praca z klientem, która kończy się na jednej wizycie, poza tym jest żmudna i nie chciałabym powiedzieć „nudna” ale bardzo schematyczna. Natomiast poradnia otworzyła mnie na rozwój przede wszystkim swój ale również innego człowieka będącego pod moja opieką, praktycznego podejścia, tego w jaki sposób możemy z nim cos przepracować a nie tylko dać mu gotowe rozwiązanie, z którego i tak nie skorzysta, albo tylko na chwilę. Jasne, jeżeli kogoś interesuje praca gdzie każdego dnia pracuje 8h, i każdego dnia praca wygląda tak samo a zmieniały się tylko twarze może faktycznie niech poszuka pracy w szpitalu czy innej instytucji z praktyk studenckich wiemy jak to wgląda. Natomiast osoba dla której liczy się rozwój, zdobywanie wiedzy, solidna praktyka z klientem, a przede wszystkim wdzięczność ze strony klienta to z pewnością kandydat do poradni. Początki nie były łatwe, praca z drugim człowiekiem, co było nowością, pieniądze podstawa jak wszędzie, ale nigdy nie sadziłam że w tak krótkim czasie będę w stanie pracować na takim poziomie jak teraz i oczywiście co za tym idzie wynagrodzenie tez staje się coraz lepsze. Z pełna odpowiedzialnością polecam:)

Przyszły pracownik

Hej właśnie skończyłam drugi rok studiów na umedzie. Dostałam się na praktyki (bezpłatne w ramach studiów) i po nich dostałam ofertę pracy. 2000 brutro, wysyłają mnie za darmo na 12 kursów a później mam zarabiać jakieś 4000 brutto jak będę prowadzić swoich pacjentów. Faktycznie nie ma możliwości treningu żywieniowego bez suplementacji no ale są mega efekty i pacjenci są zadowoleni. W tej poradni gdzie ja będę pracować jest niesamowita atmosfera i super babki. Szefowa niesamowita! Nastawiona na rozwój swój i swoich podopiecznych. Dała mi ogromną szansę bo powiedziała ze mnie wszystkiego nauczy i ze dam rade połączyć to ze studiami. Polecam!

Przyszły pracownik
@Przyszły pracownik

Jeszcze powiem co się robi na początku. Najpierw jest dzwonienie z rekomendacji i umawianie na BASC. Później samemu się je przeprowadza (wg wyuczonego na pamięć skryptu). Jak ktoś chce to się umawia na konsultacje ale do innych dietetyków a z czasem umawiamy do siebie i tak zdobywamy klientów. Między czasie jeździ się na kursy.

Dietetyk

Pracuję w Poradni COIO (poradnia żywieniowo-suplementacyjna) w Łodzi od dłuższego czasu i mogę powiedzieć, że warto iść chociażby na rozmowę rekrutacyjną, żeby zorientować się, czy naprawdę taką ścieżka kariery połączona z bardzo dużym rozwojem kompetencji (jestem magistrem dietetyki UM, a miałam poczucie, że wiedza zdobyta na studiach to okruszek w porównaniu z tym czego się nauczyłam) jest dla Was atrakcyjna. Praca jest fajna, a co najważniejsze - uczciwe pieniądze (pierwszy etap to okres próbny (umowa zlecenie)-gdzie wynagrodzenie zleży od ilości włożonej pracy u mnie średnio było to ponad 2000 zł, po 3 m-cach jeżeli skończy się i zda pozytywnie wszystkie szkolenia i egzaminy przechodzi się na umowę o pracę z podstawa i systemem prowizji). Dla mnie w pracy bardzo ważny jest rozwój kompetencji i związany z tym wzrost zarobków-tutaj to mam zapewnione, co jeszcze jest bardzo istotne dla mnie to bardzo przyjemna atmosfera w pracy w dynamicznym zespole. Mogę tylko dodać, że wszystkie szkolenia są finansowane przez poradnie i miałam to zawarte w umowie.

makówka
@Dietetyk

Czy mówimy o poradni na ulicy Gdańskiej?? Bo jeśli tak- to chyba żyjemy w innej rzeczywistości..

zawiedziona

Poradnia w Łodzi do której trafiłam to przykrywka. Oni nie są nawet dietetykami! Podejrzewam, że są tylko po kursach sprzedaży i podszywają się pod profesjonalne placówki. W ostatniej chwili dowiedziałam się, że muszę kupić produkty Herbalife. Kiedyś ich używałam i byłam zadowolona, ale nie musiałam płacić dodatkowo tylu pieniędzy na dodatkowe usługi. Ta poradnia to nabijanie w butelkę. Nie polecam!

hahaha

Nie wiem skąd takie informacje o zarobkach ale od razu mówię, ze nieprawdziwe

DR.Mat

Ich Firemka szuka specjalisty dietetyka z wykszt.kierunkowym i min . wyższym wykształceniem i doświadczeniem na umowę zlecenie....Herbalife to było dobre w połowie lat 90 .Nie Polecam.

kropka

do Maniek - odpowiem uśmiechem z politowaniem...pzdr

kropka

Poradnia COiO to praca dla Herbalife..warunki bez komentarza. Ktoś tu opisał jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna..

