Opinie o Staler Market Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Staler Market Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Staler Market Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Staler Market Sp. z o.o. w Toruń

wysiadam

zlitujcie się w stalerku z pisaniem propagandowych pościków na poziomie upośledzonego gimnazjalisty, nie da rady tego czytać

qwert

Chłopczyku chyba nie wiesz co mówisz... wypłatę masz zależna od tego jaki ma humor dyrektorek, a nie od tego ile sprzedałeś. A nabór na handlowców jest, ale na ogół w lokalnych mediach, stąd wrażenie stabilnego zatrudnienia. Najbardziej stabilne zatrudnienie zresztą miał dyrektorek z Ciechanowa - jednego dnia wypełniasz papiery, bo przedłużają z tobą umowę, a następnego dnia życzenia powodzenia w nowej firmie...

bodycount
@qwert

Dyrektorek z Ciechanowa niepotrzebnie się rzucał. Gdyby siedział cicho na pewno pracowałby do dnia dzisiejszego.

dyrygent

Ale (usunięte przez administratora) no na tym forum, ciagle tylko narzekacie, a my tymczasem ogłaszamy nabór na handlowca, wymagana własna działalność gospodarcza w formie spółki notowanej na giełdzie papierów wartościowych,pierwsza grupa inwalidzka no i własny rower (czasem trzeba do klienta pojechać). Mile widziana znajomość przynajmniej 6 języków, (hiszpański, angielski, francuski, niemiecki, rosyjski i C++), obsługa spawarki, uprawnienia na wózek widłowy, prawo jazdy katagorii C na ciągnik siodłowy, punktowane też są zdolnosci baletowe i recytatorskie. Generalnie od nas handlowcy nie odchodzą, chyba że z przyczyn naturalnych

qwerty

@moll no właśnie dlatego, że jest regulamin, są umowy, a jest dymanie to właśnie dlatego ludzie piszą na tym forum, a jak tak dalej pójdzie to jeszcze będzie sąd pracy...

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Staler Market Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko MAGAZYNIER?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Dymanie na kasę jest, było i będzie. Czego się spodziewacie?

oddziałowy

Mnie tylko zastanawia nowy regulamin wynagradzania. Bardzo dokładnie są pilnowane wszystkie punkty - szczególnie jeśli można coś obciąć - poza procentowym podziałem. 35% dla dyrektora który dzieli prowizje i bierze sobie 50% i nikt tego nie pilnuje, albo nikogo nie obchodzi, że pracownicy zostali wyruchani przez kolejny szczebelek tej chorej drabiny.

abc
@oddziałowy

Pracuję w innym oddziale i jest dokładnie to samo - regulamin to jest pic na wodę. U nas dochodzi jeszcze, że dyrektor dyma nie tylko pracowników, ale ma też w poważaniu dyrektorów bezpośrednio nad nim, drwiąc z tego, że oni i tak nie widzą tego co się tutaj dzieje... Gratuluję

ludzikzetjota

słyszałem że jest nowy nabór, tyle że nabierają się same jelenie:)

Kleryk

W dz. handlowym raczej nie znajdziesz, bo podobno dwaj ministranci podzielili rynek między siebie i nikomu nowemu raczej nie dadzą pokolendować. Ponoć sobie nawzajem wyrywają co jeszcze zostało do wyrwania, tacy to z nich ministranci ...

kleks
@Kleryk

W chwili obecnej rynek stali jest tak (usunięte przez administratora) e wystarczą dwaj ministranci.

1z10

nie ma rotacji? za moich czasów przwineło sie przez dział handlowy z 6 dyrektorów i z 40 handlowców

Kleryk

Podobno w handlowym zostało dwóch eks-ministrantów. To wiele tłumaczy, bo przecież mówi się, że dla kasy ministrant zrobi wiele - "uklęknie" a nawet "pochyli się" jak trzeba ...

demon

Koledzy z starego systemu gospodarczego najpierw Firmie pomogli a poźniej w miarę upływu czasu ja cofali i szkodzili.

