Opinie o Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania w Łódź

Hej, szukam pracy jako dietetyk, prowadzę już kilka pacjentów online. Wpadło mi w ręce ogłoszenie dla dietetyka, akurat oparte na współpracy b2b, co mi bardzo odpowiada. Zastanawiam się o co chodzi, dlaczego w ofercie wspominają o wsparciu w prowadzeniu poradni i jej promocji? To nie pracuje się tutaj, w centrum?

gość

Zgadzam się z opiniami, że poradnie COiO to przykrywka do sprzedaży Herbalife. Oczywiście poradnie nigdzie o tym nie informują. W poradniach suplementy pochowane są po szafkach. W poradniach nie znajdziesz nawet ulotki z małym logo Herbalife. Jest to oczywiście celowy zabieg. Pacjent (bo tak dietetyk nazywa osobę korzystającą z jego usług) w poradni COiO nazywany klientem (bo przecież głównym celem w tych poradniach jest sprzedaż Herbalife) dowiaduje się o tym, że produkty, które będzie spożywał są produktami Herbalife w momencie odbioru diety. W czasie konsultacji nikt mu o tym nie mówi. Konsultacja przebiega w następujący sposób: 15-20 min wywiad żywieniowo zdrowotny, następnie 40 minut nawijanie makaronu na uszy o tym jak oczyścić organizm organizm, czym jest dieta niedoborowa, jak uniknąć efektu jojo i tu następuje zakończenie czyli 10 min na przedstawienie cudownego rozwiązania na wszystkie problemy dietetyczne czyli suplementy (oczywiście dalej nie wiemy, że to Herbalife). Na sam koniec padają koszty takiej diety. Mogą być różne, ale minimalne miesięczne koszy samej suplementacji (bez usługi kontroli) to około 400 zł, a mogą być dużo wyższe. Jeżeli nie zgadasz się na suplementację to "dietetyk" ( w poradni COiO zwany Trenerem Odchudzania) powie Ci, że nie będzie Cię odchudzał, bo nie bierze odpowiedzialności za dietę bez suplementów. Prawda jest taka, że nie będzie Cię odchudzać, bo nie zarobi na tobie tyle, ile zarabia wciskając Ci ten kit z suplementami. Decyzję o zakupie suplementów musisz podjąć na konsultacji i na tej konsultacji pozostawić ZALICZKĘ na poczet suplementów. Dopiero kiedy np za 2 dni przychodzisz po zalecenia i suplementy widzisz, że to Herbalife. To oczywiście również zabieg celowy. Wiele osób w przeszłości stosowało / słyszało o tych suplementach i wiele ma złą opinię na ich temat. A tak stajesz przed faktem dokonany. Najgorsze jest to, że Ci początkowo przeciwni lub niezdecydowani zostają stałymi klientami tych poradni. Oczywiście na tych dietach są efekty!! Tak dzieje się ZAWSZE kiedy obniżymy kaloryczność diety (to robi każdy dietetyk!!). Różnica jest taka, że w COiO ta kaloryczność jest obniżana bardzo mocno, a w zamian za to jesz Herbalife, których skład swoja drogą pozostawia WIELE do życzenia. Niestety klienci przez swoją nieświadomość, często wiążą swoje efekty własnie z tą suplementacją i dlatego w tym tkwią. I tak właśnie kręci się ten biznes. Nie pracuję już w coio z wielu powodów. Główne to takie, że nie potrafię wciskać ludziom KITU, wstyd mi było spojrzeć w oczy klientowi, który przychodził po odbiór suplementów, nie jestem sprzedawcą tylko dietetykiem i dlatego, że taki sam kit, który wkręca się klientowi wciska się też pracownikowi!! Odradzam współpracę z tą instytucją.

marecki
@gość

Nadal (2018 r.) tak jest - to opychalnia produktów herbalife. Panie sa bardzo miłe i przeszkolone w NLP, potrafią tak manipulować żeby klient zostawiał jak najgrubszą kasę w poradni. Oczywiście efekt jojo gwarantowany.... zaraz po odstawieniu "cudownych suplementów". O ile rozumiem i dopuszczam konieczność zapłacenia za skuteczną konsultację, ukierunkowanie, program motywacyjny, mierzenie postepów - o tyle na temat diety panie nie mają zielonego pojęcia, odradzają stosowanie preparatów zapisanych przez lekarzy, opowiadają bajki o oczyszczaniu organizmu. Praca dla wkręcaczy i ściemniaczy od nieetycznej sprzedaży.

ikceram
@marecki

Jak wrócisz do żarcia sprzed diety to zawsze będzie efekt jojo na jakiej byś diecie nie był.