Asia

Byłam na rozmowie na recepcjonistkę. Dają najniższa krajowa na początek, potem jest podobno szansa na więcej. Normalna praca, 8 godzin, łatwa i przyjemna :) UoP od początku. Gabinety ich wygladaja bardzo profesjonalnie i dużo klientów sie tam przewija :) wiec musza być skuteczni w tym, co robią. Fajna atmosfera też tam panuje. Idę na drugi etap rozmowy i zobaczę co i jak, bo bardzo dobre mam pierwsze wrażenie.

Tusia
@Asia

Ponownie pojawiło się ogłoszenie o zapotrzebowaniu na recepcjonistkę na ul. Gdańskiej w Łodzi. Czy coś się zmieniło od tamtego czasu- czy proces rekrutacyjny wygląda tak samo?

beta

Dziwię się jak czytam te opinie odnośnie pracy w coio. Jeżeli ktoś uważa, że musi ,,naganiać” klientów do odchudzania albo wciskać im suplementy, to znaczy, że ma takie podejście do ludzi, dlatego praca w firmie o silnych fundamentach moralnych i skierowanej na rozwój swój i drugiego człowieka nie jest dla niego. Pracowałam w różnych firmach (najgorsze państwowe ;-)) teoretycznie ukierunkowanych na pracę i pomoc człowiekowi i za stałą sumkę musiałam odsiedzieć 8 h dziennie 5 dni w tygodniu patrząc jak ludzie z braku nawet możliwości swojego rozwoju zajmują się uprzykrzaniem sobie życia – nie wspominając tu o podejściu do klienta. W COIO dostałam stosunkowo prostą propozycję - my ciebie nauczymy jak prowadzić klienta od samych podstaw, po zakończenie procesu – ty angażujesz się w swój rozwój i pracę z klientem, a damy ci perspektywę dynamicznego rozwoju. Faktycznie, początki nie były łatwe, pieniądze nie najlepsze. Moi znajomi padli jak im opowiedziałam o warunkach pracy i część z nich ,,w dobrych intencjach” doradzała mi rezygnację z pracy w coio. Dlaczego zostałam ? Dlatego, że to jedyna firma, której wartości były spójne z moimi wartościami, a przede wszystkim jedyna firma, która jest spójna z tym co mówi i co w rzeczywistości robi. Nie spotkałam w żadnej innej placówce, tak silnie przestrzeganego kodeksu szacunku i między pracownikami i między pracą z klientami. Po kilku latach pracy, dzisiaj prowadzę swój oddział pcoio, codziennie słyszę podziękowania od zadowolonych klientów, pracują ze mną tylko osoby, które wiedzą, że muszą wymagać od siebie, żeby odnosić w życiu sukcesy i móc pomagać w tym innym ludziom. Moi znajomi, którzy zamiast się rozwijać wstawiali kolejne dyplomy ukończenia konferencji dietetycznych dzisiaj pozamykali już swoje gabinety. Osoby, które na początku mojej pracy podśmiewały się ze mnie, dzisiaj mi zazdroszczą. Jeżeli, jesteś w grupie osób, która nie ma parcia na swój rozwój, nie ma polotu do pracy z drugim człowiekiem, to faktycznie coio nie jest dla Ciebie, ale zlituj się i nie klep tych bzdur na internecie …..

beta

warszawianka

NIE POLECAM! Tez jestem dietetykiem, bylam na stażu i potem pracowalam. Zatrudniają szczegolnie ludzi nie zwiazanych z dietetyką, ponieważ dietetycy mają wiedze i są swiadomi KITU ktore oni wciskają. WCISKANIE SUPLEMENTÓW, rozliczanie w tabelkach ile czego sie sprzedalo i to ZA KOSMICZNE pieniadze! NIE POLECAM! NIEETYCZNE ja zrezygnowalam!!!

kocham produkty
@warszawianka

Witaaam serdecznie ;) nie zgadzam sie tutaj z opinia w 100%. Jestem na kierunku Dietetyka a na studiach nie dostaje tak cennych informacji jak w firmie. A jezeli ktos na studiach mi mowi ze jesli dretwieje noga tylko od tego ze trzymam noge na noge i krew mi nie dochodzi to nie moge sluchac. Skoro zawsze mialam z tym problemy ! Przeciez wystarczy zwiekszyc wode zwykla niegazowana i dozywic organizm ;) a nie faszeriwac sie lakami ;) wspolprace z firma zaczelam 1.5 roku temu. Aktualnie mam 21 lat :) schudlam 14 kg. Prowadze ludzi. I im rowniez dajemy mozliwosci rozwoju ;) Razem z chlopakiem mamy juz swoj Klub Zdrowego Stylu Zycia :) Uczestnicze we wszystkich szkoleniach. Nawet w Bialorusi 4 dniowe :) firma daje mi wiele ogromnych mozliwosci i wsparcia. Kazdy sobie pomaga. Nie ma konkurencji ;) pieniadze ktore zainwestowalam na produkry sa zainwestowane prawidlowo. Niczego nie zaluje. Firma pomogla mi zmienic swoje zycie na lepsze ;) zycze powodzenia w sukcesach :)

Zostaw merytoryczną opinię o Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania - Łódź

• Jak się pracuje w Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania?

Zobacz opinie na temat firmy Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania?

Kandydaci do pracy w Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania
2.9/5 Na podstawie 57 ocen.
  • ul. Mokra 20/22 lok. 14
    96-200 Łódź