ła

Widzisz to nie tak do końca... Przed czy po pożarze wyzysk z pracownika był taki sam... a nawet teraz obserwuje się jeszcze większy, bo przecież można budować na tragedii i wymagać bezinteresownej pomocy ponad ludzkie siły czy portfele sprzymierzeńców. Na łzach i poczuciu tragedii buduje się kolejna fortuna - HA A gdy człowiek jest na skraju wyczerpania - to tradycyjnym tekstem: nie nadaje się!!! i najlepiej w białych rękawiczkach (a już najlepiej przez nowy zarząd) się go zwalnia i obarcza całym złem. Piszesz o nowych osobach odpowiedzialnych za księgowanie kosztów i tu też kolejny paradoks: nowe osoby, nowe zarządy odpowiedzialne za dramatyczne zmiany lokują swoich byłych pracowników, no bo cóż mieli począć jak inne spółki poupadały... a i szansa na mydlenie oczu w nowych realiach wzrasta w sposób nieograniczony. Marionetki w rękach jednej osoby pod hasłami reorganizacji, oszczędności, nowej filozofii dopiero zamydlą oczy w systemie zarządzania garażowego. W handlowym pojawiły się i nowe osoby, ale cóż to, czym tu handlować jak już niema kolegów z starego systemu gospodarczego, i wyschły źródełka na tanią stal więc i marże będą mizerniutkie, a produktów sprzedawać nikt nigdy nie chciał bo nie umiał? czy za mało dla handlowca zostawało, a za dużo do zarządu z zysku szło? "Zbyt duży by upaść" - jeszcze ciągnie na oparach ...

anst

Czy to nie jest tak ,że najbardziej narzekają ci ,którym się nie chce pracować? Przecież firma to nie małżeństwo jak warunki są złe a ty dobrze pracujesz to z otwartymi rękoma przyjmą cię wszędzie . Chyba ,że narzekają ci ,którzy obijając się do tej pory mieli jak "u pana boga za piecem" a teraz po zmianach zaczyna powoli widać jak kto pracuje. Na każdym stanowisku jeżeli ktoś wykazywał efekty swojej pracy to był doceniony . Chyba ,że efektów nie ma .... a oczekiwania są ... No to niestety w żadnej firmie nie będzie dobrze . Firma po pożarze musi uporządkować wiele zaległych spraw i ci którym do tej pory było dobrze mają problem z zaakceptowaniem zmian . Bo w końcu i w tej firmie jest szansa ,że będzie normalnie . Są nowe osoby odpowiedzialne za księgowanie kosztów wiec w końcu właścicielowi nie będą mydlone oczy .... A zdaje się ,że w handlowym też pojawiły się nowe osoby.

woli

a co maja komentować pracownicy pracują w takich warunkach ze wstyd się przyznać, ale niby wszyscy cieszą że pracują, i tak będzie to trwało aż do pierwszego wypadku śmiertelnego, kto miał trochę oleju w głowie dawno z tego syfu uciekł.

była

Widocznie pracownicy, którzy byli aktywni w swych wypowiedziach, a które coś wnosiły do informacji o pracodawcy też już pouciekali. Zobaczyli że indziej jest lepiej, a tu już żal im kolejnego czasu tracić... Na pewno dużo już go stracili przez "system zarządzania" i pracowania po wiele godzin dziennie, bez zapłaty, bez chociażby dziękuje.

HA Ha ha

Poziom tej dyskusji zszedł poniżej jakiejkolwiek krytyki... Analogicznie do sytuacji w firmie ! ! !

iowa

jak się nie pokazało? wisi na handlowca ogłoszenie tylko nikt nie chce przyjść

karma

To przeczytaj ten wytwór który komentowałem powyżej i powiedz mi jeszcze raz że to po polsku jest. No chyba że twoje wpisy to polecenie służbowe

grabarz
@karma

Karma zachowuj się! na cmentarzu się nie pyskuje, zapal znicz i do domu

karma

Nadal uważacie że poodchodzili od was sami malkontenci? może teraz na samym dnie jakaś refleksja nad samym sobą?

malkontent
@karma

widzisz,w życiu już tak jest, jak zarabiasz i firma ma się dobrze ,to się trzymasz oburącz i chwalisz, a jak się coś popsuje i zarabiasz mniej ,to spie... i piszesz na goworku...W życiu nie ma sentymentów i działa to w obie strony...

malkontent

@malkontent

Czyli jednak refleksja jest, jednak nie nad samym sobą. Ypapa- ukraiński akcent wyczuwam, dajcie pisać komuś kto umie to robić po polsku.

Ciekawe co ty zenek zrobilbys dla firmy. Jezeli masz jakies pomysly to sie podziel.

zenek
@pracownik

a przepraszam z kim mam sie podzielić?

Zostaw merytoryczną opinię o Staler Market Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Staler Market Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Staler Market Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Staler Market Sp. z o.o.?

Staler Market Sp. z o.o.