Offka
@gość

Tak myślałam, że to tak wygląda. Mam takie samo zdanie jak Twoje. Miałam okazję wkręcić się do podobnego miejsca - jako pracownik. Miałam robić warsztaty, szkolenia dla ludzi "pacjentów". Dopiero po kilku spotkaniach z właścicielką dowiedziałam się o chodzi..ale nawet wtedy przedstawiana mi była wizja dietetyka edukatorka, nawet podpisałam umowę na sprzedaż ( bo tak trzeba - naiwna!). A na koniec padło pytanie kiedy zaczniesz sprzedawać. Podziękowałam.

@gość

A co jeśli po dwóch tygodniach chce zrezygnować i nie chcę stosować tych suplementów chce mieć dietę na której będę jadła 5 posiłków i 2 z nich nie będą zastąpione suplementami..... Takiego dietetyka szukam

Kamila
@gość

Nie mam pojęcia gdzie Ty pracowałeś, bo ja długo pracuję w COIO, a sama przed rozpoczęciem pracy interesowałam się tematyką suplementacji. Nigdy nie miałam szkoleń z NLP :D jak to ktoś napisał i nigdy nie chciałabym zajmować się wpiskaniem ludziom suplementów. To, czy ja mam w ofercie HB czy Solgar nie robi mi różnicy, a tym bardziej klientowi, dlatego nie widze potrzeby żeby wszędzie oblepiać poradnie plakatami Herbalife. Pracując 9 lat spotkałam się z różnymi przekonaniami na temat suplementacji w diecie, ale nigdy nie było to jakoś mocno negatywne, tym bardziej nigdy jak Twoje przekoniania, o których piszesz. To czy klient kupił multiwitaminy i kwasy 03 nie ma żadnego wpływu na to czy utrzyma efekty. Poza tym ja osobiście jestem BARDZO zadowolona z pracy w COIO i nawet powiem, że uważam, że podjęcie pracy w tej firmie to była jedna z moich najlepszych decyzji w moim życiu. Klienci mocno doceniają pracę z suplementacją i nigdy nikt nie zmuszał mnie do sprzedaży itp. Atmosfera jest super, szkolenia wewnętrzne jak dla mnie bardzo wysoki poziom więc nie podzielam Twojej opinii.

Iwona
@gość

Zgadzam się w 100%, dlatego też po 2 miesiącach odeszłam z tej korporacji. Liczy się tylko sprzedaż produktów Herbalife. Nic więcej. Każdy dostaje koktajle i błonnik w tabletkach. Zdecydowanie nie polecam, jak ktoś jest ogarnięty w temacie, to poradzi sobie w zawodzie bez coio.

Ania Gaj
@Gość

Oni nie prowadzą takich diet, automatycznie przestają cię lubić :)

Urszula
@Kamila

Dziękuję za Twoją opinię. Czy zechciałabyś napisać, jaką formę zatrudnienia macie w łódzkim COIO? Ciekawi mnie, czy to etat i UoP, a może rodzaj kontraktu B2B z płatnością od liczby pacjentów? Będę Ci wdzięczna za wyjaśnienie.

Martaw
@gość

powiedziałeś co wiedziałeś..taki jest dzisiaj świat, że są produkty do sprzedaży ale każdy organizm też jest inny, wiec tego, że komuś nie podpasuje nie znaczy ze drugiemu nie pomoże:) proste! a to, że kit itd argumentujesz tym, że widocznie nie masz nawet podstaw w sprzedaży. spójrz na te renomowane pseudowitaminki, wątpię ze są lepsze od tych produktów, a nawet gorsze. ja stosowałam się zaleceń i jakos narzekać nie mogę. pozdrawiam

@gość

Czy możemy się skontaktować na priv

@gość

Dziękuję bardzo za uświadomienie co się za tym kryję.

Zofia
@Ona

I co, rozumiem, że po tym już nigdy byś za coś takiego nie zapłaciła?

@Zofia

Oczywiście, że tak.Coio uważa siebie , za najlepsze placówki żywieniowe w Polsce.Co za absurd , bez suplementów pseudodietetycy (bo otwierając poradnie nie trzeba być dietetykiem w COiO) nie potrafia prowadzić pacjenta bo dla nich liczy się tylko sprzedaż suplementów-bo licza się punktu dla nich.Z czym to sie kojarzy?

Mieczysław
@Ona

Nie od dziś wiadomo że sprzedaż nakręca zysk i liczy się najbardziej. Tylko myślałem że te suplementy są ok i wspomagają dietę. Ty używałaś tych produktów i dlatego jesteś taka na nie?

wronka Nowy wpis
@gość

Teraz wszystko jasne, dzięki :)

Kohan Nowy wpis
@gość

Byłem klientem lecz w innej miejscowości opis w 100procentach zgodny widocznie utarta ścieżka działania na szczęście po miesiącu zrezygnowałem z suplementacji i dokładnie to samo usłyszałem ze nie mogą mnie prowadzić bez ich suplementów wiec prawda w 100% koszt pierwszego miesiąca oscylował ok 860 zł plus 4 wizyty po 80zl

Barbara Nowy wpis

Strasznie mało tutaj informacji o samej pracy, raczej o ich produktach, ale te osoby co pisały to widzę, że nie zabawili tam długo. Ciekawa jestem, jakie są teraz proponowane warunki umowy. Jakie jest wynagrodzenie i na jakiej umowie w ogóle?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania?

Renata

Tak, mają... ważna jest postawa i chęć do nauki... Pozdrawiam

@Renata

To wspaniale. Właśnie oglądałam na FB zdjęcia z wręczenia Łódzkich Trofeów Zdrowia. Jestem ciekawa, czy obecnie w Łodzi COiO szukają dietetyka do pracy i za jakie stawki.

@Edyta

Proszę wysłać swoje cv na skrzynkę: kontakt@poradniakuzniazdrowia.pl.

Kinga
@Renata

a bez wykształcenia kierunkowego, dietetycznego?

@Edyta

Tam cały czas szukają, bo chcą rozwijać sieć poradni dalej bo to mlm. Dostaniesz umowę zlecenie albo nic najlepiej. Dress code obowiązuje- musisz wyglądać czysto, schludnie i skromnie żeby Twoje czerwone paznokcie nie odciągały uwagi pacjenta od zakupu suplementów. W dzisiejszych czasach liczy się pieniądz, nie ma miejsca na morale a ludzie łykają bajki jak pelikany ryby w zoo. Poradnia robi też sporo dobrego bo są kursy, wspierają ludzi, suple ułatwiają wielu ludziom osiągnięcie celu w przypadku braku czasu ale przykre jest to że jak Cie nie stać to odsyłają Cie z kwitkiem, że krawcowa, budowalniec i informatyk nazywają się dietetykami, przykra jest manipulacja ludźmi. Oni tam ciężko pracują nad schematami działającymi na ludzi i ich decyzję. Każdy ma swój system wartości którym się w życiu kieruje i podejmuje decyzje czy chce tak pracować i zarabiać na życie.

Dietetyk

Pytania dlaczego studiuje dietetyke i skąd ten wybór. Ogólnie luźna i miła rozmowa.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
kosasz

Witam podpinam sie pod myszka co jeśli zrezygnuje z diety z umowy podpisanej z dietetykiem np.straciłam prace nie stać mnie na dalsze prowadzenie diety na produktach o dietetyka czy koktajle tabletki

olo
@kosasz

jak cię nie stać to cóż zrobić, za wszystko się płaci. płakanie że dietetyk weźmie kasę od ciebie nie jest dziwne. wszystko kosztuje. na jedzenie produktów które tuczą lub na złe odżywanie było cię stać ? myślenie nie boli.

iwona

Nie polecam tej poradni. Nieetyczne jest takie podstępne manipulowanie klientem. Tu nikt nie nauczy się zdrowo odżywiać. Chodzi o sprzedaż suplementów diety. Na koniec wizyty dowiedziałam się, że bez zakupu suplementów zapewne nie schudnę. Nie otrzymałam żadnego przepisu, który pomógłby mi odpowiednio ustawić dietę. Absolutnie nie dajcie się nabrać.

TomTom
@iwona

Skoro Pani zarzuty wskazują na to, że tu nikt nie nauczy się zdrowo odżywiać widocznie nigdy nie była Pani klientką poradni. Ja byłem u nich na treningu żywieniowym , schudłem tyle ile planowałem i co najważniejsze utrzymuje wagę już bez suplementacji, która była istotna w etapie odchudzania. Następnym faktem potwierdzającym, że nigdy nie była Pani klientką poradni świadczy fakt, że nie otrzymała Pani przepisu. Ja otrzymałem mnóstwo przepisów z których korzystałem w całym procesie. Być może przyszła Pani po same przepisy? Proszę bardzo, w internecie jest wiele przepisów z których może Pani skorzystać i za które nie musi Pani płacić. Do tej poradni przychodzi się po coś więcej niż przepisy o których Pani wspomniała. Przychodzi się po wiedzę merytoryczną, wsparcie osoby prowadzącej, gdy są trudności w stosowaniu diety, zawsze znalazłem u nich pomoc, przez co proces odchudzania przeszedł u mnie szybko i w miłej atmosferze. To, że są suplementy? Jest wiele usług odchudzania z których może Pani korzystać, gdzie suplementacji nie ma. Proszę znaleźć odpowiednie dla siebie rozwiązanie i schudnąć według swoich zasad a nie negować sposobów których Pani nie rozumie. A zawsze może Pani poszerzyć swoją wiedzę nt. potrzeby suplementacji. Serdecznie zachęcam wszystkich niezdecydowanych do skorzystania z usług tych poradni. Robią kawał dobrej roboty.

@TomTom

Hah, zapewniam Pana, że osoby, które tam pracują mają szczątkową wiedzę merytoryczną z zakresu żywienia. Nie mają pojęcia o dietetyce, są uczeni tylko o sprzedaży niepotrzebnych suplementów.

galena

Od 2 miesięcy odchudzam się, a właściwie uczę poprawnego odżywiania skutki już widać gołym okiem ,a co najważniejsze już wiem co powinnam jeść a czego unikać.To nie jest zwykła dieta po prostu uczę się jeść inaczej , a co najśmieszniejsze jem więcej i częściej niż jadłam za to co innego po prostu jem świadomie.Nie mam podawanych gotowych diet tylko wiem z jakich produktów powinnam korzystać i sama decyduje co i kiedy zjem.Jest to na 100% zdrowe mam poważne alergie i cukrzyce a od rozpoczęcia diety nie mam problemów a cukier jest w normie. Koktajl który pije się na śniadanie i kolacje nie da się niczym zastąpić bo są tam wszystkie niezbędne składniki a to wazne ja nie tyle chce schudnąć co walczę o zdrowie i to z bardzo pozytywnym rezultatem. Lubię atmosferę w Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania za: nie oceniają dotychczasowego sposobu życia tylko uczą nowego podejścia ,są bardzo przyjaźni

jk
@galena

Bardzo wiarygodna opinia - prawie się udało nabrać :)

winter

czy ogólnie jak chcę robić karierę to warto się tutaj zatrudnić jako dietetyk?

Malinowy
@winter

Zdecydowanie nie, oszukiwanie ludzi i tyle. Chyba, ze nie masz wlasnego zdania i charakteru to wtedy jak najbardziej :)

@Malinowy

Chyba ni pracował Pan w tym zespole albo druga opcja widział Pan tylko problemy gdzie inni widzą rozwiązanie ;)

@Klaudia

Chyba jest Pani z obsługi lub ze zlecenia pisania pozytywnych komentarzy. Ewentualnie jest Pani tak (usunięte przez administratora) że nie wie Pani, że ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) dla pacjenta i dietetyka.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania?

Katarzyna

Obecnie w Poradniach Odchudzania i Odżywiania poszukujemy osób chętnych przy naszym wsparciu do otwierania swojej poradni dietetycznej że Znakiem Jakości Coio. Odpowiadając na pytanie można awansować na dyrektora/właściciela swojej poradni.

@Katarzyna

A znak jakości COiO to pod lupą agresywna sprzedaż niepotrzebnych suplementów i wyzysk pacjentów oraz robienie wody z mózgu dietetykom, którzy uwierzyli w możliwość rozwoju w swoim zawodzie. Nie poszukujecie specjalistów tylko sprzedawców, bo przecież sprzedaż supli ręką dietetyka wygląda bardzo wiarygodnie. Prawda jest taka, że dopóki w tym zaściankowym kraju zawód dietetyka nie będzie prawnie uregulowany i leczeniem żywieniowym będą mogły zajmować się TYLKO osoby po skończonych studiach kierunkowych (z tytułem mgr), dopóty takich g*wnianych firm i naciągaczy będzie coraz więcej. Apeluję do młodych specjalistów, którzy widzą szansę na rozwój w tej firmie - nie idźcie w to, chyba, ze chcecie do końca życia mieć łatkę sprzedawcy i kłamcy.

Magister dietetyki

Niestety jest to przykrywka dla firmy handlującej suplementami - nawet jeśli nie potrzebujesz suplementów prowadzący Cię dietetyk (pod warunkiem, że wszyscy mają takie wykształcenie, a z poniższych komentarzy wynika coś zupełnie innego) będzie musiał Ci je wcisnąć. Faktycznie suplementy bywają pomocne, ale nie są potrzebne każdemu i często warto poszukać tańszych zamienników o podobnym standardzie zamiast płacić za markę. Całe COIO ma wysoko rozwinięty marketing, więc jak jesteś sprzedawcą a nie dietetykiem to pewnie i z czasem dasz radę u nich zarobić - pytanie, czy w etyczny sposób? Niestety wątpię. Nie polecam ani do pracy (chyba, że nie masz w sobie empatii) ani do podejmowania współpracy jako klient (nie pacjent - klient, bo jest to firma sprzedażowa).

myszka

witam czy są jakieś koszta czy konsekwencje jesli sie z róznych przyczyn zerwie umowe ze nie chce juz prowadzic diety

Edyta

@Dietetyk, rozumiem, że przyznawana jest umowa o pracę? A jaka panuje atmosfera wśród pracowników? Czy ktoś jeszcze może się wypowiedzieć o Poradni Centrum Odchudzania i Odżywiania? Czy są aktualnie prowadzone rekrutacje? Podzielcie się proszę opinią.

@Edyta

Umowa o pracę, chyba że bardzej korzystna dla niektórych jest inna forma umowy np. dla studentów

@Edyta

Hej , jeśli masz pytania chętnie odpowiem :)

Stefan

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

@Stefan

Hej, jeśli masz jakieś pytania chętnie odpowiem :)

Dominika

Szkoda, że nie ma na forum opinii osób które tu pracują. Zastanawiam się aplikować.

@Dominika

Hej , jeśli masz pytania chętnie odpowiem :)

Dietetyk

Jak wyglada druga cześć rozmowy kwalifikacyjnej?

opinia

Julita ,polecam Centrum Odchudzania Kuznia,z pozytywnym nastawieniem Pani Reni i odrobina swoich checi mozna zgubic kilogramy bardzo polecam Julita Olszewska

Nina

Lubię atmosferę w Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania za: Polecam

@Nina

Czy oceniasz atmosferę w firmie z perspektywy klienta, czy jej pracownika? Jeżeli jesteś zatrudniona w Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania, to rozwiń swoją wypowiedź i napisz, jak prezentują się kontakty z kadrą zarządzającą. Czy są one atutem pracy w tym miejscu?

Małgorzata

Osiągnęłam wspanialy i zamierzony rezultat dzięki profesjonalnemu prowadzeniu mnie podczas odchudzania się: p.dietetyk Milena dokonała cudu, bo w moim wieku 60+ nie jest łatwo - metabolizm ledwo „dyszy” i niechetnie przyspiesza.... Polecam Poradnię Tibique - bez nadzoru dietetycznego i prowadzenia dietetyka - cel nie zostałby osiągnięty, wiem co mówię: próbowałam nie raz ???? Lubię atmosferę w Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania za: Profesjonalizm

Ela

Lubię atmosferę w Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania za: Najbardziej podobaja mi sie zmiany, jakie obserwuje w organizmie. Świetnie sie czuje i tak jest od dłuższego czasu. Nie rozumiem negatywnych komentarzy. Atmosfera w poradni super, swietni specjalisci i do tego ja szczupla i bez problemów zdrowotnych :))) Pozdrawiam Pania Ole- Ela

Henry

Czy firma normalnie działa? Taka cisza.

Zostaw merytoryczną opinię o Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania - Łódź

• Jak się pracuje w Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania?

Zobacz opinie na temat firmy Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania?

Kandydaci do pracy w Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania
2.9/5 Na podstawie 57 ocen.
  • ul. Mokra 20/22 lok. 14
    96-200 Łódź